Neste løp >>>
Start ca kl. 14:45 V4-1
GRENSEKOMITEÉNS LØP

Varmblods 1640 m. Autostart.
For 3-12-årige 70.001 - 150.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-3-1 Plass : 5-3-1

1 2019: -5 -0 -0 -1 -2 -13 499 2018: -16 -1 -2 -2 -8 -68 397
Bear Anemone* (S) 1640 1 Plass 126 079
6 år M.BRUN HP v.Muscles Wiking B.R. G. Austevoll Bjerke Travbane 0 07/3 - 01 / 8 2100 18,2a 123
e. Bear My Royalty (S) v. Zerberus* (DE) G. Austevoll Momarken Travbane 6 26/2 - 02 / 1 2140 19,1a 260
Sverige G. Austevoll Bjerke Travbane 4 24/1 - 06 / 4 1609 16,5a 100
K. Lindberg Lars-Gunnar Gustafsson G. Austevoll Bjerke Travbane 0 10/1 - 04 / 10 1609 17,1ag 152
Svart,röd/vitt bröstb,vita ärmar; vit H. Eggen Momarken Travbane 5 11/12 - 01 / 1 2140 17,4a 141
2 2019: -6 -0 -0 -1 -2 -11 000 2018: -23 -0 -0 -0 -11 -35 000
Mookie May Kri 2 Plass 116 500
8 år BRUN V v.Marion Montana (US) K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 0 07/3 - 03 / 4 1700 17,4a 585
e. C.C. Girl v. Dell Ridge Image* (CA) K. Bjørnerød Momarken Travbane 7 26/2 - 02 / 4 2140 19,6a 476
Tonje Tømte Belseth /Fredrikstad K. Bjørnerød Bjerke Travbane 3 07/2 - 02 / 9 1609 16,5a 354
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Bjerke Travbane 6 24/1 - 01 / 9 1609 15,9a 781
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 0 05/1 - 02 / 11 1700 18,9a 1370
3 2019: -5 -0 -1 -1 -0 -17 581 2018: -11 -1 -1 -1 -4 -44 000
Vivienne 3 Plass 122 581
5 år BRUN HP v.Revenue* (S) K. Pedersen Drammen Travbane P 16/3 - 20 / 1 2100 22,4 P
e. Beatrice B.R. v. Kadabra* (US) O. Østre Bjerke Travbane - 23/2 - 01 / 5 1609 dg a 31
Ingrid Barlaup /Ranheim O. Østre Leangen Travbane - 26/1 - 04 / 5 2140 dg a 57
K. Pedersen O. Østre Färjestad 3 14/1 - 03 / 9 1640 15,5a 112
Hvit m/blå sk.stk,ermer&sidefelt, rekl P. Midtfjeld Bjerke Travbane - 28/11 - 06 / 7 2100 dg a 77
4 2019: -6 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -20 -0 -0 -1 -7 -29 500
Saturn (DK) 4 Plass 147 985
10 år MØRKBR V v.Chipmate* (US) A. Rasmussen Jarlsberg Travbane 0 16/2 - 01 / 7 2100 19,6a 471
e. Serpens* (DK) v. Buckfinder* (US) T. Rød Jarlsberg Travbane 0 18/1 - 04 / 6 2100 17,3a 1028
Christina Sophie Myklebust /Tønsberg A. Rasmussen Klosterskogen Travbane 0 05/1 - 02 / 7 1700 19,1a 1559
A. Rasmussen Christina Sophie Myklebust (A) T. Rød Jarlsberg Travbane 0 28/12 - 02 / 8 2100 17,3a 1305
Gull m/blå ermer + 3 stjerner, rek A. Rasmussen Jarlsberg Travbane 0 20/12 - 04 / 11 2100 18,8a 622
5 2019: -3 -1 -0 -2 -0 -30 000 2018: -10 -3 -0 -3 -3 -72 000
Emmet Bonanza 5 Plass 138 000
6 år BRUN V v.Thai Tanic I. Tonholm Klosterskogen Travbane 3 07/3 - 03 / 2 1700 16,5a 48
e. Kristiane K. v. Super News (US) I. Tonholm Bjerke Travbane 3 21/11 - 04 / 8 2100 16,4a 174
Inge B. Tonholm-Ingvild Tonholm I. Tonholm Sørlandets Travpark 6 03/11 - 05 / 3 2140 17,6a 186
I. Tonholm I. Tonholm Klosterskogen Travbane 1 14/10 - 01 / 6 1700 16,1a 17
blå m/rose i grå hestesko, ermringer I. Tonholm Bjerke Travbane 3 03/10 - 03 / 4 2600 16,2a 277
6 2019: -8 -0 -0 -0 -2 -6 000 2018: -11 -0 -1 -1 -3 -20 063
Giant Dream's 6 Plass 88 563
7 år RØD H v.Giant Chill* (US) M. Gundersen Bjerke Travbane 0 14/3 - 03 / 7 1609 17,4a 442
e. Scarlett's Dream v. Capital Idea* (US) M. Gundersen Bjerke Travbane 0 28/2 - 02 / 10 1609 15,7a 479
Terje Mellemsæther-Mette Kathrine Mellemsæther G. Austevoll Momarken Travbane 0 17/1 - 01 / 6 2140 22,4a 140
G. Austevoll Terje Mellemsæther G. Austevoll Momarken Travbane 6 08/1 - 02 / 6 1640 18,6a 114
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl E. Høitomt Drammen Travbane 5 13/12 - 04 / 9 2100 19,2a 133
7 2019: -5 -0 -0 -1 -0 -5 212 2018: -9 -0 -0 -1 -0 -7 107
Nontoxic* (S) 7 Plass 146 499
6 år BRUN V v.Intoxicated (S) P. Jacobsson Solvalla 0 13/3 - 03 / 11 2140 18,6a 194
e. Time On (S) v. On Guard* (S) K. Widell Romme 0 16/2 - 03 / 3 2140 18,7a 131
Sverige P. Jacobsson Solvalla 0 30/1 - 03 / 5 2640 17,7a 909
E. Høitomt Patrik Jacobsson (A) A. Larsson Färjestad 0 21/1 - 05 / 10 2140 17,1a 1472
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek P. Lennartsson Romme 3 11/1 - 10 / 2 1640 15,9 90
8 2019: -5 -0 -1 -0 -1 -18 194 2018: -14 -0 -2 -2 -6 -46 575
Caramba Go V.J.* (S) 8 Plass 80 120
6 år BRUN HP v.Caramba Hall (US) S. Persson Axevalla 0 12/3 - 05 / 13 2160 17,2 999
e. Gotur V.J. (S) v. Turbo Thrust* (US) P. Untersteiner Åby 0 27/2 - 05 / 1 2140 17,2a 413
Sverige M. Andersson Örebro 0 15/2 - 07 / 5 2160 20,0 g 311
J. Untersteiner Nagib Hassanbegovic U. Ohlsson Färjestad 2 21/1 - 06 / 7 2160 18,0 144
svart m/rødt sk.stk. og seler.røde erm M. Andersson Färjestad 6 07/1 - 06 / 5 2140 18,1 157
9 2019: -6 -0 -1 -0 -2 -12 500 2018: -18 -0 -3 -1 -4 -60 000
Angelina Hall 9 Plass 139 500
7 år BRUN HP v.Andover Hall* (US) O. Kjenner Bjerke Travbane - 06/3 - 08 / 9 1609 dg a 414
e. Dean Pearl (S) v. Super Arnie* (US) O. Sagholen Bjerke Travbane 0 14/2 - 04 / 3 1609 17,6a 102
Martin Sagholen /Mysen O. Sagholen Bjerke Travbane 4 07/2 - 03 / 6 1609 15,3a 219
O. Sagholen Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 26/12 - 02 / 6 1609 16,7ag 775
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 12/12 - 02 / 3 2100 dg a 461
10 2019: -8 -0 -2 -1 -3 -35 000 2018: -17 -2 -1 -0 -9 -67 912
Cromwells Aida 10 Plass 134 912
5 år MØRKBR HP v.Cromwell (US) L. Kolle Bjerke Travbane 2 06/3 - 08 / 1 1609 14,4a 107
e. Key to Koreana (S) v. Korean* (FR) P. Midtfjeld Bjerke Travbane 0 23/2 - 01 / 2 1609 16,2a 163
Stall Aida P. Midtfjeld Bjerke Travbane 5 31/1 - 02 / 10 1609 17,0a 104
P. Midtfjeld P. Midtfjeld Bjerke Travbane 0 24/1 - 06 / 8 1609 16,7a 57
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane 2 04/1 - 05 / 12 1609 16,8a 191
11 2019: -8 -0 -0 -0 -3 -11 845 2018: -8 -0 -0 -0 -2 -6 728
Joker C.E.* (S) 11 Plass 105 705
9 år M.BRUN V v.Juliano Star* (FR) C. Granlund Mantorp 0 16/3 - 04 / 10 2140 17,3a 1155
e. Nobil Viscountess (S) v. Count's Pride (US) M. Granlund Färjestad 0 09/3 - 03 / 1 1640 15,9a 941
Sverige C. Granlund Axevalla 6 25/2 - 05 / 3 2140 18,0 494
C. Granlund C. Granlund Mantorp 4 11/2 - 11 / 3 2140 16,4a 538
Mgrön, vinröd vinkel, ärmrevär; mgrön M. Granlund Gävle 7 02/2 - 07 / 5 1660 18,0 188
12 2019: -6 -0 -0 -1 -2 -13 000 2018: -8 -0 -0 -0 -1 -2 491
Sally Doc (S) 12 Plass 143 292
9 år BRUN HP v.Zerberus* (DE) M. Davidsen Biri Travbane 3 08/3 - 02 / 1 1609 15,5a 257
e. Scarlets Crown (S) v. Lindy's Crown (US) M. Davidsen Klosterskogen Travbane 5 28/2 - 08 / 9 2100 19,0 460
Mikkel Davidsen /Eidsberg M. Davidsen Momarken Travbane 4 12/2 - 07 / 7 1640 17,8a 263
M. Davidsen M. Davidsen Klosterskogen Travbane 0 28/1 - 05 / 4 2100 19,2a 1016
Turkis m/limegrønne hestesko&mansj,rek M. Davidsen Momarken Travbane - 08/1 - 06 / 3 2140 dg a 813