<<< Forrige løp
Start ca kl. 19:02 MOMARKEN LØPET

Varmblods 2140 m. Autostart.
For 3-12-årige 20.000 - 70.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
12. Løp
Gule Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-2-10 Plass : 1-2-10

1 2019: -5 -2 -0 -1 -1 -42 500 2018: -4 -1 -1 -1 -1 -27 500
Al Gothi De Chene 2140 1 Plass 70 000
5 år BRUN V v.Jetstile O. Kjenner Momarken Travbane 4 12/3 - 03 / 5 2140 17,7ag 59
e. Susie Vic v. Rockaroundtheclock* (US) O. Kjenner Momarken Travbane 3 21/2 - 02 / 1 2140 18,6a 29
Camilla Ek /Saltnes O. Kjenner Momarken Travbane 1 12/2 - 02 / 3 2140 18,8a 77
O. Kjenner Camilla Ek O. Kjenner Bjerke Travbane 2 06/12 - 02 / 7 2100 17,2a 79
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek O. Kjenner Bjerke Travbane 3 22/11 - 02 / 9 2100 18,0a 49
2 2019: -8 -1 -2 -2 -0 -42 000 2018: -5 -2 -1 -1 -0 -47 000
Hilton B.R. 2 Plass 89 000
4 år BRUN V v.Muscle Hill (US) A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 16/2 - 04 / 3 2100 20,4ag 121
e. Intrigue Hall (US) v. Conway Hall* (US) A. Akselsen Jarlsberg Travbane 1 01/2 - 08 / 4 2100 17,1a 16
Stall Havariet A. Akselsen Bjerke Travbane 2 19/1 - 02 / 3 2100 17,2a 17
A. Akselsen Frode Hamre (T) A. Akselsen Sørlandets Travpark - 13/1 - 04 / 4 2140 dg a 27
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Bjerke Travbane 1 31/12 - 02 / 8 2100 18,3a 21
3 2019: -3 -0 -0 -1 -1 -8 000 2018: -6 -0 -0 -0 -4 -30 797
Cabriolet* (S) 3 Plass 38 797
4 år FUKS HP v.Super Photo Kosmos* (US) M. Hultman Bjerke Travbane 0 14/3 - 01 / 1 2100 18,7a 68
e. Cirkusprinsessan (S) v. Speedy Tomali (US) M. Hultman Momarken Travbane 3 21/2 - 06 / 8 2140 19,0a 134
Sverige M. Hultman Momarken Travbane 6 12/2 - 02 / 4 2140 19,2a 112
M. Hultman M. Hultman Eskilstuna 0 17/12 - 10 / 7 1640 17,3 143
tredelt hvit/blå/grå M. Hultman Årjäng 5 07/10 - 02 / 7 2140 18,1 97
4 2019: -6 -2 -0 -1 -0 -37 000 2018: -5 -1 -0 -2 -1 -31 349
Nashville Yankee* (S) 4 Plass 93 322
5 år LYSBRUN H v.Hard Livin* (US) K. Malmin Biri Travbane - 22/2 - 02 / 2 2100 dg a 72
e. Great Yankee (S) v. Smokin Yankee (US) K. Malmin Bjerke Travbane 3 07/2 - 06 / 2 2100 17,3a 58
Sverige K. Malmin Bjerke Travbane - 30/1 - 02 / 1 2100 dg a 497
K. Malmin Trond Anderssen (T) K. Malmin Biri Travbane - 14/12 - 07 / 1 2100 dg a 65
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Drammen Travbane 3 04/12 - 03 / 6 2100 18,1a 39
5 2019: -5 -0 -0 -1 -1 -8 000 2018: -11 -0 -0 -0 -2 -5 000
Lucie De Chene 5 Plass 66 224
8 år BRUN HP v.Olimede* (FR) O. Kjenner Jarlsberg Travbane 0 01/3 - 02 / 12 2100 18,0a 564
e. Susie Vic v. Rockaroundtheclock* (US) O. Kjenner Momarken Travbane 3 12/2 - 07 / 5 1640 17,6a 165
Camilla Ek-Per Steinar Myren B. Steinseth Drammen Travbane 6 13/12 - 02 / 1 1700 17,9a 362
D. Dalen Camilla Ek Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 02/11 - 01 / 9 2100 18,7a 384
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek O. Kjenner Drammen Travbane 0 11/10 - 03 / 5 2100 17,8a 400
6 2019: -4 -0 -0 -0 -2 -6 000 2018: -5 -0 -0 -0 -2 -5 000
Point Of Existence 6 Plass 38 000
10 år MØRKBR V v.Standpoint* (US) G. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 01/2 - 08 / 5 2100 27,7ag 245
e. Wish Xing (S) v. Red Xing* (US) V. Hop Jarlsberg Travbane 5 23/12 - 02 / 10 2100 17,7a 422
Stall Tre Ville Vakre O. Østre Klosterskogen Travbane - 09/12 - 01 / 1 2100 dg a 270
A. Låhne Linda Eikeberg K. Kvasnes Bjerke Travbane 0 28/2 - 02 / 8 2100 18,5a 412
hvit m/fire svarte tverrstriper. O. Østre Bjerke Travbane 5 14/2 - 01 / 6 2100 18,3a 462
7 2019: -4 -0 -1 -1 -0 -24 000 2018: -4 -1 -0 -2 -1 -42 063
Glazier's Vici 7 Plass 66 063
4 år BRUN V v.Orlando Vici (FR) E. Rennesvik Bjerke Travbane 2 13/3 - 02 / 2 2100 17,4a 41
e. Candy Hall v. Angus Hall* (US) E. Rennesvik Bjerke Travbane 0 23/2 - 05 / 3 2140 26,8 g 227
Stall Li-Be-Ra E. Rennesvik Bjerke Travbane 3 13/2 - 03 / 5 2100 18,6a 25
E. Rennesvik Anders Lundstrøm Wolden (T) E. Rennesvik Bjerke Travbane 3 03/10 - 02 / 1 2100 16,5a 33
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek E. Rennesvik Bjerke Travbane 3 19/9 - 01 / 8 2100 16,1a 73
8 2019: -7 -2 -4 -0 -0 -57 000 2018: -5 -0 -0 -0 -3 -7 432
Kinky Boots 8 Plass 64 432
4 år BRUN HP v.Ken Warkentin (US) Å. Tengsareid Biri Travbane 2 08/3 - 07 / 6 2100 17,2a 39
e. Zoya's Dream v. Silver Pine* (US) Å. Tengsareid Momarken Travbane 2 21/2 - 06 / 2 2140 18,0a 22
Per Gøsta Jacobsen-Tove Jacobsen Å. Tengsareid Momarken Travbane 2 12/2 - 02 / 1 2140 18,9a 42
Å. Tengsareid Jens Kristian Brenne (T) L. Kolle Klosterskogen Travbane 1 28/1 - 02 / 1 2100 19,0a 22
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bjerke Travbane 2 16/1 - 08 / 2 2140 19,1 89
9 2019: -4 -0 -0 -1 -1 -13 000 2018: -10 -0 -1 -1 -4 -50 101
Difficult To Catch 9 Plass 63 101
4 år SVART HP v.Dream Vacation* (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 0 14/3 - 01 / 12 2100 18,7a 732
e. Cemayaz v. Gate Open (S) O. Østre Momarken Travbane 0 27/12 - 02 / 6 2140 br a 503
Birgit Meland /Askim L. Kolle Drammen Travbane 0 13/12 - 02 / 7 1700 19,2ag 388
E. Høitomt Ivar Engevold O. Østre Åmål - 28/9 - 08 / 11 2100 dg 369
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek D. Aarum Årjäng 7 16/9 - 07 / 10 2160 17,4 861
10 2019: -9 -0 -0 -3 -3 -28 500 2018: -3 -0 -1 -0 -1 -10 000
The Best Knight 10 Plass 78 500
6 år BRUN H v.Strong Knight H. Holm Momarken Travbane - 12/3 - 03 / 1 2140 dg a 34
e. Fran Alexandra v. Valley Sentry* (US) P. Midtfjeld Sørlandets Travpark 5 09/3 - 07 / 5 2140 16,4a 140
Gabrielle Brandt Sundstøl /Rakkestad H. Holm Jarlsberg Travbane 4 01/3 - 02 / 5 2100 16,7a 199
P. Midtfjeld Silje Sundstøl H. Holm Momarken Travbane 3 05/2 - 02 / 1 2140 18,9a 31
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek H. Holm Bjerke Travbane 0 31/1 - 01 / 10 1609 16,4a 228