<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:20 V75-6
V5-4
DD-1
STEINLAGERS ÆRESLØP
STEINLAGERS ÆRESLØP
Varmblods 1640 m. Autostart. Maks 10 startende.
For 3-10-årige hopper minst 852.841 kr som har fullført minst 1 totalisatorløp f.o.m. 17. september 2018. Også for 3-12-årige hingster og vallaker minst 852.841 kr som har fullført minst 1 totalisatorløp f.o.m. 17. september 2018.
Premier: 200.000-100.000-50.000-25.000-15.000-10.000-10.000 (7 premier)
10. Løp
Rosa Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-2-3 Plass : 6-2-3

1 2019: -2 -0 -1 -0 -0 -15 000 2018: -16 -2 -0 -4 -5 -560 947
Clemenza Am* (S) 1640 1 Plass 1 677 910
7 år M.BRUN V v.Muscle Hill (US) M. Gundersen Bjerke Travbane 2 06/3 - 01 / 3 1609 12,9a 21
e. No Better Kronos* (IT) v. Varenne* (IT) E. Raffin Hippodrome de Vincennes 6 12/12 - 05 / 1 2100 11,9a 200
Sverige A. Kolgjini Hippodrome de Vincennes - 28/11 - 01 / 3 2700 dv 570
M. Gundersen Geir Vegard Gundersen (T) D. Locqueneux FRANKRIKE 3 13/9 - 01 / 1 2775 14,2 33
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame D. Locqueneux Hippodrome d'Enghien 4 14/8 - 06 / 1 2150 12,3a 350
2 2019: -5 -2 -2 -0 -0 -325 234 2018: -18 -7 -2 -4 -1 -670 822
Donatomite (US) 2 Plass 2 262 511
7 år BRUN V v.Donato Hanover* (US) T. Uhrberg Halmstad 2 02/3 - 07 / 3 1640 10,8a 39
e. Malvictorian (US) v. Malabar Man* (US) F. Hamre Bjerke Travbane 1 13/2 - 01 / 4 1609 11,9a 10
Gränstrav i Årjäng AB F. Hamre Bjerke Travbane 5 30/12 - 10 / 9 2100 13,9a 31
F. Hamre F. Hamre Bjerke Travbane 1 19/12 - 02 / 5 1609 11,9a 44
Mørkblå/lysblå todelt, reklame F. Hamre Forus Travbane 3 08/12 - 06 / 9 1620 13,3 22
3 2019: -7 -3 -0 -4 -0 -151 000 2018: -22 -9 -1 -4 -2 -487 391
The Last Ticket 3 Plass 1 592 933
8 år BRUN H v.Thai Tanic D. Dalen Leangen Travbane 1 11/3 - 06 / 3 1640 13,9a 18
e. One Way Ticket v. Diamond Way (DE) D. Dalen Leangen Travbane 1 25/2 - 02 / 5 2680 17,3 17
Bjørn Nyhus /Fannrem D. Dalen Leangen Travbane 3 11/2 - 06 / 11 2180 14,9 17
D. Dalen Bjørn Nyhus D. Dalen Leangen Travbane 3 26/1 - 06 / 10 1640 14,5a 35
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Leangen Travbane 1 20/1 - 01 / 8 2140 16,0a 11
4 2019: -1 -1 -0 -0 -0 -66 332 2018: -17 -4 -1 -4 -4 -2 548 633
Pastore Bob* (S) 4 Plass 3 085 449
6 år BRUN V v.From Above* (S) J. Untersteiner Jägersro 1 13/3 - 03 / 1 2140 13,9a 12
e. Estrada O.R. (IT) v. Supergill* (US) J. Untersteiner U.S.A. 0 13/10 - 08 / 1 2011 12,8ag 164
Sverige P. Ingves Östersund 0 16/9 - 10 / 1 2140 10,9a 539
J. Untersteiner P. Ingves Bergsåker 3 25/8 - 11 / 6 2140 10,3a 485
svart m/rødt sk.stk. og seler.røde erm P. Ingves Solvalla 0 14/8 - 12 / 3 2140 11,8a 269
5 2019: -5 -3 -0 -0 -0 -190 474 2018: -6 -2 -2 -1 -1 -216 118
Madelen L.T.C. 5 Plass 1 263 187
6 år SVART HP v.Thai Tanic E. Høitomt Sørlandets Travpark 1 09/3 - 08 / 4 1609 12,7a 16
e. Thai Chillena v. Giant Chill* (US) E. Høitomt Biri Travbane 1 02/2 - 06 / 4 2100 14,8a 14
Stall Madelen E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 12/1 - 08 / 6 2100 14,4a 24
E. Høitomt Malene Berdalen (T) E. Høitomt Sørlandets Travpark 3 11/7 - 02 / 3 2140 13,4a 16
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 2 10/6 - 08 / 2 1609 10,4a 28
6 2019: -5 -3 -0 -1 -0 -320 474 2018: -6 -2 -0 -1 -1 -76 491
Cokstile 6 Plass 2 200 510
6 år BRUN H v.Quite Easy (US) L. Kolle Bjerke Travbane 1 06/3 - 01 / 7 1609 12,9a 30
e. Joystile v. Coktail Jet (FR) L. Kolle Bjerke Travbane 3 23/2 - 08 / 15 2680 14,6 39
Jan-Erik Andresen /Kolbotn L. Kolle Biri Travbane 1 02/2 - 08 / 4 2100 14,0a 80
L. Kolle Jan Kristian Waaler (T) L. Kolle Klosterskogen Travbane 5 01/12 - 08 / 1 2100 16,5a 15
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Jarlsberg Travbane 3 10/11 - 07 / 6 2100 12,7a 18
7 2019: -7 -0 -1 -0 -4 -74 860 2018: -33 -3 -1 -4 -8 -596 514
West Wing* (S) 7 Plass 2 323 912
11 år BRUN V v.Steinlager (S) O. Kylin-Blom Färjestad 6 09/3 - 07 / 1 2140 14,4a 789
e. Westgate (DE) v. Niton* (DE) R. Skoglund Bergsåker 7 23/2 - 07 / 6 2140 14,0a 337
Sverige U. Ohlsson Axevalla - 16/2 - 07 / 1 2640 br ag 372
K. Eriksson Micael Broberg R. Skoglund Bollnäs 0 27/1 - 07 / 8 2140 15,3ag 38
Grå, blått axelp&hängsl,vit ärmb; blå R. Skoglund Solvalla 5 19/1 - 07 / 6 2140 13,2a 524
8 2019: -8 -2 -1 -0 -4 -127 111 2018: -30 -6 -6 -6 -8 -634 525
Deep Sea Dream 8 Plass 2 475 636
11 år BRUN V v.Offshore Dream* (FR) B. Goop Färjestad 4 09/3 - 07 / 8 2140 14,0a 371
e. Nightlight v. Super News (US) R. Wiig Forus Travbane 2 09/2 - 03 / 12 2080 14,4 43
Bente Hvidsten /Alversund Å. Tengsareid Biri Travbane 5 02/2 - 08 / 7 2100 14,9a 45
T. Solberg Gaute Lura (T) T. Solberg Bergen Travpark 1 24/1 - 03 / 6 1620 13,1 15
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Bjerke Travbane 2 30/12 - 10 / 10 2100 13,3a 51
9 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -40 111 2018: -14 -4 -2 -0 -3 -3 355 837
Lionel 9 Plass 15 899 432
9 år RØD H v.Look de Star* (FR) G. Antonsen Hippodrome de Vincennes 0 27/1 - 05 / 13 2700 12,6 960
e. Aurora Sign (S) v. Smok'n Lantern* (US) G. Antonsen Bergsåker 4 05/1 - 07 / 7 2140 14,0a 15
Gøran Antonsen /Mysen G. Antonsen Mantorp 1 22/12 - 03 / 6 2140 13,5a 15
G. Antonsen G. Antonsen Bjerke Travbane 2 17/11 - 07 / 10 2100 11,8a 23
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame G. Antonsen Yonkers 2 13/10 - 08 / 9 2011 11,9a 112
10 2019: -5 -0 -0 -1 -2 -63 538 2018: -6 -0 -1 -0 -3 -66 416
Target Kronos* (S) 10 Plass 2 949 610
7 år LYSBRUN V v.Raja Mirchi* (S) L. Kolgjini Färjestad 0 09/3 - 07 / 2 2140 14,8a 124
e. Ebony Kronos (IT) v. Pine Chip* (US) L. Kolgjini Axevalla 3 16/2 - 07 / 6 2640 15,3a 747
Sverige A. Kolgjini Hippodrome de Vincennes 0 27/1 - 07 / 1 2100 12,1a 1070
L. Kolgjini Adrian Kolgjini (T) L. Kolgjini Jägersro 7 12/1 - 07 / 9 1640 13,0a 478
vinrød med hvit/svart vinkel. B. Svendsen Århus 5 28/12 - 06 / 3 1800 14,2a 22