<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 17:27 V75-4
V5-2
ØSTFOLDPOKALEN
ØSTFOLDPOKALEN
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 950.001 kr., 40 m. ved 1.700.001 kr.
For 3-15-årige som har fullført minst 1 totalisatorløp f.o.m. 17. september 2018.
Premier: 150.000-75.000-35.000-20.000-15.000-10.000-10.000 (7 premier)
8. Løp
Lilla Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-10-4 Plass : 6-10-4

1 2019: -3 -1 -1 -0 -1 -130 000 2018: -19 -3 -3 -1 -8 -202 558
Tripsson Ø.K. 2140 1 Plass 923 058
7 år SVART H v.Alm Viktor C. Antonsen Bjerke Travbane 5 06/2 - 01 / 1 2100 25,6a 44
e. Tripsi Ø.K. v. Pål Even C. Antonsen Leangen Travbane 1 26/1 - 08 / 3 2160 26,3 36
Stall Guttene Fra Bergen C. Antonsen Klosterskogen Travbane 2 05/1 - 03 / 12 2140 27,5 66
C. Antonsen Gøran Antonsen (T) C. Antonsen Drammen Travbane 3 22/12 - 06 / 10 2540 28,0 16
Blå m/gul hestesko & tre ermringer C. Antonsen Forus Travbane 4 08/12 - 03 / 3 2040 25,2 30
2 2019: -6 -1 -1 -0 -2 -57 823 2018: -21 -4 -4 -5 -5 -504 179
Nordby Frøy 2 Plass 765 056
7 år SVART H v.Dotterud Teddy J. Mjølnerød Romme 4 08/3 - 07 / 4 1640 24,2a 20
e. Norheim Faxa v. Järvsöfaks (S) J. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 27/2 - 07 / 5 1660 25,4 68
Stall Le Meridien J. Mjølnerød Bjerke Travbane 2 19/1 - 06 / 5 2660 27,7 135
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Momarken Travbane 1 08/1 - 01 / 4 2180 27,5 23
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Bjerke Travbane 3 30/12 - 06 / 11 2100 26,2a 282
3 2019: -7 -2 -2 -1 -0 -163 915 2018: -22 -8 -2 -2 -5 -285 491
Emil Mollyn 3 Plass 767 355
6 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) O. Østre Drammen Travbane 1 16/3 - 03 / 12 2100 27,3a 42
e. Celine Mollyn v. Slogum Bjørn O. Østre Sørlandets Travpark 1 24/2 - 01 / 6 2180 24,8 54
Team Emil O. Østre Jarlsberg Travbane 0 12/1 - 09 / 5 2100 27,0a 86
O. Østre Petter Glittum (T) O. Østre Bjerke Travbane 5 30/12 - 06 / 3 2100 26,6a 68
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Sørlandets Travpark 3 16/12 - 05 / 9 2160 27,0 22
4 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -16 -2 -2 -1 -2 -160 942
Bilbo B.S.* (S) 4 Plass 852 644
9 år SVARTBRUN H v.Järvsöfaks (S) K. Widell Bergsåker 0 08/12 - 08 / 1 2140 31,7 g 189
e. Opp Dolly* (S) v. Dalar K. Widell Romme 0 03/11 - 08 / 15 2180 26,4 109
Sverige G. Austevoll Färjestad 1 15/10 - 10 / 1 2640 24,7 69
M. Gundersen Mats Andersson (T) K. Widell Gävle 1 11/10 - 08 / 6 2160 24,9 285
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame M. Andersson Färjestad P 01/10 - 15 / 7 2200 28,6 P
5 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -948 2018: -13 -0 -0 -2 -5 -54 285
Sjø Odin 2160 1 Plass 1 537 168
8 år MØRKBR H v.Moe Odin A. Høgberg Gävle - 15/3 - 08 / 6 2160 dg 1316
e. Stjerne Sara v. Sjefen O. Lindqvist Bergsåker 0 23/2 - 08 / 5 2140 26,1
Anders Høgberg A. Høgberg Hagmyren 0 01/7 - 08 / 3 1640 25,5ag 1139
A. Høgberg A. Høgberg Dannero 5 21/6 - 07 / 8 2640 25,2 1236
Vit, röda stj & ärmar m vita ärmb; vit M. Berås Romme 3 08/6 - 08 / 9 2180 25,8 73
6 2019: -7 -2 -4 -0 -1 -450 000 2018: -13 -3 -5 -2 -2 -327 000
Roli Eld 2 Plass 1 711 000
9 år BRUN H v.Lome Elden V. Hop Sørlandets Travpark 2 09/3 - 06 / 6 1609 20,5a 90
e. Minti v. Minpil V. Hop Bjerke Travbane 2 23/2 - 06 / 3 2660 25,5 20
Evelyn Madeleine Dalen-Tor Henning Hegna A. Akselsen Forus Travbane 1 09/2 - 08 / 10 2080 24,1 142
A. Akselsen Frode Hamre (T) V. Hop Bjerke Travbane 2 19/1 - 08 / 6 1609 22,4a 161
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Klosterskogen Travbane 2 05/1 - 09 / 8 2100 26,4a 15
7 2019: -6 -0 -0 -0 -2 -10 212 2018: -23 -0 -1 -4 -6 -124 557
Finnskog Fokus 3 Plass 1 283 626
12 år BRUN V v.Spikeld A. Robertsen Bjerke Travbane 4 13/3 - 03 / 9 2180 27,3 123
e. Silje Spretta v. Pajaprins G. Austevoll Klosterskogen Travbane - 18/2 - 06 / 9 1700 dg a 112
Gunnar Kværne /Sem N. Benzon Momarken Travbane 4 27/12 - 09 / 1 1640 24,9 270
Å. Tengsareid Gunnar Kværne G. Austevoll Bergen Travpark 0 27/10 - 06 / 7 1600 23,9a 937
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam N. Benzon Färjestad 3 15/10 - 10 / 4 2660 24,5 209
8 2019: -8 -0 -1 -1 -1 -46 974 2018: -25 -2 -2 -1 -6 -289 147
Pave Faks 4 Plass 1 173 182
8 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) E. Høitomt Bjerke Travbane 3 23/2 - 06 / 7 2660 25,7 800
e. Pave Eldmina v. Elding T. Mjøen Leangen Travbane 0 26/1 - 08 / 12 2180 br 384
John Mogset /Storås J. Blekkan Östersund 0 18/1 - 08 / 4 2140 26,9 64
V. Hop John Mogset J. Blekkan Leangen Travbane 2 14/1 - 08 / 12 2200 25,5 58
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl T. Mjøen Leangen Travbane 5 01/1 - 01 / 5 2160 28,6 g 66
9 2019: -4 -1 -0 -0 -1 -36 000 2018: -12 -0 -6 -2 -3 -382 906
Valle Ask 5 Plass 1 369 722
5 år SVART H v.Moe Odin G. Austevoll Drammen Travbane 5 16/3 - 09 / 8 1700 26,2a 104
e. Eldvinni v. Lome Elden T. Solberg Bjerke Travbane 0 23/2 - 06 / 5 2660 26,3 g 216
Oddbjørn Johansen /Skien T. Solberg Leangen Travbane 0 26/1 - 08 / 13 2180 26,4 86
G. Austevoll Anders Lundstrøm Wolden (T) T. Solberg Bjerke Travbane 1 09/1 - 01 / 2 2140 25,8 76
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Momarken Travbane 2 27/12 - 09 / 8 1640 24,5 529
10 2019: -2 -0 -1 -1 -0 -71 070 2018: -14 -3 -1 -0 -5 -313 656
Eldvin* (S) 6 Plass 1 457 880
11 år M.BRUN V v.Järvsöfaks (S) J. Westholm Gävle 3 15/3 - 08 / 8 2160 25,5 74
e. Elda E. (S) v. Elding J. Westholm Bergsåker 2 23/2 - 08 / 2 2140 25,0 86
Sverige L. Forsberg Färjestad 5 15/10 - 10 / 3 2660 25,1 48
J. Westholm L. Forsberg Bollnäs - 24/9 - 03 / 9 2680 dg g 22
Svart, vitt bröstb, gröna ärmar; grön P. Linderoth Bergsåker - 25/8 - 06 / 9 2640 br ag 701
11 2019: -5 -2 -0 -0 -1 -146 450 2018: -16 -2 -1 -3 -4 -231 008
Ådne Odin 7 Plass 1 185 961
6 år SVART H v.Bork Odin T. Solberg Drammen Travbane 4 16/3 - 09 / 10 1700 25,9a 115
e. Ådnes Stine v. Kos Knekten B. Goop Färjestad 1 09/3 - 08 / 11 2180 25,5 43
Odd Ådnekvam /Salhus T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 18/2 - 06 / 5 1700 27,5a 63
T. Solberg Erik Killingmo (T) D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 05/1 - 09 / 6 2100 27,6a 107
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek D. Dalen Momarken Travbane 0 27/12 - 09 / 4 1640 br g 213
12 2019: -7 -1 -0 -1 -4 -72 474 2018: -14 -1 -1 -0 -5 -101 991
Tord Viking 8 Plass 1 598 309
15 år BRUN V v.Spikeld E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 15/3 - 05 / 8 2100 27,3a 55
e. Dalletti v. Finstad Per E. Høitomt Leangen Travbane 3 26/1 - 08 / 11 2180 25,8 218
Team Toten Trotters E. Høitomt Bjerke Travbane 5 19/1 - 08 / 5 1609 23,4a 358
E. Høitomt Kjetil Helgestad (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 4 09/1 - 01 / 3 2140 26,1 158
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Momarken Travbane - 27/12 - 09 / 15 1660 dg 720
13 2019: -11 -1 -1 -0 -7 -128 633 2018: -19 -0 -1 -2 -9 -95 130
Tante Ragnhild 9 Plass 1 418 276
8 år SVART HP v.Bork Odin K. Kvasnes Drammen Travbane 4 16/3 - 08 / 15 2160 27,8 101
e. Hongslostjerna v. Rigel Jo K. Kvasnes Bjerke Travbane 4 23/2 - 06 / 1 2640 26,4 313
Morten Langli /Oslo K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 5 16/2 - 05 / 6 2100 25,7a 93
K. Kvasnes K. Kvasnes Bjerke Travbane 2 06/2 - 01 / 7 2100 25,1a 117
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek K. Kvasnes Bjerke Travbane 0 30/1 - 06 / 7 2100 26,3a 256
14 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -4 264 2018: -16 -1 -0 -1 -5 -76 566
Titan Tabac* (S) 10 Plass 1 565 244
11 år M.BRUN H v.Troll Kos O. Kylin-Blom Gävle 0 15/3 - 08 / 10 2160 26,3 534
e. Emma Tabac (S) v. Toddy O. Kylin-Blom Bollnäs 7 27/1 - 08 / 6 2660 27,1 407
Sverige O. Kylin-Blom Romme 0 11/1 - 07 / 13 1660 24,8 g 175
S. Søderkvist Dick Holm O. Kylin-Blom Romme 6 29/12 - 02 / 10 1680 24,2 242
Blå, mörkgrått axelparti & ärmb; blå K. Widell Solvalla 5 20/11 - 08 / 8 2140 23,6a 697
15 2019: -7 -0 -2 -0 -3 -39 500 2018: -21 -3 -2 -2 -7 -270 500
Galileo 2180 1 Plass 2 498 908
7 år SVART H v.Järvsöfaks (S) G. Flåten Jarlsberg Travbane 2 15/3 - 05 / 3 2100 27,3a 39
e. Tangen Pia v. Lome Elden G. Flåten Bjerke Travbane 0 23/2 - 06 / 10 2680 25,7 318
Stall Galileo G. Flåten Klosterskogen Travbane 5 18/2 - 06 / 8 1700 28,3a 23
D. Dalen Geir Flåten (T) G. Flåten Bjerke Travbane 0 28/11 - 01 / 9 2160 25,6 40
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek G. Flåten Jarlsberg Travbane 5 10/11 - 05 / 1 2100 24,8ag 237