<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 13:21 V4-4
V5-2
DD-2
GATOR TROUTS LØP (DELINGSLØP - DATOLØP - SPORTRAPP / GRUNNLAG - MAX 600)
DELINGSLØP - DATOLØP - SPORTRAPP / GRUNNLAG - MAX 600
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige 65.001 - 400.000 kr med høyest 600 poeng.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-1-10 Plass : 3-1-10

1 2019: -6 -0 -2 -1 -2 -26 000 2018: -20 -4 -4 -2 -3 -122 991
S.M.K. Smashing 2100 1 Plass 283 496
6 år BRUN V v.Revenue* (S) R. Aarlie Jarlsberg Travbane 6 10/3 - 06 / 7 2609 17,3a 278
e. Andora Augustinu v. Prestigious Teachr* (US) D. Dalen Bjerke Travbane 0 23/2 - 07 / 1 1609 14,4a 124
Steffan T. Kristoffersen /Sande I Vestfold R. Aarlie Jarlsberg Travbane 2 28/12 - 03 / 9 2100 16,4a 35
Å. Tengsareid Renate Aarlie (T) R. Aarlie Biri Travbane 3 14/12 - 05 / 2 2100 16,1a 70
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam S. Løvvold Bjerke Travbane 0 28/11 - 03 / 1 1609 14,9a 26
2 2019: -4 -0 -0 -1 -1 -11 500 2018: -12 -2 -1 -4 -2 -141 400
Magic Tile 2 Plass 276 004
5 år BRUN V v.Cantab Hall (US) L. Kolle Bjerke Travbane 0 19/1 - 05 / 8 2100 15,9a 62
e. High Eleven L. v. S.J.'s Photo* (US) E. Høitomt Momarken Travbane 0 27/12 - 03 / 8 2660 19,0 62
Hans Chr. Gjestvang /Skreia E. Høitomt Bjerke Travbane 3 15/12 - 04 / 11 2100 14,7a 128
E. Høitomt Karina Ulvin Vudduaune (T) G. Austevoll Färjestad 5 03/12 - 06 / 11 2640 17,7a 29
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 5 03/10 - 06 / 4 1609 13,6a 15
3 2019: -5 -1 -2 -1 -1 -45 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Dillon K.W. 3 Plass 307 596
6 år BRUN H v.Andover Hall* (US) G. Antonsen Jarlsberg Travbane 2 10/3 - 06 / 9 2609 17,0a 45
e. Spinning Class (US) v. Muscles Yankee* (US) G. Antonsen Bjerke Travbane 3 28/2 - 04 / 11 2100 15,0a 60
Cato Antonsen /Mysen G. Antonsen Bjerke Travbane 2 07/2 - 01 / 7 1609 14,8a 131
G. Antonsen G. Antonsen Momarken Travbane P 04/12 - 20 / 1 2140 20,8 P
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame E. Høitomt Bjerke Travbane 4 30/8 - 08 / 1 2600 15,3a 195
4 2019: -9 -0 -1 -0 -6 -29 000 2018: -18 -0 -2 -5 -9 -74 868
Noir Sun 4 Plass 315 368
7 år SVART H v.Ens Snapshot (US) C. Antonsen Momarken Travbane 4 12/3 - 06 / 8 2140 16,9a 785
e. Poa Noir v. Staro Showbiz (S) M. Gundersen Bjerke Travbane 5 28/2 - 04 / 5 2100 15,3a 237
Eirik Djuve /Sola C. Antonsen Momarken Travbane 7 05/2 - 04 / 8 2140 17,8a 157
M. Gundersen Cato Antonsen (T) C. Antonsen Bjerke Travbane 6 24/1 - 03 / 8 2100 17,0a 389
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame C. Antonsen Momarken Travbane 0 17/1 - 04 / 7 1640 17,3a 203
5 2019: -7 -0 -0 -1 -1 -8 000 2018: -21 -0 -4 -3 -5 -60 491
California Estelle 5 Plass 320 491
7 år BRUN HP v.Jetstile G. Austevoll Klosterskogen Travbane 3 18/2 - 02 / 8 2100 20,1a 97
e. California Joy (DE) v. Floritas Hero L. (S) G. Austevoll Bjerke Travbane 5 31/1 - 03 / 5 1609 15,8a 187
Sigrunn Ottersen /Halden G. Austevoll Bjerke Travbane 0 24/1 - 04 / 2 2100 15,5a 493
G. Austevoll G. Austevoll Momarken Travbane 0 17/1 - 04 / 5 1640 16,9a 176
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 04/1 - 06 / 9 2100 16,8a 430
6 2019: -6 -0 -0 -0 -4 -15 500 2018: -13 -1 -2 -1 -3 -55 500
Bivo Torkdahl (DK) 6 Plass 347 494
6 år BRUN V v.Text Me* (CA) E. Høitomt Momarken Travbane 5 12/3 - 06 / 10 2140 17,1a 558
e. Nobility (DK) v. Good As Gold* (S) D. Dalen Biri Travbane 0 08/3 - 05 / 2 2100 16,0a 346
Berit Kvernrød-Erik Korsvolla D. Dalen Biri Travbane 5 22/2 - 05 / 9 2100 16,9a 213
P. Midtfjeld Erik Korsvolla D. Dalen Biri Travbane 0 25/1 - 01 / 5 2100 17,2a 107
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek T. Solberg Drammen Travbane 0 18/10 - 05 / 10 2100 16,2a 209
7 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -13 -4 -0 -1 -1 -84 977
Alone Man S.T. (S) 7 Plass 387 947
11 år BRUN V v.Storstadsbusen* (S) O. Østre Jarlsberg Travbane 0 23/12 - 06 / 12 1609 15,9a 252
e. Paula B. Spin* (S) v. Mack The Knife (S) O. Østre Färjestad 0 05/11 - 03 / 8 2140 br a 271
Kai Mangelrød /Larvik O. Østre Åmål 0 14/10 - 07 / 7 2080 br a 52
L. Kolle Kai Mangelrød O. Østre Åmål 1 28/9 - 01 / 2 2480 15,4a 37
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl O. Østre Årjäng 3 07/8 - 01 / 1 2140 15,4 67
8 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -1 -2 -3 -4 -119 125
Ingemar Palema (S) 8 Plass 393 698
7 år BRUN V v.Symphonic Hanover (US) O. Østre Bjerke Travbane - 14/3 - 06 / 4 2100 dp a 19
e. Fantasi Palema (S) v. Alf Palema* (US) V. Hop Momarken Travbane - 02/10 - 06 / 1 2140 dg a 42
Team Ingemar Palema V. Hop Momarken Travbane 5 18/9 - 06 / 7 2140 14,7a 94
O. Østre O. Østre Jarlsberg Travbane 2 27/8 - 05 / 5 2100 15,1ag 41
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame V. Hop Bjerke Travbane 0 04/8 - 08 / 2 2100 13,8a 101
9 2019: -6 -0 -1 -2 -1 -25 000 2018: -23 -0 -3 -2 -8 -72 000
Banker Go's 9 Plass 400 000
7 år BRUN V v.Banker Hall* (US) O. Mikkelborg Bjerke Travbane 2 14/3 - 06 / 3 2100 17,1a 378
e. Jazzy Senator v. Steinlager (S) O. Mikkelborg Biri Travbane 0 25/1 - 01 / 2 2100 17,4a 197
Leif Solemsli /Vang I Valdres O. Mikkelborg Momarken Travbane 0 17/1 - 04 / 4 1640 17,1a 135
O. Mikkelborg Martine O. Sørvik (T) M. Sørvik Momarken Travbane 0 30/10 - 03 / 5 1640 16,4a 114
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl M. Sørvik Momarken Travbane 4 30/10 - 07 / 5 2140 17,6a 81
10 2019: -8 -0 -1 -3 -1 -46 000 2018: -18 -2 -4 -2 -3 -109 500
S.M.K. Spirit 10 Plass 397 382
7 år BRUN V v.Bullchip R. Aarlie Bjerke Travbane 5 20/2 - 07 / 12 2160 16,0 251
e. Andora Augustinu v. Prestigious Teachr* (US) R. Aarlie Bjerke Travbane 0 13/2 - 07 / 11 2100 16,1a 172
Stall S.M.K. Spirit R. Aarlie Bjerke Travbane 2 30/1 - 01 / 9 2100 15,6a 195
R. Aarlie R. Aarlie Bjerke Travbane 0 19/1 - 03 / 8 2140 15,3 371
Svart/gull todelt, gull mansj, rek R. Aarlie Klosterskogen Travbane 3 05/1 - 06 / 5 2100 17,2a 69