<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 13:02 V4-3
V5-1
DD-1
INGER SENATORS LØP

Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 65.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-4-5 Plass : 8-4-5

1 2019: -6 -1 -3 -0 -0 -36 000 2018: -11 -2 -1 -6 -0 -39 884
Armani Flamingo (DK) 2100 1 Plass 79 826
7 år LYSBRUN V v.Kanonis Lobell* (DK) D. Dalen Jarlsberg Travbane - 15/3 - 04 / 4 1609 dg a 19
e. Ratata (US) v. Probe* (US) R. Kjær Billund 0 28/9 - 02 / 9 1600 16,8ag 78
Linda Lehne-Aleksander Rishovd B. Svendsen Skive 3 09/9 - 04 / 3 1600 16,5a 70
D. Dalen Aleksander Rishovd R. Kjær Billund 3 16/8 - 01 / 9 1900 16,6a 18
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek R. Kjær Billund 2 12/7 - 04 / 4 1900 15,5a 22
2 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 500 2018: -9 -0 -0 -0 -6 -20 000
Ideal Yankee 2 Plass 51 500
5 år BRUN V v.Thai Tanic P. Midtfjeld Bjerke Travbane 0 19/1 - 02 / 7 2100 18,4a 109
e. Western Girl v. Potato Chip (US) H. Storås Bjerke Travbane 4 03/1 - 02 / 9 1609 15,6a 866
Hans Kristian Mjønerud /Sørum H. Storås Bjerke Travbane 6 19/12 - 06 / 6 2100 19,3a 944
P. Midtfjeld Hans Wilhelm Storås (T) H. Storås Momarken Travbane 0 23/9 - 02 / 10 2140 18,7a 413
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek H. Storås Bjerke Travbane 5 18/9 - 02 / 5 2100 18,2a 225
3 2019: -8 -0 -2 -1 -1 -22 000 2018: -8 -0 -0 -0 -1 -4 000
David K. (S) 3 Plass 54 622
6 år MØRKBR V v.Sebastian K.* (S) H. Holm Bjerke Travbane 0 28/2 - 01 / 2 2100 18,1ag 87
e. Rasta (S) v. Jag De Bellouet* (FR) E. Høitomt Momarken Travbane 2 21/2 - 02 / 8 2140 18,5a 68
Jan Simenstad /Dombås E. Høitomt Bjerke Travbane 2 07/2 - 07 / 3 2100 18,0a 235
E. Høitomt Martine O. Sørvik (T) V. Hop Biri Travbane - 25/1 - 04 / 9 1609 dg a 285
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek V. Hop Momarken Travbane - 17/1 - 02 / 3 2140 dg a 219
4 2019: -10 -2 -4 -0 -1 -67 500 2018: -5 -1 -0 -2 -0 -28 000
Gjølmes Magistrate 4 Plass 95 500
7 år MØRKBR V v.Clerk Magistrate (US) A. Wolden Bjerke Travbane 2 28/2 - 01 / 12 2100 17,4a 156
e. Gjølmes Palema v. Gidde Palema* (S) A. Wolden Bjerke Travbane - 14/2 - 01 / 2 1609 dgp a 21
Erik Morten Garberg /Gjølme E. Rennesvik Bjerke Travbane 0 19/1 - 09 / 1 2600 19,1a 246
A. Wolden A. Wolden Bjerke Travbane 1 10/1 - 07 / 3 2100 17,0a 42
Svart m/hvitt skstk& Vformet bånd, rek A. Wolden Bjerke Travbane 4 03/1 - 05 / 6 2100 17,5a 68
5 2019: -4 -1 -0 -2 -0 -26 579 2018: -8 -0 -0 -0 -5 -40 936
Bikila* (S) 5 Plass 67 515
4 år M.BRUN V v.Make It Happen (US) M. Hultman Mantorp 3 04/3 - 05 / 2 2640 18,7a 116
e. Amante* (S) v. Racer Bourbon* (FR) M. Hultman Momarken Travbane 0 21/2 - 02 / 10 2140 21,6ag 27
Sverige M. Hultman Bjerke Travbane 1 07/2 - 07 / 6 2100 18,0a 43
M. Hultman M. Hultman Åby - 26/9 - 03 / 5 2140 dg ag 287
tredelt hvit/blå/grå M. Andersson Färjestad 4 03/9 - 05 / 4 2140 16,1 143
6 2019: -14 -0 -1 -5 -4 -48 500 2018: -12 -0 -0 -2 -4 -19 000
Credit Rolls 6 Plass 86 000
6 år BRUN V v.Cromwell (US) G. Austevoll Momarken Travbane 0 12/3 - 03 / 9 2140 18,3a 236
e. Foxy Rolls v. Love You* (FR) A. Wright Bjerke Travbane 0 28/2 - 01 / 7 2100 19,0a 589
Charlotte Wenstrøm-Asbjørn Wright A. Wright Momarken Travbane 0 21/2 - 06 / 10 2140 21,0a 344
G. Austevoll Asbjørn Wright (T) A. Wright Bjerke Travbane 3 14/2 - 01 / 1 1609 18,0a 162
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl A. Wright Bjerke Travbane 4 24/1 - 07 / 1 2100 17,6a 340
7 2019: -5 -0 -0 -0 -2 -6 999 2018: -11 -1 -0 -2 -3 -45 300
Miss Point* 7 Plass 58 174
4 år BRUN HP v.Standpoint* (US) M. Jakobsson Momarken Travbane - 12/3 - 03 / 8 2140 dg a 296
e. Andrea Swiss (S) v. Super Arnie* (US) H. Holm Momarken Travbane 4 21/2 - 06 / 1 2140 19,3a 191
Sverige D. Dalen Bjerke Travbane 0 31/1 - 01 / 2 1609 16,1a 291
H. Holm Daniel Schøn (A) D. Dalen Momarken Travbane 0 22/1 - 04 / 10 2140 18,4a 293
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl D. Dalen Momarken Travbane 4 08/1 - 02 / 4 1640 18,5a 91
8 2019: -1 -1 -0 -0 -0 -14 000 2018: -4 -2 -0 -0 -1 -48 914
Ibra Boko (DE) 8 Plass 62 914
4 år MØRKBR H v.Conway Hall* (US) K. Gerrits Berlin-Mariendorf 0 29/7 - 12 / 1 1900 15,0a 378
e. Angie Boko (S) v. Yankee Glide* (US) K. Gerrits Gelsenkirchen 1 13/7 - 05 / 14 2000 15,5a 53
Sofie Tillerflaten /Hvam K. Gerrits Berlin-Mariendorf 4 27/5 - 09 / 2 1900 15,0a 162
E. Rennesvik Kim Pedersen (T) D. Tesselaar Gelsenkirchen 1 11/5 - 03 / 1 2000 16,4a 17
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek J. Mieras Wolvega 28/4 - 91 / 3 2100 16,2a GKD
9 2019: -5 -0 -2 -1 -2 -26 500 2018: -18 -1 -1 -3 -5 -34 654
Chianti Merci (S) 9 Plass 69 609
5 år M.BRUN HP v.Rocklyn (FR) O. Mikkelborg Biri Travbane 3 08/3 - 07 / 3 2100 17,5a 49
e. Valencia Ås (US) v. Dream Vacation* (US) O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane 5 26/10 - 07 / 4 2100 17,7a 94
Vidar Henriksen /Drammen O. Mikkelborg Bjerke Travbane 3 17/10 - 10 / 8 2100 16,6a 159
O. Mikkelborg O. Mikkelborg Biri Travbane 5 05/10 - 02 / 1 2100 17,0a 182
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl J. Sjunnesson Charlottenlund 0 24/8 - 05 / 2 1600 16,6ag 791