<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 13:40 V5-3
VESLEKVIKKS LØP (DATOLØP)
DATOLØP
Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 105.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-1-6 Plass : 5-1

1 2019: -11 -0 -2 -2 -2 -33 000 2018: -9 -0 -0 -0 -4 -15 000
Ejo Tina 1609 1 Plass 113 767
7 år BRUN HP v.Tin Tveiten O. Mikkelborg Momarken Travbane 0 12/3 - 04 / 9 2140 32,2a 259
e. Røsterosa v. Røste Bo* (S) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 23/2 - 04 / 2 2140 35,9 g 198
Marita Høyesveen /Ringebu D. Dalen Bjerke Travbane 3 08/2 - 03 / 3 1609 29,4ag 184
O. Mikkelborg Marita Høyesveen O. Mikkelborg Biri Travbane 6 25/1 - 02 / 7 2100 32,4a 167
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 19/1 - 01 / 1 2140 31,1 350
2 2019: -9 -2 -1 -1 -2 -46 500 2018: -8 -0 -0 -0 -2 -5 491
Lygna Spretten 2 Plass 85 021
5 år SVART V v.Åsajerven Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 14/3 - 05 / 3 2100 33,1a 21
e. Lygna Camp v. Elding Å. Tengsareid Momarken Travbane 1 21/2 - 05 / 11 2140 32,3a 38
Anne-Lene W. Johansen-Egil Johansen Å. Tengsareid Biri Travbane 1 15/2 - 02 / 5 2100 31,3a 68
Å. Tengsareid Anne-Lene W. Johansen Å. Tengsareid Biri Travbane 6 02/2 - 02 / 4 1609 31,8a 68
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Momarken Travbane 2 22/1 - 08 / 2 2140 32,8 60
3 2019: -11 -0 -1 -0 -5 -24 500 2018: -19 -0 -1 -4 -7 -57 674
Skrei Stjerna 3 Plass 99 016
8 år BRUN HP v.Lome Elden L. Østre Momarken Travbane - 12/3 - 04 / 4 2140 dg a 356
e. Frigg Rappa v. Friggbest L. Østre Momarken Travbane 5 26/2 - 04 / 7 2160 32,3 265
Øystein Østre /Askim L. Østre Momarken Travbane 2 12/2 - 03 / 4 2160 32,6 781
L. Østre Øystein Østre L. Østre Momarken Travbane 6 05/2 - 08 / 1 2140 33,0 501
Svart m/gul stolpe, reklame L. Østre Biri Travbane 0 25/1 - 02 / 10 2100 33,3ag 719
4 2019: -6 -0 -2 -0 -4 -27 500 2018: -7 -0 -0 -1 -3 -14 447
Grinder Gutten 4 Plass 89 647
8 år SVARTBRUN V v.Trø Faks K. Johansen Bjerke Travbane 4 14/3 - 05 / 4 2100 32,0a 128
e. Landås Nilla v. Lundfrigg K. Johansen Biri Travbane 4 08/3 - 01 / 3 2100 32,2 41
Gudmundur A. Arnason-Vilde Gulstad Jensen K. Johansen Klosterskogen Travbane 2 18/2 - 03 / 4 2120 33,7 g 118
K. Johansen Gudmundur A. Arnason K. Johansen Momarken Travbane 2 05/2 - 05 / 5 2160 32,6 281
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm G. Austevoll Momarken Travbane 6 22/1 - 08 / 5 2160 33,1 110
5 2019: -5 -2 -1 -0 -1 -39 264 2018: -9 -0 -4 -1 -3 -45 000
Tronmar 5 Plass 135 764
7 år RØD V v.Dotterud Teddy K. Ødegaard Momarken Travbane 0 12/3 - 04 / 2 2140 32,2a 173
e. Hegglill v. Steinsvad Eld T. Hanestad Jarlsberg Travbane 5 23/12 - 03 / 4 1609 31,3a 76
Liv Thea Hanestad /Roverud T. Hanestad Drammen Travbane 6 26/11 - 05 / 8 1700 31,9a 212
K. Ødegaard Liv Thea Hanestad T. Hanestad Bjerke Travbane 0 25/9 - 04 / 7 1609 30,6a 76
blå m/rød bunn. T. Hanestad Biri Travbane 2 13/7 - 03 / 3 1609 29,7a 31
6 2019: -4 -0 -0 -1 -1 -8 500 2018: -20 -1 -0 -3 -8 -53 000
Turbofaksen 6 Plass 105 000
6 år MØRKBR V v.Norheim Faksen C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 4 10/3 - 04 / 10 1609 29,1a 113
e. Serena v. Minpil C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 1 28/12 - 04 / 1 1609 30,1a 143
Thomas Strand /Holmestrand C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 3 23/12 - 03 / 6 1609 30,8a 265
C. Engebråthen C. Engebråthen Biri Travbane 0 30/11 - 05 / 5 2100 38,7a 237
Grå m/grønne sidefelt + ermer, rekl. C. Engebråthen Klosterskogen Travbane 0 01/11 - 02 / 4 1700 30,9ag 172