<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:05 V75-7
V5-3
DD-2
CHAMPION TEMPO LØPET
GRUNNLAGSFORDEL 4-ÅRIGE
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 450.000 kr. Også for alle 4-årige.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-11-4 Plass : 5-11-4

1 2019: -14 -1 -1 -1 -6 -52 500 2018: -24 -2 -2 -2 -11 -127 500
Kolbu Jonatan 2100 1 Plass 437 000
8 år MØRKBR V v.Lome Kongen T. Lindbak Bjerke Travbane 6 13/3 - 07 / 1 2100 29,3a 680
e. Valle Terna v. Metsgar J. Øveraasen Jarlsberg Travbane 5 01/3 - 01 / 10 2140 29,8 590
Trond Lindbak /Raufoss J. Øveraasen Biri Travbane 0 22/2 - 04 / 4 2120 30,3 54
T. Lindbak T. Lindbak Biri Travbane 0 15/2 - 05 / 5 2100 26,9a 232
Blå m/m.blå, gull,hv.strip skråfe,ermr T. Lindbak Bjerke Travbane 2 08/2 - 05 / 7 1609 27,0a 111
2 2019: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -8 -1 -1 -0 -2 -33 000
Bleikli Faksa 2 Plass 430 000
10 år SVART HP v.Trø Faks K. Johansen Bjerke Travbane 0 20/2 - 06 / 13 2160 29,2 g 767
e. Bleikli Ragna v. Åsrapp K. Johansen Bjerke Travbane 0 13/2 - 06 / 7 2160 28,9 g 569
Tormod Rundhaugen-Ida Beate Rundhaugen M. Gundersen Biri Travbane 0 02/2 - 09 / 3 2100 28,1 483
K. Johansen Tormod Rundhaugen (B) Å. Tengsareid Biri Travbane P 11/1 - 20 / 2 2100 32,8 P
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm V. Hop Biri Travbane - 16/11 - 06 / 5 1600 dg 334
3 2019: -6 -0 -0 -0 -3 -14 500 2018: -19 -0 -1 -0 -6 -31 000
Kjappe Tinna 3 Plass 377 500
10 år SVART HP v.Engli Svarten H. Holm Bjerke Travbane 5 06/3 - 07 / 4 2140 29,1 486
e. Kjappe Troja v. Sjefen A. Akselsen Bjerke Travbane 0 23/2 - 09 / 9 2160 29,1 g 263
Kjetil Guriby Huuse-Heidi Grønvold H. Holm Bjerke Travbane - 08/2 - 04 / 9 1609 dg a 129
H. Holm Kjetil Guriby Huuse H. Holm Bjerke Travbane 0 16/1 - 07 / 10 2100 26,2a 835
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Biri Travbane 5 11/1 - 06 / 8 1609 26,6ag 253
4 2019: -10 -0 -1 -1 -3 -28 000 2018: -9 -0 -0 -0 -4 -18 859
Tangen Stegg 4 Plass 458 158
10 år BRUN V v.Stjerne Faks E. Rennesvik Bjerke Travbane - 13/3 - 07 / 6 2100 dg a 274
e. Slogum Il v. Ilmin E. Rennesvik Biri Travbane 5 08/3 - 06 / 2 2120 27,5 64
Johnna Henningsen-John Grinde E. Rennesvik Bjerke Travbane - 27/2 - 07 / 2 1640 dg 399
E. Rennesvik Glenn Kramer Stenberg (T) E. Rennesvik Bjerke Travbane 4 08/2 - 05 / 4 1609 27,4ag 64
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek G. Stenberg Klosterskogen Travbane 0 17/1 - 01 / 1 2120 29,4 164
5 2019: -8 -4 -0 -2 -0 -130 000 2018: -17 -3 -3 -3 -5 -135 233
Valle Storm 5 Plass 482 733
6 år SVART H v.Tekno Odin J. Rasmussen Bjerke Travbane 3 27/2 - 01 / 6 2100 26,4a 100
e. Sunnmørsjenta v. Elding E. Høitomt Bjerke Travbane 3 08/2 - 04 / 1 1609 26,6a 13
Stall 4 rette E. Høitomt Momarken Travbane 1 22/1 - 05 / 2 1640 26,5 20
E. Høitomt Kjetil Helgestad (T) E. Høitomt Biri Travbane 1 11/1 - 06 / 6 1609 25,4a 32
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 0 31/12 - 05 / 12 1609 28,8a 73
6 2019: -7 -1 -0 -1 -3 -48 500 2018: -18 -3 -2 -1 -11 -223 739
Frøyu Pelle 6 Plass 453 739
6 år SVART V v.Tekno Odin G. Austevoll Biri Travbane 5 15/2 - 05 / 10 2100 26,9a 45
e. Frøyu Sara v. Lome Elden G. Austevoll Biri Travbane 3 02/2 - 09 / 4 2100 27,1 57
Johnny Wilhelm Nilsen-Siri Braathen G. Austevoll Jarlsberg Travbane 1 18/1 - 03 / 1 2100 27,8a 15
G. Austevoll Johnny Nilsen G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 12/1 - 09 / 2 2100 27,0a 153
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 4 02/1 - 06 / 1 1609 25,5a 26
7 2019: -2 -0 -1 -0 -0 -8 000 2018: -10 -0 -1 -1 -3 -36 491
Kos Odin 7 Plass 417 127
5 år SVART H v.Alm Viktor S. Jessen Jarlsberg Travbane 2 10/3 - 05 / 1 2100 27,8a 182
e. Mai Kosa v. Moe Odin S. Jessen Bjerke Travbane 0 27/2 - 01 / 2 2100 28,1a 83
Stall Jessen S. Jessen Jarlsberg Travbane 0 10/11 - 08 / 6 2140 26,8 g 261
S. Jessen S. Jessen Bergen Travpark 5 27/10 - 04 / 9 2160 27,7 g 72
Svart/gull/svart tredelt, gull arm,rek S. Jessen Biri Travbane 0 13/10 - 10 / 10 2140 27,1 209
8 2019: -8 -2 -2 -1 -2 -96 500 2018: -25 -4 -4 -3 -11 -227 000
Kringeland Enok 8 Plass 473 500
6 år BORKET H v.Bork Odin J. Eriksen Sørlandets Travpark 4 17/3 - 01 / 8 2140 28,0a 21
e. Lyn Kari v. Frigg Mollyn J. Eriksen Bjerke Travbane 3 13/3 - 07 / 5 2100 27,2a 46
Geir Arne Eriksen /Aksdal J. Eriksen Bjerke Travbane 1 27/2 - 01 / 5 2100 26,2a 62
J. Eriksen B. Steine Sørlandets Travpark 1 10/2 - 04 / 8 2160 28,6 19
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 2 13/1 - 01 / 8 2180 27,9 g 220
9 2019: -8 -0 -0 -2 -4 -28 000 2018: -24 -0 -2 -1 -7 -56 500
Løvland Spøken 9 Plass 421 448
9 år LYSBRUN V v.Spang Best K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 5 10/3 - 05 / 10 2100 28,3a 708
e. Løvland Blessa v. Golan K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 6 07/2 - 04 / 1 2100 29,8ag 463
Kari-Anne Aasen /Rakkestad K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 0 18/1 - 03 / 10 2100 28,6a 657
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 0 05/1 - 03 / 7 2120 30,8 g 999
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 3 28/12 - 01 / 6 2100 27,9a 454
10 2019: -7 -1 -2 -0 -2 -69 401 2018: -26 -3 -3 -3 -2 -174 737
Ra Tore 10 Plass 414 646
8 år BRUN V v.Horgen Tore J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane - 10/3 - 05 / 8 2100 dg a 62
e. Moll Mollyn v. Skarvar (S) J. Mjølnerød Bjerke Travbane 2 27/2 - 01 / 9 2100 26,3a 375
Jørgen A. Mjølnerød-Johannes A. Mjølnerød J. Mjølnerød Bjerke Travbane 7 20/2 - 06 / 9 2140 29,3 128
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Färjestad 4 21/1 - 10 / 6 2180 28,7 46
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Bjerke Travbane 5 19/12 - 04 / 7 2100 30,5ag 26
11 2019: -9 -2 -1 -1 -1 -55 500 2018: -17 -1 -1 -0 -5 -58 000
Linnstjernen 11 Plass 423 500
9 år SVART V v.Slått Eld A. Akselsen Jarlsberg Travbane 1 10/3 - 05 / 9 2100 27,6a 294
e. Gylden Rappa v. Kal Luis A. Akselsen Bjerke Travbane 0 27/2 - 01 / 10 2100 26,9a 1150
Christiane Wessel-Martine Wessel A. Akselsen Bjerke Travbane 0 20/2 - 06 / 4 2140 29,6 418
A. Akselsen Bjørn Larsen (T) T. Fløysand Klosterskogen Travbane 0 07/2 - 04 / 4 2100 29,9a 216
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Klosterskogen Travbane 3 17/1 - 04 / 4 2120 29,5 73