<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:20 V75-2
VEIKLE BALDER CUP
VEIKLE BALDER CUP
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m for hingster og vallaker. 20 m. ved vunnet 55.001 kr., 40 m. ved 100.001 kr.
For 4-årige høyest 175.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-4-9 Plass : 1-4-9

1 2019: -7 -4 -1 -0 -0 -102 000 2018: -6 -1 -0 -1 -3 -24 000
Alfa Betty 2140 1 Plass 126 000
4 år RØD HP v.Dotterud Teddy Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 1 15/3 - 02 / 10 2100 33,1a 32
e. Skog Morte v. Sjefen Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 13/3 - 08 / 8 2160 32,2 65
Erik Solberg-Bengt Solberg Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 1 01/2 - 03 / 6 2120 33,3 101
Å. Tengsareid Erik Solberg Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 10/1 - 05 / 9 2100 dv ag 105
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 7 16/12 - 03 / 7 2160 34,0 g 153
2 2019: -9 -1 -1 -1 -3 -65 500 2018: -14 -1 -1 -2 -6 -67 000
Skjetnefaxa 2160 1 Plass 132 500
4 år SVART HP v.Hellin Faxen J. Eriksen Jarlsberg Travbane 0 01/3 - 04 / 10 2100 33,3ag 182
e. Viggdine v. Elding J. Eriksen Bjerke Travbane 0 23/2 - 04 / 4 2140 32,1 g 307
Ole-Johnny Odland-Trude Varberg J. Eriksen Sørlandets Travpark 4 10/2 - 02 / 1 2140 32,0 34
G. Austevoll Johan Kringeland Eriksen (T) J. Eriksen Bjerke Travbane 3 06/2 - 03 / 6 2160 32,3 15
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 09/1 - 04 / 8 2160 31,5 26
3 2019: -4 -1 -1 -0 -1 -24 500 2018: -5 -1 -0 -0 -3 -32 651
Nygaards Nena 2 Plass 57 151
4 år MØRKBR HP v.Horgen Tore J. Mjølnerød Momarken Travbane - 12/3 - 07 / 6 2160 dg 50
e. Nygaards Vinna v. Sjefen J. Mjølnerød Momarken Travbane 2 26/2 - 07 / 6 2160 31,6 44
Kari Mjølnerød /Halden J. Mjølnerød Momarken Travbane 1 21/2 - 07 / 9 2160 33,4 22
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Momarken Travbane 4 22/1 - 08 / 3 2140 33,4 63
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Färjestad 4 15/10 - 01 / 7 2160 34,4 14
4 2019: -13 -1 -3 -2 -4 -72 817 2018: -4 -0 -2 -0 -0 -16 000
Sæther Lomen 3 Plass 88 817
4 år SVART H v.Lome Elden O. Østre Momarken Travbane 4 12/3 - 07 / 5 2160 32,9 g 101
e. Hornnes Tiril v. Pålex K.* (S) A. Blihovde Biri Travbane 5 22/2 - 03 / 7 2120 34,2 72
Arve G. Blihovde /Svingvoll V. Hop Biri Travbane 2 15/2 - 07 / 8 2140 34,1 g 22
O. Østre Arve G. Blihovde (A) A. Blihovde Biri Travbane 0 02/2 - 02 / 10 1609 31,9ag 62
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame T. Solberg Leangen Travbane - 26/1 - 01 / 5 2180 dg 21
5 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -9 -1 -2 -2 -1 -99 102
Jatsy 4 Plass 99 102
4 år MØRKBR HP v.Bork Odin D. Dalen Leangen Travbane 3 03/12 - 01 / 10 2180 31,1 102
e. Lannem Judy v. Åsajerven O. Andersson Romme 0 23/11 - 01 / 11 2160 35,9 g 108
Nadja Jensen-Rune Herleiksplass A. Stensen Leangen Travbane 3 20/10 - 01 / 6 2160 33,3 26
D. Dalen Nadja Jensen (B) A. Sjoner Östersund 1 05/10 - 01 / 1 2140 33,3 16
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek A. Stensen Leangen Travbane 2 10/9 - 10 / 4 2140 32,7 131
6 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -4 000 2018: -18 -2 -0 -3 -9 -143 403
Skumsjøstjerna 2180 1 Plass 147 403
4 år BRUN HP v.Moe Svarten F. Mjølnerød Momarken Travbane 5 27/12 - 04 / 15 2180 30,0 123
e. Pålsflya v. Pål Even F. Mjølnerød Bjerke Travbane 6 15/12 - 02 / 11 1660 29,7 g 485
Frode Mjølnerød /Halden F. Mjølnerød Klosterskogen Travbane 4 01/12 - 03 / 5 2120 31,3 355
F. Mjølnerød F. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 0 10/11 - 02 / 4 2120 30,6 406
svart m/gult & hvitt F. Mjølnerød Momarken Travbane 5 20/10 - 04 / 2 2140 30,0ag 109
7 2019: -6 -2 -0 -1 -1 -46 500 2018: -9 -2 -1 -1 -4 -54 000
Nesvik'n 2 Plass 100 500
4 år SVART V v.Moe Odin E. Høitomt Klosterskogen Travbane 4 07/3 - 01 / 11 2100 31,7a 15
e. Alm Nora v. Nordli Svarten Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 1 24/2 - 06 / 3 2160 28,8 75
Mardon Jørgensen /Vennesla E. Høitomt Sørlandets Travpark 1 10/2 - 07 / 5 2180 32,9 41
J. Eriksen J. Eriksen Forus Travbane - 06/1 - 08 / 6 2080 dg r 62
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek E. Høitomt Sørlandets Travpark 4 16/12 - 03 / 11 2180 32,5 256
8 2019: -3 -0 -2 -0 -0 -19 000 2018: -10 -1 -1 -3 -2 -56 000
Eiken 3 Plass 75 000
4 år BRUN H v.Lome Elden T. Solberg Bjerke Travbane - 20/2 - 05 / 2 2100 dg a 19
e. Lille Kristine v. Moe Odin T. Solberg Bjerke Travbane 2 13/2 - 04 / 2 2140 30,3 42
Vidar Kalnes /Horten T. Solberg Klosterskogen Travbane 2 07/2 - 03 / 10 2120 32,8 61
T. Solberg Lars O. Romtveit (T) A. Akselsen Bjerke Travbane - 15/12 - 02 / 3 1640 dg 222
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek A. Akselsen Jarlsberg Travbane 3 07/12 - 04 / 5 2100 31,3 57
9 2019: -4 -1 -1 -2 -0 -52 000 2018: -9 -1 -2 -1 -5 -110 500
Glade Tider 4 Plass 162 500
4 år GRÅSVART HP v.Bork Odin E. Høitomt Klosterskogen Travbane 2 18/2 - 05 / 3 2100 32,8 16
e. Gyldne Tider v. Elding E. Høitomt Klosterskogen Travbane 1 28/1 - 04 / 10 2140 30,9 22
Torfinn Rummelhof-Lise Hansen E. Høitomt Bjerke Travbane 2 31/12 - 03 / 3 2100 32,6a 38
E. Høitomt Torfinn Rummelhof E. Høitomt Momarken Travbane 4 20/10 - 04 / 1 2140 29,3a 64
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Momarken Travbane 1 09/10 - 05 / 5 2140 29,2a 178