Neste løp >>>
Start ca kl. 18:15 V65-1
DELINGSLØP SPESIAL - DATOLØP - SPORTRAPP / GRUNNLAG
DELINGSLØP SPESIAL - DATOLØP - SPORTRAPP / GRUNNLAG
Kaldblods 2140 m. Autostart.
For 3-15-årige 265.001 - 500.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-6-3 Plass : 7-6-3

1 2019: -6 -0 -0 -0 -3 -10 000 2018: -7 -0 -0 -0 -2 -10 000
Voje Per 2140 1 Plass 276 000
9 år BRUN V v.Ulfrigg A. Berås Sørlandets Travpark 5 09/3 - 02 / 2 2180 28,8 253
e. Voje Lykka v. Lykkebron* A. Berås Sørlandets Travpark 0 24/2 - 03 / 7 2160 29,7 g 477
Helena Regina Dybesland /Høvåg T. Salte Sørlandets Travpark - 10/2 - 04 / 4 2160 dg 247
A. Berås A. Berås Sørlandets Travpark 4 27/1 - 02 / 6 2140 30,7ag 524
Sølv m/blå sidefelt+ermer,rød søm+rekl A. Berås Sørlandets Travpark 0 02/12 - 05 / 4 2140 32,4ag 308
2 2019: -4 -0 -0 -1 -2 -12 500 2018: -16 -3 -4 -3 -4 -163 000
Frier Birk 2 Plass 337 000
7 år BRUN V v.Lome Elden A. Frønes Klosterskogen Travbane 4 07/3 - 02 / 8 2100 28,8a 32
e. Omerfaxa v. Järvsöfaks (S) A. Frønes Drammen Travbane - 22/12 - 09 / 12 2100 dg a 57
Lene Gravklev Wiik-Ole Oddvar Wiik A. Frønes Bjerke Travbane 6 15/12 - 06 / 10 2100 27,5a 91
A. Frønes Lene Gravklev Wiik A. Frønes Leangen Travbane 2 24/11 - 06 / 12 2140 28,5a 35
Mørkblå m/burg. ermer, reklame A. Frønes Momarken Travbane 1 04/11 - 04 / 7 2180 28,1 19
3 2019: -7 -0 -1 -2 -4 -33 000 2018: -17 -1 -3 -1 -2 -59 000
Arnspik 3 Plass 375 500
10 år BRUN V v.Spikeld E. Høitomt Sørlandets Travpark 5 24/2 - 01 / 4 2160 26,3 56
e. Heliblessa v. Braute M. Finsand Sørlandets Travpark 4 10/2 - 04 / 2 2160 29,8 98
Kent Lauritsen /Færvik V. Tjomsland Sørlandets Travpark 3 13/1 - 01 / 9 2180 28,6 687
G. Mikkelsen Kent Lauritsen G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 6 16/12 - 05 / 1 2140 28,6 192
Svart m/blått sidefelt&ermr,hv.søm,rek L. Kolle Sørlandets Travpark - 02/12 - 05 / 7 2140 dg a 93
4 2019: -2 -0 -0 -0 -2 -7 000 2018: -21 -0 -0 -4 -11 -65 000
Myr Seira 4 Plass 393 000
9 år SVART HP v.Lome Kongen P. Kals Sørlandets Travpark 4 24/2 - 01 / 5 2160 26,3 903
e. Findal Stjerna v. Elding T. Sør-Reime Sørlandets Travpark 6 10/2 - 04 / 5 2160 30,0 g 332
Monica Tønnesland-Tommy Røyrås P. Kals Sørlandets Travpark 0 16/12 - 05 / 6 2140 30,4 g 344
P. Kals Monica Tønnesland P. Kals Klosterskogen Travbane 0 01/12 - 01 / 5 2100 31,0a 510
Gull M/rødt sidefelt og ermer. P. Kals Klosterskogen Travbane 3 19/11 - 05 / 5 2120 27,8 326
5 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -11 -3 -0 -0 -3 -98 500
Havblikk 5 Plass 398 000
6 år SVART V v.Tekno Odin M. Poulsen Sørlandets Travpark 0 10/2 - 04 / 9 2160 30,7 126
e. Ulmaren v. Spikeld E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 13/1 - 01 / 5 2180 31,9 99
Alf Laupsa /Lillesand E. Høitomt Jarlsberg Travbane 4 28/12 - 01 / 1 2100 28,0a 29
E. Høitomt Alf Laupsa E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 23/12 - 01 / 9 2120 30,1 29
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek G. Mikkelsen Klosterskogen Travbane 0 01/12 - 09 / 5 2100 31,8ag 235
6 2019: -7 -0 -1 -0 -3 -20 000 2018: -14 -0 -4 -2 -5 -63 500
Will Lita 6 Plass 422 250
9 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) C. Roland Sørlandets Travpark 0 24/2 - 01 / 2 2160 26,5 422
e. Willtilla v. Braute C. Roland Sørlandets Travpark 4 10/2 - 03 / 1 1609 28,2a 327
Rudolf Roland-Caroline Roland C. Roland Sørlandets Travpark 4 13/1 - 01 / 6 2180 29,0 365
C. Roland Rudolf Roland (A) D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 05/1 - 05 / 12 2140 30,0 61
Svart m/rød hestesko,rød init.CR/ermer C. Roland Jarlsberg Travbane 2 28/12 - 01 / 2 2100 27,7a 44
7 2019: -4 -2 -0 -0 -2 -45 000 2018: -11 -5 -1 -1 -2 -115 000
Langlands Odin 7 Plass 430 408
6 år MELLOMRØD V v.Moe Odin E. Høitomt Bjerke Travbane 5 27/2 - 01 / 8 2100 26,5a 22
e. Heliblessa v. Braute V. Tjomsland Forus Travbane 5 09/2 - 08 / 1 2040 26,7 233
Team Vinnerskalle V. Tjomsland Klosterskogen Travbane 1 17/1 - 01 / 2 2120 28,6 17
V. Tjomsland Øystein Tjomsland (T) V. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 16/12 - 05 / 5 2140 27,8 44
Mørkeblå m/reklame. V. Tjomsland Klosterskogen Travbane 6 01/12 - 09 / 3 2100 29,4a 112
8 2019: -8 -2 -2 -1 -2 -96 500 2018: -25 -4 -4 -3 -11 -227 000
Kringeland Enok 8 Plass 473 500
6 år BORKET H v.Bork Odin J. Eriksen Bjerke Travbane 3 13/3 - 07 / 5 2100 27,2a 46
e. Lyn Kari v. Frigg Mollyn J. Eriksen Bjerke Travbane 1 27/2 - 01 / 5 2100 26,2a 62
Geir Arne Eriksen /Aksdal B. Steine Sørlandets Travpark 1 10/2 - 04 / 8 2160 28,6 19
J. Eriksen Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 2 13/1 - 01 / 8 2180 27,9 g 220
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek J. Eriksen Klosterskogen Travbane 0 05/1 - 03 / 6 2120 30,3 g 815