<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:12 V5-4
SKJØNNSMESSIG HANDICAP
SKJØNNSMESSIG HANDICAP
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 25.001 kr., 40 m. ved 47.001 kr.
For 3-15-årige 0 - 63.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
7. Løp
Beige Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-7-9 Plass : 4-7-9

1 2019: -4 -0 -0 -1 -0 -4 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Polle Gullet 2140 1 Plass 4 000
4 år BRUN HP v.Tekno Odin Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark P 16/12 - 20 / 4 2160 34,5 P
e. Voje Sara v. Spikeld B. Øksnevad Forus Travbane 18/11 - 24 / 3 1620 49,9 g B
Arne Pollestad /Bryne B. Øksnevad Forus Travbane - 12/9 - 06 / 1 1600 dgpp N
V. Tjomsland Øystein Tjomsland (T)
Mørkeblå m/reklame.
2 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -7 -0 -0 -0 -4 -10 000
Ås Kvikken 2160 1 Plass 41 000
7 år MØRKBR V v.Voje Faks H. Forberg Klosterskogen Travbane 7 28/2 - 04 / 9 2120 33,6 710
e. Hisli Stjerna v. Nordli Svarten H. Forberg Sørlandets Travpark 0 24/2 - 06 / 1 2140 32,1 292
Laila Olsen-Jack Ingebrigtsen H. Forberg Klosterskogen Travbane 8 09/12 - 04 / 6 2100 35,4ag 388
H. Forberg Laila Olsen H. Forberg Klosterskogen Travbane 6 19/11 - 02 / 4 2100 34,4a 325
Gul m/svart sk.klaff, V og mansj H. Forberg Klosterskogen Travbane 7 08/11 - 02 / 1 2100 34,8a 724
3 2019: -4 -0 -0 -1 -3 -11 000 2018: -12 -0 -2 -2 -8 -43 000
Gompen Gullet 2 Plass 54 000
6 år LYSBRUN V v.Mørtvedt Jerkeld A. Frønes Sørlandets Travpark 4 13/1 - 07 / 3 2180 35,0 234
e. Rise Bruna v. Troll Kos A. Frønes Klosterskogen Travbane 3 19/11 - 02 / 9 2100 33,7ar 60
Elin Gumpen /Nodeland A. Frønes Jarlsberg Travbane 4 02/11 - 03 / 5 2100 33,8a 42
A. Frønes Elin Gumpen A. Frønes Jarlsberg Travbane 2 14/9 - 07 / 9 2100 33,1a 39
Mørkblå m/burg. ermer, reklame A. Frønes Klosterskogen Travbane 5 22/8 - 03 / 11 2120 33,9 g 634
4 2019: -7 -2 -2 -1 -0 -44 000 2018: -2 -0 -1 -0 -0 -6 000
Etne Spretten 3 Plass 50 000
5 år MØRKBR V v.Bork Odin Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 24/2 - 09 / 6 2180 33,7 15
e. Kleppe Åse v. Alm Viktor Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 3 10/2 - 07 / 8 2180 33,1 25
Svein Kåre Kaldheim /Etne Ø. Tjomsland Forus Travbane 2 29/1 - 08 / 3 2040 34,4 20
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark - 13/1 - 07 / 1 2140 dg 22
Gul m/sort sidefelt og belte.rekl. Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark - 16/12 - 04 / 3 2140 dg 16
5 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -6 000 2018: -10 -0 -1 -3 -3 -26 000
Rise Kongen 4 Plass 32 000
5 år MØRKBR V v.Prins Juventus O. Østre Sørlandets Travpark 4 24/2 - 09 / 8 2180 34,0 94
e. Rise Stjerna v. Troll Kos E. Høitomt Bjerke Travbane 8 02/1 - 03 / 11 2160 36,4 r 164
Ann May Sveinungsen-Thorleif Tharaldsen E. Høitomt Bjerke Travbane 0 26/12 - 03 / 8 2160 35,3 417
P. Kals Ann May Sveinungsen (A) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 08/11 - 02 / 7 2100 42,6arg 60
Gull M/rødt sidefelt og ermer. E. Høitomt Sørlandets Travpark 4 03/11 - 02 / 3 2140 32,5 213
6 2019: -7 -0 -0 -1 -4 -15 000 2018: -13 -0 -0 -3 -3 -22 000
Eiklands Faks 2180 1 Plass 55 000
6 år BRUN V v.Voje Faks J. Undem Klosterskogen Travbane 6 28/2 - 04 / 6 2120 33,4 g 46
e. Nebbenes Mari v. Mentor Mollyn J. Undem Sørlandets Travpark 3 24/2 - 06 / 2 2140 30,0 265
Ingar Reinskås-Reidun Østenå J. Undem Klosterskogen Travbane 7 18/2 - 03 / 10 2120 34,2 g 748
J. Undem J. Undem Klosterskogen Travbane - 07/2 - 03 / 9 2120 dg 500
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Sørlandets Travpark 6 27/1 - 03 / 4 2160 33,6 g 123
7 2019: -5 -1 -2 -0 -0 -33 000 2018: -7 -1 -1 -2 -0 -48 000
Skeie Trym 2 Plass 81 000
4 år SVART V v.Bork Odin E. Høitomt Sørlandets Travpark - 24/2 - 06 / 4 2160 dg 24
e. Jerkeldsota v. Mørtvedt Jerkeld J. Eriksen Forus Travbane 0 21/8 - 05 / 2 2040 33,2 g 19
Team Sørlandskruttet J. Eriksen Forus Travbane 3 14/8 - 03 / 5 2040 30,4a 57
E. Høitomt Johan Kringeland Eriksen (T) J. Eriksen Forus Travbane 1 24/7 - 03 / 7 2060 32,4 21
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane 0 05/7 - 06 / 8 2100 36,0 g 187
8 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -7 -1 -2 -1 -3 -54 280
Trø Ennius 3 Plass 57 280
4 år SVART V v.Bork Odin Å. Tengsareid Momarken Travbane - 12/3 - 07 / 2 2160 dg 33
e. Trø Spika v. Spikeld Å. Tengsareid Bjerke Travbane 5 28/8 - 09 / 7 2100 27,9a 210
Stall Ennius Å. Tengsareid Årjäng 4 14/8 - 06 / 12 2160 32,2 g 56
Å. Tengsareid Å. Tengsareid Drammen Travbane 3 02/8 - 04 / 10 2100 31,2a 36
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 18/7 - 03 / 7 2140 31,3 30
9 2019: -7 -1 -0 -1 -3 -29 500 2018: -6 -0 -1 -1 -3 -33 000
Åsa O.K. 4 Plass 62 500
4 år SVART HP v.Åsajerven H. Tvedt Bjerke Travbane 5 27/2 - 08 / 3 2140 31,4 g 150
e. Torpa Kry v. Moe Odin H. Tvedt Sørlandets Travpark 4 10/2 - 07 / 7 2180 33,2 31
Vidar Wilson-Mette Holm Wilson H. Tvedt Sørlandets Travpark 4 27/1 - 03 / 9 2180 32,4 349
H. Tvedt Vidar Wilson H. Tvedt Jarlsberg Travbane 1 04/1 - 04 / 2 2100 34,2 44
Rød m/svarte erm, hvit ermr,sjakkr,rek H. Tvedt Sørlandets Travpark 3 16/12 - 03 / 8 2160 33,1 177