<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:05 V65-4
V5-1


Varmblods 1609 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 75.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-1-8 Plass : 7-1-8

1 2019: -4 -0 -1 -1 -2 -18 000 2018: -5 -0 -1 -1 -3 -20 500
Odd Special Girl 1609 1 Plass 51 500
4 år BRUN HP v.Rite On Line (US) A. Akselsen Jarlsberg Travbane 6 01/3 - 02 / 6 2100 16,9a 286
e. Writing Girl v. Capital Idea* (US) A. Akselsen Klosterskogen Travbane 3 28/1 - 07 / 6 2100 18,2a 32
Stall Odd Team A. Akselsen Sørlandets Travpark 4 13/1 - 02 / 6 2140 20,2a 27
A. Akselsen Odd Paulsen J. Eilertsen Klosterskogen Travbane 4 07/6 - 07 / 2 2100 18,0a 40
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv J. Eilertsen Jarlsberg Travbane 3 24/5 - 04 / 6 2100 16,2a 212
2 2019: -9 -1 -0 -0 -4 -26 500 2018: -14 -0 -0 -0 -1 -3 500
Urra' Del Rio (IT) 2 Plass 54 300
6 år BRUN HP v.Varenne* (IT) G. Smeby Forus Travbane 0 09/2 - 05 / 1 2040 19,9 379
e. Godiva Holmbo (IT) v. Toss Out* (US) G. Smeby Jarlsberg Travbane 1 01/2 - 07 / 7 2100 18,2a 199
Geir Smeby /Nøtterøy G. Smeby Klosterskogen Travbane 0 17/1 - 02 / 6 1700 18,6a 877
G. Smeby Beate Holmstrøm (T) G. Smeby Momarken Travbane 7 08/1 - 07 / 2 2140 19,8a 497
Hvit/svart skrådelt m/rutemønster,rekl G. Smeby Jarlsberg Travbane 0 23/12 - 02 / 8 2100 18,4a 222
3 2019: -10 -0 -1 -0 -3 -16 500 2018: -8 -1 -0 -0 -4 -29 500
Rosalie 3 Plass 55 000
6 år MØRKBR HP v.Mr. Commissioner (US) B. Steinseth Biri Travbane 5 08/3 - 07 / 8 2100 17,9ag 289
e. D.N.T. Match v. Prakastian (US) B. Steinseth Bjerke Travbane - 28/2 - 01 / 3 2100 dg a 758
Svein Våler-Rita Anja Nybrenna B. Steinseth Bjerke Travbane 4 14/2 - 01 / 7 1609 18,2ag 444
B. Steinseth B. Steinseth Bjerke Travbane 0 07/2 - 07 / 1 2100 19,8ag 237
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Biri Travbane 0 25/1 - 04 / 8 1609 19,1a 524
4 2019: -6 -1 -3 -0 -0 -36 000 2018: -11 -2 -1 -6 -0 -39 884
Armani Flamingo (DK) 4 Plass 79 826
7 år LYSBRUN V v.Kanonis Lobell* (DK) R. Kjær Billund 0 28/9 - 02 / 9 1600 16,8ag 78
e. Ratata (US) v. Probe* (US) B. Svendsen Skive 3 09/9 - 04 / 3 1600 16,5a 70
Linda Lehne-Aleksander Rishovd R. Kjær Billund 3 16/8 - 01 / 9 1900 16,6a 18
D. Dalen Aleksander Rishovd R. Kjær Billund 2 12/7 - 04 / 4 1900 15,5a 22
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek R. Kjær Skive 1 25/6 - 03 / 10 1600 14,9a 56
5 2019: -9 -0 -1 -1 -2 -18 000 2018: -12 -1 -1 -1 -3 -35 991
Abby Sisa (DK) 5 Plass 73 782
7 år BRUN HP v.Ens Snapshot (US) O. Østre Jarlsberg Travbane 0 01/3 - 02 / 2 2100 17,2a 428
e. O'Nelly Sisa (DK) v. Adams Hall* (US) G. Austevoll Momarken Travbane 6 12/2 - 07 / 4 1640 18,4ag 128
Lars Barth-Terje Hansen D. Dalen Klosterskogen Travbane - 17/1 - 02 / 5 1700 dg a 106
O. Østre Malene Berdalen (T) D. Dalen Jarlsberg Travbane 3 04/1 - 05 / 5 1609 17,2a 53
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 07/12 - 02 / 4 2100 25,5a 219
6 2019: -6 -1 -0 -1 -4 -32 500 2018: -2 -1 -0 -1 -0 -16 000
Master Joshua 6 Plass 62 500
8 år MØRKBR V v.Victory Abroad* (US) A. Andersen Klosterskogen Travbane 4 28/1 - 07 / 4 2100 19,7a 36
e. Sweet Cocktail (S) v. Coktail Jet (FR) E. Høitomt Bjerke Travbane 3 10/1 - 07 / 2 2100 17,3a 23
Erik Solberg-Bjørn Gulbransen Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 3 16/12 - 02 / 3 2140 17,9a 170
A. Andersen Å. Tengsareid Biri Travbane 1 30/11 - 07 / 4 2100 22,3a 42
Beige,hvite erm, brun sidef/ermr. rekl Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane P 15/11 - 21 / 1 2100 19,9 P
7 2019: -6 -4 -0 -0 -1 -61 974 2018: -5 -0 -0 -0 -5 -30 280
Harley Quinn 7 Plass 92 254
4 år MØRKBR HP v.Pastor Stephen (US) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 1 28/2 - 07 / 3 2100 17,8a 78
e. Princess May Lee v. Prince Mystic* (US) M. Jakobsson Färjestad 0 21/1 - 02 / 4 1640 br 158
Madeleine Larsen /Stavern D. Dalen Bjerke Travbane 6 26/9 - 01 / 1 2100 17,6a 182
Å. Tengsareid Tor Olaf Halle (T) E. Rennesvik Bjerke Travbane 5 07/9 - 04 / 2 2100 17,7a 237
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam D. Dalen Jarlsberg Travbane 6 05/7 - 04 / 1 2100 17,4a 489
8 2019: -3 -0 -0 -1 -1 -8 500 2018: -14 -2 -1 -1 -2 -44 000
Cabelino (S) 8 Plass 73 500
5 år MØRKBR V v.Pearsall Hanover* (US) D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 28/2 - 02 / 3 1700 18,8ag 107
e. Trinity Brodda (S) v. Windsongs Legacy* (US) D. Dalen Jarlsberg Travbane 4 01/2 - 08 / 7 2100 18,7a 98
Stall Goliat E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 18/11 - 02 / 6 2140 18,9a 32
E. Høitomt Stein G. Larsen M. Øyo Klosterskogen Travbane 0 01/11 - 01 / 7 2100 20,5ag 61
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek D. Dalen Bjerke Travbane 1 15/10 - 02 / 1 2100 16,1a 460
9 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -0 -0 -1 -3 -13 000
Del Rev E. 9 Plass 49 500
6 år BRUN HP v.Revenue* (S) J. Undem Klosterskogen Travbane 0 01/12 - 04 / 1 2500 br a 2004
e. Delmonica v. Prakastian (US) J. Undem Klosterskogen Travbane 0 19/11 - 03 / 4 1700 18,2a 338
Vidar Fjellhaug /Porsgrunn J. Undem Klosterskogen Travbane 5 08/11 - 01 / 1 1700 17,4a 65
J. Undem Vidar Fjellhaug J. Undem Drammen Travbane 5 22/10 - 06 / 9 2100 19,4a 246
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek S. Jessen Klosterskogen Travbane 0 22/8 - 04 / 7 2100 21,1a 243