<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:45 V65-6
V5-3
DD-2


Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 165.001 kr.
For 3-15-årige høyest 265.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-6-8 Plass : 7-6-8

1 2019: -9 -1 -1 -1 -2 -50 000 2018: -18 -2 -0 -1 -4 -60 500
Kaptein 2100 1 Plass 162 500
7 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) G. Austevoll Bjerke Travbane 0 20/2 - 02 / 5 2100 29,0ar 106
e. Viljefryd v. Dublan G. Austevoll Bjerke Travbane 3 14/2 - 06 / 7 2100 30,6ag 46
Gunhild C. Henriksen-Kjell Bråtho G. Austevoll Bjerke Travbane 6 30/1 - 05 / 8 2100 29,9ag 110
G. Austevoll Gunhild C. Henriksen G. Austevoll Bjerke Travbane 2 23/1 - 06 / 3 2140 29,8 65
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 1 16/1 - 04 / 4 2100 29,4ag 68
2 2019: -8 -0 -0 -2 -4 -26 000 2018: -26 -2 -2 -2 -8 -99 500
Hafell Kuling 2 Plass 166 000
6 år LYSBRUN V v.Stiv Kuling E. Gravdal Klosterskogen Travbane 3 28/2 - 06 / 10 2120 31,3 289
e. Løng Pia v. Dublan E. Gravdal Bjerke Travbane 3 20/2 - 03 / 10 2100 29,8a 303
John Øystein Gjønnes /Fannrem E. Gravdal Klosterskogen Travbane 5 07/2 - 06 / 6 1700 30,3a 168
E. Gravdal E. Gravdal Bjerke Travbane 6 24/1 - 02 / 10 1609 28,7a 147
Hvit/grønn todelt, gr.ermer,rekl E. Gravdal Jarlsberg Travbane 5 18/1 - 06 / 4 1609 27,7a 457
3 2019: -4 -0 -0 -0 -2 -6 000 2018: -7 -0 -1 -0 -2 -14 000
Bjørnemyr Dennis 3 Plass 125 193
6 år BRUN H v.Voje Faks M. Kanstad Jarlsberg Travbane - 01/3 - 01 / 1 2100 dg 76
e. Bjørnemyr Blesa v. Moe Odin D. Dalen Momarken Travbane 5 21/2 - 01 / 1 1640 29,8a 171
Monica Mathiesen-Per Nielsen M. Gundersen Jarlsberg Travbane 4 26/10 - 02 / 2 2100 30,0a 297
A. Akselsen Monica Mathiesen M. Gundersen Bjerke Travbane 0 17/10 - 04 / 7 2100 29,8a 123
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv O. Kjenner Drammen Travbane - 04/10 - 04 / 1 1700 dg a 106
4 2019: -8 -3 -0 -1 -4 -89 000 2018: -2 -2 -0 -0 -0 -36 000
Lille Olga 4 Plass 212 000
5 år RØDSKIMMEL HP v.Moe Odin O. Østre Bjerke Travbane 5 06/3 - 02 / 12 1609 28,6a 70
e. Perle Lill v. Järvsöfaks (S) O. Østre Biri Travbane 4 02/2 - 07 / 9 2100 30,5 49
Arne Senstad-Marthe E. Ottersen O. Østre Bjerke Travbane 3 19/1 - 01 / 10 2160 30,0 16
O. Østre Morten M. Ottersen (T) O. Østre Biri Travbane 1 11/1 - 02 / 8 2100 29,7a 19
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Bjerke Travbane 1 31/12 - 03 / 9 2100 32,1a 27
5 2019: -6 -1 -0 -3 -1 -34 000 2018: -8 -0 -0 -0 -2 -4 965
Salte Gleipen 5 Plass 169 965
8 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld L. Kolle Klosterskogen Travbane 3 07/2 - 06 / 7 1700 29,6a 134
e. Jenta Til Sjefen v. Sjefen T. Solberg Jarlsberg Travbane 3 01/2 - 04 / 4 2120 30,1 g 76
Ole Stubb Olsen /Porsgrunn T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 17/1 - 05 / 7 2120 32,4 246
T. Solberg Ole Stubb-Olsen O. Østre Klosterskogen Travbane - 19/11 - 04 / 2 1700 dg a 299
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek J. Gaustad Klosterskogen Travbane 0 16/7 - 01 / 2 2100 29,7arg 332
6 2019: -3 -2 -1 -0 -0 -74 000 2018: -11 -2 -0 -1 -3 -114 500
Trø Yr 2120 1 Plass 323 000
5 år SVART HP v.Moe Odin Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 4 19/11 - 05 / 3 2100 28,8 51
e. Trø Spika v. Spikeld Å. Tengsareid Momarken Travbane - 20/10 - 07 / 5 1640 dg a 142
Hans Martin Klepaker-Mette Klepaker D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 01/10 - 06 / 2 2100 28,7a 48
Å. Tengsareid Hans Martin Klepaker Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 27/8 - 02 / 9 2100 31,8a 62
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 18/7 - 04 / 12 2160 dg 36
7 2019: -8 -2 -0 -1 -3 -61 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Nattens Fyrste 2 Plass 273 574
8 år SVART V v.Engli Svarten D. Dalen Biri Travbane 5 22/2 - 01 / 9 2100 31,9a 99
e. Troll Rappa v. Åsrapp D. Dalen Bjerke Travbane 3 14/2 - 07 / 6 2100 31,2a 77
Lene Moen /Skreia D. Dalen Bjerke Travbane 1 30/1 - 03 / 3 1609 27,6a 156
D. Dalen Lene Moen D. Dalen Momarken Travbane 5 17/1 - 05 / 1 2140 32,2 g 158
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek A. Stensen Bjerke Travbane 0 09/1 - 06 / 11 2100 28,7a 593
8 2019: -8 -2 -4 -1 -0 -110 000 2018: -15 -3 -2 -2 -5 -99 500
Dæmro Kjempen 3 Plass 291 500
6 år MØRKBR V v.Odins Kjempe E. Høitomt Bjerke Travbane 2 14/2 - 07 / 1 2100 31,2a 20
e. Hellin Faxa v. Bokli Eld E. Høitomt Bjerke Travbane 1 23/1 - 06 / 11 2160 28,8 18
Stig Bye-Hanne Bye E. Høitomt Bjerke Travbane 1 16/1 - 05 / 9 2100 27,9a 16
E. Høitomt Stig Bye E. Høitomt Bjerke Travbane 2 02/1 - 05 / 3 2100 28,3a 41
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Biri Travbane 3 21/12 - 01 / 7 2120 30,8 15
9 2019: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -25 -2 -2 -3 -11 -90 000
Faksen U.N. 4 Plass 200 250
7 år MØRKBR V v.Voje Faks A. Frednes Jarlsberg Travbane - 01/3 - 01 / 3 2120 dg 940
e. Pernillemor v. Kos Knekten J. Undem Klosterskogen Travbane 0 17/1 - 04 / 2 2100 31,1 174
Stall Kjønnerød L. Kolle Bjerke Travbane 6 30/12 - 04 / 9 2100 30,9a 630
J. Undem J. Undem Jarlsberg Travbane 0 23/12 - 01 / 3 2100 32,5 g 229
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek C. Hande Jarlsberg Travbane 3 07/12 - 07 / 2 2100 30,0 65
10 2019: -10 -0 -0 -0 -4 -15 000 2018: -17 -2 -1 -0 -4 -72 500
Gonagas Rebell 5 Plass 187 000
6 år SVART V v.Gonagas J. Hansen Bjerke Travbane 0 20/2 - 02 / 8 2100 28,5a 318
e. Skogli Flickan v. Elding J. Hansen Jarlsberg Travbane 4 01/2 - 01 / 3 2100 29,2a 214
May-Liss Moe /Barkåker J. Hansen Bjerke Travbane 0 23/1 - 06 / 9 2160 29,9 g 321
J. Hansen May-Liss Moe J. Hansen Bjerke Travbane 5 16/1 - 05 / 4 2100 29,0ag 120
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek J. Hansen Jarlsberg Travbane - 12/1 - 02 / 3 2100 dg a 84
11 2019: -3 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -12 -0 -0 -2 -5 -26 000
Emil 6 Plass 249 000
10 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) C. Antonsen Bjerke Travbane 0 19/1 - 04 / 6 2100 29,9a 320
e. Polar Fortuna v. Braute C. Antonsen Momarken Travbane 3 08/1 - 04 / 5 2160 31,8 112
Bente Dramstad-Thomas Antonsen C. Antonsen Jarlsberg Travbane 3 20/12 - 03 / 1 2100 30,1a 281
C. Antonsen Bente Dramstad C. Antonsen Momarken Travbane 4 11/12 - 03 / 1 2140 30,3 205
Blå m/gul hestesko & tre ermringer C. Antonsen Bjerke Travbane 3 27/11 - 03 / 7 2100 29,5ag 287