<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:15 V65-2
HOPPELØP - SPORTRAPP / GRUNNLAG
HOPPELØP - SPORTRAPP / GRUNNLAG
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige hopper høyest 40.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-8-5 Plass : 10-8-5

1 2019: -4 -0 -0 -1 -1 -8 000 2018: -6 -1 -0 -1 -3 -21 000
Tinsokka 2100 1 Plass 29 000
7 år BRUN HP v.Tin Tveiten C. Antonsen Momarken Travbane 3 21/2 - 07 / 3 2140 35,2 168
e. Lannem Travina v. Lannem Sjur C. Antonsen Momarken Travbane 0 17/1 - 07 / 5 2160 br g 317
Odd Løkken /Ringebu C. Antonsen Bjerke Travbane 8 10/1 - 05 / 11 2100 33,7a 399
C. Antonsen C. Antonsen Momarken Travbane 3 04/11 - 07 / 6 2160 37,2 136
Blå m/gul hestesko & tre ermringer C. Antonsen Drammen Travbane 7 22/9 - 03 / 2 2100 35,8 g 95
2 2019: -4 -0 -0 -0 -3 -10 500 2018: -4 -1 -1 -1 -0 -21 000
Mjølner Bruna 2 Plass 33 435
5 år MØRKBR HP v.Horgen Tore J. Hansen Jarlsberg Travbane 4 10/3 - 03 / 3 2100 35,1 140
e. Mjølner Dokka v. Polar Troll J. Hansen Momarken Travbane 4 21/2 - 07 / 2 2140 35,2 67
Anne Hemstad /Gamle Fredrikstad J. Hansen Bjerke Travbane - 26/12 - 03 / 2 2140 dg 44
J. Hansen Jan Morten Hansen (T) J. Hansen Jarlsberg Travbane 3 07/12 - 03 / 12 2120 34,4 43
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek J. Hansen Klosterskogen Travbane 1 19/11 - 07 / 2 2100 35,7 80
3 2019: -3 -1 -1 -0 -0 -22 000 2018: -12 -0 -0 -1 -2 -8 500
Tillit 3 Plass 30 500
8 år MØRKBR HP v.Mørtvedt Jerkeld D. Dalen Bjerke Travbane 1 20/2 - 08 / 6 2140 33,1 47
e. Tiril Tausa v. Tand Troll* (S) M. Sørvik Jarlsberg Travbane 0 01/2 - 03 / 8 2120 36,9 g 268
Thea Marika Ditlefsen /Vikersund D. Dalen Momarken Travbane 2 22/1 - 03 / 10 2160 35,3 157
D. Dalen Martine O. Sørvik (T) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 8 07/12 - 03 / 3 2100 37,1 g 102
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Jarlsberg Travbane 3 25/11 - 08 / 4 2100 35,5 g 50
4 2019: -5 -0 -0 -1 -3 -10 000 2018: -9 -0 -1 -2 -4 -27 000
Tilde Ø.K. 4 Plass 37 000
4 år SVART HP v.Tomdin Ø.K. L. Kolle Jarlsberg Travbane 3 10/3 - 03 / 4 2120 33,5 g 225
e. Spydhild v. Elding Ø. Austevoll Bergen Travpark 5 06/12 - 01 / 4 2140 37,9 g 28
Team Vestavind Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 07/11 - 03 / 1 2140 dg 44
L. Kolle Olav R. Flatekvål Ø. Austevoll Bergen Travpark 6 11/10 - 08 / 8 2120 36,2 g 42
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl T. Solberg Bjerke Travbane 6 26/9 - 09 / 6 2160 32,5 53
5 2019: -6 -0 -1 -1 -3 -20 000 2018: -8 -0 -0 -2 -5 -18 500
Grimsodine 5 Plass 38 500
6 år SVART HP v.Wik Stjernen E. Knutsen Biri Travbane 5 08/3 - 03 / 5 2120 33,5 g 148
e. Bestlijenta v. Spang Best E. Knutsen Bjerke Travbane 7 20/2 - 08 / 15 2160 33,4 127
Helge Grimnes-Ingebjørg Grimnes E. Knutsen Bjerke Travbane 2 31/1 - 06 / 5 2100 32,4a 295
E. Knutsen Helge Grimnes E. Knutsen Klosterskogen Travbane 6 17/1 - 03 / 8 2100 35,6 g 858
Rød m/svart reklame E. Knutsen Jarlsberg Travbane 4 07/12 - 03 / 10 2120 35,0 346
6 2019: -6 -0 -0 -0 -4 -11 000 2018: -5 -0 -0 -2 -2 -14 000
Amazona 6 Plass 36 000
8 år SVART HP v.Nordli Svarten B. Steinseth Momarken Travbane 8 12/3 - 02 / 12 2160 36,1 210
e. Dolly Vilja v. Elding B. Steinseth Momarken Travbane 5 21/2 - 07 / 8 2160 34,6 334
Håkon Marius Kvæken-Per Kolbjørn Kjæstad B. Steinseth Bjerke Travbane 7 08/2 - 07 / 10 2160 35,3 g 642
Ø. Ruttenborg Bjørn Steinseth (T) B. Steinseth Bjerke Travbane 8 31/1 - 06 / 10 2100 34,4a 348
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 0 02/1 - 03 / 10 2160 36,8 1053
7 2019: -8 -0 -2 -0 -2 -21 500 2018: -14 -0 -0 -0 -6 -17 412
Grans Evita 7 Plass 40 912
7 år SVART HP v.Troll Kos B. Steinseth Biri Travbane 2 08/3 - 03 / 1 2120 32,1 465
e. Gransdamo v. Golan B. Steinseth Biri Travbane 0 22/2 - 03 / 1 2100 35,9 g 393
Elise Engelstad /Løten E. Høitomt Bjerke Travbane 2 08/2 - 07 / 11 2160 34,4 475
B. Steinseth O. Østre Bjerke Travbane - 31/1 - 06 / 1 2100 dg a 295
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Bjerke Travbane 4 02/1 - 03 / 5 2140 34,2 305
8 2019: -5 -0 -2 -0 -0 -15 000 2018: -12 -0 -1 -2 -5 -29 000
Goroso Lusianna 8 Plass 46 000
5 år M.BRUN HP v.Åsajerven G. Austevoll Momarken Travbane - 21/2 - 07 / 6 2160 dg 47
e. Valle Møy v. Sjefen G. Austevoll Bjerke Travbane - 06/2 - 03 / 2 2140 dg r 96
Siv Johanne Ørstad /Hvalstad G. Austevoll Bjerke Travbane 2 23/1 - 08 / 10 2160 33,0 123
O. Sagholen Siv Johanne Ørstad G. Austevoll Jarlsberg Travbane - 25/11 - 03 / 5 2100 dg 80
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl G. Austevoll Klosterskogen Travbane 8 08/11 - 02 / 6 2100 35,0ag 113
9 2019: -5 -0 -0 -1 -1 -8 500 2018: -5 -1 -2 -0 -1 -31 000
Vesle Orla 9 Plass 39 500
5 år SVARTBRUN HP v.Dotterud Teddy Å. Tengsareid Biri Travbane 3 08/3 - 03 / 4 2120 32,3 85
e. Vesle Helda v. Järvsöfaks (S) M. Gundersen Biri Travbane - 25/1 - 03 / 11 2120 dg 79
Stall Lucky Man Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 09/1 - 03 / 6 2140 dg 54
M. Gundersen Tormod Rundhaugen (B) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 2 31/10 - 01 / 3 2140 33,3 52
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame T. Mjøen Leangen Travbane - 03/9 - 01 / 1 2140 dg 31
10 2019: -7 -4 -1 -0 -0 -102 000 2018: -6 -1 -0 -1 -3 -24 000
Alfa Betty 10 Plass 126 000
4 år RØD HP v.Dotterud Teddy Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 13/3 - 08 / 8 2160 32,2 65
e. Skog Morte v. Sjefen Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 1 01/2 - 03 / 6 2120 33,3 101
Erik Solberg-Bengt Solberg Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 10/1 - 05 / 9 2100 dv ag 105
Å. Tengsareid Erik Solberg Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 7 16/12 - 03 / 7 2160 34,0 g 153
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 4 26/10 - 04 / 4 2100 36,3 g 80