<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:13 V5-5
DNT-REKRUTTEN
DNT-REKRUTTEN
Kaldblods 2100 m. Voltestart.
For 3-15-årige høyest 4.000 kr.
Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
8. Løp
Lilla Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-6-10 Plass : 1-6-10

1 2019: -3 -1 -0 -2 -0 -18 000 2018: -1 -0 -0 -1 -0 -3 500
Mjølner Apollo 2100 1 Plass 21 500
4 år BRUN H v.Horgen Tore J. Mjølnerød Momarken Travbane 3 30/10 - 08 / 7 2140 36,7 26
e. Myrtrolla v. Mjølner Troll J. Mjølnerød Momarken Travbane P 23/9 - 20 / 4 2140 36,7a P
Jan Roar Mjølnerød /Halden J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 17/11 - 21 / 4 2120 51,9 B
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Momarken Travbane 05/9 - 22 / 7 2160 56,1 g B
burgunder m/gul hestesko & to ermringe
2 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -2 500 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Børke Billie 2 Plass 2 500
4 år BRUN HP v.Åsajerven O. Mikkelborg Biri Travbane 4 08/3 - 08 / 3 2100 36,4 29
e. Børke Luna v. H.G. Balder D. Dalen Bjerke Travbane P 20/2 - 20 / 2 2160 37,7 P
Oskar Slåttland /Roa
O. Mikkelborg Oskar Slåttland (A)
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl
3 2019: -1 -0 -0 -1 -0 -4 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Skar Bella 3 Plass 4 000
7 år SVART HP v.Alm Viktor E. Knutsen Drammen Travbane P 19/7 - 20 / 9 2120 41,0 g P
e. Hofton Pila v. Kos Knekten V. Hop Drammen Travbane 16/11 - 20 / 4 1720 50,1 B
Ellen N. Tråen /Rollag G. Austevoll Bjerke Travbane 23/7 - 20 / 6 1660 48,3 B
E. Knutsen Ellen N. Tråen
Rød m/svart reklame
4 2019: -2 -0 -0 -0 -2 -4 500 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000
Alta Faksa 4 Plass 6 500
5 år MØRKBR HP v.Voje Faks G. Stenberg Jarlsberg Travbane P 01/3 - 20 / 9 2120 39,2 P
e. Embra v. Spikeld H. Holm Jarlsberg Travbane 5 19/1 - 07 / 7 2100 38,9 71
Team Alta Faksa P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 05/12 - 08 / 5 2140 br g 127
E. Rennesvik Glenn Kramer Stenberg (T) H. Holm Jarlsberg Travbane P 17/11 - 20 / 8 2120 38,5 P
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek D. Dalen Drammen Travbane 13/9 - 22 / 8 1720 58,0 B
5 2019: -2 -0 -0 -1 -0 -4 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Diåmi Ø.K. 5 Plass 4 000
6 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld A. Andersen Jarlsberg Travbane P 01/3 - 20 / 6 2120 39,1 g P
e. Odina Ø.K. v. Moe Odin E. Rennesvik Bjerke Travbane P 22/2 - 20 / 8 2160 39,4 P
Morten Einang /Våle G. Austevoll Biri Travbane 0 10/6 - 08 / 8 2100 br g 201
E. Høitomt Anders Andersen (T) E. Høitomt Biri Travbane P 11/3 - 20 / 4 2120 44,6 P
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek G. Austevoll Biri Travbane 05/6 - 22 / 3 2120 55,8 B
6 2019: -6 -1 -2 -0 -2 -28 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Reiremo Ruggen 6 Plass 28 000
4 år BRUN H v.Joker Elden E. Høitomt Biri Travbane 7 08/3 - 08 / 5 2100 36,7 122
e. Vind v. Järvsöfaks (S) Ø. Ruttenborg Biri Travbane P 22/2 - 20 / 4 2120 41,2 g P
Bjørn Sandum /Lalm
O. Østre Øyvind Ruttenborg (T)
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame
7 2019: -4 -0 -0 -1 -3 -10 500 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Eldens Drømmefanger 7 Plass 10 500
4 år SVARTBRUN H v.Lome Elden A. Stensen Biri Travbane P 11/1 - 20 / 8 2120 38,5 P
e. Stee Raua v. Steinsvad Eld A. Stensen Biri Travbane 29/9 - 21 / 5 2100 58,2 B
Jo Svenstad /Eina A. Stensen Biri Travbane 15/9 - 23 / 9 2120 59,6 B
V. Hop Jo Svenstad (T)
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl
8 2019: -3 -1 -0 -0 -2 -14 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Faste Prinsen 8 Plass 14 000
5 år SVART V v.Järvsöviking* (S) B. Steinseth Biri Travbane 6 08/3 - 08 / 11 2100 36,6 549
e. Faste Lundi v. Lome Elden B. Steinseth Biri Travbane P 15/2 - 20 / 5 2120 41,0 g P
Ivar Limoseth /Bøverbru A. Sjoner Leangen Travbane 07/11 - 20 / 1 1640 08,5 g N
B. Steinseth
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj
9 2019: -6 -0 -0 -3 -3 -23 500 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Runi 9 Plass 23 500
4 år MØRKBR HP v.Skibber E. Gravdal Klosterskogen Travbane 5 18/2 - 07 / 2 2100 40,7 g 127
e. Eira v. Hof Lundin E. Gravdal Jarlsberg Travbane P 01/2 - 20 / 5 2120 37,9 P
Stein Langørgen /Hof E. Gravdal Jarlsberg Travbane 12/9 - 23 / 10 2120 53,1 B
E. Gravdal Stein Langørgen E. Gravdal Jarlsberg Travbane 27/8 - 20 / 9 2120 57,4 B
Hvit/grønn todelt, gr.ermer,rekl
10 2019: -5 -1 -2 -1 -1 -30 500 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Hesby Vilter 10 Plass 30 500
4 år MØRKBR V v.Lome Elden G. Flåten Jarlsberg Travbane P 07/12 - 20 / 2 2120 37,6 P
e. Lykkelinn v. Lykke Gutten S. Eilefsen Bjerke Travbane 26/7 - 20 / 5 1660 46,0 B
Gunnar Eirik Flåten /Sem S. Eilefsen Momarken Travbane 04/7 - 22 / 7 2160 54,0 B
G. Flåten
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame
11 2019: -2 -0 -0 -1 -1 -5 500 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Maisol 11 Plass 5 500
4 år SVART HP v.Briskeby Rauen Ø. Ruttenborg Biri Travbane 3 08/3 - 08 / 6 2100 36,3 77
e. Vesle Rappa v. Pål Even Ø. Ruttenborg Biri Travbane P 15/2 - 20 / 3 2120 38,9 P
Knut Odlolien /Ringebu Ø. Ruttenborg Biri Travbane 14/6 - 21 / 4 2120 50,6 B
Ø. Ruttenborg Ø. Ruttenborg Biri Travbane 02/6 - 22 / 7 2120 52,6 B
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame