<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:30 V5-2
DRAMMEN TRAVBANES LØP

Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 325.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-3-5 Plass : 7-3-5

1 2019: -5 -0 -0 -0 -2 -10 000 2018: -18 -4 -1 -0 -1 -92 491
Mc Vet 2100 1 Plass 308 491
9 år BRUN V v.S.J.'s Photo* (US) Å. Tengsareid Biri Travbane 4 08/3 - 05 / 9 2100 15,9a 31
e. My Tiara (US) v. Yankee Glide* (US) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 5 23/2 - 07 / 11 1609 13,6a 95
Thomas Persson-Siri Marte Persson T. Solberg Bjerke Travbane 0 19/1 - 05 / 9 2100 17,1ag 38
G. Gundersen Thomas Persson Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 28/11 - 09 / 11 2600 15,3a 282
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Bjerke Travbane 4 14/11 - 04 / 3 2100 16,0a 49
2 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -9 -1 -2 -1 -2 -42 491
Norse Ideal 2 Plass 263 991
8 år BRUN V v.Thai Tanic R. Aarlie Årjäng - 20/5 - 09 / 5 2140 dg a 68
e. Alcana v. Spotlite Lobell* (US) K. Malmin Momarken Travbane 2 08/5 - 02 / 8 2140 15,4a 38
Stall 2nd Chance K. Malmin Jarlsberg Travbane 1 27/4 - 02 / 1 1609 13,8a 95
K. Malmin Trond Anderssen (T) V. Hop Drammen Travbane 6 12/4 - 05 / 5 2100 16,6a 70
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Johansen Biri Travbane 2 23/3 - 06 / 8 2100 18,8a 144
3 2019: -5 -0 -2 -1 -0 -52 474 2018: -10 -2 -1 -1 -2 -66 000
Amazing Dream 3 Plass 362 474
5 år MØRKBR V v.Raja Mirchi* (S) E. Rennesvik Jarlsberg Travbane 3 10/11 - 04 / 3 2100 14,8a 26
e. Newsworthy (S) v. Spotlite Lobell* (US) E. Rennesvik Bjerke Travbane 2 24/10 - 08 / 4 2100 14,1a 19
Øystein Buvarp-Svein Skjølberg E. Rennesvik Drammen Travbane 1 18/10 - 05 / 4 2100 14,9a 17
E. Rennesvik E. Rennesvik Bjerke Travbane 1 09/10 - 01 / 1 2100 14,8a 38
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek E. Rennesvik Bjerke Travbane 5 18/9 - 03 / 3 1609 14,6a 18
4 2019: -5 -0 -1 -0 -1 -15 000 2018: -21 -1 -4 -3 -7 -86 412
Photolicious 4 Plass 227 912
6 år BRUN H v.S.J.'s Photo* (US) K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 5 01/3 - 05 / 3 1609 14,0a 75
e. P.P. Lupin (S) v. Copiad* (S) K. Kvasnes Leangen Travbane - 26/1 - 09 / 5 2140 dg a 95
Kristin Alm-Andreas Opheim F. Hamre Bjerke Travbane - 19/1 - 05 / 12 2100 dg a 68
K. Kvasnes K. Kvasnes Bjerke Travbane 2 09/1 - 05 / 3 1609 13,9a 60
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek K. Kvasnes Bjerke Travbane 3 31/12 - 06 / 11 2100 17,3a 134
5 2019: -6 -1 -1 -2 -1 -34 500 2018: -12 -0 -1 -1 -6 -38 000
Tulle Ringhøj (DK) 5 Plass 314 419
9 år BRUN HP v.Deliberate Speed* (US) J. Hansen Klosterskogen Travbane 3 07/3 - 05 / 7 1700 15,8a 85
e. Eliza Unikum (DK) v. Ride The Wave* (US) J. Hansen Bjerke Travbane 0 08/2 - 06 / 3 2100 18,6a 73
Joakim Hansen /Stokke J. Hansen Bjerke Travbane 4 24/1 - 04 / 1 2100 14,9a 89
J. Hansen Jan Morten Hansen (T) J. Hansen Bjerke Travbane 2 10/1 - 03 / 5 2100 16,7a 24
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek J. Hansen Bjerke Travbane 1 03/1 - 07 / 4 2100 16,7a 255
6 2019: -5 -0 -1 -0 -1 -10 500 2018: -18 -3 -2 -2 -7 -96 500
May Lucifer 6 Plass 274 500
7 år BRUN V v.Coktail Jet (FR) O. Østre Bjerke Travbane 0 28/2 - 04 / 12 2100 16,9a 165
e. Odalisque v. Armbro Goal* (US) V. Hop Bjerke Travbane 4 07/2 - 01 / 3 1609 15,3a 29
Janne Rahd /Sandefjord V. Hop Bjerke Travbane 2 31/1 - 03 / 8 1609 15,3a 95
V. Hop Lars M. Søvik (T) V. Hop Bjerke Travbane 0 03/1 - 07 / 3 2100 17,1a 19
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Jarlsberg Travbane 6 20/12 - 05 / 9 2100 17,2a 247
7 2019: -8 -2 -2 -0 -4 -84 022 2018: -19 -5 -2 -2 -3 -142 500
Mikkel H.R. 7 Plass 319 522
6 år FUKS V v.Revenue* (S) E. Rennesvik Bjerke Travbane 1 06/3 - 03 / 5 1609 15,5a 58
e. Hazy Metro v. Uronometro* (IT) E. Rennesvik Momarken Travbane 4 21/2 - 04 / 8 1640 15,5a 62
Lena Nilsen-Knut Jarle Nilsen E. Rennesvik Färjestad 4 30/1 - 03 / 5 2140 15,5a 50
Å. Tengsareid Jens Kristian Brenne (T) E. Rennesvik Momarken Travbane 2 22/1 - 06 / 9 1640 15,1a 94
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam E. Rennesvik Bjerke Travbane 5 31/12 - 06 / 4 2100 17,4a 44
8 2019: -8 -1 -0 -0 -2 -20 500 2018: -16 -1 -0 -0 -6 -35 000
Doremi (S) 8 Plass 319 553
10 år M.BRUN HP v.Thai Tanic A. Andersen Klosterskogen Travbane 1 07/3 - 05 / 2 1700 15,5a 290
e. Super Mollie (S) v. Super Arnie* (US) A. Andersen Klosterskogen Travbane 0 28/2 - 05 / 1 2100 17,0a 593
Anette Larsen /Våle A. Andersen Bjerke Travbane 0 08/2 - 06 / 6 2100 18,3a 558
A. Andersen A. Andersen Bjerke Travbane 0 31/1 - 03 / 7 1609 16,3a 575
Beige,hvite erm, brun sidef/ermr. rekl I. Lamvik Jarlsberg Travbane 0 18/1 - 02 / 3 2100 18,2a 717
9 2019: -9 -0 -0 -0 -6 -22 000 2018: -25 -1 -2 -1 -10 -87 491
Tiller (S) 9 Plass 310 477
7 år BRUN HP v.Scarlet Knight* (US) H. Holm Sørlandets Travpark 0 09/3 - 03 / 11 3180 16,4 1207
e. Rose the Goal (S) v. Armbro Goal* (US) H. Holm Biri Travbane 6 22/2 - 05 / 5 2100 17,4a 194
Ole Fretheim /Blaker H. Holm Jarlsberg Travbane 4 16/2 - 02 / 4 2100 16,3a 567
H. Holm Stig Ingar Fossen (A) H. Holm Biri Travbane 0 02/2 - 03 / 15 2640 17,8 1369
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Momarken Travbane 6 22/1 - 01 / 1 2140 16,8a 941
10 2019: -5 -0 -0 -1 -1 -9 000 2018: -6 -0 -0 -1 -0 -5 000
Muscle Salt 10 Plass 240 276
7 år BRUN V v.Muscle Hill (US) D. Dalen Klosterskogen Travbane 3 28/2 - 05 / 7 2100 16,9a 265
e. Olympien (US) v. Enjoy Lavec* (S) V. Hop Jarlsberg Travbane 0 16/2 - 02 / 8 2100 17,1a 597
Tonje A. Stolpestad-Hege Laursen S. Løvvold Bjerke Travbane 0 27/6 - 02 / 6 1609 18,1a 81
D. Dalen Tonje Stolpestad G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 0 26/5 - 05 / 7 1609 15,0a 190
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek M. Løve Jarlsberg Travbane 3 04/5 - 02 / 11 2100 16,5a 91