<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 13:40 V5-3
BOKKENS LØP

Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 85.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-6-2 Plass : 5-6-2

1 2019: -12 -0 -0 -1 -6 -24 000 2018: -4 -0 -0 -0 -3 -9 500
Elises Håp 2100 1 Plass 64 000
9 år BRUN HP v.Røste Bo* (S) D. Johnsrud Biri Travbane 0 08/3 - 01 / 1 2100 33,1 697
e. Gomnes Håp v. Elding D. Johnsrud Momarken Travbane 3 21/2 - 05 / 5 2140 33,5a 321
Siw-Anita Bølviken-Dag Petter Johnsrud D. Johnsrud Biri Travbane 0 15/2 - 02 / 2 2100 32,9a 277
D. Johnsrud D. Johnsrud Biri Travbane 5 02/2 - 02 / 3 1609 31,6a 210
Grønn m/oransje stolpe & belte D. Johnsrud Bjerke Travbane 4 24/1 - 05 / 5 2100 31,7a 308
2 2019: -5 -0 -0 -1 -3 -16 401 2018: -15 -1 -1 -5 -6 -67 736
Gråberg Jokern 2 Plass 84 137
5 år MØRKBR H v.Joker Elden D. Dalen Bjerke Travbane 6 20/2 - 05 / 12 2100 32,4a 137
e. Horgen Ronja v. Rigel Jo O. Kjenner Momarken Travbane 5 22/1 - 08 / 7 2160 32,6 105
Anne-Lise Enger /Reinsvoll C. Jepson Färjestad 4 07/1 - 03 / 2 2140 32,1 38
D. Dalen Trond Lindbak (T) O. Kjenner Momarken Travbane 4 04/12 - 02 / 5 2140 32,3a 267
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek O. Kjenner Momarken Travbane - 29/11 - 02 / 4 2140 dg a 108
3 2019: -9 -2 -1 -1 -2 -46 500 2018: -8 -0 -0 -0 -2 -5 491
Lygna Spretten 3 Plass 85 021
5 år SVART V v.Åsajerven Å. Tengsareid Momarken Travbane 1 21/2 - 05 / 11 2140 32,3a 38
e. Lygna Camp v. Elding Å. Tengsareid Biri Travbane 1 15/2 - 02 / 5 2100 31,3a 68
Anne-Lene W. Johansen-Egil Johansen Å. Tengsareid Biri Travbane 6 02/2 - 02 / 4 1609 31,8a 68
Å. Tengsareid Anne-Lene W. Johansen Å. Tengsareid Momarken Travbane 2 22/1 - 08 / 2 2140 32,8 60
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Biri Travbane 3 11/1 - 08 / 3 2100 33,2 97
4 2019: -6 -0 -2 -0 -4 -27 500 2018: -7 -0 -0 -1 -3 -14 447
Grinder Gutten 4 Plass 89 647
8 år SVARTBRUN V v.Trø Faks K. Johansen Biri Travbane 4 08/3 - 01 / 3 2100 32,2 41
e. Landås Nilla v. Lundfrigg K. Johansen Klosterskogen Travbane 2 18/2 - 03 / 4 2120 33,7 g 118
Gudmundur A. Arnason-Vilde Gulstad Jensen K. Johansen Momarken Travbane 2 05/2 - 05 / 5 2160 32,6 281
K. Johansen Gudmundur A. Arnason G. Austevoll Momarken Travbane 6 22/1 - 08 / 5 2160 33,1 110
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm H. Eggen Bjerke Travbane 5 03/1 - 06 / 4 2100 33,0a 348
5 2019: -4 -2 -0 -1 -1 -37 000 2018: -8 -1 -2 -1 -2 -37 000
Nito Blesen 5 Plass 89 147
8 år SVART V v.H.G. Balder J. Kvikstad Biri Travbane 1 22/2 - 03 / 8 2120 33,2 g 99
e. Frøken Kia v. Elding J. Kvikstad Biri Travbane - 28/7 - 02 / 11 2120 dg 39
Svein Austlid /Tretten J. Kvikstad Drammen Travbane 1 19/7 - 02 / 2 2100 31,9a 31
J. Kvikstad Svein Austlid J. Kvikstad Biri Travbane - 29/6 - 03 / 15 2120 dg 54
hvit m/gule ruter på gr.skstk,gr.seler J. Kvikstad Jarlsberg Travbane 2 01/6 - 05 / 11 1609 28,1a 105
6 2019: -9 -2 -2 -0 -3 -57 500 2018: -18 -0 -1 -0 -9 -32 545
Maxey Melanin 6 Plass 102 045
5 år RØD H v.Stiv Kuling J. Hansen Klosterskogen Travbane 7 07/3 - 01 / 8 2100 32,0a 55
e. Springtina v. Alm Rigel J. Hansen Bjerke Travbane 0 20/2 - 05 / 6 2100 33,0ag 67
Randi Merete Wahl /Hof J. Hansen Biri Travbane 1 25/1 - 02 / 3 2100 31,6a 38
J. Hansen Jan Morten Hansen (T) J. Hansen Bjerke Travbane 2 16/1 - 03 / 1 2140 31,9 102
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek J. Hansen Jarlsberg Travbane 4 04/1 - 04 / 7 2120 33,9 40
7 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -3 500 2018: -13 -0 -0 -1 -3 -14 000
Hvalstad Loke 7 Plass 74 700
9 år SVART V v.Kasper Mollyn G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 07/3 - 01 / 7 2100 32,4ag 741
e. Tårån v. Elding G. Austevoll Biri Travbane - 02/2 - 02 / 7 1609 dg a 90
Ole Martin Olsen-Erik Slaatta G. Austevoll Jarlsberg Travbane 4 18/1 - 01 / 9 2100 31,0a 89
G. Austevoll Ole Martin Olsen G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 28/12 - 04 / 6 1609 30,6a 188
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl A. Akselsen Drammen Travbane - 13/12 - 03 / 6 2100 dg a 85
8 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -13 -1 -3 -1 -2 -62 500
Kleppe Spødå 8 Plass 65 500
4 år MØRKBR HP v.Bork Odin G. Bachmann Momarken Travbane 8 08/1 - 03 / 3 2160 35,3 g 84
e. Kleppe Trøa v. Trø Faks G. Bachmann Bjerke Travbane 0 15/12 - 02 / 4 1640 39,6 g 259
Jonny Kongevold-Anita Isaksen G. Bachmann Momarken Travbane 1 29/11 - 02 / 1 2140 32,5a 115
G. Bachmann G. Bachmann Bjerke Travbane 0 22/11 - 03 / 1 2100 31,4a 75
svart m/blå ermer, sv. ermstr, rekl D. Dalen Bjerke Travbane 0 07/11 - 03 / 11 2160 34,7 g 22