<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:05 V75-7
V5-3
DD-2
HØIBY KONGENS LØP (SPORTRAPP / GRUNNLAG)
SPORTRAPP / GRUNNLAG
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige 220.001 - 510.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 11 Duo : Trippel : 11-12-5 Plass : 11-12-5

1 2019: -14 -1 -1 -1 -6 -52 500 2018: -24 -2 -2 -2 -11 -127 500
Kolbu Jonatan 2100 1 Plass 437 000
8 år MØRKBR V v.Lome Kongen J. Øveraasen Jarlsberg Travbane 5 01/3 - 01 / 10 2140 29,8 590
e. Valle Terna v. Metsgar J. Øveraasen Biri Travbane 0 22/2 - 04 / 4 2120 30,3 54
Trond Lindbak /Raufoss T. Lindbak Biri Travbane 0 15/2 - 05 / 5 2100 26,9a 232
T. Lindbak T. Lindbak Bjerke Travbane 2 08/2 - 05 / 7 1609 27,0a 111
Blå m/m.blå, gull,hv.strip skråfe,ermr T. Lindbak Biri Travbane 5 02/2 - 09 / 2 2100 27,9 442
2 2019: -5 -0 -2 -1 -0 -59 000 2018: -19 -6 -1 -0 -3 -125 545
Alsaker Pumbaa 2 Plass 467 178
8 år BRUN H v.Åsajerven J. Rasmussen Jarlsberg Travbane 0 12/1 - 09 / 3 2100 28,0ag 286
e. Alsaker Kosi v. Kos Knekten Å. Tengsareid Bjerke Travbane 3 02/1 - 06 / 2 1609 25,4a 69
Stall Pumbaa Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 26/12 - 06 / 1 2100 28,9ag 82
T. Solberg Monica Einarsen Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 1 01/12 - 01 / 6 2100 29,5a 83
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek Å. Tengsareid Momarken Travbane 0 11/11 - 06 / 10 2140 29,5a 57
3 2019: -3 -0 -1 -0 -1 -11 500 2018: -20 -5 -2 -3 -2 -166 604
Hvalstad Odin 3 Plass 421 818
8 år RØD V v.Moe Odin Å. Tengsareid Biri Travbane 2 15/2 - 05 / 2 2100 26,5a 27
e. Tufte Huldra v. Klaastad Ulv Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 6 12/1 - 09 / 1 2100 26,9ag 77
Rune A. Hansen & Stall Friends 008 Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane - 05/1 - 03 / 10 2120 dg 45
Å. Tengsareid Jens Kristian Brenne (T) Å. Tengsareid Biri Travbane 1 21/12 - 04 / 2 2100 25,9a 39
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam O. Østre Biri Travbane 1 14/12 - 04 / 4 2100 28,5a 42
4 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -7 -0 -0 -1 -4 -46 000
Alessandra 4 Plass 426 494
10 år BRUN HP v.Tangen Scott K. Johansen Sørlandets Travpark 0 21/7 - 06 / 6 1609 27,9arg 288
e. Vestpol Anni v. Frigg Mollyn H. Holm Jarlsberg Travbane 6 07/7 - 06 / 4 1609 23,9ag 65
Jan Sørensen /Oslo H. Holm Bjerke Travbane 0 06/6 - 08 / 5 2100 br arg 65
H. Holm H. Holm Jarlsberg Travbane 4 19/5 - 06 / 7 1609 24,8ag 135
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Bjerke Travbane 6 14/4 - 03 / 5 2160 27,5 104
5 2019: -8 -2 -2 -1 -2 -96 500 2018: -25 -4 -4 -3 -11 -227 000
Kringeland Enok 5 Plass 473 500
6 år BORKET H v.Bork Odin J. Eriksen Bjerke Travbane 1 27/2 - 01 / 5 2100 26,2a 62
e. Lyn Kari v. Frigg Mollyn B. Steine Sørlandets Travpark 1 10/2 - 04 / 8 2160 28,6 19
Geir Arne Eriksen /Aksdal Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 2 13/1 - 01 / 8 2180 27,9 g 220
J. Eriksen J. Eriksen Klosterskogen Travbane 0 05/1 - 03 / 6 2120 30,3 g 815
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek J. Eriksen Drammen Travbane 5 22/12 - 06 / 2 2520 28,9 335
6 2019: -10 -0 -1 -1 -3 -28 000 2018: -9 -0 -0 -0 -4 -18 859
Tangen Stegg 6 Plass 458 158
10 år BRUN V v.Stjerne Faks E. Rennesvik Biri Travbane 5 08/3 - 06 / 2 2120 27,5 64
e. Slogum Il v. Ilmin E. Rennesvik Bjerke Travbane - 27/2 - 07 / 2 1640 dg 399
Johnna Henningsen-John Grinde E. Rennesvik Bjerke Travbane 4 08/2 - 05 / 4 1609 27,4ag 64
E. Rennesvik Glenn Kramer Stenberg (T) G. Stenberg Klosterskogen Travbane 0 17/1 - 01 / 1 2120 29,4 164
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek G. Stenberg Jarlsberg Travbane 0 26/10 - 05 / 5 2100 28,8ag 150
7 2019: -7 -3 -0 -2 -1 -86 000 2018: -23 -6 -3 -3 -6 -190 000
Tyri Loke 7 Plass 553 487
6 år RØD H v.Odins Kjempe J. Øveraasen Bjerke Travbane 3 13/2 - 02 / 9 2100 29,2a 99
e. Tyri Fera v. Tyri Knekten G. Flåten Bjerke Travbane 0 08/2 - 05 / 8 1609 28,0a 43
Torkild Øveren-Sonja Søderholm G. Flåten Klosterskogen Travbane 6 01/12 - 01 / 11 2100 30,5a 125
G. Flåten Torkild Øveren G. Flåten Jarlsberg Travbane 6 26/10 - 05 / 9 2100 27,9a 176
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Sørlandets Travpark 0 06/10 - 05 / 8 2140 26,5a 164
8 2019: -7 -4 -1 -0 -0 -123 000 2018: -14 -3 -3 -2 -3 -130 000
Best Ruggen 8 Plass 515 000
7 år BRUN V v.Mørtvedt Jerkeld O. Østre Bjerke Travbane 1 20/2 - 06 / 12 2160 26,9 61
e. Best Bruna v. Spang Best O. Østre Biri Travbane 1 15/2 - 05 / 3 2100 26,4a 30
Team Ruggen O. Østre Biri Travbane 0 02/2 - 09 / 6 2100 36,9 27
O. Østre Tore Martinsen O. Østre Bjerke Travbane 1 16/1 - 07 / 3 2100 25,4a 40
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Bjerke Travbane 2 02/1 - 06 / 5 1609 25,3a 55
9 2019: -8 -1 -1 -1 -5 -55 500 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -3 500
Prins Philip 9 Plass 485 271
10 år HUSKBRUN V v.Briskeby Philip O. Østre Klosterskogen Travbane 1 07/2 - 04 / 2 2100 29,0a 23
e. Honsheina v. Atom Vinter D. Dalen Bjerke Travbane 5 16/1 - 07 / 11 2100 26,0a 342
Svein Ødegård /Åmot O. Østre Momarken Travbane 4 08/1 - 01 / 3 2160 28,8 181
D. Dalen Svein Ødegård O. Østre Jarlsberg Travbane 5 28/12 - 01 / 8 2100 28,1a 270
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek O. Østre Biri Travbane 0 12/1 - 01 / 8 2120 31,6 45
10 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -1 -1 -3 -2 -78 384
M.H. Fantomet 10 Plass 459 475
8 år BRUN V v.Sterk Odd M. Pedersen Bjerke Travbane 0 27/2 - 07 / 1 1640 28,5 g 516
e. Blomli Stjerna v. Ulsrud Egon M. Sørvik Bjerke Travbane 0 16/1 - 07 / 9 2100 28,3a 437
Stall M.H. Fantomet D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 28/12 - 01 / 4 2100 28,3a 99
M. Pedersen D. Dalen Biri Travbane 3 14/12 - 04 / 6 2100 29,3a 253
Hvit/blå halv, hvite ermer, rekl. D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 01/12 - 01 / 8 2100 32,0a 375
11 2019: -8 -3 -2 -1 -1 -129 000 2018: -13 -3 -1 -2 -0 -317 200
Brenne Banker 11 Plass 578 200
5 år SVART H v.Moe Odin V. Hop Forus Travbane 0 09/2 - 08 / 4 2040 br g 85
e. Brenne Vinni v. Lome Elden V. Hop Bjerke Travbane 3 16/1 - 07 / 7 2100 25,5a 22
Stig Flaata /Tinn Austbygd V. Hop Bjerke Travbane 1 02/1 - 06 / 7 1609 25,1a 45
V. Hop Frode Hamre (T) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 1 28/12 - 01 / 9 2100 27,5a 22
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl A. Akselsen Bjerke Travbane - 15/12 - 10 / 2 2100 dg a 72
12 2019: -11 -1 -2 -3 -1 -78 000 2018: -23 -5 -1 -3 -6 -207 500
Sprett Odin 12 Plass 545 500
9 år BRUN H v.Moe Odin E. Høitomt Bjerke Travbane 2 20/2 - 06 / 11 2160 28,1 183
e. Spang Lenda v. Alm Svarten E. Høitomt Biri Travbane 3 15/2 - 05 / 6 2100 26,6a 191
Anne-Britt Johansen-Arve Johansen E. Høitomt Biri Travbane 0 02/2 - 09 / 10 2120 27,4 278
E. Høitomt Heidi Moen (T) G. Gundersen Biri Travbane 0 25/1 - 05 / 6 2140 30,2 g 83
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 4 16/1 - 07 / 4 2100 26,0a 218