<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:20 V5-4
BAUS PJOKKENS LØP

Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 24.001 kr.
For 3-15-årige høyest 38.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-10-5 Plass : 8-10-5

1 2019: -4 -0 -0 -0 -4 -11 000 2018: -6 -1 -0 -0 -5 -20 947
Opseth Alsvinn 2140 1 Plass 31 947
5 år SVART V v.Bork Odin B. Steinseth Bjerke Travbane 6 07/3 - 07 / 5 2100 33,2a 51
e. Smedsrud Vinni v. Gam Vinter B. Steinseth Bjerke Travbane 6 10/1 - 05 / 3 2100 33,5ag 55
Stall Ravinni H. Holm Biri Travbane 6 21/12 - 03 / 6 2100 33,8 g 501
B. Steinseth Elen Marie Opseth H. Holm Biri Travbane 7 14/12 - 03 / 12 2120 38,2 g 147
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj H. Holm Biri Travbane 7 30/11 - 08 / 8 2120 41,7 g 178
2 2019: -7 -0 -0 -1 -3 -14 500 2018: -10 -0 -0 -1 -5 -14 500
Hof Lodin 2 Plass 29 000
7 år RØD H v.Moe Odin E. Gravdal Bjerke Travbane 4 07/3 - 07 / 2 2100 33,0a 228
e. Hof Lill v. Hof Lundin E. Gravdal Klosterskogen Travbane 0 07/2 - 02 / 13 2140 37,6 570
Eivind Gravdal /Hof E. Gravdal Klosterskogen Travbane 8 19/11 - 07 / 7 2120 37,0 203
E. Gravdal E. Gravdal Jarlsberg Travbane 0 02/9 - 02 / 14 2120 35,5 983
Hvit/grønn todelt, gr.ermer,rekl E. Gravdal Kala Landbane 0 12/8 - 01 / 4 1900 br g 498
3 2019: -6 -0 -2 -1 -1 -19 000 2018: -8 -0 -0 -1 -3 -10 000
Flassi Prinsen 3 Plass 29 500
8 år RØD V v.Mørtvedt Jerkeld V. Hop Jarlsberg Travbane 5 01/2 - 03 / 5 2120 34,3 39
e. Heddals Jenta v. Polar Troll V. Hop Bjerke Travbane 3 23/1 - 08 / 1 2140 33,8 47
Rune Solberg /Holmestrand V. Hop Jarlsberg Travbane 2 04/1 - 07 / 7 2120 34,9 242
V. Hop Rune Solberg (A) R. Solberg Momarken Travbane 0 11/11 - 08 / 10 2160 37,1 g 387
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl R. Solberg Momarken Travbane - 04/11 - 07 / 5 2160 dg 114
4 2019: -10 -0 -3 -2 -4 -42 000 2018: -2 -0 -0 -1 -0 -3 500
Maris Rappfot 4 Plass 45 500
5 år SVART V v.Moe Svarten J. Bjerring Bjerke Travbane 2 07/3 - 07 / 6 2100 32,3a 32
e. Vinnie Månni v. Slottelid Knekten J. Bjerring Bjerke Travbane 3 20/2 - 08 / 9 2160 32,6 129
Stall Rappfot J. Bjerring Bjerke Travbane 5 08/2 - 07 / 5 2140 35,4 81
J. Bjerring J. Bjerring Jarlsberg Travbane 2 01/2 - 03 / 1 2100 34,3 42
Hvit m/lyseblått skulderstykke, rek J. Bjerring Jarlsberg Travbane 2 18/1 - 07 / 9 2100 36,8 g 142
5 2019: -9 -0 -0 -1 -8 -29 343 2018: -6 -0 -0 -0 -1 -4 000
Rapp Rauen 2160 1 Plass 57 343
5 år RØD V v.Wik Stjernen E. Høitomt Biri Travbane 4 08/3 - 03 / 9 2140 31,9 341
e. Vår Frøya v. Moe Odin E. Høitomt Biri Travbane 4 22/2 - 03 / 2 2100 34,7 423
Sigrun Engevold-Kari Røise A. Stensen Biri Travbane 8 25/1 - 03 / 14 2120 36,9 654
E. Høitomt Ola Engevold (B) A. Stensen Bjerke Travbane 0 06/6 - 09 / 11 2160 36,0 g 362
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek A. Stensen Biri Travbane 0 25/5 - 08 / 3 2100 33,6 617
6 2019: -5 -2 -1 -0 -1 -41 000 2018: -4 -0 -0 -0 -2 -5 000
Odin Ø.K. 2 Plass 72 000
6 år MØRKBR V v.Bork Odin H. Holm Klosterskogen Travbane 0 28/2 - 04 / 2 2100 35,1 g 47
e. Amanda Ø.K. v. Åsajerven K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 0 06/7 - 02 / 7 1609 31,7ag 244
Annette Stordal /Lierskogen H. Holm Biri Travbane - 29/6 - 03 / 13 2120 dg 428
H. Holm Annette Stordal (A) H. Holm Drammen Travbane 6 21/6 - 02 / 11 2100 33,0ag 61
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Klosterskogen Travbane 4 24/5 - 08 / 12 2100 33,7ag 49
7 2019: -8 -0 -1 -1 -5 -27 000 2018: -7 -0 -1 -1 -2 -16 000
Party Løve 3 Plass 45 500
5 år HUSKBRUN H v.Skibber L. Kolle Klosterskogen Travbane 2 28/2 - 04 / 4 2100 33,9 95
e. Bollerød Svarta v. Bork Rigel L. Kolle Bjerke Travbane 5 20/2 - 08 / 14 2160 33,0 149
Stall Best Og Tørst & Kim A. Kråkemo A. Akselsen Momarken Travbane 5 05/2 - 03 / 11 2160 33,3 561
L. Kolle Frode Akselsen L. Kolle Bjerke Travbane 4 23/1 - 08 / 8 2140 34,1 529
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Momarken Travbane 8 08/1 - 05 / 2 2140 37,1 900
8 2019: -7 -4 -1 -0 -0 -102 000 2018: -6 -1 -0 -1 -3 -24 000
Alfa Betty 4 Plass 126 000
4 år RØD HP v.Dotterud Teddy Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 1 01/2 - 03 / 6 2120 33,3 101
e. Skog Morte v. Sjefen Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 10/1 - 05 / 9 2100 dv ag 105
Erik Solberg-Bengt Solberg Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 7 16/12 - 03 / 7 2160 34,0 g 153
Å. Tengsareid Erik Solberg Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 4 26/10 - 04 / 4 2100 36,3 g 80
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Drammen Travbane 3 22/10 - 09 / 5 2120 34,4 g 44
9 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -0 -0 -0 -11 -30 500
Solør Tobbi 5 Plass 30 500
5 år SVART V v.Skibber M. Gundersen Bjerke Travbane 0 23/1 - 08 / 11 2160 33,7 561
e. Solør May v. Bokli Balder M. Gundersen Klosterskogen Travbane - 17/1 - 03 / 3 2100 dg 88
Stall Elvestad M. Gundersen Bjerke Travbane - 09/1 - 03 / 4 2140 dg 461
M. Gundersen Trond Erik Hagen M. Gundersen Drammen Travbane 4 22/12 - 01 / 1 2100 34,9 111
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Bjerke Travbane 0 12/12 - 01 / 7 2100 34,6ag 274
10 2019: -6 -1 -1 -1 -2 -33 000 2018: -10 -0 -0 -1 -5 -29 000
Odins Zamurai 6 Plass 62 000
4 år MØRKBR V v.Slåttodin G. Austevoll Bjerke Travbane 3 28/2 - 05 / 7 2100 33,2a 156
e. Gomnes Faksa v. Trø Faks G. Austevoll Bjerke Travbane 5 31/1 - 06 / 3 2100 33,0a 180
Tanja Johansen /Åsgårdstrand G. Austevoll Jarlsberg Travbane - 04/1 - 04 / 5 2100 dg 64
G. Austevoll Tanja Johansen (P) Å. Tengsareid Momarken Travbane 0 27/12 - 04 / 6 2140 br g 370
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 3 05/12 - 01 / 1 2100 33,1ag 571