<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:05 V65-4
V5-2


Kaldblods 2140 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 110.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-10-5 Plass : 7-10-5

1 2019: -8 -1 -2 -0 -4 -72 000 2018: -12 -3 -3 -0 -2 -68 600
Jetalatotning 2140 1 Plass 140 600
5 år BRUN V v.Voje Spik K. Mathisen Biri Travbane 2 08/3 - 01 / 6 2120 31,2 73
e. Haugdokka v. Mentor Mollyn C. Antonsen Bjerke Travbane 2 20/2 - 05 / 4 2100 31,6a 331
Marielle Rakstad-Christopher Rakstad C. Antonsen Momarken Travbane 6 12/2 - 03 / 5 2160 33,4 55
C. Antonsen Ole L. Rakstad (A) C. Antonsen Momarken Travbane 7 05/2 - 05 / 6 2160 33,2 g 38
Blå m/gul hestesko & tre ermringer K. Mathisen Romme 0 30/11 - 10 / 2 2140 brg a 33
2 2019: -5 -2 -1 -0 -1 -39 264 2018: -9 -0 -4 -1 -3 -45 000
Tronmar 2 Plass 135 764
7 år RØD V v.Dotterud Teddy T. Hanestad Jarlsberg Travbane 5 23/12 - 03 / 4 1609 31,3a 76
e. Hegglill v. Steinsvad Eld T. Hanestad Drammen Travbane 6 26/11 - 05 / 8 1700 31,9a 212
Liv Thea Hanestad /Roverud T. Hanestad Bjerke Travbane 0 25/9 - 04 / 7 1609 30,6a 76
K. Ødegaard Liv Thea Hanestad T. Hanestad Biri Travbane 2 13/7 - 03 / 3 1609 29,7a 31
blå m/rød bunn. T. Hanestad Kongsvinger Travbane 2 04/7 - 03 / 8 1600 28,3a 255
3 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -3 -1 -3 -5 -79 000
Riga Viktoria 3 Plass 97 000
8 år MELL.BR. HP v.Alm Viktor D. Dalen Bjerke Travbane 0 12/12 - 05 / 9 2100 30,4a 68
e. Engsnuppa v. Eng Svarten D. Dalen Momarken Travbane 3 30/10 - 04 / 6 2160 34,3 g 122
Ellen C. Koller-Odd Kjell Rasmussen D. Dalen Bjerke Travbane 3 24/10 - 04 / 12 2140 31,3 52
G. Austevoll Ellen C. Koller D. Dalen Biri Travbane 4 30/9 - 03 / 3 2100 30,9ag 58
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl D. Dalen Bjerke Travbane 0 18/9 - 04 / 1 2100 30,9a 144
4 2019: -11 -0 -1 -0 -5 -24 500 2018: -19 -0 -1 -4 -7 -57 674
Skrei Stjerna 4 Plass 99 016
8 år BRUN HP v.Lome Elden L. Østre Momarken Travbane 5 26/2 - 04 / 7 2160 32,3 265
e. Frigg Rappa v. Friggbest L. Østre Momarken Travbane 2 12/2 - 03 / 4 2160 32,6 781
Øystein Østre /Askim L. Østre Momarken Travbane 6 05/2 - 08 / 1 2140 33,0 501
L. Østre Øystein Østre L. Østre Biri Travbane 0 25/1 - 02 / 10 2100 33,3ag 719
Svart m/gul stolpe, reklame L. Østre Momarken Travbane 4 17/1 - 06 / 2 2140 33,3a 220
5 2019: -8 -0 -2 -4 -2 -40 000 2018: -15 -0 -2 -4 -5 -48 912
Bergers Granitt 5 Plass 88 912
6 år SVART V v.Wik Stjernen D. Dalen Momarken Travbane 2 21/2 - 05 / 6 2140 32,5ag 73
e. Ramstad Lotta v. Moe Odin D. Dalen Momarken Travbane 5 12/2 - 03 / 7 2160 33,1 189
May-Helen Nilsen /Klavestadhaugen D. Dalen Momarken Travbane 3 05/2 - 05 / 12 2160 32,7 118
D. Dalen May-Helen Nilsen D. Dalen Momarken Travbane 3 17/1 - 06 / 4 2140 33,2ag 92
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Momarken Travbane 2 08/1 - 03 / 1 2140 33,6 92
6 2019: -2 -0 -0 -0 -2 -7 000 2018: -9 -0 -1 -1 -3 -22 000
Vatnorm 6 Plass 112 000
6 år MØRKBR V v.Bork Odin L. Kolle Momarken Travbane 6 08/1 - 03 / 8 2180 32,4 110
e. Gyldne Tider v. Elding D. Dalen Jarlsberg Travbane 3 20/12 - 01 / 3 2100 32,8a 47
Terje Villum /Tjodalyng L. Kolle Jarlsberg Travbane 6 07/12 - 04 / 9 2120 31,7 g 247
E. Høitomt Terje Villum L. Kolle Sørlandets Travpark 0 18/11 - 08 / 9 2180 30,8 g 257
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek A. Frønes Momarken Travbane 0 11/11 - 04 / 13 2160 br g 152
7 2019: -3 -1 -0 -1 -0 -21 000 2018: -15 -1 -0 -1 -6 -44 000
Årdals Lise 7 Plass 106 500
7 år SVART HP v.Alm Viktor H. Holm Momarken Travbane 3 26/2 - 04 / 8 2160 31,8 155
e. Nattens Dronning v. Sjefen N. Bakken Bjerke Travbane 0 20/2 - 05 / 10 2100 32,4ag 903
Nina Bakken-Andreas Solbrekke H. Holm Bjerke Travbane 0 31/12 - 03 / 5 2100 34,2ag 201
B. Steinseth Nina Bakken (A) H. Holm Bjerke Travbane 4 21/11 - 05 / 8 2140 32,0 85
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj H. Holm Drammen Travbane - 08/11 - 01 / 2 2100 dg a 64
8 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -2 -4 -0 -5 -96 277
Odd Nyx 8 Plass 96 277
6 år SVART HP v.Voje Faks A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 01/3 - 04 / 9 2100 31,9a 44
e. Gaupen Stjerna v. Alm Svarten C. Jepson Hagmyren 2 15/9 - 12 / 2 2140 29,5a 24
Ronald Haug-Anne Iren Haug C. Jepson Årjäng 2 26/8 - 04 / 9 1640 28,7 74
A. Akselsen Ronald Haug B. Goop Årjäng 5 22/6 - 02 / 9 2160 30,9 21
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv J. Olsen Hagmyren 2 02/6 - 07 / 2 1640 28,8 39
9 2019: -11 -0 -2 -2 -2 -33 000 2018: -9 -0 -0 -0 -4 -15 000
Ejo Tina 9 Plass 113 767
7 år BRUN HP v.Tin Tveiten Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 23/2 - 04 / 2 2140 35,9 g 198
e. Røsterosa v. Røste Bo* (S) D. Dalen Bjerke Travbane 3 08/2 - 03 / 3 1609 29,4ag 184
Marita Høyesveen /Ringebu O. Mikkelborg Biri Travbane 6 25/1 - 02 / 7 2100 32,4a 167
O. Mikkelborg Marita Høyesveen Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 19/1 - 01 / 1 2140 31,1 350
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl Å. Tengsareid Biri Travbane 0 11/1 - 02 / 6 2100 34,5ag 348
10 2019: -3 -0 -3 -0 -0 -32 000 2018: -7 -3 -2 -0 -0 -106 417
Tangen Tøff 10 Plass 138 417
4 år SVART V v.Åsajerven J. Mjølnerød Färjestad 1 10/12 - 02 / 3 2160 32,0 19
e. Tangen Rikke v. Elding J. Mjølnerød Bjerke Travbane 1 05/12 - 01 / 2 2100 32,9a 15
Signe Kvaale Nilsen-Gun Strandberg J. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 21/11 - 01 / 6 2160 br 21
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Klosterskogen Travbane 2 08/11 - 02 / 2 2100 30,4a 24
burgunder m/gul hestesko & to ermringe C. Kjenner Årjäng 0 14/8 - 06 / 5 2140 36,1 35