<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:15 V65-2
TIDSLØP
TIDSLØP
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. for tid 1.36,0 og bedre.
For 3-15-årige med rekord 1.34,0 og dårligere.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
2. Løp
Blå Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-3-5 Plass : 1-3-5

1 2019: -6 -1 -1 -1 -1 -27 107 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Koseboen 2140 1 Plass 27 107
8 år RØD V v.Krageboen M. Pedersen Klosterskogen Travbane 2 18/2 - 07 / 7 2100 37,4 47
e. Troll Kosa v. Kos Knekten M. Pedersen Momarken Travbane - 12/2 - 08 / 10 2140 dg 124
Unni-Beate Myren-Terje Ringlund M. Pedersen Bjerke Travbane P 30/1 - 20 / 3 2160 36,9 P
M. Pedersen Ø. Ruttenborg Biri Travbane 25/10 - 22 / 2 2120 54,0 B
Hvit/blå halv, hvite ermer, rekl. Ø. Ruttenborg Biri Travbane 14/6 - 20 / 4 2100 53,8 B
2 2019: -3 -1 -0 -0 -1 -13 990 2018: -2 -0 -0 -0 -2 -4 500
Tangen Bjørg 2 Plass 18 490
4 år BRUN HP v.Særpefanten M. Gundersen Momarken Travbane 8 18/9 - 07 / 4 2140 38,2 g 87
e. Slogum Bra v. Braute G. Austevoll Biri Travbane 4 24/8 - 09 / 12 2100 37,8 170
Gerd Johannessen /Fredrikstad G. Austevoll Momarken Travbane P 10/4 - 20 / 1 2140 39,2 P
G. Austevoll Gerd Johannessen G. Austevoll Bjerke Travbane 07/6 - 20 / 2 1660 54,6 B
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Momarken Travbane 30/5 - 12 / 2 2160 56,2 B
3 2019: -3 -0 -2 -0 -1 -15 738 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Olu Dole 3 Plass 15 738
5 år SVART H v.Dotterud Teddy J. Mjølnerød Momarken Travbane 2 12/2 - 08 / 2 2140 36,8 49
e. Olu Stjerna v. Sjefen J. Mjølnerød Momarken Travbane P 08/1 - 20 / 3 2160 36,0 P
Lena Mari Fjeld /Halden E. Høitomt Momarken Travbane 30/8 - 23 / 8 2160 57,9 B
J. Mjølnerød Lena Mari Fjeld V. Hop Jarlsberg Travbane 19/8 - 20 / 8 2120 52,3 B
burgunder m/gul hestesko & to ermringe
4 2019: -4 -0 -0 -1 -1 -5 500 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000
Stolt Elma 4 Plass 7 500
4 år BRUN HP v.Åsajerven O. Sagholen Momarken Travbane 5 12/2 - 08 / 9 2140 40,5 335
e. Stolt Embla v. Lome Elden O. Sagholen Momarken Travbane 0 11/12 - 08 / 11 2140 41,8 g 618
Odin Viken /Høylandet O. Sagholen Jarlsberg Travbane 7 25/11 - 08 / 9 2100 44,4 g 433
O. Sagholen O. Sagholen Momarken Travbane P 30/10 - 20 / 8 2160 46,3 g P
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl
5 2019: -5 -0 -0 -1 -1 -6 500 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Tun Odin 5 Plass 6 500
5 år MØRKBR V v.Moe Odin H. Holm Biri Travbane 0 08/3 - 08 / 8 2100 37,5 g 187
e. Stjerne Perla v. Lome Elden H. Holm Momarken Travbane 4 12/2 - 08 / 8 2140 38,9 g 244
Anders Andersen /Harestua G. Austevoll Biri Travbane P 11/1 - 20 / 10 2120 39,7 g P
H. Holm Anders Andersen L. Kolle Biri Travbane - 29/9 - 08 / 12 2100 dg 245
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Drammen Travbane 0 03/9 - 09 / 10 2100 38,5 289
6 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -5 500 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000
Huken Eldina 6 Plass 7 500
8 år SVART HP v.Lome Elden G. Austevoll Momarken Travbane 4 22/1 - 03 / 6 2140 36,5 191
e. Thuli Sol v. Schuvar G. Austevoll Biri Travbane 4 11/1 - 01 / 4 2100 37,0 g 197
Bjørn Hansen /Siggerud G. Austevoll Jarlsberg Travbane 6 28/12 - 08 / 8 2100 38,8 g 273
D. Dalen Bjørn Hansen G. Austevoll Drammen Travbane P 30/10 - 20 / 2 2100 39,5 P
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek B. Steinseth Bjerke Travbane N 08/8 - 21 / 1 2140 45,0 r N
7 2019: -6 -0 -0 -0 -4 -9 000 2018: -1 -0 -1 -0 -0 -5 000
Høvding Viktor 7 Plass 14 000
9 år BORKET H v.Slogum Bjørn C. Antonsen Momarken Travbane - 05/2 - 03 / 1 2140 dg 845
e. Lydi Vår v. Pål Even C. Antonsen Momarken Travbane 5 22/1 - 03 / 2 2140 37,0 307
Terje Mellemsæther-Mette Kathrine Mellemsæther C. Antonsen Jarlsberg Travbane 6 04/1 - 07 / 3 2100 39,4 g 74
C. Antonsen Terje Mellemsæther C. Antonsen Jarlsberg Travbane 2 28/12 - 08 / 12 2100 37,8 g 78
Blå m/gul hestesko & tre ermringer O. Kjenner Momarken Travbane P 11/12 - 20 / 1 2140 37,8 P
8 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -1 -1 -0 -0 -0 -10 000
Egge Mo'n 2160 1 Plass 13 000
6 år MØRKBR V v.Moe Odin A. Stensen Momarken Travbane 0 22/1 - 03 / 12 2160 36,6 34
e. Alm Pila v. Lome Elden A. Stensen Bjerke Travbane 7 02/1 - 03 / 1 2140 37,0 r 23
Ola Skiaker /Brandbu A. Stensen Momarken Travbane 1 11/12 - 08 / 7 2140 34,3 60
A. Stensen Elin Brobakken A. Stensen Biri Travbane P 23/11 - 20 / 3 2120 40,0 P
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam
9 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -3 -0 -0 -0 -2 -4 500
Norheim Atlas 2 Plass 7 500
6 år SVART V v.Norheim Faksen O. Østre Momarken Travbane 6 26/2 - 07 / 2 2140 34,8 g 111
e. Schuma v. Schuvar T. Solberg Jarlsberg Travbane 4 25/11 - 08 / 6 2100 35,8 g 40
Marit Synnøve Mathisen /Rakkestad A. Valstad Momarken Travbane 5 30/10 - 08 / 1 2140 37,8 219
O. Østre Atle Garseg (B) O. Østre Jarlsberg Travbane - 12/10 - 07 / 1 2100 dg a 82
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Momarken Travbane P 18/9 - 20 / 4 2160 36,7 P
10 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -3 -0 -1 -1 -1 -14 500
Bjørnemyr Prinsen 3 Plass 17 500
4 år RØD V v.Horgen Tore M. Pedersen Bjerke Travbane 6 20/2 - 08 / 5 2140 34,2 g 144
e. Bjørnemyr Blesa v. Moe Odin M. Pedersen Momarken Travbane 0 22/1 - 03 / 11 2160 41,2 g 92
Stall Beinskrokjen M. Pedersen Bjerke Travbane 0 10/1 - 05 / 4 2100 39,3ag 68
E. Rennesvik Morten A. Pedersen (T) M. Pedersen Bjerke Travbane 4 30/12 - 02 / 9 2160 34,9 g 180
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek M. Pedersen Biri Travbane 2 14/12 - 03 / 1 2100 37,3 127
11 2019: -5 -0 -0 -0 -5 -12 500 2018: -2 -0 -0 -0 -2 -4 000
Eld Best 4 Plass 16 500
8 år BRUN V v.Horgen Tore A. Valstad Momarken Travbane 4 26/2 - 07 / 1 2140 34,4 109
e. April Spira v. Spang Best A. Valstad Momarken Travbane 9 05/2 - 03 / 4 2140 35,5 g 688
Line Nygård-Håkon Vollebekk L. Trudvang Momarken Travbane 8 22/1 - 03 / 5 2140 37,2 g 569
A. Hagmann Line Nygård L. Trudvang Momarken Travbane 7 11/12 - 08 / 6 2140 37,9 g 50
Blå m/grå sidef & erm, blå ermstr, rek L. Trudvang Momarken Travbane 8 30/10 - 08 / 10 2140 38,6 g 110
12 2019: -6 -0 -0 -0 -4 -11 000 2018: -5 -0 -0 -2 -2 -14 000
Amazona 5 Plass 36 000
8 år SVART HP v.Nordli Svarten B. Steinseth Momarken Travbane 5 21/2 - 07 / 8 2160 34,6 334
e. Dolly Vilja v. Elding B. Steinseth Bjerke Travbane 7 08/2 - 07 / 10 2160 35,3 g 642
Håkon Marius Kvæken-Per Kolbjørn Kjæstad B. Steinseth Bjerke Travbane 8 31/1 - 06 / 10 2100 34,4a 348
B. Steinseth Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 0 02/1 - 03 / 10 2160 36,8 1053
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Bjerke Travbane 0 31/10 - 01 / 1 2140 35,0 g 407
13 2019: -6 -1 -0 -1 -3 -28 843 2018: -4 -0 -0 -0 -2 -4 823
Moe Jokern* (S) 6 Plass 33 666
6 år BRUN V v.Moe Odin P. Nilsen Bjerke Travbane 0 28/2 - 05 / 6 2100 38,5a 76
e. Joker Stina* v. Lome Elden P. Nilsen Bjerke Travbane 6 08/2 - 07 / 7 2160 34,7 139
Sverige P. Nilsen Romme 3 01/2 - 07 / 7 2160 34,7 24
P. Nilsen P. Nilsen Momarken Travbane 1 22/1 - 03 / 7 2140 36,1 88
Blå, rött bröstband; blå P. Nilsen Bjerke Travbane 6 30/12 - 02 / 1 2140 36,0 589
14 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -3 -2 -0 -1 -0 -35 000
Admiral B. 7 Plass 49 500
5 år SVART V v.Åsajerven V. Bugge Leangen Travbane 1 17/12 - 01 / 9 2140 34,5a 35
e. Vikan Lita v. Lome Elden V. Bugge Leangen Travbane 1 24/11 - 11 / 3 2140 37,5 g 71
Bernt K. Kvamme /Frosta V. Bugge Leangen Travbane 3 25/10 - 02 / 1 2140 36,1 93
E. Høitomt Bjørn Steinseth (T) V. Bugge Rissa Travbane P 30/9 - 22 / 1 2100 38,5 P
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek V. Bugge Leangen Travbane 0 11/9 - 10 / 5 2160 37,6 g 143