<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:35 V65-2
HOPPELØP - SPORTRAPP / GRUNNLAG
HOPPELØP - SPORTRAPP / GRUNNLAG
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige hopper 0 - 30.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 9 Duo : Trippel : 9-4-8 Plass : 9-4-8

1 2019: -8 -0 -0 -0 -4 -10 000 2018: -7 -0 -0 -0 -3 -8 438
Inka Rolls 2100 1 Plass 18 438
7 år BRUN HP v.Archduke Kemp (S) A. Wright Jarlsberg Travbane 5 01/3 - 07 / 5 2100 21,0a 462
e. Foxy Rolls v. Love You* (FR) A. Wright Momarken Travbane 4 04/11 - 08 / 4 2140 20,9 262
Charlotte Wenstrøm-Asbjørn Wright G. Austevoll Drammen Travbane 5 30/10 - 06 / 2 2100 21,2a 356
D. Dalen Asbjørn Wright (T) A. Wright Momarken Travbane 0 09/10 - 03 / 4 2140 23,6ag 422
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek G. Austevoll Klosterskogen Travbane - 24/9 - 07 / 1 2100 dg a 82
2 2019: -5 -0 -0 -1 -2 -10 500 2018: -5 -0 -0 -0 -5 -13 000
Heni B.R. 2 Plass 23 500
4 år BRUN HP v.Explosive Matter (US) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane - 01/3 - 07 / 4 2100 dg ag 67
e. Regal B.R. v. Rotation* (US) Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 09/1 - 08 / 7 2100 dg a 240
Bjørn Rishaug /Ler A. Akselsen Jarlsberg Travbane 6 28/12 - 07 / 8 2100 22,1 207
A. Akselsen Morten Lura (T) A. Akselsen Bjerke Travbane 4 12/12 - 09 / 5 2140 20,5 194
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Drammen Travbane 4 26/11 - 04 / 6 2100 19,9a 143
3 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -6 -1 -0 -0 -2 -13 000
June Touch 3 Plass 13 000
6 år BRUN HP v.Revenue* (S) A. Wright Bjerke Travbane 0 22/11 - 02 / 5 2100 20,1a 350
e. Balerina Touch v. Tamin Sandy A. Wright Drammen Travbane 0 30/10 - 06 / 4 2100 21,2a 296
Audun Tandberg-Asbjørn Wright A. Wright Bjerke Travbane 0 10/10 - 01 / 8 2100 22,3a 284
A. Wright Audun Tandberg A. Wright Klosterskogen Travbane 1 24/9 - 07 / 4 2100 20,2a 1111
hvit m/grønt /& røde bånd. grønn ermst A. Wright Jarlsberg Travbane 8 14/9 - 08 / 5 2100 21,8 g 398
4 2019: -3 -0 -1 -1 -0 -11 500 2018: -3 -1 -1 -0 -0 -13 000
She 4 Plass 24 500
4 år BRUN HP v.Revenue* (S) Ø. Austevoll Bergen Travpark 3 02/3 - 02 / 5 2100 nc a 84
e. Delicious Rhythm v. Super News (US) Ø. Austevoll Bergen Travpark - 06/12 - 08 / 7 2120 dg 37
Olav R. Flatekvål & Stall Holtan Gård S. Wassberg Bergen Travpark 2 29/11 - 07 / 3 2100 21,4 21
O. Østre Olav R. Flatekvål Ø. Austevoll Bergen Travpark 1 28/6 - 01 / 4 2100 20,2 99
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame Ø. Austevoll Bergen Travpark P 21/6 - 20 / 3 2100 21,3 P
5 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -5 -1 -0 -0 -3 -20 000
N.Y. Rose Line 5 Plass 23 000
4 år BRUN HP v.Rieussec* (FR) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 5 25/11 - 07 / 4 2100 17,8a 203
e. Tinita Surprise v. Viking's Way* (FR) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 08/11 - 08 / 9 2120 21,0 g 47
Stall Shaky Four G. Austevoll Klosterskogen Travbane 5 25/10 - 04 / 8 2120 19,2 83
G. Austevoll Arne Stensrud G. Austevoll Klosterskogen Travbane 1 14/10 - 03 / 5 2100 20,6 150
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Jarlsberg Travbane 8 13/8 - 07 / 5 2100 20,5a 203
6 2019: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000
Bricolane 6 Plass 21 538
6 år RØD HP v.L'Ideal Bricois (FR) C. Antonsen Bjerke Travbane 0 14/2 - 02 / 7 2100 20,3a 314
e. Merry Mary v. Lindy Lane* (US) C. Antonsen Momarken Travbane 7 22/1 - 07 / 5 2160 21,6 g 396
Ole L. Rakstad-Birgithe M. Rakstad O. Rakstad Momarken Travbane 0 11/12 - 02 / 4 2140 21,8ar 1001
O. Rakstad C. Antonsen Momarken Travbane 8 06/2 - 07 / 1 2140 23,4arg 292
Rød m/oransje skstk, kule & ermringer C. Antonsen Momarken Travbane 6 05/12 - 02 / 3 2140 20,2ag 120
7 2019: -7 -1 -0 -0 -4 -26 000 2018: -7 -0 -0 -2 -2 -12 000
Linsybella 7 Plass 38 000
5 år BRUN HP v.From Above* (S) T. Solberg Jarlsberg Travbane 1 01/3 - 07 / 6 2100 18,8a 56
e. Linsybell v. Dell Ridge Image* (CA) T. Solberg Klosterskogen Travbane 4 28/1 - 02 / 4 2100 19,4a 122
Gyri Kaasin /Skien S. Jessen Klosterskogen Travbane - 08/11 - 08 / 6 2120 dp 382
T. Solberg Gyri Kaasin S. Jessen Klosterskogen Travbane 6 25/10 - 04 / 2 2100 20,0 484
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek S. Jessen Klosterskogen Travbane 6 14/10 - 03 / 9 2120 20,5 614
8 2019: -3 -0 -0 -1 -2 -11 500 2018: -4 -1 -0 -0 -2 -25 000
Reveline Chip 8 Plass 36 500
4 år MØRKBR HP v.Revenue* (S) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 4 24/2 - 07 / 2 2140 18,1 g 44
e. Jacqueline Chip v. Daguet Rapide* (IT) T. Solberg Bjerke Travbane 5 19/12 - 03 / 3 2100 19,3a 67
Stall 1998 T. Solberg Bjerke Travbane 1 12/12 - 09 / 11 2140 20,2 136
Å. Tengsareid Reidar Evensen Å. Tengsareid Drammen Travbane - 26/11 - 04 / 1 2100 dg a 36
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bjerke Travbane 7 14/11 - 10 / 8 2140 18,8 260
9 2019: -6 -1 -1 -1 -1 -32 500 2018: -6 -1 -1 -0 -2 -18 858
Delicious Babe (DK) 9 Plass 51 358
4 år MØRKBR HP v.Great Challenger (US) L. Kolle Bjerke Travbane 0 20/2 - 09 / 4 2140 19,8 g 42
e. Super Torino (S) v. Super Arnie* (US) L. Kolle Jarlsberg Travbane 2 01/2 - 07 / 1 2100 18,2a 13
Per Gottling /Porsgrunn J. Juel Charlottenlund 0 07/10 - 05 / 11 2000 15,7a 727
L. Kolle Per Gottling (T) J. Juel Charlottenlund 5 23/9 - 05 / 5 2000 16,1a 343
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl J. Juel Aalborg 1 03/9 - 07 / 10 2140 18,6 g 39