<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:35 V65-5
V5-2
DD-1


Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 410.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 9 Duo : Trippel : 9-1-6 Plass : 9-1-6

1 2019: -2 -0 -1 -0 -0 -8 000 2018: -10 -0 -1 -1 -3 -36 491
Kos Odin 2100 1 Plass 417 127
5 år SVART H v.Alm Viktor S. Jessen Bjerke Travbane 0 27/2 - 01 / 2 2100 28,1a 83
e. Mai Kosa v. Moe Odin S. Jessen Jarlsberg Travbane 0 10/11 - 08 / 6 2140 26,8 g 261
Stall Jessen S. Jessen Bergen Travpark 5 27/10 - 04 / 9 2160 27,7 g 72
S. Jessen S. Jessen Biri Travbane 0 13/10 - 10 / 10 2140 27,1 209
Svart/gull/svart tredelt, gull arm,rek S. Jessen Momarken Travbane 3 23/9 - 01 / 1 2140 27,6a 42
2 2019: -5 -0 -0 -1 -0 -6 000 2018: -20 -3 -2 -0 -9 -95 000
Ådne Kommandør 2 Plass 297 500
9 år LYSBRUN V v.Feseth Lynet T. Fløysand Jarlsberg Travbane 0 16/2 - 09 / 12 2609 32,5ag 211
e. Ådnes Gro v. Elding J. Undem Klosterskogen Travbane 3 07/2 - 04 / 6 2100 29,2a 82
Øivind Mikkelsen /Lunde J. Undem Biri Travbane 0 02/2 - 05 / 3 2100 39,0ag 37
J. Undem Øivind Mikkelsen J. Undem Jarlsberg Travbane - 12/1 - 03 / 12 2140 dg 41
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Drammen Travbane 5 22/12 - 09 / 9 2100 29,8ag 49
3 2019: -5 -0 -0 -1 -1 -10 500 2018: -19 -2 -5 -0 -5 -109 991
Tusse Storm 3 Plass 339 680
7 år MØRKBR V v.Bork Odin P. Sem Bjerke Travbane 0 27/2 - 01 / 12 2100 26,8a 650
e. Hjelset Sofi v. Pål Even P. Sem Bjerke Travbane 0 20/2 - 06 / 10 2140 29,3 171
Truls Knive /Åmot P. Sem Klosterskogen Travbane 4 07/2 - 04 / 11 2100 29,2a 125
P. Sem P. Sem Jarlsberg Travbane 3 18/1 - 03 / 7 2100 28,0a 533
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek P. Sem Biri Travbane - 11/1 - 06 / 5 1609 dg a 144
4 2019: -7 -1 -0 -1 -2 -69 000 2018: -23 -7 -4 -3 -4 -237 000
Skauga Rasken 4 Plass 371 000
7 år RØDBRUN V v.Briskeby Philip A. Christensen Bjerke Travbane 0 27/2 - 01 / 3 2100 31,7a 42
e. Frk. Martini v. Lykkefot A. Christensen Biri Travbane 1 02/2 - 05 / 5 2100 26,5a 49
Anne Christensen-Olav Donstad A. Christensen Bjerke Travbane 0 23/1 - 04 / 1 2100 28,3a 64
A. Christensen A. Christensen Bjerke Travbane 1 26/12 - 05 / 5 2100 27,1a 69
mørkblå m/hvit stolpe/sk.felt, emblem A. Christensen Drammen Travbane 4 22/12 - 09 / 5 2100 29,4a 154
5 2019: -6 -2 -1 -1 -0 -89 000 2018: -20 -2 -5 -3 -5 -191 120
Komnes Bork 5 Plass 345 120
5 år MØRKBR H v.Bork Odin J. Gaustad Jarlsberg Travbane 2 16/2 - 09 / 11 2609 28,4a 65
e. Komnes Glitter v. Dublan J. Gaustad Bjerke Travbane 1 23/1 - 04 / 3 2100 26,9a 34
Stall Eldo J. Gaustad Bjerke Travbane 3 09/1 - 06 / 1 2100 26,8a 79
J. Gaustad J. Gaustad Drammen Travbane 6 22/12 - 09 / 4 2100 30,0ag 95
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Forus Travbane 5 08/12 - 02 / 8 2080 29,1 g 138
6 2019: -6 -0 -1 -1 -2 -29 500 2018: -22 -3 -8 -3 -3 -178 104
Alm Nagano 6 Plass 386 816
7 år RØD V v.Moe Odin G. Gundersen Bjerke Travbane 5 20/2 - 06 / 7 2140 29,2 95
e. Alm Tara v. Rigel Jo G. Gundersen Biri Travbane 3 21/12 - 04 / 4 2100 26,2a 102
Knut Alm /Jaren G. Gundersen Biri Travbane 0 28/10 - 06 / 12 1609 26,5a 41
M. Gundersen Tormod Rundhaugen (B) M. Gundersen Biri Travbane 0 13/10 - 08 / 6 2100 28,3 177
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame G. Gundersen Biri Travbane 2 30/9 - 05 / 9 1609 25,1a 48
7 2019: -9 -0 -0 -0 -3 -20 000 2018: -23 -1 -2 -5 -7 -96 438
Anima 7 Plass 314 865
7 år MØRKBR HP v.Lome Elden H. Holm Bjerke Travbane 6 20/2 - 06 / 5 2140 29,3 159
e. Stjerne Lotta v. Järvsöfaks (S) S. Fossen Momarken Travbane 0 12/2 - 01 / 11 2160 31,3 247
Astrid Fossen-Ahne Fossen S. Fossen Biri Travbane 5 02/2 - 05 / 6 2100 28,3a 633
S. Fossen S. Fossen Bjerke Travbane 0 23/1 - 04 / 9 2100 28,8a 964
blå m/rødt kryss og ermer H. Holm Klosterskogen Travbane 4 05/1 - 03 / 2 2100 29,7 472
8 2019: -7 -1 -2 -0 -2 -69 401 2018: -26 -3 -3 -3 -2 -174 737
Ra Tore 8 Plass 414 646
8 år BRUN V v.Horgen Tore J. Mjølnerød Bjerke Travbane 2 27/2 - 01 / 9 2100 26,3a 375
e. Moll Mollyn v. Skarvar (S) J. Mjølnerød Bjerke Travbane 7 20/2 - 06 / 9 2140 29,3 128
Jørgen A. Mjølnerød-Johannes A. Mjølnerød J. Mjølnerød Färjestad 4 21/1 - 10 / 6 2180 28,7 46
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Bjerke Travbane 5 19/12 - 04 / 7 2100 30,5ag 26
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Färjestad 0 10/12 - 05 / 11 2680 34,5 g 21
9 2019: -9 -2 -1 -1 -1 -55 500 2018: -17 -1 -1 -0 -5 -58 000
Linnstjernen 9 Plass 423 500
9 år SVART V v.Slått Eld A. Akselsen Bjerke Travbane 0 27/2 - 01 / 10 2100 26,9a 1150
e. Gylden Rappa v. Kal Luis A. Akselsen Bjerke Travbane 0 20/2 - 06 / 4 2140 29,6 418
Christiane Wessel-Martine Wessel T. Fløysand Klosterskogen Travbane 0 07/2 - 04 / 4 2100 29,9a 216
A. Akselsen Bjørn Larsen (T) A. Akselsen Klosterskogen Travbane 3 17/1 - 04 / 4 2120 29,5 73
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv T. Fløysand Jarlsberg Travbane - 28/12 - 01 / 7 2100 dg a 182
10 2019: -8 -0 -0 -2 -4 -28 000 2018: -24 -0 -2 -1 -7 -56 500
Løvland Spøken 10 Plass 421 448
9 år LYSBRUN V v.Spang Best K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 6 07/2 - 04 / 1 2100 29,8ag 463
e. Løvland Blessa v. Golan K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 0 18/1 - 03 / 10 2100 28,6a 657
Kari-Anne Aasen /Rakkestad K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 0 05/1 - 03 / 7 2120 30,8 g 999
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 3 28/12 - 01 / 6 2100 27,9a 454
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Biri Travbane 0 21/12 - 04 / 1 2100 26,9a 902
11 2019: -9 -1 -1 -0 -2 -45 000 2018: -26 -4 -4 -3 -4 -134 500
Neseldi 11 Plass 377 500
8 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld H. Kolle Bjerke Travbane 2 13/2 - 02 / 5 2100 28,8a 35
e. Neslykka v. Krembest H. Kolle Bjerke Travbane 1 23/1 - 02 / 5 2160 28,3 62
Arne Geir Jensen /Tjodalyng K. Ødegaard Klosterskogen Travbane 5 17/1 - 04 / 3 2120 29,7 345
K. Ødegaard Arne Geir Jensen H. Kolle Jarlsberg Travbane - 04/1 - 03 / 6 2140 dg 83
blå m/rød bunn. L. Kolle Jarlsberg Travbane 5 23/12 - 01 / 6 2120 30,9 98