Neste løp >>>
Start ca kl. 18:55 V65-1
SPRYDS LØP (DELINGSLØP SPESIAL - MAX 700 POENG)
DELINGSLØP SPESIAL - MAX 700 POENG
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 85.001 kr., 40 m. ved 120.001 kr.
For 3-15-årige 50.000 - 215.000 kr med høyest 700 poeng.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-6-7 Plass : 4-6-7

1 2019: -12 -0 -0 -1 -6 -24 000 2018: -4 -0 -0 -0 -3 -9 500
Elises Håp 2100 1 Plass 64 000
9 år BRUN HP v.Røste Bo* (S) D. Johnsrud Momarken Travbane 3 21/2 - 05 / 5 2140 33,5a 321
e. Gomnes Håp v. Elding D. Johnsrud Biri Travbane 0 15/2 - 02 / 2 2100 32,9a 277
Siw-Anita Bølviken-Dag Petter Johnsrud D. Johnsrud Biri Travbane 5 02/2 - 02 / 3 1609 31,6a 210
D. Johnsrud D. Johnsrud Bjerke Travbane 4 24/1 - 05 / 5 2100 31,7a 308
Grønn m/oransje stolpe & belte D. Johnsrud Biri Travbane 0 11/1 - 08 / 1 2100 33,6 274
2 2019: -4 -0 -0 -1 -2 -12 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Rapp Teddy 2 Plass 77 500
6 år SVART V v.Dotterud Teddy A. Akselsen Momarken Travbane 4 26/2 - 04 / 6 2160 32,0 g 71
e. Rappeldi v. Elding A. Akselsen Klosterskogen Travbane 3 18/2 - 03 / 3 2120 33,7 93
Lovise Mohaugen-Knut Andresen A. Akselsen Momarken Travbane 4 05/2 - 05 / 13 2160 32,8 204
A. Akselsen Lovise Mohaugen A. Akselsen Jarlsberg Travbane P 04/1 - 20 / 1 2100 36,5 P
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv E. Høitomt Bjerke Travbane 0 28/8 - 06 / 8 2600 br ag 971
3 2019: -6 -0 -2 -0 -4 -27 500 2018: -7 -0 -0 -1 -3 -14 447
Grinder Gutten 3 Plass 89 647
8 år SVARTBRUN V v.Trø Faks K. Johansen Klosterskogen Travbane 2 18/2 - 03 / 4 2120 33,7 g 118
e. Landås Nilla v. Lundfrigg K. Johansen Momarken Travbane 2 05/2 - 05 / 5 2160 32,6 281
Gudmundur A. Arnason-Vilde Gulstad Jensen G. Austevoll Momarken Travbane 6 22/1 - 08 / 5 2160 33,1 110
K. Johansen Gudmundur A. Arnason H. Eggen Bjerke Travbane 5 03/1 - 06 / 4 2100 33,0a 348
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm D. Dalen Biri Travbane 0 23/11 - 07 / 7 2100 br a 86
4 2019: -7 -1 -1 -0 -3 -35 000 2018: -18 -2 -1 -2 -9 -64 000
Tøffe Tora 4 Plass 99 000
7 år MØRKBR HP v.Krageboen Ø. Ruttenborg Momarken Travbane 4 12/2 - 03 / 6 2160 33,1 94
e. Bjønnum Svarta v. Pajaprins Ø. Ruttenborg Biri Travbane 2 25/1 - 02 / 6 2100 31,9a 144
Monica Granum /Tretten Ø. Ruttenborg Biri Travbane 4 11/1 - 08 / 4 2120 32,4 94
Ø. Ruttenborg Monica Granum H. Holm Drammen Travbane 0 13/12 - 03 / 7 2100 35,1ag 104
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame E. Høitomt Bjerke Travbane 0 05/12 - 05 / 3 2140 32,2 113
5 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -20 -2 -1 -2 -7 -87 500
Kaiaperla 2120 1 Plass 111 500
5 år MØRKBR HP v.Bork Odin Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane - 01/3 - 04 / 12 2100 dg a 155
e. Kaianett v. Pajaprins Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 31/12 - 03 / 7 2100 dg a 322
Terje Seielstad /Svingvoll Å. Tengsareid Drammen Travbane 6 22/12 - 03 / 3 2100 32,0 282
Å. Tengsareid Kjetil Helgestad (T) Å. Tengsareid Biri Travbane 5 14/12 - 01 / 7 1609 31,1a 62
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Momarken Travbane 4 04/12 - 07 / 1 2160 30,6 70
6 2019: -8 -1 -2 -0 -4 -72 000 2018: -12 -3 -3 -0 -2 -68 600
Jetalatotning 2 Plass 140 600
5 år BRUN V v.Voje Spik C. Antonsen Bjerke Travbane 2 20/2 - 05 / 4 2100 31,6a 331
e. Haugdokka v. Mentor Mollyn C. Antonsen Momarken Travbane 6 12/2 - 03 / 5 2160 33,4 55
Marielle Rakstad-Christopher Rakstad C. Antonsen Momarken Travbane 7 05/2 - 05 / 6 2160 33,2 g 38
K. Mathisen Ole L. Rakstad (A) K. Mathisen Romme 0 30/11 - 10 / 2 2140 brg a 33
Svart m/hvite stolper, grå ermr, rek C. Antonsen Biri Travbane 1 23/11 - 07 / 6 2100 32,6a 53
7 2019: -4 -1 -0 -1 -1 -37 000 2018: -10 -3 -2 -3 -1 -95 500
Valle Grim 2140 1 Plass 170 500
5 år SVART V v.Tekno Odin D. Dalen Biri Travbane 6 16/9 - 06 / 1 2100 29,4ag 38
e. Sunnmørsjenta v. Elding D. Dalen Bjerke Travbane 0 27/8 - 05 / 5 2600 29,0a 348
Vidar Rugsveen /Biri D. Dalen Bjerke Travbane 3 04/8 - 05 / 4 2100 27,8ag 38
D. Dalen Vidar Rugsveen D. Dalen Biri Travbane 1 22/7 - 04 / 4 2100 28,8a 39
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Momarken Travbane 3 08/5 - 06 / 2 2140 30,6a 23
8 2019: -10 -1 -1 -0 -7 -47 500 2018: -11 -0 -2 -0 -4 -33 000
Stjerne Åsa 2 Plass 176 000
7 år SVART HP v.Åsajerven R. Sveen Momarken Travbane 2 26/2 - 01 / 4 2160 30,6 683
e. Stjernejanna v. Elding R. Sveen Bjerke Travbane 4 14/2 - 06 / 3 2100 30,9a 166
Ragnhild Sveen /Raufoss R. Sveen Biri Travbane 6 02/2 - 07 / 5 2100 30,8 976
R. Sveen R. Sveen Momarken Travbane 8 22/1 - 02 / 2 2140 31,5a 906
brun m/røde seler R. Sveen Momarken Travbane 7 08/1 - 03 / 10 2180 33,2 207
9 2019: -5 -0 -0 -1 -2 -11 000 2018: -10 -0 -1 -1 -3 -23 000
Vangs Odin 3 Plass 219 000
9 år BRUN V v.Tangen Scott V. Hop Biri Travbane 3 22/2 - 01 / 6 2100 31,6a 554
e. Aceta v. Ilmin Å. Tengsareid Momarken Travbane 0 12/2 - 01 / 9 2140 32,2 112
Geir Berger /Langhus Å. Tengsareid Drammen Travbane 4 04/12 - 01 / 3 2100 30,7a 104
E. Høitomt Heidi Moen (T) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 25/11 - 01 / 6 2100 29,0a 440
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 17/11 - 02 / 12 2100 29,5a 740
10 2019: -10 -0 -1 -1 -4 -28 000 2018: -21 -1 -1 -0 -10 -62 500
Jo Blessen 4 Plass 191 500
6 år BRUN H v.Storm Jo S. Weberg Momarken Travbane 3 26/2 - 01 / 3 2160 30,7 564
e. Lesja Svarta v. Elding G. Gundersen Bjerke Travbane - 20/2 - 02 / 2 2100 dg a 547
Kjell Øyhaugen /Østre Gausdal G. Gundersen Biri Travbane 7 02/2 - 07 / 10 2120 30,0 g 495
A. Stensen Kjell Øyhaugen G. Gundersen Biri Travbane 2 25/1 - 07 / 5 2120 32,1 223
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam G. Gundersen Bjerke Travbane - 16/1 - 05 / 5 2100 dg a 504
11 2019: -5 -0 -0 -0 -2 -8 000 2018: -22 -3 -3 -6 -6 -129 859
Åsaoline 5 Plass 163 794
6 år SVART HP v.Moe Odin H. Storås Bjerke Travbane 0 20/2 - 03 / 1 2100 30,9a 190
e. Åsajenta v. Järvsöfaks (S) H. Storås Biri Travbane 0 02/2 - 07 / 4 2100 33,0 g 198
Turid Helgemo /Disenå H. Storås Bjerke Travbane 0 23/1 - 06 / 12 2160 29,9 267
H. Storås H. Storås Bjerke Travbane 4 16/1 - 05 / 1 2100 28,9a 125
Lysblå m/sort og hvitt felt,hv ermring H. Storås Momarken Travbane 5 08/1 - 04 / 2 2140 33,0 85