<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:45 V65-6
DD-2
V5-3
ALM RIGELS LØP (DELINGSLØP SPESIAL - MAX 700 POENG)
DELINGSLØP SPESIAL - MAX 700 POENG
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 300.001 kr., 40 m. ved 500.001 kr.
For 3-15-årige 215.001 - 825.000 kr med høyest 700 poeng.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-6-1 Plass : 8-6-1

1 2019: -5 -0 -1 -1 -2 -23 000 2018: -16 -2 -3 -2 -5 -147 000
Mailund Jerva 2100 1 Plass 280 778
6 år SVART HP v.Åsajerven E. Høitomt Biri Travbane 2 22/2 - 01 / 5 2100 31,4a 77
e. Vilo v. Mentor Mollyn A. Stensen Biri Travbane - 15/2 - 03 / 8 1609 dg a 99
Terje Limoseth /Bybrua E. Høitomt Bjerke Travbane - 28/11 - 04 / 12 1609 dg a 39
E. Høitomt Erland Holm (T) K. Johansen Biri Travbane 6 13/10 - 06 / 10 2120 28,9 79
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 4 08/9 - 09 / 2 2140 26,6 52
2 2019: -10 -0 -1 -1 -3 -28 000 2018: -9 -0 -0 -0 -4 -18 859
Tangen Stegg 2120 1 Plass 458 158
10 år BRUN V v.Stjerne Faks E. Rennesvik Bjerke Travbane - 27/2 - 07 / 2 1640 dg 399
e. Slogum Il v. Ilmin E. Rennesvik Bjerke Travbane 4 08/2 - 05 / 4 1609 27,4ag 64
Johnna Henningsen-John Grinde G. Stenberg Klosterskogen Travbane 0 17/1 - 01 / 1 2120 29,4 164
E. Rennesvik Glenn Kramer Stenberg (T) G. Stenberg Jarlsberg Travbane 0 26/10 - 05 / 5 2100 28,8ag 150
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek E. Rennesvik Årjäng 4 07/10 - 07 / 10 2160 25,4 492
3 2019: -6 -0 -0 -0 -2 -8 000 2018: -10 -1 -0 -0 -1 -36 982
Faks Mollyn 2 Plass 463 763
10 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) E. Schem Biri Travbane 4 15/2 - 05 / 4 2100 26,8a 348
e. Maud Mollyn v. Lyngsvarten E. Schem Bjerke Travbane 0 08/2 - 05 / 2 1609 27,6a 105
Stall Rotnes P. Midtfjeld Bjerke Travbane 0 16/1 - 07 / 8 2100 28,5ag 455
E. Schem E. Schem Bjerke Travbane 0 02/1 - 06 / 9 1609 26,0a 999
Svart m/hvit sk.stk & seler, gr. søm E. Schem Bjerke Travbane 0 26/12 - 06 / 9 2100 28,7a 507
4 2019: -2 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -21 -3 -7 -5 -4 -223 301
Kvikk Tojo 2140 1 Plass 614 628
12 år MØRKBR H v.Bokli Eld A. Valstad Bjerke Travbane 0 05/12 - 08 / 9 2160 28,3 279
e. Kvikki v. Lund Jerker C. Hande Bjerke Travbane 2 14/11 - 09 / 10 1609 25,3a 694
Tonje Johanne Eng /Løken C. Hande Biri Travbane 5 13/10 - 02 / 9 1620 27,2 g 95
L. Trudvang Tonje Johanne Eng C. Hande Jarlsberg Travbane 3 28/9 - 01 / 7 1609 25,3a 108
Grå m/blå sk.klaffer,belte&ermring,rek C. Hande Biri Travbane 2 16/9 - 05 / 5 1620 26,0 25
5 2019: -6 -0 -1 -0 -4 -36 000 2018: -20 -3 -3 -3 -5 -153 000
Maks Mollyn 2 Plass 711 500
9 år MØRKBR V v.Bork Odin J. Bjerring Jarlsberg Travbane 4 16/2 - 07 / 2 1609 25,3a 62
e. Nora Mollyn v. Nordli Svarten J. Bjerring Jarlsberg Travbane 0 12/1 - 09 / 8 2100 27,7a 276
Kjell Grønhovd-Svein Grønhovd J. Bjerring Bjerke Travbane 4 30/12 - 06 / 1 2100 26,5a 144
J. Bjerring J. Bjerring Klosterskogen Travbane 2 09/12 - 07 / 6 2100 30,2a 36
Hvit m/lyseblått skulderstykke, rek J. Bjerring Jarlsberg Travbane - 25/11 - 04 / 6 1609 dg a 62
6 2019: -5 -0 -2 -1 -0 -38 000 2018: -10 -1 -2 -0 -1 -43 000
Solberg Rasken 3 Plass 670 241
12 år BRUN V v.Lome Elden K. Mathisen Jarlsberg Travbane 0 16/2 - 07 / 9 1609 26,1a 103
e. Solberg Ragni v. Braute K. Mathisen Biri Travbane 2 02/2 - 09 / 8 2120 26,1 600
Per Trygve Engen-Arve Engen K. Mathisen Biri Travbane 3 25/1 - 05 / 4 2140 28,0 349
K. Mathisen Per Trygve Engen K. Mathisen Bjerke Travbane 0 14/11 - 09 / 9 1609 25,5a 395
Svart m/hvite stolper, grå ermr, rek K. Mathisen Biri Travbane 0 13/10 - 08 / 15 2120 27,8 659
7 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -5 -1 -0 -0 -2 -20 491
Stram Vaier 4 Plass 725 627
11 år SVART V v.Åsajerven H. Bye Bjerke Travbane 6 14/3 - 02 / 14 2180 28,5 166
e. Turbo Tulla v. Bork Rigel B. Goop Färjestad 0 05/3 - 08 / 6 1660 26,3 g 160
Stall Vaier H. Bye Biri Travbane 6 26/1 - 04 / 7 1620 27,5 14
V. Hop Erik Killingmo (T) H. Holm Bjerke Travbane 0 20/1 - 08 / 7 2100 28,4ag 296
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl H. Bye Momarken Travbane 1 09/1 - 03 / 11 2200 26,7 23
8 2019: -3 -1 -0 -0 -0 -16 000 2018: -16 -2 -2 -1 -4 -204 894
Bråtnesfaks 5 Plass 630 894
7 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) M. Gundersen Drammen Travbane 0 22/12 - 06 / 11 2540 28,8 g 112
e. Grid v. Sarpen M. Gundersen Bjerke Travbane - 05/12 - 08 / 10 2160 dg 34
Team Øst/Vest M. Gundersen Jarlsberg Travbane - 25/11 - 04 / 3 1609 dg a 49
M. Gundersen Heidi Moen (T) M. Gundersen Bjerke Travbane 0 14/11 - 09 / 11 1609 27,1ag 72
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame G. Gundersen Bjerke Travbane 6 08/9 - 11 / 10 2100 25,0a 76
9 2019: -6 -0 -0 -0 -2 -7 000 2018: -22 -4 -2 -2 -5 -130 000
Lome Gant 6 Plass 536 955
9 år BRUN V v.H.G. Balder A. Robertsen Momarken Travbane 5 05/2 - 07 / 6 2160 29,4 107
e. Lome Lerka v. Spikeld K. Malmin Bjerke Travbane 0 16/1 - 07 / 2 2100 26,8ag 94
Lisbeth Follestad-Anders Taaje K. Malmin Bjerke Travbane 2 26/12 - 06 / 7 2100 27,8a 94
K. Malmin Lisbeth Follestad J. Øveraasen Bjerke Travbane 6 12/12 - 04 / 12 2180 28,6 51
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Bjerke Travbane - 05/12 - 08 / 12 2160 dg 244