<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:40 V65-3
TORA JAKKENS LØP (DISTANSEFORDEL 3 OG 4-ÅRIGE)
DISTANSEFORDEL 3 OG 4-ÅRIGE
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for 5-15-årige. 20 m. ved vunnet 32.001 kr.
For 3-15-årige høyest 50.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-1-4 Plass : 2-1-4

1 2019: -8 -0 -2 -0 -2 -21 500 2018: -14 -0 -0 -0 -6 -17 412
Grans Evita 2120 1 Plass 40 912
7 år SVART HP v.Troll Kos B. Steinseth Biri Travbane 0 22/2 - 03 / 1 2100 35,9 g 393
e. Gransdamo v. Golan E. Høitomt Bjerke Travbane 2 08/2 - 07 / 11 2160 34,4 475
Elise Engelstad /Løten O. Østre Bjerke Travbane - 31/1 - 06 / 1 2100 dg a 295
B. Steinseth B. Steinseth Bjerke Travbane 4 02/1 - 03 / 5 2140 34,2 305
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Bjerke Travbane 7 30/12 - 02 / 5 2160 36,2 g 458
2 2019: -4 -2 -1 -0 -1 -38 000 2018: -8 -0 -1 -2 -2 -29 500
Bragevinn 2 Plass 67 500
4 år BRUN H v.Moe Odin D. Dalen Bjerke Travbane 1 31/1 - 06 / 11 2100 32,2a 83
e. Langaard Tiril v. Braute B. Steinseth Biri Travbane 4 25/1 - 03 / 10 2120 34,6 g 214
Brynjulf Bjørge /Reinsvoll B. Steinseth Biri Travbane 0 21/12 - 03 / 13 2120 br g 129
D. Dalen Brynjulf Bjørge B. Steinseth Bjerke Travbane 6 05/12 - 01 / 4 2100 33,5a 92
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek B. Steinseth Biri Travbane 6 16/11 - 03 / 13 2120 33,3 872
3 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -8 -0 -2 -1 -1 -39 683
Best Frøya 3 Plass 39 683
4 år SVART HP v.Åsajerven A. Stensen Bjerke Travbane 0 05/12 - 01 / 8 2100 33,7a 188
e. Vår Frøya v. Moe Odin A. Stensen Bjerke Travbane 2 26/9 - 09 / 1 2140 32,5 166
Team Toppen T. Horpestad Årjäng 0 14/8 - 06 / 2 2140 36,7 g 510
A. Stensen Ola Engevold (B) A. Stensen Biri Travbane 8 27/7 - 01 / 13 2120 36,0 162
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam D. Aarum Årjäng 3 13/7 - 02 / 1 2140 35,9 26
4 2019: -5 -0 -0 -1 -1 -8 500 2018: -5 -1 -2 -0 -1 -31 000
Vesle Orla 4 Plass 39 500
5 år SVARTBRUN HP v.Dotterud Teddy M. Gundersen Biri Travbane - 25/1 - 03 / 11 2120 dg 79
e. Vesle Helda v. Järvsöfaks (S) Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 09/1 - 03 / 6 2140 dg 54
Stall Lucky Man Å. Tengsareid Bjerke Travbane 2 31/10 - 01 / 3 2140 33,3 52
Å. Tengsareid Tormod Rundhaugen (B) T. Mjøen Leangen Travbane - 03/9 - 01 / 1 2140 dg 31
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam T. Mjøen Orkdal Tråvpark 2 11/8 - 09 / 4 2120 34,4 53
5 2019: -6 -0 -1 -1 -3 -20 000 2018: -8 -0 -0 -2 -5 -18 500
Grimsodine 5 Plass 38 500
6 år SVART HP v.Wik Stjernen E. Knutsen Bjerke Travbane 7 20/2 - 08 / 15 2160 33,4 127
e. Bestlijenta v. Spang Best E. Knutsen Bjerke Travbane 2 31/1 - 06 / 5 2100 32,4a 295
Helge Grimnes-Ingebjørg Grimnes E. Knutsen Klosterskogen Travbane 6 17/1 - 03 / 8 2100 35,6 g 858
E. Knutsen Helge Grimnes E. Knutsen Jarlsberg Travbane 4 07/12 - 03 / 10 2120 35,0 346
Rød m/svart reklame E. Knutsen Klosterskogen Travbane 3 19/11 - 07 / 10 2120 35,2 203
6 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -0 -0 -0 -5 -15 500
Junisol 2140 1 Plass 43 500
7 år SVART HP v.Troll Kos D. Dalen Bjerke Travbane 0 12/9 - 03 / 2 2140 36,6 rg 569
e. Slogum Prinsessa v. Slogum Bjørn D. Dalen Biri Travbane 6 31/8 - 03 / 1 2100 31,5a 792
Kjell Øyhaugen /Østre Gausdal Å. Tengsareid Momarken Travbane 0 12/7 - 02 / 6 2140 br a 419
M. Gundersen Kjell Øyhaugen H. Eggen Bjerke Travbane 0 02/5 - 02 / 11 2160 br 805
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame H. Eggen Jarlsberg Travbane 0 13/4 - 03 / 4 2120 32,7 396
7 2019: -5 -2 -1 -0 -0 -33 000 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Dæmro Bob 2 Plass 41 000
5 år MØRKBR V v.Åsajerven V. Hop Biri Travbane 2 22/2 - 03 / 4 2100 34,1 g 16
e. Hellin Faxa v. Bokli Eld V. Hop Bjerke Travbane 1 08/2 - 07 / 8 2160 34,1 g 17
Kristin Randgaard-Klaus Skogen V. Hop Biri Travbane 1 25/1 - 03 / 6 2100 33,8 g 19
V. Hop Kristin Randgaard G. Austevoll Bjerke Travbane - 15/8 - 09 / 1 2140 dg 99
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl A. Stensen Bjerke Travbane - 01/8 - 09 / 6 2140 dg 292
8 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -0 -0 -0 -8 -22 500
Brauti Line 3 Plass 44 500
9 år MØRKBR HP v.Vinning Kos L. Revheim Bjerke Travbane 0 24/1 - 05 / 8 2100 33,2a 306
e. Krumeline v. Alm Svarten L. Revheim Biri Travbane 7 21/12 - 03 / 11 2120 32,9 1187
Johan Petter Gustavsen /Kirkenær L. Revheim Biri Travbane 4 16/11 - 08 / 5 2120 34,5 221
L. Revheim Johan Petter Gustavsen L. Revheim Bjerke Travbane 4 31/10 - 01 / 6 2160 33,6 g 1036
Blå m/L.B.R. i hvitt. L. Revheim Drammen Travbane 8 22/10 - 09 / 8 2140 36,2 g 503
9 2019: -9 -0 -0 -1 -8 -29 343 2018: -6 -0 -0 -0 -1 -4 000
Rapp Rauen 4 Plass 57 343
5 år RØD V v.Wik Stjernen E. Høitomt Biri Travbane 4 22/2 - 03 / 2 2100 34,7 423
e. Vår Frøya v. Moe Odin A. Stensen Biri Travbane 8 25/1 - 03 / 14 2120 36,9 654
Sigrun Engevold-Kari Røise A. Stensen Bjerke Travbane 0 06/6 - 09 / 11 2160 36,0 g 362
E. Høitomt Ola Engevold (B) A. Stensen Biri Travbane 0 25/5 - 08 / 3 2100 33,6 617
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek K. Malmin Biri Travbane 0 23/3 - 08 / 12 2120 47,9 g 802
10 2019: -5 -1 -0 -1 -3 -30 500 2018: -2 -0 -1 -0 -1 -9 947
Furderud Stjerna 5 Plass 69 514
6 år SVART HP v.Lome Elden B. Humborstad Bjerke Travbane 4 28/2 - 05 / 5 2100 33,3a 196
e. Eng Mari v. Eng Svarten B. Humborstad Momarken Travbane 7 21/2 - 07 / 5 2160 34,8 66
Bjørn Humborstad /Kongsvinger B. Humborstad Leangen Travbane 2 17/12 - 01 / 5 2140 34,8a 43
B. Humborstad B. Humborstad Arvika 6 26/6 - 08 / 7 2100 32,8 555
gul m/grått belte og ermring B. Humborstad Bjerke Travbane 0 08/11 - 06 / 2 1640 32,6 506