<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:13 V5-5
BEGNAS LØP (DNT-REKRUTTEN)
DNT-REKRUTTEN
Kaldblods 2100 m. Voltestart.
For 3-15-årige høyest 4.000 kr.
Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
8. Løp
Lilla Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-9-6 Plass : 4-9-6

1 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000
Lykkje Ask 2100 1 Plass 4 000
6 år BRUN H v.Järvsöviking* (S) T. Stordal Biri Travbane 6 09/11 - 09 / 1 2100 44,0 g 82
e. Løng Håpe v. Ilmin T. Stordal Biri Travbane P 29/6 - 21 / 5 2100 38,7 g P
Tor Arne Stordal /Skreia G. Austevoll Bjerke Travbane 08/7 - 20 / 7 1660 52,5 g B
T. Stordal G. Austevoll Drammen Travbane 17/6 - 21 / 8 1720 56,3 g B
hvit m/hv.hestehode i sv.kule,rød erms
2 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -5 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Løten Teddy 2 Plass 5 000
4 år BRUN V v.Dotterud Teddy B. Steinseth Biri Travbane 6 11/1 - 01 / 3 2100 38,1 95
e. Løten Nilla v. Nilas B. Steinseth Biri Travbane P 16/11 - 20 / 1 2100 38,7 g P
Oddveig Johnsen /Løten T. Bronken Biri Travbane 11/8 - 23 / 3 2100 53,7 B
A. Stensen Leif Johnsen B. Steinseth Biri Travbane 23/7 - 22 / 3 2100 55,8 B
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam
3 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -2 500 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Børke Billie 3 Plass 2 500
4 år BRUN HP v.Åsajerven D. Dalen Bjerke Travbane P 20/2 - 20 / 2 2160 37,7 P
e. Børke Luna v. H.G. Balder
Oskar Slåttland /Roa
O. Mikkelborg Oskar Slåttland (A)
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl
4 2019: -1 -1 -0 -0 -0 -10 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Hilton Borken 4 Plass 10 000
8 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) E. Schem Bjerke Travbane P 23/1 - 20 / 8 2160 38,8 P
e. Hilton Borka v. Bork Rigel
Stein Harald Galgerud /Kløfta
E. Schem Stein Galgerud
Svart m/hvit sk.stk & seler, gr. søm
5 2019: -6 -1 -2 -0 -2 -28 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Reiremo Ruggen 5 Plass 28 000
4 år BRUN H v.Joker Elden Ø. Ruttenborg Biri Travbane P 22/2 - 20 / 4 2120 41,2 g P
e. Vind v. Järvsöfaks (S)
Bjørn Sandum /Lalm
E. Høitomt Øyvind Ruttenborg (T)
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl
6 2019: -2 -0 -0 -1 -1 -5 500 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Maisol 6 Plass 5 500
4 år SVART HP v.Briskeby Rauen Ø. Ruttenborg Biri Travbane P 15/2 - 20 / 3 2120 38,9 P
e. Vesle Rappa v. Pål Even Ø. Ruttenborg Biri Travbane 14/6 - 21 / 4 2120 50,6 B
Knut Odlolien /Ringebu Ø. Ruttenborg Biri Travbane 02/6 - 22 / 7 2120 52,6 B
Ø. Ruttenborg
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame
7 2019: -3 -0 -0 -0 -3 -6 000 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -2 500
Skeie Sotå 7 Plass 8 500
7 år SVART HP v.Alm Viktor K. Mathisen Momarken Travbane - 11/12 - 08 / 1 2140 dg 152
e. Sotå v. Spikeld K. Mathisen Biri Travbane 4 09/11 - 01 / 7 2100 40,0 161
Tonje Rudberg /Flisa K. Mathisen Biri Travbane 0 19/10 - 08 / 7 2100 40,4 g 209
K. Mathisen Tonje Nilsen Rudberg O. Østre Biri Travbane P 30/9 - 20 / 9 2120 38,7 g P
Svart m/hvite stolper, grå ermr, rek
8 2019: -5 -0 -0 -1 -1 -6 500 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Tun Odin 8 Plass 6 500
5 år MØRKBR V v.Moe Odin H. Holm Momarken Travbane 4 12/2 - 08 / 8 2140 38,9 g 244
e. Stjerne Perla v. Lome Elden G. Austevoll Biri Travbane P 11/1 - 20 / 10 2120 39,7 g P
Anders Andersen /Harestua L. Kolle Biri Travbane - 29/9 - 08 / 12 2100 dg 245
H. Holm Anders Andersen H. Holm Drammen Travbane 0 03/9 - 09 / 10 2100 38,5 289
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Biri Travbane P 30/6 - 23 / 6 2100 43,5 g P
9 2019: -1 -0 -1 -0 -0 -5 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Solfrikk 9 Plass 5 000
6 år BRUN V v.Feseth Lynet Ø. Ruttenborg Biri Travbane P 11/1 - 20 / 7 2120 37,5 g P
e. Emma v. Frigg Mollyn Ø. Ruttenborg Biri Travbane N 20/10 - 20 / 2 2120 43,1 g N
Lage Lagesen /Hamar H. Skiaker Biri Travbane 16/10 - 21 / 6 2120 53,6 B
O. Østre Lage Lagesen Ø. Ruttenborg Biri Travbane 04/9 - 22 / 9 2120 53,6 B
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame G. Gundersen Biri Travbane 22/5 - 22 / 5 2120 05,2 rg N
10 2019: -4 -1 -1 -0 -1 -19 500 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Nume Bris 10 Plass 19 500
5 år BRUN HP v.Stiv Kuling E. Knutsen Klosterskogen Travbane 4 28/1 - 08 / 7 2100 38,0 316
e. Nume Frøkna v. Pajaprins E. Knutsen Jarlsberg Travbane - 28/12 - 08 / 7 2100 dg 268
Ernst-Petter Knutsen /Flesberg E. Knutsen Drammen Travbane P 18/3 - 20 / 1 2100 40,8 P
E. Knutsen E. Knutsen Drammen Travbane 07/7 - 22 / 2 1700 53,0 B
Rød m/svart reklame E. Knutsen Drammen Travbane 28/6 - 20 / 3 1700 53,4 B
11 2019: -3 -1 -0 -0 -2 -14 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Faste Prinsen 11 Plass 14 000
5 år SVART V v.Järvsöviking* (S) B. Steinseth Biri Travbane P 15/2 - 20 / 5 2120 41,0 g P
e. Faste Lundi v. Lome Elden A. Sjoner Leangen Travbane 07/11 - 20 / 1 1640 08,5 g N
Ivar Limoseth /Bøverbru
B. Steinseth
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj
12 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Langlands Balder 12 Plass 0
4 år HUSKBRUN V v.H.G. Balder Å. Tengsareid Momarken Travbane P 21/2 - 20 / 4 2160 41,8 P
e. Engsnuppa v. Eng Svarten
Joar Tronsgård-Hilde Valset
Å. Tengsareid Heidi Moen (T)
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam