<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:45 V65-6
V5-4
DD-2
SPORTRAPP / GRUNNLAG - FORMLØP
SPORTRAPP / GRUNNLAG - FORMLØP
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige, som har gått raskest 1.29,0 i de 10 siste starter.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-3-9 Plass : 5-3-9

1 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -19 -1 -3 -3 -5 -83 000
Kos Frigga 2100 1 Plass 101 000
5 år BRUN HP v.Frigg Elden O. Østre Klosterskogen Travbane - 28/1 - 04 / 9 2140 dg 48
e. Kos Edda v. Kos Knekten O. Østre Jarlsberg Travbane 3 28/12 - 04 / 7 1609 30,3ag 21
Odd Arne Aaland-Guro-Marie Aaland-Lundanes O. Østre Drammen Travbane 2 22/12 - 04 / 5 2100 32,4ag 77
O. Østre Odd Arne Aaland O. Østre Bjerke Travbane 5 15/12 - 02 / 6 1660 29,5 g 376
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Jarlsberg Travbane 1 15/11 - 03 / 2 2100 29,5ag 238
2 2019: -8 -0 -0 -0 -3 -8 000 2018: -10 -0 -1 -0 -5 -23 000
B.B. Juventus 2 Plass 123 600
11 år RØD V v.Prins Juventus O. Østre Sørlandets Travpark 0 24/2 - 06 / 8 2180 30,7 g 383
e. Bambi Lu v. Lyngsvarten H. Holm Klosterskogen Travbane 7 18/2 - 05 / 1 2100 35,0 g 448
Silje T. Heistad-Helge Heistad L. Kolle Sørlandets Travpark 0 27/1 - 05 / 4 2140 32,0a 433
H. Holm Helge Heistad E. Høitomt Klosterskogen Travbane 7 17/1 - 05 / 11 2120 33,1 279
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl E. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 05/1 - 07 / 9 2100 33,7a 458
3 2019: -6 -1 -3 -2 -0 -68 000 2018: -8 -2 -2 -1 -3 -86 500
Aasvind 3 Plass 154 500
4 år MØRKBR H v.Saras Tofte G. Flåten Bjerke Travbane 3 23/2 - 04 / 8 2160 29,3 64
e. Hovsjerka v. Mørtvedt Jerkeld G. Flåten Klosterskogen Travbane 3 18/2 - 05 / 4 2100 33,0 33
Stall Aasvind G. Flåten Momarken Travbane 2 05/2 - 08 / 7 2160 31,3 26
G. Flåten G. Flåten Jarlsberg Travbane 2 12/1 - 03 / 3 2100 30,3 87
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Momarken Travbane 2 27/12 - 04 / 3 2140 31,1 g 42
4 2019: -6 -1 -2 -0 -2 -36 000 2018: -5 -0 -0 -0 -1 -3 000
Sager'n 4 Plass 140 250
7 år MØRKBR V v.Dotterud Teddy E. Høitomt Klosterskogen Travbane 2 28/2 - 06 / 9 2120 30,9 123
e. Lykkevara v. Lykke Gutten G. Austevoll Klosterskogen Travbane 1 18/2 - 05 / 6 2100 32,7 72
Svein Saga-Anne Grethe Saga G. Austevoll Jarlsberg Travbane 5 01/2 - 04 / 7 2120 30,5 g 104
G. Austevoll Svein Saga G. Austevoll Klosterskogen Travbane 2 17/1 - 05 / 10 2120 32,4 316
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 0 09/12 - 02 / 10 1700 33,1a 83
5 2019: -9 -6 -1 -1 -0 -152 000 2018: -12 -4 -1 -0 -3 -73 438
Mjølner Marius 5 Plass 225 438
5 år SVART H v.Horgen Tore J. Mjølnerød Bjerke Travbane 2 23/2 - 04 / 9 2160 29,3 41
e. Myrtrolla v. Mjølner Troll J. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 13/2 - 04 / 14 2160 32,2 g 25
Eddie Grinaker /Oslo J. Mjølnerød Momarken Travbane 1 05/2 - 08 / 8 2160 31,2 23
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Momarken Travbane 1 17/1 - 06 / 5 2140 31,4a 24
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Momarken Travbane 1 08/1 - 03 / 4 2160 32,2 19
6 2019: -8 -0 -0 -0 -2 -6 500 2018: -21 -0 -0 -0 -7 -23 500
Stjerne Smell 6 Plass 150 200
10 år BRUN V v.Stjerne Faks S. Juklerød Klosterskogen Travbane 0 28/2 - 06 / 12 2120 32,4 g 542
e. Stjernejanna v. Elding S. Juklerød Sørlandets Travpark 0 24/2 - 06 / 9 2180 30,0 303
Stine Hansen Juklerød /Stabbestad S. Juklerød Klosterskogen Travbane 0 18/2 - 05 / 9 2120 34,3 g 1532
S. Juklerød S. Juklerød Klosterskogen Travbane 6 07/2 - 06 / 8 1700 30,4ag 711
Rød, hvi kilef felt,hvit erm,rød ermst S. Juklerød Sørlandets Travpark 0 27/1 - 05 / 10 2140 32,7a 589
7 2019: -11 -1 -2 -0 -3 -69 880 2018: -12 -1 -0 -0 -4 -27 991
Kilerauen 7 Plass 285 954
7 år RØD V v.Krageboen A. Valstad Jarlsberg Travbane 6 01/3 - 01 / 8 2120 30,6 1019
e. Kilerosa v. Alm Hellin M. Bustadmo Harstad Travpark - 17/2 - 02 / 1 2040 dg 320
Mariann Vebostad Trudvang /Borkenes L. Vebostad Harstad Travpark 0 03/2 - 06 / 4 2040 33,0 g 158
Å. Tengsareid Louise Vebostad Trudvang (A) L. Trudvang Harstad Travpark 2 20/1 - 01 / 4 2060 29,6 PK
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam L. Trudvang Harstad Travpark - 22/12 - 05 / 2 2040 dg 363
8 2019: -11 -1 -0 -0 -4 -26 000 2018: -30 -1 -1 -1 -7 -58 491
Engli Ilmina 8 Plass 364 991
10 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld O. Østre Klosterskogen Travbane 0 18/2 - 05 / 10 2140 35,1 g 481
e. Rådimil v. Ilmin D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 07/2 - 04 / 5 2100 29,8a 546
Eivind Gravdal /Hof J. Eilertsen Momarken Travbane 8 05/2 - 07 / 3 2160 34,7 463
E. Høitomt Eivind Gravdal (T) K. Kvasnes Bjerke Travbane 6 23/1 - 02 / 3 2160 31,0 144
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek O. Østre Klosterskogen Travbane 0 17/1 - 04 / 6 2120 31,1 287
9 2019: -10 -0 -0 -2 -1 -14 500 2018: -18 -3 -2 -3 -5 -99 031
Øygard Pål 9 Plass 155 243
5 år SVART V v.Tekno Odin C. Kjenner Momarken Travbane - 26/2 - 01 / 9 2160 dg 143
e. Påls Tina v. Elding D. Dalen Bjerke Travbane 0 23/2 - 04 / 12 2160 30,1 g 349
Stall Pål Sine Hener C. Antonsen Bjerke Travbane 0 30/1 - 05 / 1 2100 30,0a 321
D. Dalen Karoline Lund Solberg (T) C. Antonsen Bjerke Travbane 4 10/1 - 06 / 5 2100 29,1a 239
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek C. Antonsen Momarken Travbane 3 08/1 - 03 / 6 2180 31,9 74
10 2019: -11 -0 -0 -1 -6 -24 490 2018: -6 -0 -0 -0 -2 -5 456
Valborg 10 Plass 196 934
9 år BRUN HP v.Nordli Svarten L. Østre Momarken Travbane 5 26/2 - 01 / 8 2160 31,4 g 1457
e. Borgheim Gratie v. Alm Svarten L. Østre Momarken Travbane 0 12/2 - 01 / 8 2140 32,2 g 733
Øystein Østre /Askim E. Høitomt Bjerke Travbane 0 30/1 - 05 / 11 2100 31,6ag 821
L. Østre Øystein Østre L. Østre Momarken Travbane 5 22/1 - 02 / 6 2140 30,7a 608
Svart m/gul stolpe, reklame O. Østre Momarken Travbane 7 08/1 - 04 / 3 2140 35,3 g 241