Neste løp >>>
Start ca kl. 18:55 V65-1
SPORTRAPP / GRUNNLAG
SPORTRAPP / GRUNNLAG
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 85.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-9-1 Plass : 10-9-1

1 2019: -2 -0 -0 -2 -0 -10 000 2018: -11 -1 -1 -0 -2 -24 000
Lille Ole 2100 1 Plass 62 000
8 år SVART V v.Lome Kongen E. Høitomt Klosterskogen Travbane 3 28/2 - 04 / 12 2120 33,1 g 155
e. Mentor Lill v. Mentor Mollyn Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane - 23/12 - 03 / 3 1609 dg a 77
Sven Ivar Bakka-Helen Løland Bakka Å. Tengsareid Drammen Travbane 5 13/12 - 03 / 11 2100 34,1a 158
J. Eriksen Helen Løland Bakka Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 15/11 - 03 / 7 2100 32,2a 259
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 03/11 - 02 / 6 2160 33,8 g 112
2 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -6 000 2018: -17 -1 -1 -1 -8 -44 000
Gyri Jerven 2 Plass 66 000
5 år MØRKBR V v.Åsajerven E. Høitomt Klosterskogen Travbane 6 18/2 - 03 / 8 2120 34,1 g 88
e. Ulve Dokka v. Elding E. Høitomt Drammen Travbane 0 13/12 - 03 / 10 2100 35,0a 26
Olav Kaasin-Gyri Kaasin E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 07/12 - 04 / 3 2100 33,5 g 164
V. Hop Olav Kaasin E. Høitomt Bjerke Travbane 5 22/11 - 03 / 3 2100 31,3a 97
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl E. Høitomt Jarlsberg Travbane 5 15/11 - 03 / 11 2100 31,4a 79
3 2019: -8 -0 -0 -1 -4 -17 000 2018: -15 -0 -0 -2 -5 -26 000
Kleppan Tina 3 Plass 71 000
8 år BRUN HP v.Særpefanten O. Østre Klosterskogen Travbane 0 18/2 - 03 / 7 2120 36,1 g 325
e. Kleppan Turi v. Braute V. Hop Klosterskogen Travbane 4 28/1 - 04 / 3 2120 34,0 102
Toril Haraldsen /Sandefjord O. Østre Jarlsberg Travbane 3 18/1 - 01 / 2 2100 30,9a 138
O. Østre Toril Haraldsen G. Gundersen Bjerke Travbane 0 09/1 - 04 / 11 2160 32,6 g 917
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame V. Hop Drammen Travbane 6 13/12 - 03 / 1 2100 34,3a 192
4 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -6 000 2018: -15 -2 -0 -1 -9 -59 000
Hippoline 4 Plass 70 000
5 år BRUN HP v.Lome Elden D. Dalen Momarken Travbane 5 29/11 - 02 / 6 2140 35,3ag 51
e. Troll Molly v. Spang Best T. Solberg Bjerke Travbane 0 19/9 - 05 / 3 2140 32,9 g 76
Ine Elisabeth Dahl /Skien T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 01/9 - 02 / 1 2140 31,4 14
T. Solberg Ine Elisabeth Dahl (T) T. Solberg Klosterskogen Travbane 4 22/8 - 03 / 15 2140 32,5 g 32
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Jarlsberg Travbane 1 13/8 - 03 / 4 2100 30,5a 106
5 2019: -6 -0 -1 -0 -1 -10 000 2018: -4 -0 -0 -1 -0 -5 000
Tegner Tarzan 5 Plass 76 500
12 år SVARTBRUN V v.Bokli Eld P. Kals Klosterskogen Travbane 0 18/2 - 03 / 11 2120 34,2 g 755
e. Prikke v. Slått Pil J. Eilertsen Klosterskogen Travbane 0 17/1 - 05 / 3 2100 35,8 648
Marte Elisabeth Polland Lekman /Hørte A. Akselsen Sørlandets Travpark 0 24/6 - 02 / 6 2160 31,2 g 498
P. Kals Marte E. Polland Lekman O. Østre Klosterskogen Travbane 0 24/5 - 03 / 5 1700 31,5a 138
Gull M/rødt sidefelt og ermer. L. Trudvang Momarken Travbane 3 08/5 - 01 / 5 2140 31,6a 165
6 2019: -5 -1 -1 -0 -2 -29 000 2018: -10 -1 -1 -1 -6 -38 000
Asplund Jenta 6 Plass 67 000
5 år MØRKBR HP v.Åsajerven D. Dalen Bjerke Travbane 2 27/2 - 08 / 1 2140 30,1 130
e. Frisli Modi v. Moe Odin A. Frønes Klosterskogen Travbane 8 07/2 - 03 / 8 2120 33,9 149
Geir Ole Olsen /Porsgrunn E. Høitomt Klosterskogen Travbane 1 17/1 - 03 / 7 2100 33,4 60
L. Kolle Geir Ole Olsen E. Høitomt Momarken Travbane 5 08/1 - 05 / 14 2160 35,7 82
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl O. Østre Sørlandets Travpark 3 16/12 - 04 / 2 2140 32,9 182
7 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -3 500 2018: -13 -0 -0 -1 -3 -14 000
Hvalstad Loke 7 Plass 74 700
9 år SVART V v.Kasper Mollyn G. Austevoll Biri Travbane - 02/2 - 02 / 7 1609 dg a 90
e. Tårån v. Elding G. Austevoll Jarlsberg Travbane 4 18/1 - 01 / 9 2100 31,0a 89
Ole Martin Olsen-Erik Slaatta G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 28/12 - 04 / 6 1609 30,6a 188
G. Austevoll Ole Martin Olsen A. Akselsen Drammen Travbane - 13/12 - 03 / 6 2100 dg a 85
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Forus Travbane 5 08/12 - 01 / 8 2080 31,8 275
8 2019: -9 -2 -2 -0 -3 -57 500 2018: -18 -0 -1 -0 -9 -32 545
Maxey Melanin 8 Plass 102 045
5 år RØD H v.Stiv Kuling J. Hansen Bjerke Travbane 0 20/2 - 05 / 6 2100 33,0ag 67
e. Springtina v. Alm Rigel J. Hansen Biri Travbane 1 25/1 - 02 / 3 2100 31,6a 38
Randi Merete Wahl /Hof J. Hansen Bjerke Travbane 2 16/1 - 03 / 1 2140 31,9 102
J. Hansen Jan Morten Hansen (T) J. Hansen Jarlsberg Travbane 4 04/1 - 04 / 7 2120 33,9 40
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek J. Hansen Momarken Travbane - 27/12 - 04 / 5 2140 dg 241
9 2019: -3 -0 -2 -0 -1 -17 000 2018: -16 -1 -2 -2 -6 -49 500
Langlands Teddy 9 Plass 76 500
5 år GUL V v.Dotterud Teddy D. Dalen Klosterskogen Travbane 6 17/1 - 05 / 1 2100 33,9 25
e. Tellus Frøya v. Moe Odin D. Dalen Bjerke Travbane 2 03/1 - 06 / 6 2100 32,9a 29
Beate Oksum-Knut Tore Brog G. Austevoll Drammen Travbane 0 22/12 - 04 / 2 2100 32,8a 199
D. Dalen Beate Oksum D. Dalen Klosterskogen Travbane - 09/12 - 02 / 7 1700 dg a 59
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Drammen Travbane 2 26/11 - 05 / 11 1700 31,2a 185
10 2019: -12 -1 -2 -1 -6 -56 000 2018: -16 -0 -0 -6 -6 -44 000
Bare Christina 10 Plass 110 500
5 år BRUN HP v.Alsaker Piril L. Kolle Jarlsberg Travbane 4 01/3 - 04 / 2 2100 31,2a 367
e. Kos Rappa v. Kos Knekten Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 08/2 - 03 / 7 1609 30,3a 246
Arthur Bø /Bø I Telemark Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 2 28/1 - 04 / 5 2120 33,9 g 53
Å. Tengsareid Arthur Bø (T) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 16/1 - 03 / 6 2140 32,3 61
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 2 04/1 - 08 / 5 2100 32,4a 65
11 2019: -6 -2 -0 -1 -1 -46 500 2018: -9 -2 -1 -1 -4 -54 000
Nesvik'n 11 Plass 100 500
4 år SVART V v.Moe Odin Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 1 24/2 - 06 / 3 2160 28,8 75
e. Alm Nora v. Nordli Svarten E. Høitomt Sørlandets Travpark 1 10/2 - 07 / 5 2180 32,9 41
Mardon Jørgensen /Vennesla J. Eriksen Forus Travbane - 06/1 - 08 / 6 2080 dg r 62
E. Høitomt Johan Kringeland Eriksen (T) E. Høitomt Sørlandets Travpark 4 16/12 - 03 / 11 2180 32,5 256
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Klosterskogen Travbane 6 09/12 - 04 / 12 2100 34,5a 124
12 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Droseld 12 Plass 84 000
11 år BRUN V v.Bokli Eld A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 10/9 - 03 / 8 1609 30,6a 735
e. Huldre Drosi v. Korbest A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 13/8 - 05 / 1 1609 31,4a 432
Halvor Smeland /Flatdal A. Akselsen Klosterskogen Travbane 0 08/2 - 04 / 1 2100 br a 730
A. Akselsen Halvor Smeland L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 09/11 - 02 / 9 2100 36,2a 565
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv P. Kals Jarlsberg Travbane 0 27/10 - 07 / 2 2100 br ag 141