Neste løp >>>
Start ca kl. 12:20 V4-1
DUX ENOS LØP (DELINGSLØP - DATOLØP - SPORTRAPP / GRUNNLAG - MAX 600)
DELINGSLØP - DATOLØP - SPORTRAPP / GRUNNLAG - MAX 600
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige 33.001 - 233.000 kr med høyest 600 poeng.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-1-3 Plass : 4-1-3

1 2019: -2 -0 -0 -1 -1 -8 000 2018: -18 -0 -1 -4 -7 -43 872
Golden Gait* (S) 2100 1 Plass 64 665
5 år LYSBRUN V v.Improve Ås* (S) G. Austevoll Momarken Travbane 3 26/2 - 08 / 3 2140 17,1a 106
e. Super Gait (S) v. Super Photo Kosmos* (US) G. Austevoll Bjerke Travbane 5 31/1 - 01 / 7 1609 16,1a 122
Sverige T. Jansson Solvalla 0 05/12 - 05 / 7 2140 br g 289
E. Høitomt Lars-Gunnar Gustafsson S. Erlandsson Gävle 5 20/11 - 05 / 5 1660 15,3 192
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek S. Erlandsson Romme 3 26/10 - 10 / 2 2140 18,2 33
2 2019: -4 -0 -0 -0 -3 -10 500 2018: -21 -1 -0 -4 -9 -66 000
Sparkling 2 Plass 95 000
5 år MØRKBR HP v.Viking Frecel A. Akselsen Momarken Travbane 4 26/2 - 08 / 8 2140 17,2a 114
e. Inanui As (IT) v. Toss Out* (US) V. Hop Bjerke Travbane 5 03/1 - 01 / 2 2100 17,9a 41
Lovise Mohaugen /Passebekk V. Hop Bjerke Travbane 3 26/12 - 04 / 7 2100 17,7a 240
A. Akselsen Lovise Mohaugen L. Kolle Bjerke Travbane 0 12/12 - 03 / 6 2100 16,4a 190
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv L. Kolle Bjerke Travbane 1 22/11 - 04 / 6 2100 17,3a 70
3 2019: -7 -0 -0 -1 -1 -8 000 2018: -17 -1 -2 -2 -4 -52 500
Millers Well 3 Plass 115 167
7 år BRUN V v.Mr. Commissioner (US) H. Storås Bjerke Travbane - 24/1 - 06 / 5 1609 dg a 63
e. Hilda E.R. (S) v. Super Tilly* (S) H. Eggen Bjerke Travbane 0 10/1 - 04 / 6 1609 15,5a 116
Jan Risa-Sverre Risa H. Eggen Bjerke Travbane 6 02/1 - 04 / 4 2100 17,0a 257
H. Eggen Sverre Risa (A) H. Eggen Bjerke Travbane 6 21/11 - 04 / 2 2100 16,5a 123
Hvit m/rødt&blått emblem,blå mansj,rek H. Eggen Bjerke Travbane 0 07/11 - 07 / 10 2100 16,0a 500
4 2019: -4 -1 -0 -0 -2 -19 652 2018: -7 -0 -0 -3 -1 -23 027
Jas Ribb* (S) 4 Plass 124 836
7 år BRUN V v.Micro Mesh* (S) M. Hultman Momarken Travbane 7 26/2 - 05 / 12 2140 17,9a 311
e. Heaven Sent (S) v. Mack Lobell* (US) J. Laursen Örebro 6 07/2 - 04 / 6 2640 18,8 151
Sverige N. Benzon Färjestad 0 30/1 - 01 / 7 1640 15,9a 524
M. Hultman Victoria Roos J. Wallin Årjäng 0 07/9 - 04 / 8 2140 16,2a 179
tredelt hvit/blå/grå J. Wallin Färjestad 3 20/8 - 07 / 5 2640 15,8a 281
5 2019: -4 -1 -0 -1 -1 -22 000 2018: -19 -4 -2 -2 -6 -110 000
Millman 5 Plass 133 842
5 år SVART V v.Weingartner* (US) O. Mikkelborg Bjerke Travbane 4 30/12 - 07 / 12 2100 16,2a 935
e. Millmove v. Pine Chip* (US) O. Mikkelborg Drammen Travbane 7 22/12 - 05 / 3 2100 18,1a 472
Stall Sogo O. Mikkelborg Klosterskogen Travbane 5 01/12 - 07 / 9 2100 19,6ag 153
O. Mikkelborg O. Mikkelborg Bjerke Travbane 5 14/11 - 05 / 9 2100 17,0a 89
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Momarken Travbane - 20/10 - 09 / 5 2140 dg a 164
6 2019: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -16 -1 -3 -3 -3 -67 500
Well Made 6 Plass 118 500
5 år SVART H v.Cromwell (US) V. Hop Biri Travbane 0 22/2 - 06 / 11 2100 19,7a 536
e. Celina De Mill v. Viking's Way* (FR) V. Hop Biri Travbane 0 02/2 - 01 / 10 2100 17,5a 274
Stall Well Made V. Hop Bjerke Travbane 0 02/1 - 04 / 11 2100 20,2a 129
V. Hop Karoline Krogh-Hanssen (T) V. Hop Drammen Travbane 3 22/12 - 05 / 11 2100 18,0a 240
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl J. Hansen Momarken Travbane - 11/12 - 01 / 10 2140 dg a 52
7 2019: -6 -0 -1 -1 -1 -20 000 2018: -15 -2 -2 -0 -4 -64 000
Coventina va Bene (S) 7 Plass 116 000
7 år BRUN HP v.Severino* (FR) Å. Tengsareid Momarken Travbane 3 26/2 - 02 / 2 2140 18,9a 36
e. Diamond Classique* (S) v. Diamond Way (DE) Å. Tengsareid Biri Travbane - 15/2 - 01 / 6 2100 dg a 39
Ivar Andresen /Kolbu Å. Tengsareid Biri Travbane 6 11/1 - 07 / 1 2100 16,7a 27
Å. Tengsareid Ivar Andresen (B) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 2 02/1 - 04 / 9 2100 16,8a 65
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 28/11 - 10 / 5 2100 24,8ag 84
8 2019: -5 -0 -0 -1 -2 -13 499 2018: -16 -1 -2 -2 -8 -68 397
Bear Anemone* (S) 8 Plass 126 079
6 år M.BRUN HP v.Muscles Wiking B.R. G. Austevoll Momarken Travbane 6 26/2 - 02 / 1 2140 19,1a 260
e. Bear My Royalty (S) v. Zerberus* (DE) G. Austevoll Bjerke Travbane 4 24/1 - 06 / 4 1609 16,5a 100
Sverige G. Austevoll Bjerke Travbane 0 10/1 - 04 / 10 1609 17,1ag 152
G. Austevoll Lars-Gunnar Gustafsson H. Eggen Momarken Travbane 5 11/12 - 01 / 1 2140 17,4a 141
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 6 27/11 - 04 / 11 2100 16,9a 242