<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 13:40 V5-3
EGONS LØP (DATOLØP)
DATOLØP
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 120.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-5-4 Plass : 2-5-4

1 2019: -5 -0 -0 -0 -2 -6 000 2018: -21 -2 -4 -3 -5 -105 500
Horgen Gaupa 2100 1 Plass 121 500
7 år SVART HP v.Järvsöfaks (S) J. Bjerring Bjerke Travbane - 23/2 - 04 / 1 2140 dg 112
e. Horgen Lykke v. Moe Odin J. Bjerring Bjerke Travbane - 13/2 - 04 / 13 2160 dg 303
Stall Fire Kompiser J. Bjerring Klosterskogen Travbane 6 28/1 - 04 / 8 2140 33,2 111
J. Bjerring J. Bjerring Bjerke Travbane - 16/1 - 04 / 7 2100 dg a 166
Hvit m/lyseblått skulderstykke, rek J. Bjerring Drammen Travbane 5 22/12 - 03 / 2 2100 32,0 237
2 2019: -4 -2 -0 -0 -0 -38 000 2018: -19 -1 -3 -0 -3 -45 500
Børke Balderina 2 Plass 108 500
9 år BRUN HP v.H.G. Balder E. Rennesvik Bjerke Travbane 1 27/2 - 08 / 9 2160 27,9 22
e. Børke Ann v. Lapp Nils (S) E. Rennesvik Bjerke Travbane P 20/2 - 20 / 3 2160 33,1 P
Erlend Rennesvik /Slattum E. Rennesvik Bjerke Travbane - 08/2 - 03 / 8 1609 dg a 18
E. Rennesvik E. Rennesvik Bjerke Travbane P 23/1 - 20 / 7 2160 29,0 P
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek A. Valstad Biri Travbane - 16/11 - 20 / 3 2100 dgpp N
3 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -14 -1 -3 -3 -5 -76 500
Rapid 3 Plass 119 000
10 år SVART V v.Tangen Scott G. Austevoll Bjerke Travbane 6 17/10 - 04 / 11 2100 29,5a 501
e. Kjekk Gunn v. Haakesjur G. Austevoll Drammen Travbane 0 04/10 - 04 / 10 1700 30,6ag 81
Toril Hansen /Blaker G. Austevoll Bjerke Travbane 6 18/9 - 04 / 5 2100 30,8ag 243
G. Austevoll Toril Hansen G. Austevoll Biri Travbane 3 17/8 - 07 / 8 2120 29,3 258
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Jarlsberg Travbane 7 06/7 - 07 / 11 2120 30,0 70
4 2019: -4 -2 -0 -0 -1 -41 500 2018: -12 -2 -3 -3 -3 -64 000
Vår Bajas 4 Plass 105 500
5 år SVART H v.Moe Svarten E. Høitomt Bjerke Travbane 0 13/2 - 04 / 8 2160 br g 83
e. Vårlill v. Elding E. Høitomt Bjerke Travbane 4 31/1 - 05 / 7 2100 31,2ag 38
Bent Olav Wigdal /Vikersund E. Høitomt Momarken Travbane 1 22/1 - 08 / 8 2160 31,6 18
E. Høitomt Bent Olav Wigdal E. Høitomt Bjerke Travbane 1 16/1 - 03 / 4 2140 31,8 32
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Biri Travbane 1 21/12 - 03 / 14 2120 31,6 45
5 2019: -4 -1 -1 -0 -1 -36 000 2018: -9 -3 -3 -1 -2 -84 500
Lille Ild 5 Plass 148 500
10 år RØD HP v.Briskeby Philip V. Hop Bjerke Travbane 5 23/2 - 04 / 3 2140 30,7 123
e. Werven Mari v. Perle Troll V. Hop Bjerke Travbane - 08/2 - 03 / 9 1609 dg a 48
Anne-Stine L. Werven /Brumunddal V. Hop Biri Travbane 4 14/12 - 01 / 5 1609 31,0a 33
V. Hop Claus Vegard Werven V. Hop Bjerke Travbane 5 03/10 - 05 / 5 1609 28,6a 70
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bjerke Travbane 2 25/9 - 04 / 3 1609 29,4a 48
6 2019: -11 -0 -0 -0 -5 -19 000 2018: -15 -0 -3 -1 -7 -59 725
Wik Faksen 6 Plass 123 395
6 år BRUN V v.Voje Faks E. Høitomt Bjerke Travbane 6 23/2 - 04 / 13 2160 30,1 578
e. Marthe Røder v. Røder V. Hop Momarken Travbane 0 21/2 - 01 / 12 1640 30,0a 437
Rune Wilberg-Trine Wilberg M. Gundersen Bjerke Travbane 6 13/2 - 04 / 12 2160 30,8 521
M. Gundersen Rune Wilberg M. Gundersen Bjerke Travbane 0 06/2 - 05 / 7 2100 30,8a 381
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Bjerke Travbane 5 30/1 - 03 / 6 1609 29,5a 328
7 2019: -5 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -25 -0 -0 -3 -9 -44 000
Hof Blesen 7 Plass 111 000
7 år MØRKBR H v.Stiv Kuling E. Gravdal Momarken Travbane 8 05/2 - 08 / 3 2140 35,0 574
e. Hof Stjerna v. Bol Elden E. Gravdal Klosterskogen Travbane 0 17/1 - 05 / 9 2120 34,9 751
Eivind Gravdal /Hof H. Eggen Bjerke Travbane 0 02/1 - 02 / 3 2100 31,2a 523
E. Gravdal E. Gravdal Jarlsberg Travbane 0 20/12 - 01 / 5 2100 35,1ag 256
Hvit/grønn todelt, gr.ermer,rekl E. Gravdal Sørlandets Travpark 0 18/11 - 08 / 7 2180 br g 363