<<< Forrige løp
Start ca kl. 14:15 V5-5
DON ATLAS LØP

Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 25.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-3.000-3.000-3.000 (8 premier)
7. Løp
Beige Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-6-1 Plass : 7-6-1

1 2019: -9 -1 -2 -1 -3 -37 000 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Birk B.B. Remin 2100 1 Plass 37 000
4 år LYSBRUN V v.Spikeld Å. Tengsareid Biri Travbane 4 15/2 - 07 / 9 2140 34,3 59
e. Lome Lisa v. Spang Best Å. Tengsareid Bjerke Travbane 2 08/2 - 07 / 1 2140 35,2 176
Torstein Skjaker /Jaren O. Østre Biri Travbane 6 25/1 - 03 / 5 2100 37,0 g 108
Å. Tengsareid Ivar Andresen (B) Å. Tengsareid Biri Travbane 1 11/1 - 01 / 1 2100 36,0 63
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam D. Dalen Biri Travbane 0 27/7 - 01 / 5 2100 39,6 197
2 2019: -7 -0 -0 -1 -3 -14 500 2018: -10 -0 -0 -1 -5 -14 500
Hof Lodin 2 Plass 29 000
7 år RØD H v.Moe Odin E. Gravdal Klosterskogen Travbane 0 07/2 - 02 / 13 2140 37,6 570
e. Hof Lill v. Hof Lundin E. Gravdal Klosterskogen Travbane 8 19/11 - 07 / 7 2120 37,0 203
Eivind Gravdal /Hof E. Gravdal Jarlsberg Travbane 0 02/9 - 02 / 14 2120 35,5 983
E. Gravdal E. Gravdal Kala Landbane 0 12/8 - 01 / 4 1900 br g 498
Hvit/grønn todelt, gr.ermer,rekl E. Gravdal Klosterskogen Travbane 4 26/7 - 08 / 9 2120 33,7 407
3 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -3 -0 -0 -0 -2 -4 500
Norheim Atlas 3 Plass 7 500
6 år SVART V v.Norheim Faksen O. Østre Momarken Travbane 6 26/2 - 07 / 2 2140 34,8 g 111
e. Schuma v. Schuvar T. Solberg Jarlsberg Travbane 4 25/11 - 08 / 6 2100 35,8 g 40
Marit Synnøve Mathisen /Rakkestad A. Valstad Momarken Travbane 5 30/10 - 08 / 1 2140 37,8 219
O. Østre Atle Garseg (B) O. Østre Jarlsberg Travbane - 12/10 - 07 / 1 2100 dg a 82
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Momarken Travbane P 18/9 - 20 / 4 2160 36,7 P
4 2019: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -3 -1 -0 -0 -0 -10 000
Sagen Sol 4 Plass 10 000
5 år MØRKBR HP v.Åsajerven O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 08/2 - 07 / 6 2140 42,1 g 178
e. Mai Odina v. Moe Odin O. Mikkelborg Momarken Travbane 0 22/1 - 03 / 13 2160 41,0 g 77
Stall Mic Mac O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane 1 28/12 - 08 / 11 2100 37,8 g 108
V. Hop Jan Ove Mælum O. Mikkelborg Bjerke Travbane P 21/11 - 22 / 1 2140 41,6 g P
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl O. Østre Bjerke Travbane - 31/10 - 21 / 2 2140 dg N
5 2019: -4 -0 -0 -0 -4 -11 000 2018: -6 -1 -0 -0 -5 -20 947
Opseth Alsvinn 5 Plass 31 947
5 år SVART V v.Bork Odin B. Steinseth Bjerke Travbane 6 10/1 - 05 / 3 2100 33,5ag 55
e. Smedsrud Vinni v. Gam Vinter H. Holm Biri Travbane 6 21/12 - 03 / 6 2100 33,8 g 501
Stall Ravinni H. Holm Biri Travbane 7 14/12 - 03 / 12 2120 38,2 g 147
B. Steinseth Elen Marie Opseth H. Holm Biri Travbane 7 30/11 - 08 / 8 2120 41,7 g 178
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj K. Frick Romme 7 23/11 - 08 / 15 2160 38,1 91
6 2019: -10 -0 -3 -2 -4 -42 000 2018: -2 -0 -0 -1 -0 -3 500
Maris Rappfot 6 Plass 45 500
5 år SVART V v.Moe Svarten J. Bjerring Bjerke Travbane 3 20/2 - 08 / 9 2160 32,6 129
e. Vinnie Månni v. Slottelid Knekten J. Bjerring Bjerke Travbane 5 08/2 - 07 / 5 2140 35,4 81
Stall Rappfot J. Bjerring Jarlsberg Travbane 2 01/2 - 03 / 1 2100 34,3 42
J. Bjerring J. Bjerring Jarlsberg Travbane 2 18/1 - 07 / 9 2100 36,8 g 142
Hvit m/lyseblått skulderstykke, rek J. Bjerring Jarlsberg Travbane 3 28/12 - 08 / 2 2100 38,0 39
7 2019: -6 -4 -0 -0 -2 -55 032 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Rive Rakett 7 Plass 55 032
5 år BRUN V v.Spikeld O. Mikkelborg Klosterskogen Travbane 5 28/2 - 03 / 12 2120 34,6 g 50
e. Førlands Trolla v. Järvsöfaks (S) O. Mikkelborg Klosterskogen Travbane 1 07/2 - 02 / 7 2120 34,9 15
Karina Beate Andersen O. Mikkelborg Klosterskogen Travbane 1 28/1 - 08 / 6 2100 37,1 g 15
O. Mikkelborg O. Mikkelborg Bjerke Travbane P 16/1 - 20 / 4 2160 36,5 P
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Bjerke Travbane N 02/1 - 20 / 3 2160 37,4 r N