<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:35 V5-5
VG+ LØPET

Varmblods 2140 m. Voltestart.
For 3-12-årige høyest 12.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-1-11 Plass : 5-1-11

1 2019: -5 -2 -2 -0 -1 -42 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
World Peace 2140 1 Plass 42 000
5 år BRUN HP v.Ken Warkentin (US) E. Høitomt Biri Travbane 6 22/2 - 07 / 4 2100 20,7a 18
e. Zoya's Dream v. Silver Pine* (US) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane P 23/12 - 20 / 1 2100 20,5 P
Ellen Marie H. Folkvord-Ellen Beate Folkvord L. Kolle Jarlsberg Travbane P 28/4 - 20 / 1 2100 21,1 P
E. Høitomt Morten M. Ottersen (T) E. Høitomt Biri Travbane 18/11 - 21 / 2 2100 29,1 g B
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Biri Travbane 02/9 - 20 / 10 2120 33,0 B
2 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Lise Av Gråberg G.I. 2 Plass 7 303
10 år BRUN HP v.Giant Chill* (US) M. Davidsen Momarken Travbane P 21/2 - 20 / 2 2140 22,3 P
e. Etirel H.G. (DK) v. Onkel Brunbjerg (DK) K. Johansen Momarken Travbane 0 05/11 - 08 / 12 2160 br 596
Stall Stormy G. M. Davidsen Bjerke Travbane 0 20/9 - 09 / 4 2140 25,0 562
M. Davidsen Gro Ingvaldsen M. Davidsen Momarken Travbane 0 22/8 - 03 / 10 2140 br a 797
Turkis m/limegrønne hestesko&mansj,rek G. Austevoll Drammen Travbane 0 17/8 - 03 / 2 2100 br a 334
3 2019: -2 -0 -0 -0 -2 -5 000 2018: -5 -0 -0 -1 -2 -10 000
Hamelia B.R. 3 Plass 15 000
4 år MØRKBR HP v.Donato Hanover* (US) L. Kolle Bjerke Travbane 5 28/11 - 02 / 6 2140 19,3 46
e. Likely Volo (US) v. Yankee Glide* (US) L. Kolle Biri Travbane 3 16/11 - 07 / 9 2100 18,5a 97
Stall Toftner L. Kolle Bjerke Travbane 0 07/11 - 01 / 7 2140 21,0 g 64
L. Kolle Steinar Hammersborg (T) L. Kolle Bjerke Travbane 5 25/7 - 09 / 8 2140 18,6 586
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Bjerke Travbane 0 18/7 - 08 / 12 2140 19,4 523
4 2019: -3 -1 -0 -0 -1 -16 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
N.Y. Make It Count 4 Plass 16 000
4 år BRUN V v.Muscle Mass* (US) D. Dalen Biri Travbane 1 22/2 - 07 / 2 2100 20,1a 138
e. Carpe Annynova (DE) v. S.J.'s Photo* (US) D. Dalen Biri Travbane P 15/2 - 20 / 2 2100 22,6 P
Tommy Røssland /Gjøvik
D. Dalen Karina Ulvin Vudduaune (T)
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek
5 2019: -4 -4 -0 -0 -0 -82 428 2018: -1 -1 -0 -0 -0 -12 000
Orlando Classic 5 Plass 94 428
5 år MØRKBR V v.Orlando Vici (FR) K. Malmin Bjerke Travbane 1 28/2 - 07 / 9 2100 16,9a 15
e. Prima As (DE) v. Diamond Way (DE) K. Malmin Biri Travbane 1 21/12 - 08 / 2 2100 19,4 10
Stall Bergsund AS & Stall P.M. K. Malmin Bjerke Travbane P 12/12 - 20 / 1 2140 18,1 P
K. Malmin Trond Anderssen (T) K. Malmin Bjerke Travbane - 20/12 - 20 / 3 2140 dgpp N
Mørkblå med gul reklame/bånd
6 2019: -4 -1 -0 -0 -2 -17 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Icora Thunderbird 6 Plass 17 000
5 år MØRKBR V v.Clerk Magistrate (US) Ø. Ruttenborg Biri Travbane 5 22/2 - 07 / 10 2100 20,6a 124
e. Icora Annabelle v. Alf Palema* (US) Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 6 13/2 - 08 / 5 2140 20,7 353
Idar Møller /Lena Ø. Ruttenborg Biri Travbane P 25/1 - 20 / 3 2100 20,8 P
Ø. Ruttenborg Ida T. Møller K. Mathisen Bjerke Travbane - 12/9 - 23 / 5 2140 dgpp N
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame K. Mathisen Biri Travbane - 13/7 - 20 / 8 2120 dgpp N
7 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 032 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -474
Scarponi* 7 Plass 3 506
4 år MØRKBR V v.Judge Joe* (US) P. Norsell Färjestad 5 21/1 - 01 / 7 2140 21,7 g 279
e. New Winning (DK) v. Supergill* (US) P. Norsell Färjestad 0 05/11 - 01 / 4 2140 20,4 g 579
Sverige P. Norsell Årjäng P 07/10 - 13 / 5 2140 21,8 P
O. Mikkelborg Peter Norsell (A)
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl
8 2019: -5 -0 -0 -0 -4 -9 000 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Ewald Von Baron 8 Plass 9 000
6 år BRUN V v.Revenue* (S) J. Rasmussen Biri Travbane 7 22/2 - 07 / 6 2100 20,8a 83
e. Macy Collins v. Gypsy Thief (US) J. Rasmussen Biri Travbane - 15/6 - 09 / 1 2100 dg a 119
Jo Vegard Lierhagen /Brumunddal J. Rasmussen Biri Travbane P 11/5 - 21 / 5 2100 21,7 P
J. Rasmussen Jo Vegard Lierhagen
Hvit m/røde stolper og ermer.rekl.
9 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -11 -0 -0 -0 -0 -5 212
Top Secret Face* (S) 9 Plass 5 212
4 år BRUN V v.Joke Face* (S) L. Kolle Bjerke Travbane - 27/2 - 09 / 11 2140 dg 22
e. Starlet Sund (S) v. Viking Kronos* (IT) L. Kolle Bjerke Travbane P 13/2 - 20 / 1 2140 21,1 P
Sverige A. Kolgjini Åby - 20/12 - 01 / 9 2140 br g 21
A. Akselsen D. Kolgjini Jägersro P 12/12 - 13 / 4 2140 18,5 P
Mørkblå/lysblå todelt, reklame D. Kolgjini Jägersro N 04/12 - 13 / 7 2140 dt g N
10 2019: -5 -0 -0 -0 -3 -10 000 2018: -5 -0 -0 -0 -2 -5 000
Hickomaniac 10 Plass 15 000
8 år BRUN V v.Federal Flex* (US) O. Østre Bjerke Travbane - 08/2 - 02 / 9 2100 dg a 452
e. Hilarious Face (S) v. Pine Chip* (US) O. Østre Bjerke Travbane 4 30/1 - 08 / 7 2140 19,8 298
Camilla Borgen-Elisabeth Opsahl Borgen O. Østre Bjerke Travbane 6 16/1 - 08 / 1 2140 22,1 g 188
O. Østre Camilla Borgen O. Østre Jarlsberg Travbane 8 28/12 - 07 / 9 2100 22,2 g 633
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame H. Horpestad Bjerke Travbane - 19/12 - 01 / 8 2140 dg 615
11 2019: -4 -0 -1 -1 -1 -14 000 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -2 652
Greed 11 Plass 16 652
4 år MØRKBR V v.Great Challenger (US) Å. Tengsareid Biri Travbane 2 22/2 - 07 / 1 2100 20,1a 70
e. Scream v. Earthquake* (US) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 8 13/2 - 08 / 6 2140 20,9 32
Lamvik Project O. Goop Färjestad 6 01/10 - 06 / 4 2140 17,8 30
Å. Tengsareid Jens Kristian Brenne (T) A. Sverre Färjestad P 27/7 - 91 / 7 2140 19,1 P
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam