<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:20 V75-2
ALMSTJERNAS HOPPELØP
HOPPELØP
Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige hopper høyest 175.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 11 Duo : Trippel : 11-3-9 Plass : 11-3-9

1 2019: -11 -0 -2 -2 -6 -49 500 2018: -11 -1 -1 -1 -2 -47 696
Ulvendina 1609 1 Plass 161 756
6 år BRUN HP v.Lome Elden B. Steinseth Bjerke Travbane 5 27/2 - 04 / 10 1609 28,3a 32
e. Ulvendokka v. Skøiar B. Steinseth Bjerke Travbane 4 06/2 - 05 / 10 2100 30,0a 119
Thorstein Roen /Grindvoll B. Steinseth Biri Travbane 0 02/2 - 07 / 1 2100 30,9 g 210
B. Steinseth B. Steinseth Bjerke Travbane 2 24/1 - 02 / 7 1609 27,8a 172
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Biri Travbane 4 11/1 - 02 / 9 2100 30,5a 510
2 2019: -6 -0 -0 -1 -1 -8 000 2018: -21 -0 -1 -4 -8 -50 000
Ejo Blesa 2 Plass 169 136
7 år SVART HP v.Tin Tveiten H. Edvardsen Momarken Travbane - 05/2 - 07 / 2 2140 dg 832
e. Sør Svarta v. Pål Even G. Antonsen Momarken Travbane 6 22/1 - 02 / 4 2140 30,7a 496
Thomas Antonsen-Siri Kvebæk L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 18/1 - 06 / 12 1609 27,9a 440
G. Antonsen Thomas Antonsen G. Antonsen Momarken Travbane 0 04/12 - 06 / 11 1640 29,6ag 362
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame L. Kolle Drammen Travbane 5 26/11 - 06 / 11 1700 28,6a 291
3 2019: -10 -0 -3 -2 -4 -81 500 2018: -21 -4 -2 -2 -5 -112 000
Bork Oda 3 Plass 193 500
6 år BRUNBORKET HP v.Bork Odin A. Valstad Bjerke Travbane 0 06/2 - 05 / 9 2100 30,2a 120
e. Pålsflya v. Pål Even A. Valstad Biri Travbane 3 02/2 - 07 / 3 2100 30,3 271
Mona Syvertsen /Brandbu D. Dalen Bjerke Travbane 5 16/1 - 04 / 2 2100 29,9a 47
O. Kjenner Mona Syvertsen A. Valstad Bjerke Travbane 2 02/1 - 02 / 2 2100 30,7a 31
Blå m/grå sidef & erm, blå ermstr, rek A. Valstad Bjerke Travbane 5 31/12 - 03 / 8 2100 32,8a 171
4 2019: -4 -1 -0 -1 -0 -19 000 2018: -16 -1 -2 -1 -7 -67 500
Dag Tora 4 Plass 158 000
6 år SVARTBRUN HP v.Moe Odin M. Gundersen Momarken Travbane 3 21/2 - 01 / 5 1640 29,5a 157
e. Dagsvinni v. Pajaprins G. Gundersen Bjerke Travbane 0 31/12 - 01 / 4 1609 31,5a 37
Nils Dagestad /Voss M. Gundersen Biri Travbane 1 14/12 - 01 / 6 1609 30,7a 33
M. Gundersen Heidi Moen (T) M. Gundersen Bjerke Travbane 5 05/12 - 05 / 11 2160 31,0 63
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Biri Travbane 6 16/11 - 01 / 4 2120 30,0 93
5 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -14 -0 -1 -0 -3 -17 491
Julie 5 Plass 126 762
7 år SVART HP v.Åsajerven Å. Tengsareid Momarken Travbane - 12/2 - 03 / 9 2180 dg 230
e. Dolly Vilja v. Elding D. Dalen Biri Travbane 0 14/12 - 01 / 3 1609 31,6a 184
Åse Marielle Solum-Knut Inge Bjørnebøle H. Horpestad Jarlsberg Travbane 0 26/10 - 02 / 9 2100 30,9a 962
D. Dalen Åse Marielle K. Solum T. Solberg Drammen Travbane 0 22/10 - 05 / 6 2100 34,5a 233
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek E. Høitomt Biri Travbane 0 16/9 - 04 / 5 2140 32,2 284
6 2019: -4 -0 -2 -0 -1 -22 000 2018: -16 -2 -4 -0 -6 -99 947
Tangen Saga 6 Plass 149 947
5 år SVART HP v.Bork Odin O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 06/2 - 05 / 2 2100 30,8a 35
e. Tangen Mai v. Røder O. Mikkelborg Bjerke Travbane 2 19/1 - 01 / 8 2160 30,0 59
Hanne Meisingset /Jessheim O. Mikkelborg Biri Travbane 2 11/1 - 02 / 1 2100 29,8a 154
O. Mikkelborg O. Mikkelborg Momarken Travbane 0 27/12 - 04 / 13 2180 br g 584
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Momarken Travbane 2 04/12 - 07 / 2 2160 30,1 80
7 2019: -6 -0 -0 -1 -1 -11 000 2018: -10 -1 -2 -4 -1 -87 100
Rokne Bliss 7 Plass 124 221
5 år SVART HP v.Moe Svarten A. Akselsen Bjerke Travbane 0 27/2 - 04 / 9 1609 30,2ag 59
e. Solli Mai v. Bokli Eld A. Akselsen Bjerke Travbane 3 13/2 - 04 / 3 2160 29,8 221
Birger Opheim /Ekne A. Akselsen Bjerke Travbane 5 19/1 - 01 / 11 2160 31,0 132
A. Akselsen Andreas Opheim (T) A. Akselsen Bjerke Travbane 0 16/1 - 04 / 9 2100 30,1a 52
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Momarken Travbane 3 27/12 - 04 / 9 2160 30,6 189
8 2019: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -10 -1 -2 -0 -1 -37 000
Hage Loma 8 Plass 143 000
7 år MØRKBR HP v.Lome Elden K. Malmin Bjerke Travbane 0 28/2 - 06 / 9 1609 29,9a 877
e. Torpa Fia v. Krembest K. Malmin Bjerke Travbane 0 02/1 - 05 / 6 2100 31,5ag 498
Stine V. Opheim Skranefjell-Leif Gunnar Opheim K. Malmin Drammen Travbane 0 13/12 - 01 / 6 1700 29,5a 194
K. Malmin Leif Gunnar Opheim K. Malmin Bjerke Travbane 0 06/12 - 05 / 1 1609 30,2a 106
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Bjerke Travbane - 10/10 - 02 / 10 2160 dg 1204
9 2019: -7 -1 -0 -1 -1 -28 000 2018: -16 -2 -0 -1 -4 -63 500
Komnes Molla 9 Plass 194 500
6 år RØD HP v.Wik Stjernen J. Gaustad Klosterskogen Travbane 1 28/2 - 06 / 6 2120 30,5 943
e. Komnes Sol v. Moe Odin R. Aarlie Klosterskogen Travbane 0 28/1 - 03 / 9 2140 35,2 r 882
Stall Eldo I. Lamvik Bjerke Travbane 0 23/1 - 02 / 1 2140 32,7 192
J. Gaustad J. Gaustad Klosterskogen Travbane 0 05/1 - 05 / 10 2120 31,5 940
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl D. Dalen Momarken Travbane 4 04/12 - 06 / 3 1640 29,1a 106
10 2019: -8 -2 -1 -0 -2 -98 000 2018: -24 -1 -2 -1 -8 -76 491
Perle Vilja 10 Plass 187 491
5 år SVART HP v.Moe Svarten G. Austevoll Bjerke Travbane 1 23/2 - 04 / 5 2140 29,8 37
e. Perle Maria v. Spikeld G. Austevoll Bjerke Travbane 1 13/2 - 04 / 7 2160 29,4 598
Erling Bottolfs-Johnny Ekra J. Bjerring Bjerke Travbane - 31/1 - 05 / 1 2100 dg a 213
G. Austevoll Jan Martin Bjerring (T) J. Bjerring Biri Travbane 4 25/1 - 02 / 8 2100 32,1a 394
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Bjerke Travbane - 12/12 - 05 / 7 2100 dg a 106
11 2019: -5 -2 -0 -1 -0 -51 000 2018: -8 -1 -0 -1 -2 -31 000
Jarli Sota 11 Plass 199 700
7 år SVART HP v.H.G. Balder Å. Tengsareid Bjerke Travbane 3 28/2 - 06 / 8 1609 29,2a 252
e. Jarli Stjerna v. Rigel Jo G. Gundersen Biri Travbane 0 19/10 - 02 / 8 1609 30,2ag 102
Ola Rusten /Eina K. Mathisen Biri Travbane 0 28/7 - 05 / 2 2100 br g 1027
Å. Tengsareid Heidi Moen (T) A. Stensen Bjerke Travbane 7 18/7 - 04 / 1 2140 29,0 452
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam E. Rennesvik Kongsvinger Travbane 0 04/7 - 04 / 10 1600 29,2a 50
12 2019: -8 -3 -0 -1 -4 -89 000 2018: -2 -2 -0 -0 -0 -36 000
Lille Olga 12 Plass 212 000
5 år RØDSKIMMEL HP v.Moe Odin O. Østre Biri Travbane 4 02/2 - 07 / 9 2100 30,5 49
e. Perle Lill v. Järvsöfaks (S) O. Østre Bjerke Travbane 3 19/1 - 01 / 10 2160 30,0 16
Arne Senstad-Marthe E. Ottersen O. Østre Biri Travbane 1 11/1 - 02 / 8 2100 29,7a 19
O. Østre Morten M. Ottersen (T) O. Østre Bjerke Travbane 1 31/12 - 03 / 9 2100 32,1a 27
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Biri Travbane 1 21/12 - 01 / 5 2100 31,2 107