<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:00 V75-4
GILJESVARTENS LØP

Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 65.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 12 Duo : Trippel : 12-7-10 Plass : 12-7-10

1 2019: -7 -1 -1 -2 -2 -53 000 2018: -9 -1 -1 -0 -7 -58 000
Valle Grom 2100 1 Plass 111 000
4 år BRUNBORKET H v.Bork Odin D. Dalen Biri Travbane 3 22/2 - 03 / 6 2120 33,3 72
e. Sunnmørsjenta v. Elding D. Dalen Biri Travbane 1 14/12 - 08 / 2 2100 34,2a 33
Stall Grom D. Dalen Bjerke Travbane 2 05/12 - 01 / 3 2100 32,9a 113
D. Dalen Per Johansen (T) D. Dalen Biri Travbane 5 16/11 - 03 / 7 2120 32,4 227
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Biri Travbane 7 28/10 - 02 / 12 2120 35,0 g 80
2 2019: -1 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -4 -3 -1 -0 -0 -58 000
Solmyr Arvid 2 Plass 63 000
4 år BRUN V v.Hellin Faxen V. Hop Momarken Travbane 3 17/1 - 07 / 8 2160 32,9 20
e. Norheim Odine v. Moe Odin V. Hop Biri Travbane 2 23/11 - 08 / 10 2140 33,4 17
Team Arvid V. Hop Biri Travbane 1 16/11 - 03 / 6 2120 32,0 25
V. Hop Geir Kihle (T) V. Hop Biri Travbane 1 28/10 - 02 / 6 2100 34,3 14
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl E. Høitomt Biri Travbane 1 30/9 - 07 / 12 2100 34,6 55
3 2019: -4 -1 -0 -0 -1 -17 500 2018: -8 -3 -0 -0 -1 -45 000
Eddie 3 Plass 62 500
5 år BRUN V v.Horgen Tore N. Holm Momarken Travbane 0 27/12 - 04 / 4 2140 32,1 g 225
e. Arga v. Viljesterk N. Holm Drammen Travbane - 22/12 - 04 / 11 2100 dg a 53
Marianne Holm /Berg I Østfold N. Holm Drammen Travbane 1 04/12 - 04 / 5 2100 32,2a 21
N. Holm Monica Sønstegård (B) N. Holm Bjerke Travbane - 27/11 - 02 / 3 2100 dg a 30
blå m/hvitt sk.stk/kryss + reklame N. Holm Bjerke Travbane 1 10/10 - 09 / 1 2140 34,3 44
4 2019: -8 -1 -3 -0 -2 -63 500 2018: -9 -0 -0 -2 -6 -27 000
Fjellvang Frøkna 4 Plass 90 500
8 år BRUN HP v.Odins Kjempe O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 27/2 - 08 / 12 2160 32,6 g 101
e. Hoppsasa v. Järvsöfaks (S) A. Stensen Biri Travbane 2 15/2 - 02 / 8 2100 31,7a 33
Leif Solemsli /Vang I Valdres O. Mikkelborg Bjerke Travbane 4 09/1 - 03 / 9 2160 31,9 45
O. Mikkelborg Leif Solemsli O. Mikkelborg Bjerke Travbane 1 02/1 - 03 / 9 2160 32,7 g 106
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl A. Stensen Biri Travbane 4 21/12 - 03 / 10 2120 32,3 357
5 2019: -5 -0 -0 -1 -3 -15 500 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Alonso Borka 5 Plass 63 554
5 år BORKET HP v.Bork Odin O. Sagholen Momarken Travbane 8 26/2 - 04 / 5 2140 34,7 g 219
e. Ekeli Jenta v. Lome Elden O. Sagholen Momarken Travbane 4 21/2 - 05 / 10 2140 33,7a 121
Karl Wiggo Vangen /Andenes O. Sagholen Momarken Travbane 3 12/2 - 03 / 2 2140 33,8 84
O. Sagholen O. Sagholen Bjerke Travbane 4 06/2 - 03 / 5 2160 33,0 149
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Momarken Travbane P 17/1 - 20 / 1 2140 34,9 P
6 2019: -8 -0 -0 -2 -4 -22 000 2018: -17 -0 -1 -2 -10 -43 500
Santans 6 Plass 70 500
5 år MØRKBR V v.Joker Elden P. Sem Biri Travbane 3 15/2 - 02 / 4 2100 32,0ag 151
e. Santi v. Moe Odin P. Sem Klosterskogen Travbane 6 07/2 - 03 / 15 2120 33,8 1078
Trygve Bjørge-Grethe M. Bjørge P. Sem Bjerke Travbane 5 24/1 - 05 / 1 2100 31,8a 396
P. Sem Trygve Bjørge P. Sem Jarlsberg Travbane 5 04/1 - 04 / 6 2120 34,0 372
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek P. Sem Drammen Travbane 5 22/12 - 01 / 9 2120 34,0 134
7 2019: -5 -2 -1 -1 -1 -45 000 2018: -6 -1 -1 -0 -2 -25 000
Glans Tider 7 Plass 70 000
5 år BRUN H v.Mørtvedt Jerkeld L. Kolle Klosterskogen Travbane 1 18/2 - 03 / 2 2100 34,4 13
e. Gyldne Tider v. Elding L. Kolle Sørlandets Travpark 1 27/1 - 03 / 2 2140 32,7 60
Birger Krusche Pedersen /Kristiansand S L. Kolle Drammen Travbane 0 21/6 - 02 / 4 2100 36,5ag 68
L. Kolle Jenny Thygesen (T) L. Kolle Bjerke Travbane 4 25/4 - 10 / 3 2140 33,5 g 66
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Klosterskogen Travbane - 09/4 - 03 / 1 2100 dg 19
8 2019: -11 -2 -2 -0 -3 -55 000 2018: -3 -0 -1 -0 -1 -7 000
Kolbu Hjørdis 8 Plass 62 000
6 år SVART HP v.Lome Elden M. Gundersen Bjerke Travbane 4 27/2 - 08 / 4 2140 31,1 85
e. Mijomi v. Kjøstad Jo M. Gundersen Biri Travbane 0 22/2 - 03 / 9 2120 35,5 g 63
Per Øyvind Einarsen-Yvonne Einarsen M. Gundersen Bjerke Travbane 2 06/2 - 03 / 1 2140 31,8 68
M. Gundersen Per Øyvind Einarsen M. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 01/2 - 03 / 11 2140 33,9 g 44
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame G. Gundersen Bjerke Travbane 1 23/1 - 08 / 7 2140 33,7 22
9 2019: -8 -0 -0 -3 -4 -30 000 2018: -8 -2 -3 -0 -3 -55 500
Lille Odin 9 Plass 85 500
9 år SVART V v.Moe Odin H. Tharaldsen Sørlandets Travpark 3 10/2 - 02 / 2 2140 31,9 188
e. Mentor Lill v. Mentor Mollyn H. Tharaldsen Sørlandets Travpark 3 27/1 - 03 / 6 2180 31,6 141
Anja Synnøve Tharaldsen-Harry Tharaldsen H. Tharaldsen Klosterskogen Travbane 0 05/1 - 07 / 1 2100 32,4a 81
H. Tharaldsen H. Tharaldsen Drammen Travbane 4 22/12 - 04 / 8 2100 32,6a 269
rød m/grønne ermer + reklame H. Tharaldsen Klosterskogen Travbane 4 09/12 - 04 / 2 2100 34,0a 32
10 2019: -7 -1 -0 -2 -4 -54 500 2018: -16 -0 -3 -3 -5 -47 000
Nubgards Stina 10 Plass 103 500
7 år BRUN HP v.Dotterud Teddy G. Austevoll Bjerke Travbane 3 27/2 - 08 / 7 2140 30,4 135
e. Stuve Stjerna v. Lome Elden G. Austevoll Biri Travbane 5 15/2 - 02 / 3 2100 32,5ag 92
Inge Brusletto /Geilo G. Austevoll Klosterskogen Travbane 5 07/2 - 03 / 13 2120 33,6 530
G. Austevoll Inge Brusletto M. Øyo Drammen Travbane 0 22/12 - 01 / 5 2120 34,2 31
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl D. Dalen Bjerke Travbane 6 05/12 - 05 / 4 2140 31,9 279
11 2019: -5 -0 -1 -1 -1 -14 000 2018: -13 -2 -2 -0 -3 -47 000
Helmen Terna 11 Plass 61 000
6 år SVART HP v.Alm Viktor A. Stensen Biri Travbane 0 22/2 - 03 / 5 2120 35,7 g 203
e. Eldama v. Elding A. Stensen Biri Travbane 3 02/2 - 02 / 5 1609 31,5ag 61
Paul Helmen-Pål Jacob Helmen A. Stensen Bjerke Travbane 0 30/12 - 01 / 4 2140 34,1 30
E. Høitomt Paul Helmen A. Stensen Biri Travbane 2 21/12 - 02 / 3 2100 33,2a 24
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Bjerke Travbane 2 12/12 - 01 / 3 2100 32,6a 36
12 2019: -4 -2 -1 -1 -0 -66 904 2018: -2 -1 -0 -0 -1 -32 419
Lygna Gutten 12 Plass 99 323
5 år SVART V v.Åsajerven K. Ødegaard Momarken Travbane 3 05/2 - 03 / 12 2180 32,2 59
e. Lygna Larsi v. Elding K. Ødegaard Färjestad 1 21/1 - 03 / 1 2140 32,8 40
Knut Arne Ødegaard /Skiptvet K. Ødegaard Färjestad 1 05/11 - 08 / 1 2140 33,9 64
K. Ødegaard K. Ødegaard Årjäng 5 16/9 - 04 / 2 2140 38,1 13
blå m/rød bunn. K. Ødegaard Jarlsberg Travbane P 27/8 - 21 / 2 2120 34,4 P