<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:15 V65-4
V5-1
SCARLETT BONANZAS LØP - "FAMILIEKAMPEN" - DELINGSLØP - SPORTRAPP / GRUNNLAG
KUSKEMATCH - "FAMILIEKAMPEN" - DELINGSLØP - SPORTRAPP / GRUNNLAG
Varmblods 2040 m. Autostart.
For alle 3-12-årige.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-7-6 Plass : 8-7-6

1 2019: -4 -3 -0 -0 -0 -41 000 2018: -18 -3 -3 -1 -9 -113 152
Little Red Corvette 2040 1 Plass 337 152
7 år BRUN V v.Coktail Jet (FR) T. Mjøen Leangen Travbane 0 26/1 - 09 / 12 2140 17,2a 114
e. Harmoni Ås (S) v. King Conch* (US) T. Mjøen Leangen Travbane 2 17/12 - 03 / 3 2140 16,4a 18
Trine E. Hansen-Frode Hansen T. Mjøen Leangen Travbane 4 03/12 - 08 / 7 2160 16,9 50
E. Storetvedt Trine E. Hansen Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 6 10/11 - 04 / 7 2100 15,1a 63
Gull m/svarte felt,ermr,mansj, rek T. Mjøen Leangen Travbane 1 29/10 - 05 / 12 2140 15,5a 17
2 2019: -3 -0 -1 -0 -0 -4 738 2018: -9 -1 -0 -0 -1 -13 266
Ponce de Leon* (S) 2 Plass 427 232
8 år LYSBRUN V v.Rocklyn (FR) J. Østman Boden 2 25/2 - 05 / 6 2180 16,7 44
e. Global Kyanite (S) v. Varenne* (IT) S. Saarela Harstad Travpark 0 17/2 - 06 / 6 2040 16,6ag 154
Sverige K. Alapekkala FINLAND P 30/9 - 21 / 1 2100 18,9 P
G. Gundersen Maria Niemelæ (A) K. Alapekkala Torneå - 23/9 - 07 / 3 2100 dg ag 48
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer K. Alapekkala Torneå - 02/9 - 09 / 2 3160 dg 56
3 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 474 2018: -11 -1 -0 -1 -6 -30 491
Malik 3 Plass 452 054
9 år SVART V v.Likely Lad (US) S. Jakobsen Harstad Travpark 5 17/2 - 06 / 9 2040 16,4a 262
e. Manita v. Tom Pedro O. Lindqvist Boden 0 01/2 - 09 / 2 1640 15,5a 275
Tom-Christer Nygård /Karlstad M. Carlsen Harstad Travpark 5 13/10 - 01 / 3 2040 17,6a 118
S. Wassberg Tom-Christer Nygård (A) M. Carlsen Bodø Travbane 0 21/7 - 05 / 2 1609 14,3a 610
Svart m/hvitt skl.stykke, rekl. O. Lindqvist Boden 0 14/7 - 07 / 11 2160 16,0 349
4 2019: -5 -0 -0 -1 -4 -18 500 2018: -17 -3 -1 -2 -9 -104 000
Reventon 4 Plass 471 500
10 år BRUN V v.Defi D'aunou* (FR) H. Holm Harstad Travpark 4 17/2 - 06 / 7 2040 16,1a 71
e. Amy's Girl v. Sugar Boy S. Pettersen Harstad Travpark 3 22/12 - 01 / 5 2040 16,6a 49
Hanne Katrine Næss-Elisabeth Næss S. Pettersen Harstad Travpark 4 24/11 - 02 / 3 2040 17,5a 376
O. Storetvedt Hanne Katrine Næss T. Lagesen Harstad Travpark 0 10/11 - 02 / 6 2080 20,4 g 137
Lysblå m/mørkblå ermstr,hv ermr,rek S. Pettersen Harstad Travpark 4 27/10 - 06 / 4 2040 16,5a 14
5 2019: -5 -0 -2 -0 -1 -17 889 2018: -18 -1 -1 -3 -3 -28 738
Arctic Shot* (FI) 5 Plass 513 433
9 år MØRKBR V v.Classic Photo (US) A. Niva Torneå 0 17/2 - 05 / 2 2100 18,0a 812
e. Snowdeo Lynn* (US) v. Cumin* (US) M. Niva Oulu 0 15/1 - 06 / 4 2100 17,6a 539
Finland N. Hirvimäki Harstad Travpark 0 10/11 - 02 / 7 2080 19,6 235
B. Bjørnstad Anna Niva (A) M. Niva Rovaniemi 3 01/11 - 04 / 1 2100 17,5a 152
Hvit,lilla seler/sidef/ermr,bl søm,rek M. Niva Rovaniemi 3 21/10 - 07 / 1 2100 17,0a 49
6 2019: -5 -0 -0 -1 -2 -11 951 2018: -20 -3 -1 -2 -9 -142 475
Onboard Broline* (S) 6 Plass 533 611
8 år M.BRUN V v.Lindy Lane* (US) T. Pakkanen Boden 0 15/2 - 01 / 7 2640 17,1a 498
e. Hawaii Broline (S) v. Pine Chip* (US) K. Alapekkala Boden 0 01/2 - 09 / 7 1640 15,5a 609
Sverige I. Nurmonen FINLAND 6 15/1 - 06 / 1 2100 16,9a 136
M. Gundersen Vesa-Pekka Kellokumpu (A) J. Saarela Umeå 6 06/1 - 10 / 4 2640 17,5a 246
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame J. Alamaki Boden 0 08/11 - 03 / 3 2140 17,5a 45
7 2019: -6 -0 -2 -3 -1 -40 022 2018: -14 -2 -2 -1 -6 -90 880
X. Factor 7 Plass 1 009 347
10 år MØRKBR H v.Herr Jægermeister* (S) T. Nygård Harstad Travpark 3 17/2 - 06 / 8 2040 15,6a 61
e. Fairaffair v. Songcan (US) T. Nygård Harstad Travpark 0 24/11 - 02 / 1 2040 18,8a 74
Tom-Christer Nygård /Karlstad S. Eriksson Boden 2 27/9 - 04 / 2 1640 13,7a 123
E. Høitomt Tom-Christer Nygård (A) T. Nygård Harstad Travpark 4 15/9 - 07 / 11 2040 15,2a 66
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Kristiansen Harstad Travpark 4 18/8 - 04 / 8 2040 15,8a 17
8 2019: -4 -2 -0 -0 -1 -35 556 2018: -19 -8 -1 -3 -3 -212 708
Buck Boko* (S) 8 Plass 2 302 516
11 år BRUN V v.Offshore Dream* (FR) M. Niva Torneå 4 17/2 - 05 / 4 2100 17,2a 110
e. Lovely Kemp* (FI) v. Express Ride* (US) I. Lantto Torneå 2 23/9 - 08 / 3 2140 17,1 11
Finland I. Lantto Turku 1 16/9 - 06 / 12 2100 14,4a 147
O. Wassberg Anna Niva (A) S. Klemola Oulu 1 07/9 - 02 / 4 2600 17,0a 13
Rød m/blå ermer, reklame C. Forsner Bergsåker 1 25/8 - 01 / 5 2140 14,9a 41
9 2019: -4 -0 -0 -0 -2 -3 431 2018: -11 -0 -0 -2 -2 -11 957
Be Spontaneous* (US) 9 Plass 723 349
8 år BRUN V v.Andover Hall* (US) N. Hirvimäki Torneå 5 17/2 - 03 / 10 2160 18,7 637
e. Inspired Society (US) v. Self Possessed* (US) M. Niva Boden 0 01/2 - 08 / 6 2140 18,4a 1090
Finland M. Niva Boden 7 19/1 - 09 / 11 2640 18,6a 615
A. Niva M. Niva Oulu 0 15/1 - 07 / 12 2100 17,6a 2083
Svat/hvit/gul med reklame. N. Hirvimäki Oulu 3 27/12 - 03 / 11 2100 17,7a 630