<<< Forrige løp
Start ca kl. 18:00 Prøveløp
Prøveløp
2100 m. Voltestart.
Alle.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -3 -0 -1 -1 -1 -19 424 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Welcome Malcolm 2100 1 Plass 19 424
3 år MØRKBR H v.Muscles Wiking B.R.
e. Nabucca Eastwind (DK) v. Lucky D'hilly* (FR)
Preben Haagensen-Sondre Høitomt
E. Høitomt Preben Haagensen
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
2 2019: -2 -2 -0 -0 -0 -66 332 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Call The King (DK) 2 Plass 92 022
5 år BRUN H v.Great Challenger (US) S. Juul Århus 2 09/12 - 06 / 1 1800 18,3a 80
e. Miranda (DK) v. Goetmals Wood* (FR) S. Juul Skive 19/11 - 91 / 2 2000 18,5 GKD
Karin Hauge /Froland
T. Solberg
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek
3 2019: -2 -0 -0 -0 -2 -5 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Oliver Touch 3 Plass 5 000
4 år MELL.BR. V v.Russell Hill* (US) A. Wright Drammen Travbane 09/10 - 21 / 2 2100 29,3 B
e. Touch Me Felicia v. Kendrick Hanover (US) D. Dalen Drammen Travbane 14/9 - 21 / 3 1700 34,4 g B
Iris Sandvik /Hokksund
A. Wright
hvit m/grønt /& røde bånd. grønn ermst
4 2019: -3 -3 -0 -0 -0 -64 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Partyman 4 Plass 64 000
3 år BRUN H v.Yarrah Boko (S) G. Flåten Jarlsberg Travbane 12/10 - 20 / 3 2100 25,5 B
e. Alphabet St (US) v. Self Possessed* (US)
Stall Partyman
G. Flåten
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame
5 2019: -3 -0 -2 -0 -1 -17 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Pallaton 5 Plass 17 000
4 år BRUN V v.Coktail Jet (FR)
e. Royale v. Joyau d'Amour* (FR)
Team Pallaton
B. Larsen
hvit m/blått belte/ermer,rød søm +rek
6 2019: -2 -0 -0 -1 -0 -4 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Diåmi Ø.K. 2120 1 Plass 4 000
6 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld E. Rennesvik Bjerke Travbane P 22/2 - 20 / 8 2160 39,4 P
e. Odina Ø.K. v. Moe Odin G. Austevoll Biri Travbane 0 10/6 - 08 / 8 2100 br g 201
Morten Einang /Våle E. Høitomt Biri Travbane P 11/3 - 20 / 4 2120 44,6 P
A. Andersen G. Austevoll Biri Travbane 05/6 - 22 / 3 2120 55,8 B
Beige,hvite erm, brun sidef/ermr. rekl G. Austevoll Biri Travbane 15/5 - 22 / 1 2100 53,0 g B
7 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Slått Stjernen 2 Plass 0
4 år SVART V v.Slåttodin
e. Stjernesiri v. Elding
Willy Stenberg /Svelvik
E. Rennesvik Glenn Kramer Stenberg (T)
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek
8 2019: -3 -0 -2 -0 -0 -15 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Granly Storm 3 Plass 42 500
6 år BRUN V v.Stiv Kuling C. Engebråthen Jarlsberg Travbane P 02/3 - 20 / 5 2100 36,6 P
e. Granly Prinsessa v. Alm Svarten C. Engebråthen Bjerke Travbane 0 16/5 - 09 / 6 2140 34,6 g 700
Gunnar M. Hegg /Hof E. Høitomt Jarlsberg Travbane - 31/3 - 03 / 12 2120 dg 174
C. Engebråthen G. Austevoll Drammen Travbane 4 21/11 - 07 / 3 2120 37,5 40
Grå m/grønne sidefelt + ermer, rekl. L. Kolle Drammen Travbane 4 31/10 - 02 / 6 2100 33,0a 255
9 2019: -2 -0 -0 -0 -2 -4 500 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000
Alta Faksa 4 Plass 6 500
5 år MØRKBR HP v.Voje Faks H. Holm Jarlsberg Travbane 5 19/1 - 07 / 7 2100 38,9 71
e. Embra v. Spikeld P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 05/12 - 08 / 5 2140 br g 127
Team Alta Faksa H. Holm Jarlsberg Travbane P 17/11 - 20 / 8 2120 38,5 P
G. Stenberg D. Dalen Drammen Travbane 13/9 - 22 / 8 1720 58,0 B
Svart m/blå ermstr/mansj/sidef, rek D. Dalen Drammen Travbane 28/8 - 21 / 1 1700 59,0 B
10 2019: -2 -0 -1 -0 -0 -5 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Storm Jaro 5 Plass 5 000
3 år SVART H v.Doktor Jaros* P. Sem Bjerke Travbane 06/6 - 20 / 2 1660 48,4 B
e. Storm Perla v. Storm Jo P. Sem Jarlsberg Travbane 24/5 - 22 / 1 2100 51,2 B
Gunvald Åsegård /Torpo
J. Eilertsen Lars O. Romtveit (T)
Svart m/grå sidefelt,turkis ermr.rekl.