<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:25 V65-5
V5-3
DD-1


Varmblods 1609 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 230.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-9-2 Plass : 6-9-2

1 2019: -8 -1 -2 -0 -2 -36 000 2018: -23 -2 -0 -4 -8 -82 000
Odd Supergirl 1609 1 Plass 207 000
6 år LYSBRUN HP v.Thai Tanic A. Akselsen Klosterskogen Travbane 2 18/2 - 02 / 4 2100 19,9a 113
e. Writing Girl v. Capital Idea* (US) A. Akselsen Jarlsberg Travbane 2 01/2 - 02 / 4 1609 15,9a 397
Stall Odd Team A. Akselsen Sørlandets Travpark 0 13/1 - 06 / 8 2140 18,6a 206
A. Akselsen Odd Paulsen A. Akselsen Drammen Travbane 0 13/12 - 05 / 11 2100 17,8a 415
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Sørlandets Travpark 0 02/12 - 03 / 5 1609 16,1a 58
2 2019: -4 -0 -0 -1 -1 -9 000 2018: -22 -4 -2 -1 -7 -100 000
Plas Teg 2 Plass 185 000
7 år BRUN V v.Kings Sugarboy (S) L. Kolle Bjerke Travbane - 24/1 - 03 / 5 2100 dg a 26
e. Here Comes Zena (S) v. Donerail* (US) P. Kals Bjerke Travbane 6 16/1 - 06 / 2 2100 16,0a 114
Are Hynne-Tormod Hynne L. Kolle Bjerke Travbane 0 02/1 - 07 / 3 2100 16,2a 177
L. Kolle Eini S. Linn (T) L. Kolle Jarlsberg Travbane - 23/12 - 05 / 11 2100 dg a 152
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Klosterskogen Travbane 2 09/12 - 06 / 9 2120 18,4 19
3 2019: -5 -0 -1 -0 -1 -15 000 2018: -21 -1 -4 -3 -7 -86 412
Photolicious 3 Plass 227 912
6 år BRUN H v.S.J.'s Photo* (US) K. Kvasnes Leangen Travbane - 26/1 - 09 / 5 2140 dg a 95
e. P.P. Lupin (S) v. Copiad* (S) F. Hamre Bjerke Travbane - 19/1 - 05 / 12 2100 dg a 68
Kristin Alm-Andreas Opheim K. Kvasnes Bjerke Travbane 2 09/1 - 05 / 3 1609 13,9a 60
K. Kvasnes K. Kvasnes Bjerke Travbane 3 31/12 - 06 / 11 2100 17,3a 134
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek K. Kvasnes Biri Travbane 1 21/12 - 05 / 12 1609 14,3a 33
4 2019: -8 -1 -1 -1 -3 -65 000 2018: -20 -1 -4 -4 -8 -117 000
Cosmic Carpenter 4 Plass 199 000
5 år BRUN H v.Cosmic S.J. (US) G. Austevoll Biri Travbane 2 15/2 - 06 / 6 2100 16,3a 50
e. Sirmione v. Super Arnie* (US) G. Austevoll Biri Travbane 4 02/2 - 01 / 8 2100 16,6a 38
Siri Braathen-Johnny Nilsen G. Austevoll Bjerke Travbane 1 19/1 - 09 / 7 2600 17,1a 74
G. Austevoll Siri Braathen G. Austevoll Klosterskogen Travbane 3 05/1 - 02 / 12 1700 17,7a 132
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Drammen Travbane 4 22/12 - 05 / 5 2100 18,0a 69
5 2019: -4 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -15 -2 -1 -2 -8 -84 500
Willy Invalley 5 Plass 228 000
7 år M.BRUN V v.Cromwell (US) H. Eggen Bjerke Travbane 0 28/11 - 08 / 12 2100 16,0a 423
e. Bertha Invalley v. David Raymond* (US) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 5 10/11 - 04 / 5 2100 15,0a 183
Truls Desserud /Prestfoss T. Desserud Drammen Travbane 1 30/10 - 01 / 6 2100 16,0a 47
T. Desserud H. Eggen Drammen Travbane 2 18/10 - 05 / 1 2100 15,1a 94
mørkblå m/lysblå og hvit v. T. Desserud Bjerke Travbane 4 03/10 - 06 / 8 1609 13,6a 185
6 2019: -7 -1 -1 -0 -3 -64 221 2018: -13 -2 -1 -1 -5 -101 500
Got You B.R. 6 Plass 283 721
5 år BRUN HP v.Love You* (FR) E. Høitomt Sørlandets Travpark 4 24/2 - 04 / 5 2140 14,6a 21
e. Sharapova (US) v. Andover Hall* (US) E. Høitomt Forus Travbane - 09/2 - 07 / 9 2040 dg a 48
Jørn Amundsen-Kristin Kaste Lona T. Solberg Bjerke Travbane - 30/1 - 07 / 12 1609 dg a 106
T. Solberg E. Høitomt Momarken Travbane 4 17/1 - 03 / 9 2140 17,3a 41
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 7 09/9 - 03 / 11 2100 14,8a 622
7 2019: -7 -0 -0 -1 -3 -17 000 2018: -19 -2 -2 -3 -5 -104 500
Rock The Boat 7 Plass 232 500
7 år BRUN V v.Thai Tanic H. Bjørntvedt Jarlsberg Travbane - 16/2 - 01 / 6 2100 dg a 115
e. Sugar Frances v. Sugarcane Hanover* (US) J. Undem Klosterskogen Travbane 3 28/1 - 06 / 11 1700 15,9a 254
Elsa Fiskum Bjørntvedt /Skien J. Undem Sørlandets Travpark 4 16/12 - 01 / 8 2140 16,4a 232
J. Undem Elsa Fiskum Bjørntvedt J. Undem Sørlandets Travpark 1 02/12 - 03 / 3 1609 14,9a 224
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Drammen Travbane 0 08/11 - 05 / 5 2100 18,0a 478
8 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -10 -2 -0 -1 -1 -39 000
Robben 8 Plass 130 500
9 år BRUN V v.Adams Hall* (US) T. Lindbak Biri Travbane 0 15/2 - 04 / 3 2100 17,1a 1088
e. Sugar Elegance v. Sugarcane Hanover* (US) T. Lindbak Bjerke Travbane 0 07/2 - 02 / 10 1609 16,9a 164
Arne Lindbak-Trond Lindbak T. Lindbak Bjerke Travbane 0 31/1 - 04 / 5 1609 19,6ag 155
T. Lindbak T. Lindbak Biri Travbane 0 14/12 - 06 / 12 1609 16,8a 560
Blå m/m.blå, gull,hv.strip skråfe,ermr T. Lindbak Biri Travbane 1 30/11 - 03 / 1 1609 20,1a 122
9 2019: -8 -3 -1 -0 -2 -73 000 2018: -19 -2 -4 -5 -6 -125 500
Laylock Classic 9 Plass 245 000
5 år MØRKBR V v.Mr. Commissioner (US) K. Malmin Biri Travbane 1 15/2 - 06 / 3 2100 16,3a 48
e. Wega Laylock v. Trade Balance* (US) K. Malmin Biri Travbane 0 02/2 - 01 / 6 2100 17,1a 51
Stall Bergsund AS /Hønefoss K. Malmin Bjerke Travbane 4 23/1 - 01 / 3 2100 15,3a 114
K. Malmin Trond Anderssen (T) V. Orstad Bjerke Travbane - 16/1 - 06 / 4 2100 dg a 94
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Bjerke Travbane 4 09/1 - 05 / 5 1609 14,3ag 83
10 2019: -8 -3 -0 -1 -1 -55 500 2018: -15 -3 -3 -0 -5 -111 000
Lady Lara 10 Plass 255 500
5 år BRUN HP v.Viking Frecel V. Hop Klosterskogen Travbane 0 28/1 - 06 / 6 1700 18,2ag 40
e. Lovely Lady v. Hr. Siem (DK) V. Hop Bjerke Travbane 0 16/1 - 01 / 6 1609 15,5a 88
Janne Rahd /Sandefjord V. Hop Jarlsberg Travbane 1 12/1 - 01 / 4 2100 15,8a 33
Å. Tengsareid Lars M. Søvik (T) L. Kolle Bjerke Travbane 1 03/1 - 04 / 2 2100 16,0a 21
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 2 16/12 - 01 / 6 2140 15,6a 115
11 2019: -8 -0 -0 -0 -2 -6 000 2018: -19 -0 -3 -0 -7 -56 000
Golden's Pride 11 Plass 142 500
8 år MØRKBR V v.Golden Globe* (US) E. Skaug Bjerke Travbane - 14/2 - 04 / 12 1609 dg a 708
e. Withney Heikant (DE) v. Chips And Fish* (US) E. Skaug Bjerke Travbane 6 31/1 - 04 / 9 1609 16,1a 335
Jan Gulbrandsen /Drammen E. Skaug Jarlsberg Travbane 0 18/1 - 04 / 11 2100 17,1a 2440
E. Skaug Jan Gulbrandsen L. Kolle Bjerke Travbane 5 10/1 - 04 / 8 1609 15,3a 164
gul m/hvitt belte/ermr. sv/gule stripe E. Skaug Jarlsberg Travbane 5 28/12 - 06 / 10 2100 17,4a 510
12 2019: -6 -0 -0 -2 -2 -20 000 2018: -11 -2 -0 -1 -3 -46 000
HöwingsSilberpfeil (S) 12 Plass 209 955
9 år SKIMMEL V v.Good As Gold* (S) J. Dagsvold Forus Travbane 3 21/1 - 08 / 6 2040 17,3ag 19
e. Höwings Jette (DE) v. Dustin Columbus (DE) V. Hop Klosterskogen Travbane 3 17/1 - 06 / 4 2100 17,6a 52
Jeanett M. Dagsvold-Dag Frode Lobben E. Høitomt Sørlandets Travpark 5 13/1 - 05 / 1 2140 18,3a 42
O. Østre Jeanett Marie Dagsvold (A) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 28/12 - 02 / 5 2100 15,7a 24
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame J. Dagsvold Drammen Travbane 1 22/12 - 02 / 6 2100 17,7ag 84