<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:45 V65-6
V5-3
DD-2


Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 100.001 kr.
For 3-15-årige høyest 180.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-9-10 Plass : 6-9-10

1 2019: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -15 -0 -1 -1 -4 -27 000
H.M. Urd 2100 1 Plass 85 200
9 år MØRKBR HP v.Norne G. Nordbotten Bjerke Travbane 0 08/2 - 03 / 10 1609 30,8a 1176
e. Overskeid Ili v. Ilmin D. Dalen Bjerke Travbane 0 09/1 - 04 / 9 2160 33,0 r 68
Geir Nordbotten /Stokke D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 28/12 - 04 / 8 1609 31,2ag 49
G. Nordbotten G. Nordbotten Drammen Travbane 5 22/12 - 04 / 6 2100 32,7a 462
mørkegrønn m/blått sk.stk, hvit hest G. Nordbotten Sørlandets Travpark 5 16/12 - 04 / 6 2180 31,7 572
2 2019: -12 -3 -2 -2 -3 -97 500 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000
Jentefuten 2 Plass 131 500
5 år MØRKBR V v.Åsajerven G. Flåten Bjerke Travbane 3 20/2 - 05 / 3 2100 31,6ag 69
e. Jentami v. Elding G. Flåten Momarken Travbane 1 05/2 - 05 / 4 2160 32,4 33
Ståle Dyngeland /Nesttun G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 01/2 - 04 / 1 2100 32,9 g 38
G. Flåten G. Flåten Jarlsberg Travbane 5 18/1 - 01 / 1 2100 31,0a 27
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Bjerke Travbane 1 09/1 - 03 / 3 2140 32,1 33
3 2019: -5 -2 -0 -1 -1 -42 000 2018: -10 -2 -1 -0 -3 -46 000
Sølv Gutt 2120 1 Plass 191 000
8 år RØDBRUN V v.Bork Odin T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 07/2 - 06 / 1 1700 29,5a 71
e. Kraftsol v. Alm Svarten T. Solberg Sørlandets Travpark 0 06/10 - 01 / 7 2160 br g 129
Sissil Pedersen /Skien T. Solberg Jarlsberg Travbane 1 21/9 - 02 / 4 1609 28,9a 43
T. Solberg Sissil Pedersen T. Solberg Klosterskogen Travbane 6 01/9 - 05 / 13 2120 29,3 485
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Klosterskogen Travbane 6 22/8 - 06 / 6 2100 31,5a 44
4 2019: -6 -0 -0 -0 -2 -7 000 2018: -21 -2 -0 -1 -9 -80 000
Magnums Mocca 2 Plass 181 500
9 år MØRKBR HP v.Krageboen G. Austevoll Biri Travbane 0 15/2 - 03 / 1 1609 29,3ag 284
e. Trø Vesla v. Spikeld G. Austevoll Klosterskogen Travbane 4 07/2 - 06 / 10 1700 29,9a 216
Inge Brusletto /Geilo D. Dalen Bjerke Travbane 0 30/1 - 05 / 5 2100 30,4a 316
D. Dalen Inge Brusletto M. Øyo Bjerke Travbane 5 12/12 - 06 / 5 1609 28,1a 283
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek M. Øyo Bjerke Travbane - 05/12 - 04 / 3 2100 dg a 398
5 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -10 -1 -2 -1 -1 -61 000
Tako Ø.K. 3 Plass 164 000
6 år SVART V v.Tekno Odin J. Undem Jarlsberg Travbane - 18/1 - 06 / 2 1609 dg ag 32
e. Taletta v. Rigel Jo J. Undem Bjerke Travbane 2 12/12 - 06 / 2 1609 27,8a 56
Jan Gustavsen /Skien A. Akselsen Sørlandets Travpark 0 21/7 - 05 / 6 2140 30,9 g 65
J. Undem F. Hamre Jarlsberg Travbane - 09/7 - 04 / 7 1609 dg a 26
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Sørlandets Travpark 0 03/6 - 06 / 2 2140 30,5a 41
6 2019: -7 -1 -0 -1 -1 -28 000 2018: -16 -2 -0 -1 -4 -63 500
Komnes Molla 4 Plass 194 500
6 år RØD HP v.Wik Stjernen R. Aarlie Klosterskogen Travbane 0 28/1 - 03 / 9 2140 35,2 r 882
e. Komnes Sol v. Moe Odin I. Lamvik Bjerke Travbane 0 23/1 - 02 / 1 2140 32,7 192
Stall Eldo J. Gaustad Klosterskogen Travbane 0 05/1 - 05 / 10 2120 31,5 940
J. Gaustad D. Dalen Momarken Travbane 4 04/12 - 06 / 3 1640 29,1a 106
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Momarken Travbane 0 30/10 - 02 / 8 1640 33,1a 382
7 2019: -6 -1 -0 -1 -3 -31 000 2018: -12 -2 -4 -2 -2 -95 000
Bjønnum Baus 5 Plass 172 121
5 år SVART H v.Moe Odin P. Kals Sørlandets Travpark 0 13/1 - 01 / 2 2140 br g 334
e. Sorbstjerna v. Røder P. Kals Bjerke Travbane 2 12/9 - 05 / 12 2100 29,7ag 120
Gaut Bjønnum-Kjetil Bjønnum P. Kals Klosterskogen Travbane - 01/9 - 05 / 11 2120 dv 117
P. Kals Gaut Bjønnum P. Kals Klosterskogen Travbane - 22/8 - 06 / 2 2100 dv a 49
Gull M/rødt sidefelt og ermer. P. Kals Sørlandets Travpark 5 21/7 - 05 / 3 2140 28,5 322
8 2019: -5 -0 -1 -0 -3 -31 000 2018: -14 -4 -5 -2 -2 -172 000
Vital Vinter 6 Plass 203 000
4 år BRUN V v.Moe Svarten K. Løvdal Sørlandets Travpark 6 24/2 - 03 / 1 2140 28,6 63
e. Vital Sjanell v. Elding G. Austevoll Jarlsberg Travbane 5 12/1 - 03 / 6 2120 30,0 59
Stall Vital Vinter G. Austevoll Momarken Travbane 4 27/12 - 04 / 11 2180 30,0 g 76
G. Austevoll Kjell Løvdal (T) G. Austevoll Bjerke Travbane 2 15/12 - 02 / 7 1660 28,7 45
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Klosterskogen Travbane 1 01/12 - 03 / 3 2120 30,2 73
9 2019: -6 -1 -2 -0 -2 -36 000 2018: -5 -0 -0 -0 -1 -3 000
Sager'n 7 Plass 140 250
7 år MØRKBR V v.Dotterud Teddy G. Austevoll Klosterskogen Travbane 1 18/2 - 05 / 6 2100 32,7 72
e. Lykkevara v. Lykke Gutten G. Austevoll Jarlsberg Travbane 5 01/2 - 04 / 7 2120 30,5 g 104
Svein Saga-Anne Grethe Saga G. Austevoll Klosterskogen Travbane 2 17/1 - 05 / 10 2120 32,4 316
E. Høitomt Svein Saga K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 0 09/12 - 02 / 10 1700 33,1a 83
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 0 01/11 - 06 / 9 2100 30,6a 168
10 2019: -8 -0 -0 -2 -4 -26 000 2018: -26 -2 -2 -2 -8 -99 500
Hafell Kuling 8 Plass 166 000
6 år LYSBRUN V v.Stiv Kuling E. Gravdal Bjerke Travbane 3 20/2 - 03 / 10 2100 29,8a 303
e. Løng Pia v. Dublan E. Gravdal Klosterskogen Travbane 5 07/2 - 06 / 6 1700 30,3a 168
John Øystein Gjønnes /Fannrem E. Gravdal Bjerke Travbane 6 24/1 - 02 / 10 1609 28,7a 147
E. Gravdal E. Gravdal Jarlsberg Travbane 5 18/1 - 06 / 4 1609 27,7a 457
Hvit/grønn todelt, gr.ermer,rekl H. Eggen Drammen Travbane 0 22/12 - 07 / 9 2100 33,0ag 236
11 2019: -8 -0 -1 -0 -3 -31 500 2018: -17 -1 -0 -1 -10 -53 000
Jerkeld Frøya 9 Plass 153 500
11 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld V. Hop Klosterskogen Travbane - 07/2 - 06 / 5 1700 dg a 143
e. Jærvsø Frøya v. Järvsöfaks (S) V. Hop Bjerke Travbane 0 30/1 - 05 / 3 2100 31,1a 372
Maria Andreassen /Stavern V. Hop Jarlsberg Travbane 4 18/1 - 06 / 9 1609 27,5a 63
O. Østre Maria Andreassen (P) V. Hop Klosterskogen Travbane 2 05/1 - 07 / 7 2100 31,6a 184
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame V. Hop Jarlsberg Travbane 1 20/12 - 01 / 6 2100 32,5a 114
12 2019: -8 -0 -0 -0 -2 -6 500 2018: -21 -0 -0 -0 -7 -23 500
Stjerne Smell 10 Plass 150 200
10 år BRUN V v.Stjerne Faks S. Juklerød Sørlandets Travpark 0 24/2 - 06 / 9 2180 30,0 303
e. Stjernejanna v. Elding S. Juklerød Klosterskogen Travbane 0 18/2 - 05 / 9 2120 34,3 g 1532
Stine Hansen Juklerød /Stabbestad S. Juklerød Klosterskogen Travbane 6 07/2 - 06 / 8 1700 30,4ag 711
S. Juklerød S. Juklerød Sørlandets Travpark 0 27/1 - 05 / 10 2140 32,7a 589
Rød, hvi kilef felt,hvit erm,rød ermst S. Juklerød Klosterskogen Travbane 0 19/11 - 04 / 8 1700 31,1ag 2145
13 2019: -3 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -20 -0 -0 -1 -9 -36 500
Kos Vinna 11 Plass 123 000
9 år BRUN HP v.Vinning Kos S. Jessen Klosterskogen Travbane - 18/2 - 05 / 2 2100 dg 1326
e. Rigel Edda v. Alm Rigel S. Jessen Klosterskogen Travbane 3 28/1 - 04 / 6 2140 33,1 g 457
Odd Arne Aaland-Marthe Tennøy Lundanes J. Undem Jarlsberg Travbane 0 18/1 - 01 / 10 2100 31,0a 459
S. Jessen Odd Arne Aaland A. Akselsen Momarken Travbane 0 27/12 - 01 / 12 2200 36,4 rg 298
Svart/gull/svart tredelt, gull arm,rek J. Undem Klosterskogen Travbane 5 09/12 - 02 / 3 1700 32,8a 374