<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:40 V65-3
TIDSLØP
TIDSLØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for tid 1.36,0 og bedre, 40 m. for tid 1.34,5 og bedre.
For 3-15-årige med rekord 1.33,0 og dårligere.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
3. Løp
Røde Vinner : 9 Duo : Trippel : 9-3-11 Plass : 9-3-11

1 2019: -3 -1 -0 -1 -0 -17 000 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000
Mikkel Hest 2100 1 Plass 19 000
4 år MØRKBR V v.Voje Faks T. Solberg Klosterskogen Travbane 3 07/2 - 02 / 4 2100 36,8 64
e. Miamin v. Tangen Scott V. Hop Klosterskogen Travbane 5 16/8 - 08 / 9 2100 40,0 g 69
Anniken Mastereid /Skien A. Andersen Jarlsberg Travbane - 05/7 - 08 / 4 2100 dg 1185
T. Solberg Anniken Mastereid A. Andersen Klosterskogen Travbane P 07/6 - 20 / 6 2120 40,3 P
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek A. Andersen Klosterskogen Travbane - 19/4 - 20 / 2 2100 dg r N
2 2019: -4 -0 -0 -1 -2 -7 500 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000
Nuvre Faks 2 Plass 9 500
11 år SVART V v.Järvsöfaks (S) A. Frønes Klosterskogen Travbane 3 18/2 - 07 / 3 2100 39,8 112
e. Nuvre Tussa v. Troll Jahn A. Frønes Klosterskogen Travbane 6 28/1 - 08 / 2 2100 39,4 g 105
Halvor Øyen /Sauland A. Frønes Jarlsberg Travbane - 25/11 - 08 / 3 2100 dg 165
A. Frønes Halvor Øyen O. Østre Klosterskogen Travbane 8 01/11 - 03 / 1 2100 37,0 113
Mørkblå m/burg. ermer, reklame A. Frønes Klosterskogen Travbane P 16/8 - 20 / 1 2100 41,0 P
3 2019: -2 -1 -1 -0 -0 -16 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Frøyu Ravn 3 Plass 16 000
4 år SVART V v.Norheim Svenn G. Gundersen Momarken Travbane 1 12/2 - 08 / 6 2140 36,3 16
e. Frøyu Sara v. Lome Elden M. Gundersen Drammen Travbane P 26/11 - 21 / 3 2120 37,7 g P
Mari Foss Frøhaug-Nils-Erik Frøhaug N. Frøhaug Biri Travbane 24/11 - 21 / 3 2120 53,3 B
G. Gundersen Nils-Erik Frøhaug (A) N. Frøhaug Jarlsberg Travbane 27/8 - 20 / 7 2120 53,3 B
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer
4 2019: -1 -1 -0 -0 -0 -10 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Nordby Elle 4 Plass 10 000
4 år BRUN HP v.Bork Odin P. Midtfjeld Klosterskogen Travbane 1 18/2 - 07 / 4 2100 37,0 24
e. Norheim Faxa v. Järvsöfaks (S) K. Malmin Biri Travbane P 11/1 - 20 / 9 2120 38,9 P
Bodil Sælid-Georg William Sverdrup
P. Midtfjeld Stian Eilefsen (T)
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek
5 2019: -6 -1 -1 -1 -1 -27 107 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Koseboen 5 Plass 27 107
8 år RØD V v.Krageboen M. Pedersen Klosterskogen Travbane 2 18/2 - 07 / 7 2100 37,4 47
e. Troll Kosa v. Kos Knekten M. Pedersen Momarken Travbane - 12/2 - 08 / 10 2140 dg 124
Unni-Beate Myren-Terje Ringlund M. Pedersen Bjerke Travbane P 30/1 - 20 / 3 2160 36,9 P
M. Pedersen Ø. Ruttenborg Biri Travbane 25/10 - 22 / 2 2120 54,0 B
Hvit/blå halv, hvite ermer, rekl. Ø. Ruttenborg Biri Travbane 14/6 - 20 / 4 2100 53,8 B
6 2019: -4 -0 -1 -0 -2 -9 000 2018: -2 -0 -0 -0 -2 -4 000
Motvind 6 Plass 13 000
5 år MØRKBR HP v.Stiv Kuling J. Undem Klosterskogen Travbane 2 28/1 - 08 / 3 2100 37,9 g 86
e. Motgang v. Pål Even J. Undem Jarlsberg Travbane - 18/1 - 07 / 1 2100 dg g 222
Stall Loosers C. Engebråthen Klosterskogen Travbane 6 25/10 - 07 / 4 2100 39,5 g 187
J. Undem Morten Kolstad C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 6 12/10 - 07 / 5 2100 36,7ag 48
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek E. Høitomt Jarlsberg Travbane P 02/9 - 21 / 6 2120 41,2 g P
7 2019: -5 -0 -1 -0 -2 -11 000 2018: -4 -0 -0 -0 -2 -4 000
Gjærla Stjerna 7 Plass 15 000
5 år MØRKBR HP v.Åsajerven G. Flåten Klosterskogen Travbane 0 07/2 - 02 / 2 2100 40,5 g 412
e. Lille Gjærla v. Prins Juventus G. Flåten Jarlsberg Travbane 5 18/1 - 07 / 8 2100 37,2 477
Vebjørn Anholt-Rita Dahl Anholt G. Flåten Jarlsberg Travbane - 28/12 - 08 / 3 2100 dg 193
O. Østre Vebjørn Anholt G. Flåten Jarlsberg Travbane - 25/11 - 08 / 10 2100 dg 136
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame G. Flåten Klosterskogen Travbane 5 25/10 - 07 / 8 2100 38,0 g 127
8 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -5 000
Gyri Jenta 8 Plass 5 000
4 år SVART HP v.Norheim Svenn E. Høitomt Klosterskogen Travbane 6 08/11 - 07 / 2 2100 37,4 147
e. Ulve Dokka v. Elding E. Høitomt Klosterskogen Travbane P 25/10 - 20 / 2 2100 41,7 P
Olav Kaasin-Gyri Kaasin E. Høitomt Klosterskogen Travbane 24/9 - 21 / 6 1720 59,2 g B
E. Høitomt Olav Kaasin T. Solberg Jarlsberg Travbane 12/9 - 23 / 9 2120 59,4 g B
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
9 2019: -6 -1 -1 -1 -3 -31 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Birk Faks 9 Plass 31 000
4 år SVART H v.Åsajerven V. Hop Klosterskogen Travbane 5 07/2 - 02 / 6 2100 38,9 242
e. Birk Vilja v. Moe Odin V. Hop Klosterskogen Travbane 5 28/1 - 08 / 1 2100 38,1 75
Arthur Bø /Bø I Telemark V. Hop Jarlsberg Travbane P 28/12 - 20 / 4 2100 40,5 P
Å. Tengsareid Arthur Bø (T) T. Tvedt Klosterskogen Travbane 12/10 - 21 / 1 1700 54,8 B
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 10/8 - 21 / 3 1700 54,2 g B
10 2019: -5 -0 -0 -1 -1 -7 000 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -2 500
Alve Prinsen 10 Plass 9 500
9 år GUL BORKET V v.Feseth Lynet J. Undem Klosterskogen Travbane 6 07/2 - 02 / 1 2100 39,1 159
e. Rato Dunna v. Atom Vinter J. Undem Jarlsberg Travbane 3 04/1 - 07 / 1 2100 36,9 174
Janna C. Halvorsen /Skien J. Undem Jarlsberg Travbane 4 28/12 - 08 / 6 2100 nc 74
K. Dalsbotten Janna Chatrine Halvorsen J. Undem Jarlsberg Travbane P 25/11 - 21 / 2 2120 38,8 P
Mørkblå,hvit kile&mansj,lysbl.kant,rek R. Tvedt Bergen Travpark 28/8 - 22 / 1 1600 59,8 g B
11 2019: -4 -0 -2 -1 -0 -18 000 2018: -2 -0 -1 -0 -1 -8 000
Skeie Ida 2120 1 Plass 26 000
4 år MØRKBR HP v.Bork Odin L. Kolle Klosterskogen Travbane 2 07/2 - 02 / 8 2120 35,6 147
e. Gam Garbo v. Elding L. Kolle Jarlsberg Travbane 5 23/12 - 08 / 3 2100 36,9 31
Jan Th. Holthe /Langangen L. Kolle Jarlsberg Travbane 2 25/11 - 08 / 11 2100 35,0 r 36
L. Kolle Jan Th. Holthe L. Kolle Jarlsberg Travbane P 02/11 - 20 / 7 2120 38,0 g P
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl
12 2019: -6 -4 -0 -0 -2 -55 032 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Rive Rakett 2 Plass 55 032
5 år BRUN V v.Spikeld O. Mikkelborg Klosterskogen Travbane 1 07/2 - 02 / 7 2120 34,9 15
e. Førlands Trolla v. Järvsöfaks (S) O. Mikkelborg Klosterskogen Travbane 1 28/1 - 08 / 6 2100 37,1 g 15
Karina Beate Andersen O. Mikkelborg Bjerke Travbane P 16/1 - 20 / 4 2160 36,5 P
O. Mikkelborg O. Mikkelborg Bjerke Travbane N 02/1 - 20 / 3 2160 37,4 r N
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl
13 2019: -6 -0 -3 -0 -3 -26 000 2018: -6 -0 -1 -0 -3 -13 000
Løvefaks 2140 1 Plass 39 000
7 år SVART V v.Norheim Faksen J. Eriksen Sørlandets Travpark 2 24/2 - 09 / 7 2180 34,0 41
e. Løve Jerka v. Auvin (S) J. Eriksen Sørlandets Travpark 2 10/2 - 07 / 4 2160 33,9 127
Helene G. Forberg-Greger Forberg Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 5 27/1 - 03 / 3 2140 34,3 g 219
J. Eriksen Helene G. Forberg (A) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 6 19/11 - 07 / 12 2120 36,7 g 35
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 2 01/11 - 03 / 14 2120 34,9 128
14 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -5 -1 -0 -0 -4 -52 000
Voje Faksa 2 Plass 52 000
4 år SVART HP v.Hellin Faxen G. Flåten Drammen Travbane 5 26/11 - 01 / 6 2120 34,7 rg 26
e. Voje Lykka v. Lykkebron* G. Flåten Klosterskogen Travbane 1 08/11 - 07 / 7 2120 33,5 26
Stall Bøhæringane, Bø I Telemark G. Flåten Bjerke Travbane 6 24/10 - 09 / 9 2160 35,1 g 147
G. Flåten L. Kolle Klosterskogen Travbane 6 01/10 - 08 / 5 2120 35,4 144
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Jarlsberg Travbane 5 21/9 - 07 / 4 2100 36,6 g 58