<<< Forrige løp
Start ca kl. 14:15 V5-5
DAY STAS LØP

Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 18.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 9 Duo : Trippel : 9-4-10 Plass : 9-4-10

1 2019: -5 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -5 -0 -0 -0 -3 -9 000
Such A Night 2100 1 Plass 12 000
4 år MØRKBR V v.Sam Bourbon (FR) M. Pedersen Biri Travbane 4 22/2 - 07 / 8 2100 20,5a 178
e. Shocking Mystery v. Ken Warkentin (US) M. Pedersen Bjerke Travbane 0 08/2 - 02 / 3 2100 20,3ag 323
Sigbjørn Kolnes /Skedsmokorset M. Pedersen Bjerke Travbane - 24/1 - 07 / 2 2100 dg a 293
M. Pedersen M. Pedersen Bjerke Travbane 0 16/1 - 02 / 5 2100 19,4a 361
Hvit/blå halv, hvite ermer, rekl. M. Pedersen Bjerke Travbane 0 26/12 - 08 / 5 2100 20,4ag 272
2 2019: -4 -0 -0 -0 -4 -11 490 2018: -6 -0 -1 -0 -4 -18 000
Revenue Speed 2 Plass 29 490
4 år BRUN V v.Revenue* (S) K. Ødegaard Bjerke Travbane 0 26/12 - 08 / 10 2100 19,1a 376
e. Chip Lady v. Chipmate* (US) O. Sagholen Biri Travbane 4 30/11 - 07 / 8 2100 23,4a 83
Arild Langseter-Kristine Skaug O. Sagholen Biri Travbane 4 16/11 - 07 / 1 2100 18,7a 172
O. Sagholen G. Austevoll Bjerke Travbane 5 07/11 - 01 / 2 2140 19,8 g 231
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Jarlsberg Travbane 2 26/10 - 08 / 4 2100 21,0 241
3 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -6 -0 -0 -2 -2 -17 000
Covergirl Division 3 Plass 20 000
4 år BRUN HP v.L'Ideal Bricois (FR) B. Steinseth Bjerke Travbane 0 31/10 - 02 / 2 2100 18,5a 384
e. Calendar Girl v. Supergill* (US) B. Steinseth Bjerke Travbane 6 19/9 - 01 / 7 2100 17,0a 833
Jan Bragerhaug /Slidre B. Steinseth Bjerke Travbane 0 27/8 - 07 / 6 2100 br a 749
B. Steinseth Jan Bragerhaug B. Steinseth Biri Travbane 3 10/8 - 01 / 5 2100 22,8a 21
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Bjerke Travbane 3 25/7 - 09 / 1 2140 17,8 176
4 2019: -3 -0 -2 -0 -1 -18 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Calmass 4 Plass 18 000
3 år BRUN V v.Muscle Mass* (US) A. Akselsen Bjerke Travbane 2 13/2 - 08 / 2 2140 20,3 47
e. Caltina Hall v. Banker Hall* (US) A. Akselsen Bjerke Travbane 5 30/1 - 08 / 9 2140 19,9 23
Carl Gunnar Myhre-Fredrik Eike Myhre A. Akselsen Jarlsberg Travbane P 26/10 - 21 / 4 2100 20,0 P
A. Akselsen Frode Hamre (T)
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv
5 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -7 -0 -0 -1 -3 -13 000
Kosmos Pride 5 Plass 16 500
6 år BRUN H v.Kosmos Star A. Stensen Biri Travbane 0 23/11 - 03 / 4 2100 21,5a 265
e. Traveling Harbor v. Lasting Tribute (US) A. Stensen Bjerke Travbane 0 12/9 - 02 / 4 2100 br a 547
Marianne Mølmen-Stein E. Thorud A. Stensen Biri Travbane 0 27/7 - 11 / 2 2100 18,9a 638
A. Stensen Marianne Mølmen A. Stensen Bjerke Travbane 3 18/4 - 09 / 6 2140 20,7 131
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam K. Kvasnes Bjerke Travbane 7 28/2 - 01 / 4 2140 20,9 g 64
6 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -2 -0 -0 -0 -2 -4 000
Fancy 6 Plass 6 000
5 år BRUN HP v.Smooth Moves (US) E. Gravdal Jarlsberg Travbane 7 07/12 - 08 / 10 2100 21,7ag 833
e. Thai Rainbow v. Arndon (US) E. Gravdal Drammen Travbane 6 26/11 - 04 / 4 2100 20,1a 609
Ulv Sverre Nilsen /Holmestrand E. Gravdal Drammen Travbane P 18/10 - 21 / 1 2100 22,5 P
E. Gravdal Ulv Sverre Nilsen
Hvit/grønn todelt, gr.ermer,rekl
7 2019: -3 -0 -0 -0 -3 -8 212 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -474
Ken Tooma* (S) 7 Plass 8 686
5 år M.BRUN V v.Crazed* (US) J. Kontio Örebro 5 07/2 - 02 / 11 2140 21,6 153
e. Infinite Mass (S) v. Mack Lobell* (US) M. Jakobsson Färjestad 6 21/1 - 01 / 2 2140 21,9 g 250
Sverige T. Solberg Bjerke Travbane 7 02/1 - 08 / 10 2140 21,1 100
E. Høitomt Peter Strømberg (T) P. Strømberg Årjäng 0 07/10 - 03 / 10 2140 20,1 g 133
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek P. Strømberg Årjäng P 15/9 - 14 / 1 2140 20,7 P
8 2019: -3 -0 -0 -0 -3 -10 500 2018: -1 -0 -0 -1 -0 -5 000
I.D. Glamour 8 Plass 15 500
4 år BRUN HP v.Ganymede (FR) K. Johansen Bjerke Travbane 4 14/2 - 02 / 9 2100 20,0a 171
e. Glamour Bi (IT) v. Toss Out* (US) K. Johansen Bjerke Travbane 6 30/1 - 08 / 1 2140 20,1 114
KJ Travtjenester AS /Mogreina H. Storås Bjerke Travbane 4 02/1 - 08 / 6 2140 20,7 48
K. Johansen H. Storås Bjerke Travbane 3 19/12 - 01 / 6 2140 21,1 50
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm H. Storås Bjerke Travbane P 28/11 - 21 / 1 2140 21,9 P
9 2019: -4 -4 -0 -0 -0 -82 428 2018: -1 -1 -0 -0 -0 -12 000
Orlando Classic 9 Plass 94 428
5 år MØRKBR V v.Orlando Vici (FR) K. Malmin Biri Travbane 1 21/12 - 08 / 2 2100 19,4 10
e. Prima As (DE) v. Diamond Way (DE) K. Malmin Bjerke Travbane P 12/12 - 20 / 1 2140 18,1 P
Stall Bergsund AS & Stall P.M. K. Malmin Bjerke Travbane - 20/12 - 20 / 3 2140 dgpp N
K. Malmin Trond Anderssen (T)
Mørkblå med gul reklame/bånd
10 2019: -5 -1 -1 -1 -1 -27 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Primero Greentown 10 Plass 27 000
5 år BRUN V v.Cantab Hall (US) P. Midtfjeld Bjerke Travbane - 08/2 - 02 / 6 2100 dg a 40
e. Magnifique S.E. (S) v. Love You* (FR) P. Midtfjeld Momarken Travbane 1 22/1 - 07 / 2 2140 19,0 r 25
Stall Greentown P. Midtfjeld Momarken Travbane P 08/1 - 20 / 1 2140 20,0 P
P. Midtfjeld A. Akselsen Jarlsberg Travbane P 24/2 - 20 / 4 2100 23,5 g P
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek
11 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -9 -0 -0 -1 -3 -12 000
Violetta Ravina 11 Plass 18 000
5 år BRUN HP v.S.J.'s Photo* (US) C. Engebråthen Bjerke Travbane 6 08/2 - 02 / 2 2100 20,1ag 1148
e. Bijou Hanover (US) v. Malabar Man* (US) C. Engebråthen Klosterskogen Travbane 0 28/1 - 02 / 5 2100 19,6a 379
Stall Photo Crown C. Engebråthen Momarken Travbane 0 11/12 - 02 / 8 2140 19,8ag 972
C. Engebråthen C. Engebråthen Biri Travbane 5 30/11 - 07 / 6 2100 23,6a 240
Grå m/grønne sidefelt + ermer, rekl. C. Engebråthen Biri Travbane 7 16/11 - 07 / 4 2100 18,9a 226