<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 13:40 V5-3
BASEKVIKKS LØP

Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 40.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-8-7 Plass : 1-8-7

1 2019: -3 -1 -0 -0 -2 -21 000 2018: -4 -2 -0 -0 -0 -40 000
Tusse Gutt 2100 1 Plass 61 000
4 år BRUN H v.Stiv Kuling L. Kolle Momarken Travbane 0 27/12 - 04 / 2 2140 br g 190
e. Hjelset Sofi v. Pål Even T. Wollebæk Biri Travbane 0 16/11 - 03 / 4 2120 35,3 g 58
Ole Fredrik Dæhli /Stavsjø T. Wollebæk Bjerke Travbane 1 24/10 - 09 / 7 2140 33,5 28
A. Stensen Ole Fredrik Dæhli V. Hop Biri Travbane 1 19/10 - 08 / 11 2100 35,2 30
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam L. Kolle Biri Travbane P 09/3 - 20 / 3 2120 42,5 P
2 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -7 -2 -2 -0 -2 -40 000
Spang Stilig 2 Plass 40 000
5 år SVART H v.Moe Odin G. Gundersen Biri Travbane 0 21/12 - 03 / 1 2100 34,3 19
e. Alm Elaisa v. Frigg Mollyn G. Gundersen Momarken Travbane 2 04/12 - 04 / 5 2140 35,4 23
Inger Hilde Johansen-Per Johansen G. Gundersen Biri Travbane 1 16/11 - 08 / 2 2100 34,7 g 59
P. Johansen G. Gundersen Momarken Travbane 1 04/11 - 07 / 1 2140 36,0 27
mørkblå m/røde og hvite bånd, reklame G. Gundersen Biri Travbane 5 28/10 - 02 / 7 2100 35,2 89
3 2019: -4 -0 -0 -0 -2 -5 474 2018: -6 -2 -0 -2 -2 -38 000
Granli Scott 3 Plass 43 474
5 år BORKET V v.Tangen Scott K. Brenden Biri Travbane 5 25/1 - 03 / 7 2100 36,0 g 68
e. Krylling Sylfiden v. Lome Elden K. Brenden Bjerke Travbane 0 16/1 - 03 / 2 2140 35,2 84
Finn Gjems /Granli K. Brenden Bjerke Travbane 3 26/12 - 03 / 6 2160 34,7 g 94
K. Brenden Finn Gjems K. Brenden Biri Travbane 1 14/12 - 03 / 7 2120 35,2 58
Gul m/ svart skråbånd, svarte hestesko K. Brenden Biri Travbane 3 23/11 - 08 / 2 2100 35,5 206
4 2019: -7 -0 -0 -0 -4 -11 000 2018: -5 -0 -1 -0 -4 -17 000
Godinåsprinsen 4 Plass 28 000
6 år BRUN V v.Feseth Lynet A. Stensen Biri Travbane 5 15/2 - 07 / 7 2140 35,7 111
e. Slåtsve Tora v. Elding A. Stensen Bjerke Travbane 6 23/1 - 08 / 2 2140 34,2 108
Martin Øveraasen /Åsmarka E. Holm Bjerke Travbane 5 10/1 - 05 / 5 2100 33,5ag 118
E. Holm E. Holm Biri Travbane 4 14/12 - 03 / 4 2120 36,8 77
hvit m/grønn ruter/ermstr, reklame E. Holm Biri Travbane 4 30/11 - 08 / 7 2120 40,3 106
5 2019: -5 -1 -0 -1 -3 -30 500 2018: -2 -0 -1 -0 -1 -9 947
Furderud Stjerna 5 Plass 69 514
6 år SVART HP v.Lome Elden B. Humborstad Momarken Travbane 7 21/2 - 07 / 5 2160 34,8 66
e. Eng Mari v. Eng Svarten B. Humborstad Leangen Travbane 2 17/12 - 01 / 5 2140 34,8a 43
Bjørn Humborstad /Kongsvinger B. Humborstad Arvika 6 26/6 - 08 / 7 2100 32,8 555
B. Humborstad B. Humborstad Bjerke Travbane 0 08/11 - 06 / 2 1640 32,6 506
gul m/grått belte og ermring B. Humborstad Bjerke Travbane 0 18/10 - 02 / 4 2140 32,0 543
6 2019: -6 -1 -0 -1 -3 -28 843 2018: -4 -0 -0 -0 -2 -4 823
Moe Jokern* (S) 6 Plass 33 666
6 år BRUN V v.Moe Odin P. Nilsen Bjerke Travbane 6 08/2 - 07 / 7 2160 34,7 139
e. Joker Stina* v. Lome Elden P. Nilsen Romme 3 01/2 - 07 / 7 2160 34,7 24
Sverige P. Nilsen Momarken Travbane 1 22/1 - 03 / 7 2140 36,1 88
P. Nilsen P. Nilsen Bjerke Travbane 6 30/12 - 02 / 1 2140 36,0 589
Blå, rött bröstband; blå P. Nilsen Momarken Travbane 5 11/12 - 08 / 12 2140 35,8 119
7 2019: -6 -1 -1 -1 -2 -33 000 2018: -10 -0 -0 -1 -5 -29 000
Odins Zamurai 7 Plass 62 000
4 år MØRKBR V v.Slåttodin G. Austevoll Bjerke Travbane 5 31/1 - 06 / 3 2100 33,0a 180
e. Gomnes Faksa v. Trø Faks G. Austevoll Jarlsberg Travbane - 04/1 - 04 / 5 2100 dg 64
Tanja Johansen /Åsgårdstrand Å. Tengsareid Momarken Travbane 0 27/12 - 04 / 6 2140 br g 370
G. Austevoll Tanja Johansen (P) G. Austevoll Bjerke Travbane 3 05/12 - 01 / 1 2100 33,1ag 571
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl V. Hop Momarken Travbane - 19/6 - 07 / 8 2160 dg 129
8 2019: -9 -0 -2 -2 -3 -38 000 2018: -3 -0 -2 -0 -1 -24 000
Stjernebjørn 8 Plass 62 000
4 år BORKET V v.Slogum Bjørn J. Hansen Klosterskogen Travbane 4 18/2 - 03 / 1 2100 34,8 112
e. Eldina Elken v. Spikeld J. Hansen Jarlsberg Travbane 0 01/2 - 03 / 9 2140 33,9 g 88
Helene Johbraaten Hoverud /Åmot J. Hansen Bjerke Travbane 5 09/1 - 03 / 1 2140 32,8 89
J. Hansen Jan Morten Hansen (T) J. Hansen Bjerke Travbane 3 02/1 - 03 / 6 2160 33,2 78
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek J. Hansen Klosterskogen Travbane 2 08/11 - 07 / 6 2120 33,9 42
9 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -0 -1 -0 -3 -22 045
S.K.'s Ariel 9 Plass 22 045
4 år BRUN V v.H.G. Balder B. Steinseth Biri Travbane - 15/2 - 07 / 10 2140 dg 60
e. Demi v. Alm Silver H. Nordland Jarlsberg Travbane 0 14/9 - 07 / 10 2100 br ag 263
Tor Strømsjordet-Kjell Dolvik H. Nordland Bjerke Travbane 0 07/9 - 03 / 4 2140 39,9 r 648
B. Steinseth H. Nordland Bjerke Travbane 0 28/8 - 07 / 5 2100 35,0ag 1666
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj H. Nordland Årjäng - 14/8 - 06 / 7 2140 dg 357
10 2019: -3 -0 -1 -1 -1 -13 000 2018: -8 -1 -0 -1 -5 -26 500
Borka Støvern 10 Plass 39 500
7 år BORKET V v.Norheim Faksen D. Dalen Jarlsberg Travbane 4 01/2 - 03 / 10 2140 32,7 52
e. Tang Borka v. Bork Rigel D. Dalen Biri Travbane 2 25/1 - 03 / 12 2120 33,6 179
Bjarne Snersrud-Siv Homstvedt D. Dalen Momarken Travbane 3 08/1 - 05 / 11 2160 35,4 372
D. Dalen Bjarne Snersrud D. Dalen Drammen Travbane 6 04/12 - 04 / 9 2100 33,7ag 595
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Drammen Travbane 1 26/11 - 09 / 2 2100 35,1 71