<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:25 V75-5
V5-1
INGMA SCOTTS HOPPELØP
HOPPELØP
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige hopper høyest 195.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-2-7 Plass : 10-2-7

1 2019: -8 -1 -0 -1 -4 -34 000 2018: -18 -1 -2 -5 -7 -109 500
Elken Secret Love 2100 1 Plass 185 500
5 år RØD HP v.Love You* (FR) B. Steinseth Biri Travbane 5 15/2 - 04 / 6 2100 16,7a 156
e. Elken Secret v. Sugarcane Hanover* (US) B. Steinseth Biri Travbane 6 02/2 - 01 / 7 2100 16,9a 114
Dagfinn Sæthre /Brandbu B. Steinseth Bjerke Travbane 4 23/1 - 05 / 2 2100 16,1a 152
B. Steinseth B. Steinseth Momarken Travbane 1 08/1 - 06 / 8 2140 16,9a 50
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Bjerke Travbane 5 12/12 - 02 / 11 2100 15,4a 442
2 2019: -7 -0 -3 -1 -2 -34 500 2018: -16 -3 -0 -0 -7 -76 491
Circe des Emois (FR) 2 Plass 187 280
7 år RØD HP v.Jain De Beval* (FR) E. Høitomt Biri Travbane 3 15/2 - 04 / 4 2100 16,5a 95
e. Freyja (FR) v. Marpheulin (S) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 4 01/2 - 02 / 7 1609 16,3a 38
Martin Hove /Kleppe T. Solberg Jarlsberg Travbane 2 18/1 - 04 / 3 2100 16,6a 32
D. Dalen Renate Aarlie (T) H. Holm Drammen Travbane 1 04/10 - 02 / 5 2100 17,1a 35
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek C. Hande Drammen Travbane 5 11/8 - 03 / 4 2100 18,8ag 38
3 2019: -5 -0 -0 -1 -2 -10 000 2018: -16 -1 -1 -0 -6 -42 564
Escaped (NL) 3 Plass 190 546
8 år MØRKBR HP v.Varenne* (IT) L. Kolle Bjerke Travbane 0 07/2 - 04 / 2 2100 18,2a 75
e. Zecile Boko* (NL) v. Goetmals Wood* (FR) L. Kolle Biri Travbane 5 11/1 - 07 / 8 2100 16,6a 117
Tom Forkerud /Skotterud Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 1 09/12 - 06 / 5 2100 19,1 53
L. Kolle Tom Forkerud (T) C. Jepson Färjestad 6 09/11 - 07 / 10 2140 15,1a 482
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Momarken Travbane 0 30/10 - 06 / 10 1640 17,9a 759
4 2019: -8 -1 -1 -2 -3 -47 000 2018: -19 -3 -4 -4 -3 -110 000
Hands Up (NL) 4 Plass 171 894
5 år BRUN HP v.Russel November* (DE) E. Høitomt Biri Travbane 5 22/2 - 06 / 3 2100 19,5a 26
e. Armbro Groenhof* (NL) v. Jag De Bellouet* (FR) E. Høitomt Biri Travbane 2 02/2 - 01 / 1 2100 16,4a 58
Karl Richard Johansen /Ottestad G. Austevoll Biri Travbane 1 25/1 - 06 / 1 1609 15,8a 58
E. Høitomt Kjetil Helgestad (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 1 30/12 - 03 / 9 2100 17,3a 49
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Jarlsberg Travbane - 23/12 - 04 / 6 1609 dg a 62
5 2019: -5 -0 -0 -0 -3 -9 000 2018: -16 -1 -0 -0 -10 -45 000
Chardonnay W. 5 Plass 160 500
7 år MØRKBR HP v.Pine Chip* (US) V. Hop Bjerke Travbane 5 06/12 - 04 / 9 1609 15,3a 213
e. Pia Palema (S) v. Adams Hall* (US) V. Hop Bjerke Travbane 0 27/11 - 05 / 2 1609 14,1a 238
Aino Matheson /Spydeberg Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 0 09/10 - 05 / 8 1609 15,9a 349
J. Kvikstad Haavel O. Stastad (T) J. Kvikstad Bjerke Travbane 5 20/9 - 04 / 11 1609 15,0a 421
hvit m/gule ruter på gr.skstk,gr.seler C. Tuverud Bjerke Travbane 8 07/9 - 06 / 2 2100 16,9a 554
6 2019: -5 -0 -0 -2 -1 -13 505 2018: -11 -0 -0 -1 -5 -27 237
Witty* (S) 6 Plass 193 544
5 år BRUN HP v.Maharajah* (S) E. Bergløf Momarken Travbane 3 05/2 - 04 / 4 2140 17,2a 87
e. Honey Later (S) v. Treasure Ås* (DK) E. Bergløf Färjestad 0 21/1 - 08 / 1 2640 17,9a 403
Sverige E. Bergløf Färjestad 5 14/1 - 04 / 1 2140 17,3a 156
E. Bergløf E. Bergløf Bjerke Travbane 3 03/1 - 01 / 8 2100 17,5a 98
Hvit m regnbuefarget sk stk & ermring E. Bergløf Färjestad - 15/10 - 09 / 9 2140 br g 1072
7 2019: -7 -0 -0 -2 -1 -14 000 2018: -10 -1 -1 -2 -5 -66 000
Emma Buitenzorg (NL) 7 Plass 186 420
8 år BRUN HP v.Royal Gull (S) A. Stensen Biri Travbane 3 22/2 - 06 / 5 2100 18,9a 297
e. Unique Oldeson (NL) v. Frisky Frazer* (US) J. Ellingsen Bjerke Travbane 0 08/2 - 01 / 8 2100 18,5a 353
Rune Ellingsen-Julie M. Ellingsen K. Malmin Bjerke Travbane 0 23/1 - 05 / 6 2100 16,5a 276
K. Malmin Trond Anderssen (T) D. Dalen Biri Travbane 6 19/10 - 06 / 4 1609 16,0a 175
Mørkblå med gul reklame/bånd D. Dalen Bjerke Travbane 4 04/8 - 04 / 7 2100 15,3a 254
8 2019: -4 -1 -0 -0 -1 -35 000 2018: -18 -2 -2 -2 -9 -106 500
Cecilie Halbak 8 Plass 141 500
5 år RØD HP v.Jocose* (S) A. Stensen Leangen Travbane 0 26/1 - 07 / 1 2140 18,0a 108
e. Hera Halbak v. Ganymede (FR) A. Stensen Bjerke Travbane 1 09/1 - 02 / 9 2100 15,7a 170
Stall Cecilie H. A. Stensen Bjerke Travbane 4 02/1 - 04 / 2 2100 16,9a 25
A. Stensen Kjetil Helgestad (T) A. Stensen Drammen Travbane 6 22/12 - 05 / 1 2100 18,1a 60
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Momarken Travbane 0 04/12 - 05 / 4 2160 16,9 207
9 2019: -9 -2 -1 -0 -3 -94 000 2018: -12 -2 -1 -1 -3 -65 000
Prapai R. 9 Plass 244 500
5 år RØD HP v.Orlando Vici (FR) T. Solberg Bjerke Travbane 2 14/2 - 04 / 10 1609 15,5a 36
e. Komplimang (S) v. Buvetier D'aunou* (FR) T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 01/2 - 02 / 5 1609 br ag 34
Morten Alvarez-Eva Elisabeth Flatin T. Solberg Jarlsberg Travbane 5 12/1 - 07 / 9 2100 16,0a 71
T. Solberg Erik Killingmo (T) T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 05/1 - 02 / 6 1700 17,3a 16
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Bjerke Travbane 6 12/12 - 02 / 8 2100 15,4a 97
10 2019: -7 -1 -1 -1 -3 -53 500 2018: -14 -2 -1 -2 -3 -91 500
Denali 10 Plass 213 000
5 år RØD HP v.Revenue* (S) O. Mikkelborg Bjerke Travbane 4 08/2 - 06 / 8 2100 17,8a 45
e. Delmerica (DE) v. Varenne* (IT) O. Mikkelborg Bjerke Travbane 2 23/1 - 05 / 9 2100 15,8a 60
Eline Furuseth-Per Gunnar Furuseth O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane 6 12/1 - 07 / 1 2100 16,1a 96
O. Mikkelborg O. Mikkelborg Bjerke Travbane 3 30/12 - 09 / 8 2100 16,2a 132
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Bjerke Travbane 1 12/12 - 02 / 9 2100 15,0a 70