<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:35 V5-5
VG+ LØPET

Varmblods 2140 m. Voltestart.
For 3-12-årige høyest 6.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-3.000-3.000-3.000 (8 premier)
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-9-12 Plass : 5-9-12

1 2019: -4 -0 -0 -0 -4 -19 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Sissiell 2140 1 Plass 19 000
3 år RØD HP v.Cecena Ås (S) A. Wolden Bjerke Travbane P 23/1 - 20 / 2 2140 20,9 P
e. Yvana R. (NL) v. Gidde Palema* (S) A. Wolden Bjerke Travbane 30/5 - 20 / 1 1640 27,7 B
Per Lyngås /Oslo A. Wolden Bjerke Travbane 23/5 - 20 / 1 1640 28,5 B
A. Wolden
Svart m/hvitt skstk& Vformet bånd, rek
2 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Felix Venator H. 2 Plass 0
6 år BRUN V v.Enjoy Lavec* (S) T. Steinshaug Orkdal Tråvpark 0 28/10 - 02 / 4 1720 br g PK
e. Dance For Money v. Rubintor Pri (DE) T. Steinshaug Leangen Travbane 0 25/10 - 03 / 4 2140 26,1ag 157
Wenche Hestad /Skiptvet T. Steinshaug Orkdal Tråvpark - 11/8 - 02 / 2 2100 dg g 292
K. Bjørnerød T. Steinshaug Leangen Travbane P 23/7 - 22 / 1 2140 22,4 g P
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm W. Hestad Momarken Travbane - 19/9 - 20 / 4 2140 dgpp N
3 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Madame Creation 3 Plass 3 000
4 år BRUN HP v.Maharajah* (S) B. Goop Färjestad P 11/6 - 91 / 1 2140 20,0 g P
e. Umbra v. Korean* (FR)
Stall Creation AB /Oslo
K. Malmin Trond Anderssen (T)
Mørkblå med gul reklame/bånd
4 2019: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Vera Vici 4 Plass 2 000
5 år SVART HP v.Orlando Vici (FR) K. Bjørnerød Momarken Travbane - 04/12 - 08 / 7 2140 dg 406
e. Ira Helevi v. Soir Des Tibur L. Kolle Bjerke Travbane - 14/11 - 10 / 1 2140 dg 310
Erik Valle /Son G. Austevoll Momarken Travbane P 30/10 - 20 / 4 2140 23,0 P
C. Engebråthen
Grå m/grønne sidefelt + ermer, rekl.
5 2019: -5 -2 -1 -1 -1 -47 000 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000
Mama's Real Deal 5 Plass 49 000
4 år SVART H v.Maharajah* (S) J. Hansen Bjerke Travbane 7 13/2 - 08 / 7 2140 20,7 233
e. Milliondollar Baby D (DK) v. Chipmate* (US) J. Hansen Jarlsberg Travbane 7 28/12 - 07 / 7 2100 22,1 131
Roger Hansen-Randi Merete Wahl J. Hansen Jarlsberg Travbane P 02/11 - 20 / 2 2100 21,5 P
J. Hansen Jan Morten Hansen (T)
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek
6 2019: -3 -0 -0 -1 -2 -10 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Dream Gardenia (DK) 6 Plass 10 000
4 år MØRKBR H v.Great Challenger (US) K. Mønster Skive 24/9 - 92 / 6 2000 21,8 GKD
e. She Loves Marstall (DK) v. Juliano Star* (FR)
Bjørn Sand /Drammen
H. Tvedt Bjørn Larsen (T)
Rød m/svarte erm, hvit ermr,sjakkr,rek
7 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Mack Miller 7 Plass 3 000
5 år MØRKBR H v.Cumulus (US) H. Tvedt Bjerke Travbane - 13/2 - 08 / 9 2140 dg 506
e. American Lore (US) v. American Winner* (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 7 30/1 - 08 / 2 2140 20,1 104
Hilde Wenger Bryde /Eidsvoll E. Høitomt Bjerke Travbane P 25/6 - 20 / 2 2140 20,5 P
E. Høitomt Hilde Wenger Bryde
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
8 2019: -7 -1 -0 -0 -5 -25 000 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0
I.D. Masterofspeed 8 Plass 25 000
4 år BRUN V v.Main Wise As* (IT) M. Sørvik Momarken Travbane - 09/10 - 08 / 6 2140 dg a 58
e. Valle of Garland (US) v. Garland Lobell (US) M. Sørvik Jarlsberg Travbane - 03/8 - 08 / 8 2100 dg a 36
Finn Arne Bakkeberg /Sørumsand L. Trudvang Drammen Travbane P 19/7 - 20 / 3 2100 20,2 P
G. Austevoll Finn Arne Bakkeberg C. Hande Momarken Travbane 22/8 - 23 / 1 2140 38,5 g N
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl
9 2019: -3 -0 -2 -0 -1 -16 000 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000
Fighting Love 9 Plass 18 000
6 år RØD HP v.Revenue* (S) K. Malmin Biri Travbane 0 30/11 - 07 / 1 2100 23,7a 77
e. Odine K. (DK) v. S.J.'s Photo* (US) H. Søfteland Bergen Travpark - 03/5 - 08 / 1 2100 dg 626
Stall H.K. Team S. Wassberg Bergen Travpark 8 12/4 - 01 / 2 2100 20,0 g 38
D. Dalen Trond Anderssen (T) S. Wassberg Bergen Travpark P 22/3 - 21 / 2 2100 22,0 P
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek O. Sagholen Momarken Travbane 21/7 - 22 / 6 2140 30,8 B
10 2019: -1 -0 -0 -1 -0 -4 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Champs Elysees 10 Plass 4 000
4 år BRUN V v.Ken Warkentin (US) J. Eriksen Sørlandets Travpark P 24/6 - 20 / 2 2140 19,7 P
e. Jag De Bellourose v. Jag De Bellouet* (FR) J. Eriksen Sørlandets Travpark 17/9 - 24 / 1 1640 32,4 N
Tom Helgesen-Karina Helgesen J. Eriksen Sørlandets Travpark 25/6 - 20 / 2 2140 29,4 B
J. Eriksen Tom Helgesen
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek
11 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -11 -0 -0 -0 -0 -5 212
Top Secret Face* (S) 11 Plass 5 212
4 år BRUN V v.Joke Face* (S) L. Kolle Bjerke Travbane P 13/2 - 20 / 1 2140 21,1 P
e. Starlet Sund (S) v. Viking Kronos* (IT) A. Kolgjini Åby - 20/12 - 01 / 9 2140 br g 21
Sverige D. Kolgjini Jägersro P 12/12 - 13 / 4 2140 18,5 P
L. Kolle Frode Hamre (T) D. Kolgjini Jägersro N 04/12 - 13 / 7 2140 dt g N
Hvit m/oransje skstk&erm,hvit ermr,rek L. Kolgjini Jägersro - 23/10 - 06 / 6 2140 dg g 91
12 2019: -2 -0 -0 -1 -1 -9 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Zenato 12 Plass 9 000
4 år SVART V v.Orlando Vici (FR) O. Mikkelborg Bjerke Travbane 4 13/2 - 08 / 3 2140 20,6 91
e. Thai Black Wonder v. Fast Photo* (US) O. Mikkelborg Bjerke Travbane P 23/1 - 20 / 5 2140 20,6 P
Frank Gjerdrum-Karina Beate Andersen
O. Mikkelborg
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl