Neste løp >>>
Start ca kl. 19:00 V75-1
LARSMANS LØP

Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 410.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-9-6 Plass : 5-9-6

1 2019: -6 -1 -0 -0 -1 -29 000 2018: -13 -2 -2 -3 -5 -111 652
Spydomann Ø.K. 2100 1 Plass 311 972
6 år SVARTBRUN V v.Bork Odin K. Kvasnes Bjerke Travbane 0 13/2 - 02 / 3 2100 br ag 44
e. Spydhild v. Elding M. Gundersen Bjerke Travbane 1 06/2 - 02 / 3 2100 27,5a 44
Morten Langli /Oslo V. Hop Bjerke Travbane 5 23/1 - 04 / 2 2100 28,1a 44
M. Gundersen Erik Killingmo (T) V. Hop Jarlsberg Travbane 0 12/1 - 03 / 11 2140 30,7 g 69
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame V. Hop Drammen Travbane 2 04/12 - 01 / 6 2100 30,2a 22
2 2019: -2 -0 -1 -0 -0 -8 000 2018: -10 -0 -1 -1 -3 -36 491
Kos Odin 2 Plass 417 127
5 år SVART H v.Alm Viktor S. Jessen Jarlsberg Travbane 0 10/11 - 08 / 6 2140 26,8 g 261
e. Mai Kosa v. Moe Odin S. Jessen Bergen Travpark 5 27/10 - 04 / 9 2160 27,7 g 72
Stall Jessen S. Jessen Biri Travbane 0 13/10 - 10 / 10 2140 27,1 209
S. Jessen S. Jessen Momarken Travbane 3 23/9 - 01 / 1 2140 27,6a 42
Svart/gull/svart tredelt, gull arm,rek S. Jessen Sørlandets Travpark 2 11/9 - 01 / 3 2140 25,8 28
3 2019: -7 -1 -0 -1 -2 -69 000 2018: -23 -7 -4 -3 -4 -237 000
Skauga Rasken 3 Plass 371 000
7 år RØDBRUN V v.Briskeby Philip A. Christensen Biri Travbane 1 02/2 - 05 / 5 2100 26,5a 49
e. Frk. Martini v. Lykkefot A. Christensen Bjerke Travbane 0 23/1 - 04 / 1 2100 28,3a 64
Anne Christensen-Olav Donstad A. Christensen Bjerke Travbane 1 26/12 - 05 / 5 2100 27,1a 69
A. Christensen A. Christensen Drammen Travbane 4 22/12 - 09 / 5 2100 29,4a 154
mørkblå m/hvit stolpe/sk.felt, emblem A. Christensen Bjerke Travbane 0 15/12 - 06 / 5 2100 30,4a 182
4 2019: -9 -0 -0 -0 -6 -27 474 2018: -22 -1 -4 -4 -7 -111 991
Ingerø Mari 4 Plass 402 849
9 år M.BORKET HP v.Bork Odin M. Gundersen Momarken Travbane 0 12/2 - 06 / 1 2140 32,0 214
e. Mørtvedt Mari v. Elding P. Midtfjeld Bjerke Travbane 0 08/2 - 04 / 6 1609 27,3a 461
Frank Andre Skubberud /Ørje M. Gundersen Biri Travbane 5 30/11 - 01 / 5 1609 34,0a 74
Å. Tengsareid Frank A. Skubberud M. Gundersen Bjerke Travbane 1 27/11 - 03 / 1 2100 28,5a 48
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam M. Gundersen Momarken Travbane 0 11/11 - 06 / 4 2140 30,0a 358
5 2019: -8 -2 -2 -1 -2 -96 500 2018: -25 -4 -4 -3 -11 -227 000
Kringeland Enok 5 Plass 473 500
6 år BORKET H v.Bork Odin B. Steine Sørlandets Travpark 1 10/2 - 04 / 8 2160 28,6 19
e. Lyn Kari v. Frigg Mollyn Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 2 13/1 - 01 / 8 2180 27,9 g 220
Geir Arne Eriksen /Aksdal J. Eriksen Klosterskogen Travbane 0 05/1 - 03 / 6 2120 30,3 g 815
J. Eriksen J. Eriksen Drammen Travbane 5 22/12 - 06 / 2 2520 28,9 335
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek J. Eriksen Sørlandets Travpark 5 16/12 - 05 / 3 2140 28,1 193
6 2019: -8 -4 -0 -2 -0 -130 000 2018: -17 -3 -3 -3 -5 -135 233
Valle Storm 6 Plass 482 733
6 år SVART H v.Tekno Odin E. Høitomt Bjerke Travbane 3 08/2 - 04 / 1 1609 26,6a 13
e. Sunnmørsjenta v. Elding E. Høitomt Momarken Travbane 1 22/1 - 05 / 2 1640 26,5 20
Stall 4 rette E. Høitomt Biri Travbane 1 11/1 - 06 / 6 1609 25,4a 32
J. Rasmussen Kjetil Helgestad (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 0 31/12 - 05 / 12 1609 28,8a 73
Hvit m/røde stolper og ermer.rekl. E. Høitomt Biri Travbane 4 21/12 - 04 / 8 2100 26,5a 76
7 2019: -7 -1 -1 -1 -4 -48 166 2018: -20 -7 -2 -4 -4 -210 583
Solkongen 7 Plass 432 361
6 år SVART V v.Alm Viktor O. Sagholen Klosterskogen Travbane 5 07/2 - 04 / 7 2100 29,3a 21
e. Lykkje Oleanne v. Åsajerven O. Sagholen Momarken Travbane 2 22/1 - 05 / 3 1640 26,5 36
Terje Haglund /Mysen O. Sagholen Bjerke Travbane 1 31/12 - 05 / 2 1609 27,9a 18
O. Sagholen O. Sagholen Drammen Travbane 1 22/12 - 09 / 11 2100 28,8a 68
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Momarken Travbane 1 11/12 - 03 / 6 2160 28,3 18
8 2019: -4 -2 -0 -0 -2 -45 000 2018: -11 -5 -1 -1 -2 -115 000
Langlands Odin 8 Plass 430 408
6 år MELLOMRØD V v.Moe Odin V. Tjomsland Forus Travbane 5 09/2 - 08 / 1 2040 26,7 233
e. Heliblessa v. Braute V. Tjomsland Klosterskogen Travbane 1 17/1 - 01 / 2 2120 28,6 17
Team Vinnerskalle V. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 16/12 - 05 / 5 2140 27,8 44
E. Høitomt Øystein Tjomsland (T) V. Tjomsland Klosterskogen Travbane 6 01/12 - 09 / 3 2100 29,4a 112
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek V. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 18/11 - 03 / 3 2140 26,2 33
9 2019: -7 -1 -2 -0 -2 -69 401 2018: -26 -3 -3 -3 -2 -174 737
Ra Tore 9 Plass 414 646
8 år BRUN V v.Horgen Tore J. Mjølnerød Bjerke Travbane 7 20/2 - 06 / 9 2140 29,3 128
e. Moll Mollyn v. Skarvar (S) J. Mjølnerød Färjestad 4 21/1 - 10 / 6 2180 28,7 46
Jørgen A. Mjølnerød-Johannes A. Mjølnerød J. Mjølnerød Bjerke Travbane 5 19/12 - 04 / 7 2100 30,5ag 26
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Färjestad 0 10/12 - 05 / 11 2680 34,5 g 21
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Bjerke Travbane - 05/12 - 08 / 1 2140 dg 119
10 2019: -9 -2 -1 -1 -1 -55 500 2018: -17 -1 -1 -0 -5 -58 000
Linnstjernen 10 Plass 423 500
9 år SVART V v.Slått Eld A. Akselsen Bjerke Travbane 0 20/2 - 06 / 4 2140 29,6 418
e. Gylden Rappa v. Kal Luis T. Fløysand Klosterskogen Travbane 0 07/2 - 04 / 4 2100 29,9a 216
Christiane Wessel-Martine Wessel A. Akselsen Klosterskogen Travbane 3 17/1 - 04 / 4 2120 29,5 73
A. Akselsen Martine Wessel (T) T. Fløysand Jarlsberg Travbane - 28/12 - 01 / 7 2100 dg a 182
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv T. Fløysand Jarlsberg Travbane 2 23/12 - 01 / 7 2120 30,2 422
11 2019: -4 -0 -0 -0 -2 -6 474 2018: -22 -0 -4 -7 -7 -124 223
Rem Odin* 11 Plass 348 876
9 år BRUN V v.Bork Odin L. Kolle Bjerke Travbane 0 20/2 - 06 / 6 2140 31,0 g 238
e. Ulvdonna v. Lapp Nils (S) G. Austevoll Momarken Travbane 6 22/1 - 05 / 9 1640 28,6 g 254
Sverige L. Kolle Momarken Travbane 6 08/1 - 04 / 9 2180 31,4 34
G. Austevoll Terje Remme S. Løvvold Bjerke Travbane 3 12/12 - 04 / 3 2160 28,9 56
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl J. Kontio Färjestad 2 26/11 - 06 / 10 2180 27,8 g 157
12 2019: -5 -0 -0 -1 -1 -10 500 2018: -19 -2 -5 -0 -5 -109 991
Tusse Storm 12 Plass 339 680
7 år MØRKBR V v.Bork Odin P. Sem Bjerke Travbane 0 20/2 - 06 / 10 2140 29,3 171
e. Hjelset Sofi v. Pål Even P. Sem Klosterskogen Travbane 4 07/2 - 04 / 11 2100 29,2a 125
Truls Knive /Åmot P. Sem Jarlsberg Travbane 3 18/1 - 03 / 7 2100 28,0a 533
P. Sem P. Sem Biri Travbane - 11/1 - 06 / 5 1609 dg a 144
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek P. Sem Bjerke Travbane 6 31/12 - 05 / 10 1609 28,6a 301