<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:00 V75-4
HORGEN STANGS LØP

Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 135.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-3-6 Plass : 2-3-6

1 2019: -9 -1 -2 -1 -1 -36 000 2018: -24 -0 -1 -1 -11 -48 500
Lørdagsgodt 1609 1 Plass 136 000
8 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld F. Mjølnerød Momarken Travbane 0 21/2 - 01 / 3 1640 30,2a 479
e. Sjefå v. Sjefen F. Mjølnerød Momarken Travbane 7 12/2 - 03 / 10 2180 33,7 g 413
Frode Mjølnerød /Halden F. Mjølnerød Biri Travbane 0 25/1 - 07 / 1 2100 35,3 g 55
F. Mjølnerød F. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 2 18/1 - 01 / 3 2100 30,6a 57
svart m/gult & hvitt F. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 3 04/1 - 08 / 2 2100 32,5a 101
2 2019: -11 -3 -0 -2 -3 -79 500 2018: -11 -4 -0 -2 -3 -69 500
H.C. Blesen 2 Plass 149 000
8 år SVART V v.Bork Odin H. Holm Bjerke Travbane 4 13/2 - 04 / 10 2160 29,9 43
e. Gam Lill v. Gam Vinter H. Holm Bjerke Travbane 1 31/1 - 05 / 5 2100 30,8a 29
Terje Norheim /Skien H. Holm Bjerke Travbane 4 23/1 - 06 / 4 2140 29,9 283
H. Holm H. Holm Bjerke Travbane 3 16/1 - 04 / 10 2100 29,7a 49
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Bjerke Travbane 1 03/1 - 06 / 2 2100 32,7a 27
3 2019: -6 -0 -2 -0 -2 -25 500 2018: -12 -0 -1 -0 -3 -17 500
Goroso Sjarmen 3 Plass 149 500
9 år BRUN HP v.Tangen Scott O. Sagholen Bjerke Travbane 7 13/2 - 04 / 4 2160 31,6 g 995
e. Valle Møy v. Sjefen G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 20/12 - 01 / 8 2100 33,6a 225
Siv Johanne Ørstad /Hvalstad O. Sagholen Bjerke Travbane - 05/12 - 05 / 9 2160 dgp 651
O. Sagholen Siv Johanne Ørstad G. Flåten Drammen Travbane 6 26/11 - 06 / 8 1700 29,0a 974
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl G. Flåten Momarken Travbane 0 11/11 - 04 / 8 2160 br g 343
4 2019: -4 -0 -0 -0 -2 -7 000 2018: -16 -4 -1 -1 -5 -92 000
Granly Kuling 4 Plass 115 000
7 år MØRKBR H v.Stiv Kuling K. Johansen Bjerke Travbane 0 13/2 - 04 / 9 2160 33,3 247
e. Granly Prinsessa v. Alm Svarten K. Johansen Momarken Travbane 4 05/2 - 08 / 4 2140 32,9 129
Erling Knutsen /Brandbu Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 24/1 - 02 / 9 1609 28,8a 311
K. Johansen Tormod Rundhaugen (B) D. Dalen Biri Travbane 6 11/1 - 02 / 4 2100 31,6a 325
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm D. Dalen Bjerke Travbane 6 31/12 - 01 / 2 1609 30,6a 176
5 2019: -9 -0 -0 -0 -5 -17 000 2018: -8 -0 -1 -0 -4 -25 500
Lilletroll 5 Plass 143 899
9 år MØRKBR H v.Vinning Kos E. Høitomt Bjerke Travbane 0 06/2 - 05 / 3 2100 40,7a 333
e. Lille Trolla v. Lykke Gutten E. Høitomt Bjerke Travbane 5 24/1 - 02 / 12 1609 28,6a 330
Terje Mellemsæther-Mette Kathrine Mellemsæther C. Antonsen Bjerke Travbane - 16/1 - 05 / 3 2100 dg a 616
E. Høitomt Terje Mellemsæther E. Høitomt Momarken Travbane 5 08/1 - 03 / 5 2180 32,1 45
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek O. Østre Jarlsberg Travbane - 23/12 - 01 / 2 2100 dg 132
6 2019: -10 -0 -0 -1 -6 -32 000 2018: -17 -0 -1 -1 -5 -28 991
Vesle Moi 6 Plass 128 024
7 år BRUN HP v.Frisli To Jo O. Østre Bjerke Travbane 5 13/2 - 04 / 6 2160 30,3 276
e. Vesle Gull v. Moe Odin O. Østre Bjerke Travbane 5 08/2 - 03 / 2 1609 29,6a 122
Stall We-Tan O. Østre Jarlsberg Travbane 4 01/2 - 04 / 8 2120 30,2 192
O. Østre Marita H Tangen-Svindland (T) O. Østre Klosterskogen Travbane 5 17/1 - 05 / 12 2120 32,8 g 154
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Jarlsberg Travbane 4 12/1 - 03 / 2 2100 30,5 535
7 2019: -7 -0 -0 -1 -4 -21 000 2018: -13 -3 -1 -2 -3 -112 500
Sikvelands Bork 7 Plass 133 500
4 år BORKET V v.Bork Odin A. Valstad Momarken Travbane 7 05/2 - 08 / 5 2160 32,7 g 80
e. Seile Maia v. Slogum Jørn A. Valstad Bjerke Travbane - 23/1 - 06 / 2 2140 dg 121
Wivie Breibybråten-Jon Magne Vik A. Valstad Bjerke Travbane 4 16/1 - 04 / 11 2100 29,8a 55
A. Hagmann Jon Magne Vik A. Valstad Klosterskogen Travbane 0 01/12 - 03 / 9 2140 33,3 g 587
Blå m/grå sidef & erm, blå ermstr, rek A. Valstad Biri Travbane 3 23/11 - 01 / 9 2100 29,9a 55
8 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -15 -1 -0 -3 -5 -43 373
Opseth Sarvvis 8 Plass 127 659
7 år MØRKBR V v.Mørtvedt Jerkeld R. Aarlie Klosterskogen Travbane 7 07/2 - 06 / 2 1700 30,8ag 301
e. Smedsrud Vinni v. Gam Vinter O. Østre Bjerke Travbane 3 06/12 - 05 / 3 1609 29,7a 182
Stine Øien Solbakken /Brumunddal O. Østre Biri Travbane 0 16/11 - 01 / 12 2120 31,1 280
G. Gundersen Jo Svenstad (T) O. Østre Biri Travbane 3 19/10 - 05 / 11 2120 31,0 g 177
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer K. Frick Rättvik 3 16/10 - 05 / 6 1640 28,8a 231
9 2019: -6 -0 -0 -1 -1 -11 000 2018: -10 -1 -2 -4 -1 -87 100
Rokne Bliss 9 Plass 124 221
5 år SVART HP v.Moe Svarten A. Akselsen Bjerke Travbane 3 13/2 - 04 / 3 2160 29,8 221
e. Solli Mai v. Bokli Eld A. Akselsen Bjerke Travbane 5 19/1 - 01 / 11 2160 31,0 132
Birger Opheim /Ekne A. Akselsen Bjerke Travbane 0 16/1 - 04 / 9 2100 30,1a 52
A. Akselsen Andreas Opheim (T) A. Akselsen Momarken Travbane 3 27/12 - 04 / 9 2160 30,6 189
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv M. Gundersen Bjerke Travbane 3 15/12 - 02 / 9 1660 28,9 406
10 2019: -11 -0 -2 -2 -6 -49 500 2018: -11 -1 -1 -1 -2 -47 696
Ulvendina 10 Plass 161 756
6 år BRUN HP v.Lome Elden B. Steinseth Bjerke Travbane 4 06/2 - 05 / 10 2100 30,0a 119
e. Ulvendokka v. Skøiar B. Steinseth Biri Travbane 0 02/2 - 07 / 1 2100 30,9 g 210
Thorstein Roen /Grindvoll B. Steinseth Bjerke Travbane 2 24/1 - 02 / 7 1609 27,8a 172
B. Steinseth B. Steinseth Biri Travbane 4 11/1 - 02 / 9 2100 30,5a 510
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj T. Bronken Bjerke Travbane 4 02/1 - 02 / 9 2100 31,0a 259