<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:25 V65-5
DD-1
V5-2
DELINGSLØP SPESIAL - DATOLØP
DELINGSLØP SPESIAL - DATOLØP
Varmblods 2140 m. Autostart.
For 3-12-årige 88.001 - 110.999 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-3.000-3.000-3.000 (8 premier)
5. Løp
Hvite Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-4-10 Plass : 8-4-10

1 2019: -6 -0 -1 -0 -1 -10 000 2018: -5 -0 -0 -0 -3 -8 000
Lucky's Luke 2140 1 Plass 88 500
6 år MØRKBR H v.More Chips (US) F. Mjølnerød Biri Travbane 0 25/1 - 06 / 6 1609 16,7a 399
e. Knight's Lucky v. Rite On Line (US) F. Mjølnerød Momarken Travbane 2 17/1 - 01 / 9 2140 19,5a 713
Frode Mjølnerød /Halden F. Mjølnerød Momarken Travbane 8 08/1 - 02 / 11 1640 18,8a 852
F. Mjølnerød F. Mjølnerød Momarken Travbane 0 29/11 - 01 / 4 1640 17,7a 93
svart m/gult & hvitt F. Mjølnerød Klosterskogen Travbane 7 14/10 - 01 / 10 1700 17,8a 269
2 2019: -4 -1 -1 -0 -2 -27 000 2018: -8 -2 -0 -1 -2 -67 491
Logical Mystic 2 Plass 133 491
5 år BRUN H v.Mythical Lindy (US) L. Kolle Drammen Travbane 0 22/12 - 05 / 8 2100 18,4a 759
e. Logical Dream v. Abracadabrant* (IT) G. Austevoll Bjerke Travbane 4 15/10 - 05 / 7 2100 16,4a 66
Bjørnar Blakkestad /Ise D. Jansson Färjestad 0 20/8 - 07 / 8 2640 17,0ag 39
G. Austevoll Katrine Blakkestad (A) G. Austevoll Bjerke Travbane 4 01/8 - 07 / 4 2600 16,7a 58
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Momarken Travbane 0 30/6 - 05 / 10 2140 15,6a 113
3 2019: -9 -0 -0 -1 -5 -19 000 2018: -10 -2 -2 -0 -3 -49 563
Wheelie 3 Plass 111 563
7 år BRUN H v.Cigar Bar (US) D. Dalen Biri Travbane 3 15/2 - 01 / 9 2100 17,2a 131
e. Three Wheeler (US) v. Baltic Speed (US) D. Dalen Momarken Travbane 5 05/2 - 06 / 9 2140 18,0a 138
Tor Aandstad /Trøgstad G. Antonsen Bjerke Travbane 0 24/1 - 01 / 3 1609 17,4a 214
D. Dalen Gøran Antonsen (T) G. Antonsen Biri Travbane 5 11/1 - 03 / 8 2100 18,3a 42
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek G. Antonsen Jarlsberg Travbane 5 04/1 - 05 / 3 1609 17,4a 60
4 2019: -6 -4 -1 -1 -0 -90 000 2018: -3 -1 -1 -0 -1 -50 000
Ilenna Bonanza 4 Plass 140 000
4 år BRUN HP v.Ken Warkentin (US) P. Midtfjeld Bjerke Travbane 1 08/2 - 08 / 7 2100 18,9a 20
e. Kristiane K. v. Super News (US) P. Midtfjeld Momarken Travbane 1 22/1 - 04 / 3 2140 17,6a 13
Team Jubelbrus P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane 1 04/1 - 02 / 3 2100 17,7a 18
P. Midtfjeld P. Midtfjeld Bjerke Travbane 1 31/10 - 02 / 3 2100 15,7a 28
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek P. Midtfjeld Momarken Travbane 2 09/10 - 08 / 9 2140 16,4a 49
5 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -7 075 2018: -6 -0 -0 -2 -2 -21 984
Fame's Hall* (S) 5 Plass 91 938
7 år BRUN V v.Adams Hall* (US) J. Nordby Momarken Travbane 6 05/2 - 06 / 3 2140 18,2ag 265
e. Fame's Princess* v. Count's Pride (US) J. Nordby Färjestad 0 21/1 - 05 / 6 2140 17,0a 494
Sverige J. Nordby Färjestad 5 07/1 - 05 / 3 2660 17,7 569
J. Nordby J. Nordby Färjestad 3 20/12 - 08 / 5 2140 17,2a 381
Ljusblå, vitt/mblå/rött axelskärp; blå J. Nordby Färjestad 6 03/12 - 07 / 9 2160 17,7 g 711
6 2019: -4 -0 -0 -1 -2 -12 500 2018: -7 -0 -0 -0 -5 -16 991
C.C. Gyrus 6 Plass 104 638
7 år BRUN V v.Kings Sugarboy (S) O. Kjenner Bjerke Travbane 6 19/12 - 05 / 11 2100 17,9a 1314
e. C.C.Kings Sofie* (NL) v. King Conch* (US) J. Eilertsen Klosterskogen Travbane 5 09/12 - 08 / 8 1700 18,6a 194
Thomas Brenden-Kenneth Brenden D. Dalen Momarken Travbane 5 29/11 - 01 / 1 1640 17,6a 109
K. Brenden K. Brenden Bjerke Travbane 0 14/11 - 05 / 8 2100 17,6a 1102
Gul m/ svart skråbånd, svarte hestesko K. Brenden Klosterskogen Travbane 4 01/11 - 01 / 1 2100 20,0a 344
7 2019: -5 -0 -0 -0 -5 -18 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Chancor 7 Plass 119 500
7 år BRUN V v.Banker Hall* (US) G. Gundersen Biri Travbane 4 15/2 - 01 / 7 2100 17,3a 308
e. Sea Chanta v. Go Hammering* (S) G. Gundersen Biri Travbane P 25/1 - 20 / 1 2100 20,0 P
Terje Skogsrud-Ove Henriksen G. Gundersen Bjerke Travbane 0 29/5 - 01 / 11 2100 17,6ar 79
G. Gundersen Terje Skogsrud G. Gundersen Bjerke Travbane 0 08/5 - 04 / 6 2100 16,6a 202
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer A. Stensen Bjerke Travbane 4 09/3 - 04 / 1 1609 17,7a 104
8 2019: -2 -0 -0 -1 -0 -9 476 2018: -9 -1 -0 -3 -4 -81 209
Evelina C.* (S) 8 Plass 100 161
4 år M.BRUN HP v.Pastor Stephen (US) D. Aarum Örebro 0 07/2 - 05 / 6 1609 22,6ag 140
e. Sweepy's Girl (S) v. Malabar Circle Ås* (S) K. Widell Färjestad 3 21/1 - 06 / 10 2160 18,2 211
Sverige D. Aarum Örebro 7 25/11 - 03 / 4 2140 17,6 g 320
E. Høitomt Bjørn Ceder (A) F. Berg Axevalla 6 30/10 - 02 / 4 2140 17,4a 736
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek J. Sjøqvist Färjestad 6 15/10 - 05 / 2 2140 16,4a 166
9 2019: -10 -1 -0 -0 -4 -26 474 2018: -22 -1 -5 -2 -6 -83 324
Star's Gift 9 Plass 109 798
5 år BRUN V v.Juliano Star* (FR) O. Østre Momarken Travbane 0 05/2 - 06 / 10 2140 18,9ag 84
e. Free Gift (S) v. Gift Box* (US) O. Østre Momarken Travbane 1 17/1 - 01 / 3 2140 19,5a 331
Jan-Arne Raab /Greåker O. Østre Momarken Travbane 7 08/1 - 02 / 8 1640 18,7a 169
O. Østre Jan-Arne Raab (T) O. Østre Drammen Travbane 0 22/12 - 05 / 4 2100 19,0a 865
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Bjerke Travbane 4 05/12 - 06 / 7 2100 16,7a 418
10 2019: -1 -1 -0 -0 -0 -15 998 2018: -3 -0 -0 -0 -0 -1 421
Arc en Ciel* (S) 10 Plass 110 947
5 år M.BRUN HP v.Ready Cash* (FR) M. Gundersen Momarken Travbane 1 05/2 - 06 / 5 2140 17,6a 34
e. Iris Tilly (S) v. Alf Palema* (US) P. Norman Solvalla 0 26/6 - 05 / 11 1640 15,4ag 339
Sverige P. Norman Bollnäs 0 07/6 - 05 / 8 2140 16,3a 131
M. Gundersen Sofie Karlsson P. Norman Gävle 0 05/5 - 09 / 8 2140 24,8 90
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame J. Kontio Solvalla - 22/11 - 04 / 5 2140 dg ag 27
11 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -4 000 2018: -11 -1 -0 -2 -5 -65 060
Julia Rascal 11 Plass 90 060
5 år MØRKBR HP v.Juliano Star* (FR) I. Herbjørnrød Klosterskogen Travbane 4 18/2 - 04 / 2 2100 21,6a 72
e. Tamina Rascal v. Tamin Sandy G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 05/1 - 04 / 6 2500 19,0a 114
Ingolf Herbjørnrød /Passebekk G. Austevoll Bjerke Travbane 3 12/12 - 03 / 9 2100 16,0a 97
I. Herbjørnrød G. Austevoll Momarken Travbane 3 04/12 - 05 / 1 2140 17,4 365
grønn m/hvit "h" I. Herbjørnrød Jarlsberg Travbane 0 15/11 - 04 / 7 2100 18,2a 297
12 2019: -4 -1 -0 -0 -2 -19 652 2018: -7 -0 -0 -3 -1 -23 027
Jas Ribb* (S) 12 Plass 124 836
7 år BRUN V v.Micro Mesh* (S) J. Laursen Örebro 6 07/2 - 04 / 6 2640 18,8 151
e. Heaven Sent (S) v. Mack Lobell* (US) N. Benzon Färjestad 0 30/1 - 01 / 7 1640 15,9a 524
Sverige J. Wallin Årjäng 0 07/9 - 04 / 8 2140 16,2a 179
M. Hultman Victoria Roos J. Wallin Färjestad 3 20/8 - 07 / 5 2640 15,8a 281
tredelt hvit/blå/grå C. Jepson Färjestad - 06/8 - 04 / 12 1640 br g 231