<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:45 V65-6
DD-2
V5-3
HOPPELØP
HOPPELØP
Varmblods 2140 m. Autostart.
For 3-12-årige hopper høyest 250.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-3.000-3.000-3.000 (8 premier)
6. Løp
Svarte Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-9-5 Plass : 1-9-5

1 2019: -4 -1 -1 -1 -0 -29 395 2018: -11 -2 -2 -1 -2 -108 275
Angel of Mine* (S) 2140 1 Plass 179 507
7 år BRUN HP v.Offshore Dream* (FR) M. Henriksen Aalborg 0 09/2 - 08 / 2 1660 br g 61
e. Sent from Heaven (US) v. King Conch* (US) M. Henriksen Aalborg 2 04/2 - 02 / 1 2140 17,9a 83
Sverige M. Henriksen Aalborg 3 26/1 - 07 / 3 1640 15,9a 138
C. Tilp T. Solberg Bjerke Travbane 5 30/12 - 09 / 5 2100 16,3a 37
Gull m/hvite sidefelt og erm.sølv sele J. Juel Odense 2 02/12 - 06 / 4 3140 17,1 96
2 2019: -5 -0 -0 -0 -4 -12 679 2018: -20 -0 -1 -0 -13 -40 523
C.C. Siri 2 Plass 210 438
8 år MØRKBR HP v.Kings Sugarboy (S) H. Eggen Momarken Travbane 4 12/2 - 04 / 4 2140 18,6a 276
e. C.C. Paradise v. Supergill* (US) I. Lamvik Drammen Travbane 5 22/12 - 02 / 10 2100 18,5a 325
Leif Brenden-Odd Brenden I. Lamvik Klosterskogen Travbane 5 09/12 - 03 / 1 2100 18,9a 259
H. Eggen Leif Brenden I. Lamvik Drammen Travbane 2 26/11 - 02 / 3 2100 18,2a 446
Hvit m/rødt&blått emblem,blå mansj,rek I. Lamvik Axevalla 6 13/11 - 02 / 4 2140 17,8a 661
3 2019: -9 -0 -1 -1 -6 -43 000 2018: -17 -4 -1 -1 -7 -144 000
Exciting Chip (S) 3 Plass 236 000
6 år BRUN HP v.Infinitif* (IT) V. Hop Biri Travbane 3 15/2 - 06 / 1 2100 16,6a 27
e. Possessive Chip (US) v. Self Possessed* (US) V. Hop Bjerke Travbane 5 30/1 - 07 / 4 1609 14,3a 275
Asgeir Rambjør /Slattum V. Hop Jarlsberg Travbane 4 12/1 - 07 / 10 2100 16,0a 217
D. Dalen Asgeir Rambjør V. Hop Bjerke Travbane 7 30/12 - 09 / 7 2100 16,4a 416
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek V. Hop Klosterskogen Travbane 0 01/12 - 04 / 12 2500 19,4ag 261
4 2019: -8 -0 -1 -0 -0 -6 500 2018: -12 -0 -2 -2 -2 -35 000
Chipie d'Yvi* (FR) 4 Plass 253 793
7 år BRUN HP v.Overtrick F.R. (FR) L. Kolle Bjerke Travbane 0 31/1 - 03 / 9 1609 16,4a 463
e. Pretty d'Yvi (FR) v. Dahir De Prelong* (FR) G. Austevoll Bjerke Travbane 0 16/1 - 01 / 7 1609 15,8a 600
Frankrike G. Austevoll Biri Travbane 0 11/1 - 05 / 4 2100 16,8a 426
L. Kolle Tom Forkerud (T) K. Malmin Klosterskogen Travbane 0 05/1 - 06 / 1 2100 18,3a 256
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl E. Høitomt Momarken Travbane 0 11/11 - 05 / 5 1640 15,5a 265
5 2019: -8 -1 -3 -1 -1 -49 500 2018: -17 -2 -1 -2 -7 -83 000
Millglow 5 Plass 229 500
8 år RØD HP v.Revenue* (S) A. Akselsen Momarken Travbane 2 12/2 - 04 / 3 2140 17,9a 46
e. Gifts Are Great (US) v. Donerail* (US) C. Antonsen Jarlsberg Travbane 1 01/2 - 02 / 8 1609 15,6a 116
Stall Flying C. Antonsen Momarken Travbane 2 17/1 - 03 / 1 2140 17,1a 133
C. Antonsen Lasse Kjærnet C. Antonsen Bjerke Travbane 2 03/1 - 01 / 7 2100 17,2a 71
Blå m/gul hestesko & tre ermringer C. Antonsen Biri Travbane 5 14/12 - 06 / 10 1609 16,1a 417
6 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -5 875 2018: -7 -1 -0 -0 -1 -82 915
Tourzo* (S) 6 Plass 174 152
4 år LYSBRUN HP v.Zola Boko* (S) A. Kolgjini Axevalla 0 16/2 - 06 / 4 2140 24,8 g 550
e. Crunch Ås* (S) v. Credit Winner* (US) M. Andersson Axevalla 4 24/1 - 07 / 2 2140 17,5a 75
Sverige M. Andersson Åby P 09/1 - 13 / 2 2140 18,7 P
S. Olsson Maria Andreasson M. Andersson Axevalla - 31/12 - 10 / 2 1640 dg ag 630
Vit, svart lod fält, grå hängslen; vit M. Andersson Åby - 13/12 - 05 / 11 2160 dg g 191
7 2019: -5 -0 -1 -0 -2 -15 945 2018: -10 -1 -1 -0 -3 -23 619
Wanna be a Star* (S) 7 Plass 124 306
9 år FUKS HP v.Juliano Star* (FR) G. Austevoll Bjerke Travbane 2 07/2 - 03 / 1 1609 14,3a 35
e. Wanna Be Nice (S) v. Væsterbo Gracias* (S) G. Austevoll Bjerke Travbane 4 24/1 - 01 / 1 1609 15,5a 85
Sverige T. Horpestad Färjestad 6 20/12 - 08 / 9 2140 17,4a 423
G. Austevoll Per-Åke Holm G. Austevoll Bjerke Travbane 0 28/11 - 05 / 7 1609 15,2a 288
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Biri Travbane 0 16/11 - 05 / 3 1609 15,3a 151
8 2019: -7 -1 -1 -1 -3 -37 000 2018: -17 -0 -2 -1 -9 -56 500
A. Priori 8 Plass 154 000
6 år BRUN HP v.Orlando Vici (FR) J. Theodorsen Momarken Travbane 3 12/2 - 04 / 7 2140 17,9a 116
e. Blueridge Pride (US) v. Mutineer (US) S. Weberg Momarken Travbane 6 05/2 - 04 / 1 2140 17,5a 72
Arne Andreassen /Son J. Theodorsen Klosterskogen Travbane 1 28/1 - 05 / 6 2100 18,4a 233
S. Weberg S. Weberg Bjerke Travbane 2 24/1 - 01 / 2 1609 15,3a 187
Mørkegrønn m/lilla og hvite ermstr,rek S. Weberg Bjerke Travbane 6 10/1 - 04 / 9 1609 15,5a 552
9 2019: -6 -0 -3 -0 -1 -27 500 2018: -12 -2 -0 -4 -2 -87 000
Xita Lavec (S) 9 Plass 189 260
5 år BRUN HP v.Prodigious (FR) O. Mikkelborg Biri Travbane 2 15/2 - 04 / 2 2100 16,1a 36
e. Kramer Bahama (S) v. Sugarcane Hanover* (US) O. Mikkelborg Bjerke Travbane 2 07/2 - 04 / 1 2100 16,7a 29
Olav Mikkelborg-Hans Bernhard Falk O. Mikkelborg Biri Travbane 3 23/11 - 04 / 4 2100 16,8ag 22
O. Mikkelborg O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane 5 10/11 - 09 / 10 2100 15,5a 43
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Momarken Travbane 0 20/10 - 05 / 11 2140 br ag 57
10 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -474 2018: -19 -1 -1 -0 -8 -39 610
Kick Off T.J.* (S) 10 Plass 123 852
7 år BRUN HP v.Flirtin Man (US) R. Lichtenwørther Färjestad 0 14/1 - 02 / 1 2140 19,3a 788
e. Vespasiano (BE) v. Remington Crown (S) R. Lichtenwørther Färjestad 0 18/11 - 06 / 7 1640 14,5a 927
Sverige R. Lichtenwørther Färjestad 0 05/11 - 06 / 8 1640 14,6a 768
R. Lichtenwørther Paula Kästel R. Lichtenwørther Örebro 8 25/10 - 08 / 4 1609 15,6a 63
Mørkblå sølv/blåfarget vinkel/ermbind. R. Lichtenwørther Åmål 4 14/10 - 06 / 4 2080 15,5a 196