Neste løp >>>
Start ca kl. 18:55 V65-1
MAX 10 SEIRE I 2018 FOR KUSK
MAX 10 SEIRE I 2018 FOR KUSK
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 100.001 kr.
For 3-15-årige høyest 185.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-3.000-3.000-3.000 (8 premier)
1. Løp
Gule Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-4-3 Plass : 5-4-3

1 2019: -5 -0 -0 -1 -3 -16 500 2018: -21 -0 -0 -2 -12 -47 000
Fjeldbaus 2160 1 Plass 189 500
11 år SVART V v.Bokli Eld K. Johansen Momarken Travbane 6 12/2 - 01 / 4 2140 32,0 752
e. Aldina v. Alm Svarten I. Herbjørnrød Klosterskogen Travbane 0 01/11 - 06 / 4 2100 30,5ag 573
Bjørn Kåre Herbjørnrød /Sandefjord H. Holm Drammen Travbane 0 30/10 - 04 / 10 2100 32,0a 535
I. Herbjørnrød Bjørn Kåre Herbjørnrød K. Johansen Bjerke Travbane 0 02/10 - 05 / 11 2100 35,1ar 568
grønn m/hvit "h" E. Knutsen Drammen Travbane 5 22/9 - 02 / 4 2100 30,6a 361
2 2019: -2 -2 -0 -0 -0 -28 000 2018: -2 -0 -0 -1 -1 -13 000
Prins C.K. 2 Plass 159 000
5 år MØRKBR H v.Wik Stjernen S. Hjørnerød Bjerke Travbane 1 14/2 - 06 / 4 2100 30,1a 15
e. Romhus Molla v. Frigg Mollyn S. Hjørnerød Jarlsberg Travbane 1 01/2 - 04 / 5 2120 29,2 22
Thea M. Kulblik-Morten Wik T. Solberg Momarken Travbane 3 15/5 - 06 / 14 2200 28,4 r 40
S. Hjørnerød T. Solberg Klosterskogen Travbane 6 06/1 - 05 / 12 2100 30,9a 46
blå m/lysgrønne seler & hestehode i sk T. Solberg Momarken Travbane 1 29/12 - 04 / 6 2140 30,7 22
3 2019: -10 -0 -1 -1 -4 -28 000 2018: -21 -1 -1 -0 -10 -62 500
Jo Blessen 3 Plass 191 500
6 år BRUN H v.Storm Jo G. Gundersen Bjerke Travbane - 20/2 - 02 / 2 2100 dg a 547
e. Lesja Svarta v. Elding G. Gundersen Biri Travbane 7 02/2 - 07 / 10 2120 30,0 g 495
Kjell Øyhaugen /Østre Gausdal G. Gundersen Biri Travbane 2 25/1 - 07 / 5 2120 32,1 223
S. Weberg Kjell Øyhaugen G. Gundersen Bjerke Travbane - 16/1 - 05 / 5 2100 dg a 504
Mørkegrønn m/lilla og hvite ermstr,rek G. Gundersen Bjerke Travbane 6 02/1 - 05 / 9 2100 30,5a 1099
4 2019: -10 -1 -1 -0 -7 -47 500 2018: -11 -0 -2 -0 -4 -33 000
Stjerne Åsa 4 Plass 176 000
7 år SVART HP v.Åsajerven R. Sveen Bjerke Travbane 4 14/2 - 06 / 3 2100 30,9a 166
e. Stjernejanna v. Elding R. Sveen Biri Travbane 6 02/2 - 07 / 5 2100 30,8 976
Ragnhild Sveen /Raufoss R. Sveen Momarken Travbane 8 22/1 - 02 / 2 2140 31,5a 906
R. Sveen R. Sveen Momarken Travbane 7 08/1 - 03 / 10 2180 33,2 207
brun m/røde seler A. Sveen Bjerke Travbane - 08/8 - 05 / 9 2100 dg a 629
5 2019: -10 -2 -2 -3 -2 -77 500 2018: -9 -4 -1 -0 -3 -97 170
M.H. Herkules 5 Plass 225 936
6 år LYSBRUN V v.Briskeby Philip O. Sagholen Bjerke Travbane 2 07/2 - 05 / 2 2100 28,3a 40
e. Blomli Stjerna v. Ulsrud Egon O. Sagholen Bjerke Travbane 5 30/1 - 05 / 9 2100 29,5a 36
Tom Ingebretsen /Mysen O. Sagholen Bjerke Travbane 2 10/1 - 06 / 4 2100 28,9a 16
S. Eilefsen Odd Arne Sagholen (T) O. Sagholen Bjerke Travbane 6 06/6 - 06 / 8 2100 29,2a 36
Hvit m/svart erm,sidef&sk.felt,gull ma O. Sagholen Biri Travbane 1 18/5 - 01 / 11 2100 27,8a 24
6 2019: -5 -0 -1 -0 -4 -21 500 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -3 500
Sjarmørviktor 6 Plass 187 000
7 år SVART V v.Alm Viktor E. Høitomt Biri Travbane 4 15/2 - 03 / 5 1609 27,3a 89
e. Lo U. v. Pål Even E. Høitomt Klosterskogen Travbane 2 07/2 - 06 / 4 1700 29,6a 70
Stall Superoptimist E. Høitomt Biri Travbane 4 25/1 - 07 / 6 2120 33,3 16
J. Rasmussen Kjetil Helgestad (T) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 11/6 - 04 / 6 2100 br a 178
Hvit m/røde stolper og ermer.rekl. E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 11/3 - 08 / 2 1609 31,0a 43
7 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -10 -0 -0 -0 -2 -6 500
Vethe Jerven 7 Plass 163 209
11 år SVART V v.Åsajerven B. Garseg Momarken Travbane 0 04/12 - 06 / 5 1640 29,5a 408
e. Pålnett v. Elding J. Dahl Bjerke Travbane - 21/11 - 03 / 6 2160 dg 2083
Yngve Garseg /Oslo Å. Tengsareid Momarken Travbane 0 30/10 - 02 / 10 1640 36,4ag 334
B. Garseg Arild Garseg B. Garseg Bjerke Travbane 4 23/10 - 04 / 6 2100 31,0a 591
svart m/hvitt slips, krage og mansj. B. Garseg Momarken Travbane 0 31/5 - 01 / 12 2140 30,4ag 1275
8 2019: -11 -0 -0 -1 -6 -24 490 2018: -6 -0 -0 -0 -2 -5 456
Valborg 8 Plass 196 934
9 år BRUN HP v.Nordli Svarten L. Østre Momarken Travbane 0 12/2 - 01 / 8 2140 32,2 g 733
e. Borgheim Gratie v. Alm Svarten E. Høitomt Bjerke Travbane 0 30/1 - 05 / 11 2100 31,6ag 821
Øystein Østre /Askim L. Østre Momarken Travbane 5 22/1 - 02 / 6 2140 30,7a 608
L. Østre Øystein Østre O. Østre Momarken Travbane 7 08/1 - 04 / 3 2140 35,3 g 241
Svart m/gul stolpe, reklame L. Østre Bjerke Travbane - 02/7 - 04 / 3 1609 dg a 122
9 2019: -10 -0 -0 -2 -1 -14 500 2018: -18 -3 -2 -3 -5 -99 031
Øygard Pål 9 Plass 155 243
5 år SVART V v.Tekno Odin D. Dalen Bjerke Travbane 0 23/2 - 04 / 12 2160 30,1 g 349
e. Påls Tina v. Elding C. Antonsen Bjerke Travbane 0 30/1 - 05 / 1 2100 30,0a 321
Stall Pål Sine Hener C. Antonsen Bjerke Travbane 4 10/1 - 06 / 5 2100 29,1a 239
C. Kjenner Karoline Lund Solberg (T) C. Antonsen Momarken Travbane 3 08/1 - 03 / 6 2180 31,9 74
Rød m/svart skstk,hvite mansjetter,rek C. Antonsen Bjerke Travbane 0 02/1 - 05 / 11 2100 30,8a 460
10 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Gompen Elden* 10 Plass 147 648
7 år MØRKBR H v.Lome Elden K. Larsson Färjestad 0 26/11 - 06 / 6 2160 32,5 347
e. Rise Bruna v. Troll Kos M. Andersson Färjestad 0 26/2 - 06 / 8 2160 30,1 223
Sverige U. Eriksson Solänget 0 17/10 - 02 / 8 2640 34,2 68
K. Larsson M. Åkerlund Solänget 28/9 - 91 / 4 2180 35,1 GDK
brun m/hvit stolpe Ø. Tjomsland Bergsåker 4 23/9 - 07 / 12 2140 29,3a 18