<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:55 V65-3
DELINGSLØP SPESIAL
DELINGSLØP SPESIAL
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 215.001 kr. 20 m. ved mer enn 2000 poeng.
For 3-15-årige 175.000 - 300.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-3-4 Plass : 10-3-4

1 2019: -5 -0 -1 -0 -3 -31 000 2018: -14 -4 -5 -2 -2 -172 000
Vital Vinter 2140 1 Plass 203 000
4 år BRUN V v.Moe Svarten G. Austevoll Jarlsberg Travbane 5 12/1 - 03 / 6 2120 30,0 59
e. Vital Sjanell v. Elding G. Austevoll Momarken Travbane 4 27/12 - 04 / 11 2180 30,0 g 76
Stall Vital Vinter G. Austevoll Bjerke Travbane 2 15/12 - 02 / 7 1660 28,7 45
K. Løvdal G. Austevoll Klosterskogen Travbane 1 01/12 - 03 / 3 2120 30,2 73
blå m/grå ermer & l. G. Austevoll Bjerke Travbane 1 21/11 - 05 / 9 2140 30,9 40
2 2019: -6 -0 -1 -0 -0 -8 000 2018: -16 -3 -1 -2 -3 -109 000
Eigelands Rebecca 2 Plass 183 000
7 år MØRKBR HP v.Lome Kongen L. Kolle Klosterskogen Travbane P 18/2 - 20 / 2 2120 35,4 g P
e. Stai Helga v. Elding D. Dalen Klosterskogen Travbane - 05/1 - 01 / 9 2100 dg a 112
Øystein Wennesland /Lillesand D. Dalen Bergen Travpark - 29/12 - 07 / 2 2120 dg 76
L. Kolle Jenny Thygesen (T) D. Dalen Sørlandets Travpark - 16/12 - 09 / 2 2140 dg a 125
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl D. Dalen Sørlandets Travpark 3 02/12 - 02 / 5 2140 30,4a 141
3 2019: -8 -1 -2 -2 -3 -61 500 2018: -13 -0 -1 -4 -3 -80 000
Bjørnemyr Tara 3 Plass 258 500
5 år SVART HP v.Alm Taragon T. Karlsen Sørlandets Travpark 3 10/2 - 04 / 1 2140 30,3 280
e. Bjørnemyr Blesa v. Moe Odin J. Eriksen Sørlandets Travpark 5 27/1 - 02 / 1 2140 30,9a 255
Anne Marie Horrisland /Nodeland J. Eriksen Sørlandets Travpark 5 13/1 - 01 / 4 2160 30,3 488
J. Eriksen Anne Marie Horrisland J. Eriksen Sørlandets Travpark 4 16/12 - 09 / 4 2140 28,4a 387
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek J. Eriksen Sørlandets Travpark 0 02/12 - 02 / 4 2140 31,2a 324
4 2019: -7 -1 -2 -2 -1 -91 000 2018: -17 -2 -4 -2 -2 -128 000
Eikjærva 4 Plass 236 000
5 år MØRKBR HP v.Tekno Odin E. Høitomt Forus Travbane 3 09/2 - 04 / 3 2040 29,6 59
e. Valle Jærva v. Järvsöfaks (S) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 2 05/1 - 05 / 3 2100 30,8 134
Alf Torfinn Skeie-Jonny Kongevold E. Høitomt Drammen Travbane 3 22/12 - 03 / 4 2100 31,9 110
E. Høitomt Jenny Thygesen (T) E. Høitomt Sørlandets Travpark 3 02/12 - 06 / 10 2140 31,9a 22
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 2 14/11 - 06 / 1 2140 30,0 27
5 2019: -5 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -16 -0 -0 -1 -5 -22 500
Stjerne Bo 2160 1 Plass 264 000
12 år MØRKBR V v.Røste Bo* (S) H. Forberg Sørlandets Travpark 0 10/2 - 04 / 10 2160 30,6 477
e. Mørtvedt Mari v. Elding H. Forberg Sørlandets Travpark 0 11/9 - 06 / 14 2180 29,9
Helene G. Forberg /Froland H. Forberg Sørlandets Travpark 0 25/8 - 03 / 9 2160 29,6 437
H. Forberg H. Forberg Sørlandets Travpark 5 29/7 - 06 / 5 2140 28,1a 695
Gul m/svart sk.klaff, V og mansj H. Forberg Sørlandets Travpark 0 11/7 - 06 / 11 2140 28,9a 1262
6 2019: -9 -1 -0 -1 -4 -35 500 2018: -11 -1 -1 -0 -7 -55 500
Flammen Julie 2 Plass 273 000
9 år BRUN HP v.Moe Odin J. Undem Klosterskogen Travbane 6 18/2 - 05 / 12 2140 32,9 608
e. Slogum Julie v. Lappe Troll* D. Dalen Sørlandets Travpark 0 27/1 - 02 / 4 2140 32,1a 56
Sigbjørn Baann /Sannidal D. Dalen Klosterskogen Travbane 1 17/1 - 04 / 1 2100 30,3 86
O. Østre Sigbjørn Baann J. Undem Klosterskogen Travbane 0 05/1 - 05 / 8 2120 30,9 885
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame D. Dalen Sørlandets Travpark 0 16/12 - 08 / 3 2140 29,3a 99
7 2019: -6 -0 -0 -0 -3 -10 000 2018: -7 -0 -0 -0 -2 -10 000
Voje Per 3 Plass 276 000
9 år BRUN V v.Ulfrigg T. Salte Sørlandets Travpark - 10/2 - 04 / 4 2160 dg 247
e. Voje Lykka v. Lykkebron* A. Berås Sørlandets Travpark 4 27/1 - 02 / 6 2140 30,7ag 524
Helena Regina Dybesland /Høvåg A. Berås Sørlandets Travpark 0 02/12 - 05 / 4 2140 32,4ag 308
A. Berås L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 03/8 - 01 / 2 2100 29,4ag 103
Sølv m/blå sidefelt+ermer,rød søm+rekl D. Dalen Sørlandets Travpark - 29/7 - 06 / 6 2140 dg a 192
8 2019: -4 -0 -0 -1 -2 -13 000 2018: -8 -2 -1 -0 -2 -47 000
Vital Sjanell 4 Plass 259 000
11 år BRUN HP v.Elding D. Dalen Sørlandets Travpark 7 03/11 - 04 / 12 2180 28,1 198
e. Vital Prinsessa v. Norprins* V. Hop Biri Travbane 0 13/10 - 05 / 2 2100 27,8a 96
Marita Johansen /Froland D. Dalen Sørlandets Travpark 6 06/10 - 07 / 2 2140 27,6a 118
D. Dalen Marita Johansen V. Hop Bjerke Travbane 1 20/9 - 05 / 3 1609 27,3a 49
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek V. Hop Jarlsberg Travbane 1 02/9 - 05 / 5 2100 27,9a 261
9 2019: -4 -2 -0 -0 -0 -32 000 2018: -16 -1 -3 -4 -6 -105 000
Lego U.N. 5 Plass 243 000
6 år MØRKBR H v.Tekno Odin J. Undem Jarlsberg Travbane 0 16/2 - 09 / 3 2609 29,1a 328
e. Pernillemor v. Kos Knekten J. Undem Sørlandets Travpark 1 27/1 - 02 / 2 2140 30,2a 19
Team Lego J. Undem Jarlsberg Travbane 1 12/1 - 02 / 6 2100 28,9a 33
J. Undem J. Undem Bjerke Travbane 4 30/12 - 04 / 3 2100 29,5a 64
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Sørlandets Travpark 3 16/12 - 09 / 6 2140 28,4a 250
10 2019: -6 -6 -0 -0 -0 -96 000 2018: -11 -11 -0 -0 -0 -208 000
Lesja Odin 2180 1 Plass 316 000
6 år BRUN V v.Moe Odin Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 13/1 - 01 / 3 2160 28,1 10
e. Spik Tara v. Spikeld Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 16/12 - 09 / 8 2140 26,0a 12
Frithjof Riis /Trondheim Ø. Tjomsland Leangen Travbane 1 24/11 - 08 / 11 2200 28,4 11
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 21/10 - 07 / 3 1609 25,2a 11
Gul m/sort sidefelt og belte.rekl. Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 06/10 - 01 / 10 2160 26,3 11